Hüsnü ve Tekin'in duygusal konuşması! - Arka Sokaklar 477. Bölüm

Paylaş
Ekle
 • katma 20 Nis 2018
 • Arka Sokaklar 477. Bölümde Hüsnü, gözaltındaki Tekin ile duygusal bir baba-oğul konuşması yapıyor!
  Tekin, ailesini hiçe sayarak kendisinden 15 yaş büyük sevgilisi Şenay'ın evine taşınmıştı. Bu durum Hüsnü'yü ve Çoban Ailesini çok üzmüştü. Bu taşınma işi ise, Tekin'in başına büyük bir çorap örer. Şenay'ın düzenlediği parti sonrası ölen kızın baş şüphelisi Tekin'dir. Bu yüzden savcılık tarafından gözaltına alınır ve sorgulanır. Hüsnü, oğlu Tekin'i parmaklıklar ardında ziyarete gider. Tekin'in pişmanlığı yüzünden okunmaktadır. Hüsnü ise, oğlunun düştüğü durumdan dolayı büyük bir üzüntü duymaktadır. Aralarında yaşanan tüm olumsuzlukları kenara koyar ve Tekin'e yanında olduğunu, suçsuzluğuna inandığını güçlü bir şekilde hissettirir. Hüsnü ve Tekin arasındaki konuşma ise izleyenlerin burunlarını sızlatmaya yetecek kadar duygusaldır.
  Arka Sokaklar 477. Bölüm Özeti
  Hüsnü ve ailesini zor bir süreç bekliyor!
  Polisler, Tekin’i tutuklar. Arzu, Tekin’in davasını yürütmektedir. Tekin’i suçlayıcı şekilde davranır ve ekibi de karşısına alır. Tekin, gözaltına alınır. Arzu, Hüsnü’nün ısrarıyla Tekin’e tatbikat yaptırır ve yine de ikna olmaz. Metin, kardeşinin cezaevinde yatmasına sebep olan Barbaros’un peşine düşer. Barbaros silahlı ve tehlikelidir.
  Yusuf, hastaneye yetiştirilir ve ameliyata alınır. Kadem adamları ile Salim Paşahan adamları arasında çatışma yaşanır. Ekip, çatışmaya yetişir. Kadem, hastaneden Eren’i kaçırır. Bahar ve ekip peşlerine düşer. Kadem, Eren ile deniz yoluyla kaçacaktır. Ekip, limana baskın yapar. Tam Eren’i kurtaracakları sırada Eren tekneden denize düşer.
  Arka Sokaklar heyecan dolu yeni bölümüyle cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!
  KÜNYE
  Yapımcı : Erler Film / Türker İnanoğlu
  Yönetmen : Orhan Oğuz
  Genel Koordinatör : Yılmaz Ekmekçi
  Senaryo Danışmanı : Ahmet Yurdakul
  Senaryo : Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul
  Müzik : Murat Evgin
  Oyuncular : Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), Oya Okar (Selin), Alp Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Özlem Çınar (Aylin), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), İpek Yaylacıoğlu Usta (Pınar), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Merve Oflaz (Bahar), Can Başak (Arif Müdür), Boğaç Aksoy (Volkan), Başak Atıcı (Hande), Kerimhan Duman (Tunç), Manolya Aşık (Şule), Yüsra Geyik (Zeliha), Onur Bay (Tekin), Furkan Göksel (Metin), Tunç Oğuz (Arda), Beste Seyhan Şamcı (Eda), Melisa Şalgam (Asiye), Efe Günay (Haydarberk), Kaan Uslu (Efe), Ada Baykan (Zeyno Bebek)

YORUMLAR • 3