07 ŞUBAT 2019 AKIL OYUNU / EROL MÜTERCİMLER - SELİM KOTİL - BAYRAM COŞKUN

Paylaş
Ekle
 • katma 8 Şub 2019
 • BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SELİM KOTİL VE STRATEJİST EROL MÜTERCİMLER MELTEM TV AKIL OYUNU PROGRAMINDA GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

YORUMLAR • 340

 • Gökhan Zayim
  Gökhan Zayim 2 aylar önce

  hep diyorlar ya, adam mı var diye? işte adam! ama bizim millet akıllanmaz... ilk defa verdiğimiz oya gönlümüz razı.

 • Âlemdar
  Âlemdar 2 aylar önce

  Her Perşembe heyecanla bekliyoruz helal size

 • Seda Say
  Seda Say 2 aylar önce

  Bu milletten adam olmaz. Yüz yılda bir Atatürk gelmiş onu da haketmemis,nankörlük etmişiz. Verimli cennet topraklar verilmiş işleyememişiz. En güzel din gelmiş tarikatlara vermişiz. Cezamız neyse çekiyoruz, çekeceğiz.

 • Talha İspir
  Talha İspir 2 aylar önce

  Kaç gün geçti bir avuç yurttaşı kurtaramadılar İstanbul'da deprem olsa devletin tüm sinir organları iflas edicektir

 • Özay Cakir
  Özay Cakir 2 aylar önce +1

  Selim bey secimlerde Allah yolunuzu acik etsin.

 • Özay Cakir
  Özay Cakir 2 aylar önce +1

  Lütfen süreyi birazda daha uzatin, sizin gibi akli selim insanlari daha dolu dolu dinlemek isteriz.

 • Egecan Kaya
  Egecan Kaya 2 aylar önce

  selim kotil kalp kalp kalp

 • ishak olcak
  ishak olcak 2 aylar önce

  EROL MÜTERCİMLER ÇOK İYİ EFENDİ GÜZEL BİR İNSAN SONUNA KADAR KATILIOYRUM BUNDAN SONRA ONA SÖVEN KARŞISINDA BENİ BULUR GİZLİ STRATEJİSİ SEÇİM KAZANDIRMA TAKTİĞİ VERİYOR CHP ÇIKIP HAPSE GİRMİŞ BİRİNİ BEYOĞLU BELEDİYESİNE KOYUYOR DALGA GEÇER GİBİ VE ADALARADA ŞIRNAKLI BİRİNİ KOYUYOR BU NASIL BİR KAFADIR AKPYE RESMEN ELİYLE VERİYOR KILIÇDAROĞLUNUN İLK DEFA DOĞRU YAPTIĞI ŞEY MANSUR YAVAŞ EKREM İMAMOĞLU VE TUNÇ SOYERDİR AZİZ BEYDEN SIKILDI İZMİR GENÇ İNSANLAR SİYASETTE VE YÖNETİMDE OLSUN YAŞLI İSTEMİYORUZ MUHARREM İNCEDE İYİ BİR TERCİHTİ AKP SALLANDI MİLLETİN GÖZÜNÜ AÇTI MUHARREM İNCE PARTİNİN EN YETKİLİ KİŞİSİ BANA GÖRE ODUR ALDIĞI OY ORANI YÜZDE 31 BUGÜN İKTİDAR OLMA OYUDUR 165 MİLLET VEKİLİ ÇIKARACAK OYDUR BU

 • B. Ercan M.
  B. Ercan M. 2 aylar önce

  Sıfır binalarda, hem ferdi hem de genel iskanı olmayan, kat mülkiyeti tapusu olmayan gayrimenkul satışı ve kiraya verilişi yasaklansın. Ön satışı, projeden satışı yapılamasın. İskan ve tüm gerekli belgeler alındıktan sonra satışına, kiraya izin verilsin.

 • Emrah İsik
  Emrah İsik 2 aylar önce

  Paraya Allah diye tapan toplum.

 • Anu Beross
  Anu Beross 2 aylar önce

  Mütercimler çok güzel ve haklı bir laf etti, "Türk halkı paraya Allah diye tapar," dedi. Başka nasıl açıklanabilir ki? Paraya tapan bir milletiz!!!

 • Kamil Calpala
  Kamil Calpala 2 aylar önce

  05:20 Selim hocam, hangi zemin etüdü?? Jeoloji ve Jeofizik mühendislerinin imza yetkilerini kaldıran, zemin etüdlerinde imza yetkisini sadece inşaat mühendislerine bırakan bu hükümetin ta kendisi!.. Yani jeolog/jeofizikçi ekipçe gider, etüdü yapar, raporu hazırlar ancak o raporun akıbetini bilmez.. Çünkü raporun altına son imzayı basma yetkisi sadece inşaatçılarda.. İnşaatçı ne anlar sismik etüdden, gravite-manyetik araştırmadan, sondaj kuyusu açmaktan diye soran olmaz ama.. "MİLLETİN A...NA GOYACAZ" diyen dingiller trilyoner mi?.. Mesele bitmiştir, ölen ölsün, kalan dolarlar bizimdir..

 • Serhat Durmuş
  Serhat Durmuş 2 aylar önce +2

  Oylar Kotil'e

 • Baltali ilah
  Baltali ilah 2 aylar önce +3

  Selim Bey'i görüşleri ve fikirleri son derece doğru. Kılavuz olması gereken adam gibi adam.

 • Hakan Sengul
  Hakan Sengul 2 aylar önce +3

  Allah'ın izniyle selim Kotil İstanbul'u alacak HDP li olarak oyumuzu selim Kotile veriyoruz

 • adalet anna
  adalet anna 2 aylar önce

  BÜTTÜN DÜNYADA HALKI SOSYALISTTIR DEMOKRASI YANLISIDIR SOSYAL DEVLET HUKKUKUYLA YÖNNETILMEK ISTER ADALET ORADADIR HICBIR HALK SAG FASIMLE HUKKUK DISI YÖNNETTILMEK ISTEMEZ TÜRKIYEDE BILGI KIRLILIGINDEN HALK ZENGININ YANINA KÖLLELIK YAPMAK BIR AKIL SORUNUDUR ALDATILMISTIR SAGIN YANINDA OLMAK KENDISININ YARARINA DEGILDIR ZARARINADIR SADECE ZENGIN KESIMIN YARISI FASISTTIR BUNUN YANINDA DURANLAR KENDILERININDE SÖMÜRENLERIN FARKINDAMIDIR NE FAYDA SAGLAMIS KÖLLESI OLMUSSA REZILLIKTIR INSANLIK AYIBIDIR EZILIYORSA YANLIS YERDE OLMASIDIR ..BURADA YANLISLIK VARDIR TÜRKIYE FAKIR BIR HALKTIR ONDA IKISI ZENGINDIR AZINLIK ZENGINLIGINE OY VERENLERDEN DEVLET CIKMAZ VATAN ZENGININ DEGIL HALKINDIR..

 • sevgi pınarı
  sevgi pınarı 2 aylar önce

  erol hoca başarıların devamını diliyorum

 • A
  A 2 aylar önce

  Dolar yorumu yaptı mi Erol Bey?

 • Hardcover
  Hardcover 2 aylar önce

  Hocam, Oyları AKP ye yazılıp ses çıkarmayan ve ses çıkaranları alıkoyan tek parti CHP ye oy vermiyeceğim diyordunuz, Türkiyeyi kurtaracak tek hareket bu. Umarım bunu vurgulamaya devam edersiniz. Yanınızda BTP var İYİ parti var. Hepsi her sandığın sonucunu YSK ile karşılaştırır ve itiraz eder. Bu çok önemli.

 • Bunyamin Akgun
  Bunyamin Akgun 2 aylar önce

  Turkiye ye bir erol hoca daha gelirmi eski türkiyeden kalan değişmeyen çizgisi hep aynı olan güçlü nün değil bilim ve ilimden şaşmayan akademisyenimiz ve büyük bir değerimiz dir saygilar hocam sizi 2007 den beri takip ediyorum ufkum genişledi sayenizde var olun hocam

 • Kuzenler Kanalı
  Kuzenler Kanalı 2 aylar önce +1

  Oylar selim kotile

 • Kübra Y
  Kübra Y 2 aylar önce +4

  Adamsın Adam EROL MÜRTECIMLER 👏👏👏

 • zulal avcı
  zulal avcı 2 aylar önce +1

  Kartal’daki binanın da 1992’de 5 kat için ruhsat aldığını, 1998’de ise hesap kitap yapılmadan üzerine yeni katlar eklenmiştir.Dolayısıyla jeoloji Mühendisi olarak zemin etüd çalışmaları ve deprem yönetmenliği 1999 Marmara depreminden sonra sürece dahil edilmiştir.2000 öncesi yapılar zemin etüd raporu olmadan çözülmüştür.
  Jeoloji Mühendisi Zülal Avcı

 • Ferhat Canip Özkan
  Ferhat Canip Özkan 2 aylar önce +1

  Selim kotil adamdır.

 • EMPATİ VİCDAN
  EMPATİ VİCDAN 2 aylar önce

  Ey Türk gençliği!  Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.  Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel, senin, en kıymetli hazinendir. İstikbalde dahi, seni, bu hazineden, mahrum etmek isteyecek, dahilî ve haricî, bedhahların olacaktır.

  Bir gün, istiklâl ve cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin!

  Bu imkân ve şerâit, çok nâmüsait bir mahiyette tezahür edebilir. İstiklâl ve cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler.

  Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir.

  Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.

  Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr-u-zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.

  Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve cumhuriyetini kurtarmaktır!

  Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asîl kanda, mevcuttur!  Mustafa Kemal Atatürk  20 Ekim 1927

 • Mustafa ÖZ
  Mustafa ÖZ 2 aylar önce

  Erol Bey, ikinci sorum; T.C vatandaşı olarak merak ettiğim ve cevabını bulamadığım diğer husus da M.Kemal'e İşbankasının yüzde 28 hissesini TBMM mi vermiş kurucu Cumhur-reisi olduğu için? Saygılar.

 • Mustafa ÖZ
  Mustafa ÖZ 2 aylar önce

  Erol Bey, 5816 sayılı kanun neden ihtiyaç duyuluyor Türkiye'de? İktidarı baskıcı ve tek adamlıkla suçlayan kesimin entellektüelleri neden ilgili kanunun kaldırılması için bir görüş sunmuyorlar? CHP bu konuda adım atması durumunda oylarında en az yüzde 8-13 arası bir artış olacaktır. Ama nasıl din tüccarları varsa M.Kemal den nem-alanan tüccarlarda var. İnsan sevdiği, değer verdiği kişinin itibarının en azından maddi olarak sömürülmesine nasıl göz yumar? Özgürlük, demokrasi taleplerinde samimi olanlar, fikrine, davasına güvenenler buradan başlaması gerekmezmi? Karşıdakini eleştirmek en kolayı. Erdem, başkasını eleştirmeden önce özeleştiridir. Saygılar.

 • Süleyman Teker
  Süleyman Teker 2 aylar önce

  Bu Imar Affi binalar icin degil binalardan Rusvet alanlari aklamak icin cikiyo zaten bu memlekette Rusvet alip bu millet kosa kosa Cumaya gidiyo

 • nurşen yorgancı
  nurşen yorgancı 2 aylar önce +10

  Oy kullanmayacaktım ama Selim Bey size vericem kazanmsanıda canınız sağolsun mücadeleyi bırakmayın lütfen

 • Malik TheCashman
  Malik TheCashman 2 aylar önce +2

  Sayın Selim Kotil oyum kesinlikle sizindir... Erol hocamıza da saygılar...

 • MUSTAFA MELİH KADIOĞLU
  MUSTAFA MELİH KADIOĞLU 2 aylar önce

  Sn.Mütercimler;şunu söylemenizi çok bekledim,''Af ne demek?Subut etmiş bir suçun,olmamış gibi varsayılması..Bunu devlet de yapar insan da yapar.Yani af olanın suçu ortadan kalkmaz.Sadece sonuçları kalkar.Yani,para ,cezası veya hapis cezası kalkar..Ama men cezası affolmaz.Örneğin;bir kadın veya erkek eşine ''uzak durma,men cezası ''verdirmiş ise.Hapis cezası affolan eş ,eşini rahatsız edebilir demek değildir.Örneğin;bir köprüyü yapan mühendis o köprüyü kötü inşa ettiği için ceza yemiş hapse girmiş ve köprüden geçiş men edilmiş ise,hapse giren mühendisi affettiğinizde,o köprüden de geçiş artık serbest olacak demek değildir.İmardan men edilmiş binanın nesine af getirdiniz ?Bina çürük çarık ve ruhsatsız yapıldığı için belediye mühürlemiş veya ceza kesmiş.Şimdi siz ne yapmış oldunuz?Kendi belediyelerinizi yok saydınız.Onların bütün prestijlerini sıfırladınız.Belediye zabıtalarının yüzüne baka baka önlerinden kamyon kamyon malzeme geçirip ,binanın tepesinden adamların suratlarına sigara üflettiniz..Şimdi o belediyelerden iş bekliyorsunuz.Affettiniz de neyi affettiniz?Ortada demek ki bir suç var ki affettiniz.Oysa ancak yargı affeder veya beraat ettirir bir suçu.Genel af çıkarsanız bile gene yargı kararıyla kişiler çıkarlar.Sizin bu affınızda nerede yargı kararı?Ciddi bir depremde o kadar insan ölecek ki..Sizleri kim affedecek ?''

 • LAST ONE
  LAST ONE 2 aylar önce +2

  Selim bey mantikli konusuyor,

 • Kadir Bey
  Kadir Bey 2 aylar önce +4

  Selim kotil daha çok kanallara çıkman lazım abi haber Türk fox TV gibi kanallarda da görmek istiyoruz seni

 • Miralay
  Miralay 2 aylar önce

  Erol hoca meltem tv de sürekli mi çıkıyor?

  • Âlemdar
   Âlemdar 2 aylar önce

   Her perşembe bu programda çıkıyor

 • cemalbalck black
  cemalbalck black 2 aylar önce

  Amma abarttiniz 8- 9 kişi öldü diye..ranttan vaz mı gececez.. ayakta öluyor insanlar .ozaman birsey yok.

 • Ugur Eser
  Ugur Eser 2 aylar önce +2

  Oha trendlerde su programi izleyin de gundemden dogru duzgun haberiniz olsun

 • volkan bulut
  volkan bulut 2 aylar önce +1

  Takım tutar gibi parti tutmaktan vazgeçsek sorunların yarısı çözülür....Şimdiye kadar boşa gidecek diye verdikte ne oldu ?

 • Amaldio MBO
  Amaldio MBO 2 aylar önce

  Sn Hocam, bir konuda size bir sorum/larim olacak, ki bilgi sahibi olmak babinda bir soru. Soru TR din dis borc yuku, aylık odenecek miktar ile alakalı. Dis borcun büyük kismi kime ait, devlete mi yoksa özel sektoremi? benim okuduğum kadri ile cogunlugu özel sektore/ bankalara ait olduğu yönünde. Hal Boyle ise ve birçok banka yabancılara ait ise, bu bankalar bu odemeleri nasıl yapacak sayet odemeler yapılmayıp konkordato ilan edenler cephesi buyur ise ne olacak, bu bankalar yurtdisindan tekrar finans bulmak zorunda kalacak mi? bunun TR ekonomisine nasıl bir etkisi olacak, ithalat dustu hatta artı vermeye başladı çünkü düşük kur ihracatı somut seklde destekliyor, Cin modeli, düşük kur büyüme modeli. Ben uzun yıllardır UK ve Cin de yaşıyorum, gördüğüm model bu algiladigim model bu ama tabii ki dis borcunuzun miktarı yüklü degil ise, ayrıca gelişmiş ülkelerin dis borçlarıni hiç kimse sormuyor, son rakamlar korkunç yani USA UK Germany France vs hepsinin dis borclarini eminim biliyprsunuz, o zaman bu ülkeler nesil ayakta duruyor? Quantitive Easing nedir aciklarmisiniz? Dünyada esiri bir enflasyon var neden? Cin de 100M2 bir apartman dairesi 3M RMB 2.7MTL bunun nedeni ne sizce? dunyada ki enflasyonun nedeni USD EUR GBP basmak mdegil mi? bu ulkeler para satarak ayakta kalmiyor mu? neden sorunları sadece TR deki dengeler ile degerlendiriyoruz? neden dunyada var olan gercek sorunlari dile getirmiyoruz? bu artık bir siyasi bir soylem veya bir tarafın sorumlulugu olmamalı, hep birlikte ayaga kalkip bu gercekleri insanlar anlatmak lazim, bu insanlar (USD in 3% e tekabul ediyor) dünyayıi diledikleri gibi yonetiyorlar. Yıllardır bu insanlarla nasil mücadele eilecek diye düşünürken sonuçta tuketime dayandirdim kisisel olarak, biz ne kadar tuketirsek o kadar zengin oluyor ve hayatlarini o sekilde surduyorlar surdurecekler. TR de inanılmaz bir tuketim yaşandı ve bunu haber yapiyorlar, KK borçları su kadar bu kadar, neden harcadik sorusunu sormuyorlar, nede harcadın kardeşim demiyorlar sormuyorlar sonra topu hukumete atiyor. Yani kisaca, olay su, bir dizin... Commodities, Industries, Media, Politician and Army... zincir bu, her yerde bunu kullanıyorlar isin basi para birimi ve bu para biriminin kullanilacagi yerleri kontrol etmek ki para basmaya devam etsinler.. Industry lere bu mallar lazim, bu malları icin MEDIA lazim, Politician lar lazim ki kanunları istedikleri gibi düzenlesinler ve sonuçta ARMY lazım ki sayet ilk Dort calismaz ise ARMY ile isi bitirsinler ornek cok... Saddam KAddafi simdi Venezualla... Artık siyasi söylemleri bir kenara bırakıp bir tek vücut olup bu insamlarla mücadele edebilmenin yollarını aramamız lazım, siyaset sadece boluculuk amaçlı yaratilmis bir kavram, cok seslilik vs bunlar biraz goreceli kavram bence...cok yazdım kusura bakmayım. saygılarımla....

 • Nuran Aklifazla
  Nuran Aklifazla 2 aylar önce

  İmar afı sonuçları. Allah belalarını versin. Haksızlık yapanları bu af yapanları, hakkıyla adaletli işlerini yapmıyanları kendileri ve aileri ısdıraplı hayat yaşasınlar. Umarım onlarda aynı acıyı misliyle yaşarlar. 😠😠😠

 • Evren Bolçay
  Evren Bolçay 2 aylar önce +2

  Oyum senindir Selim KOTİL

 • Fahri Öz
  Fahri Öz 2 aylar önce +1

  Bize Erol hocamızı her hafta dinleme imkanı veren bu programı yaptığı için bile Selim Kotil'e oy verilir.

 • Bayram Gorel
  Bayram Gorel 2 aylar önce

  Son günlerde bir "BEKA SORUNU" sözüdür gidiyor. Gerçekten Türkiye'nin bir beka sorunu var mıdır? Yazacaklarıma göre siz karar verin. Bir ülkenin veya Milletin bekası tehlikeye nasıl girer, birlikte değerlendirelim. 1- Şayet millî değerleri ayaklar altına alınır, Ülkenin kurucuları kötülenir veya aşağılanırsa, 2- Ülkeyi var eden millet, kimliksizleştirilir, adı söylenmez ve o millet tepkisiz kalırsa, 3- Stratejik kuruluşlarınız, yani tank-palet, fabrika, enerji, telekomikanasyon, banka, yol-köprü gibi ulaşım, iletişim ve finans kurumlarınız yabancılara satılırsa, 4- Eğitim kurumlarınız kaliteli eğitim veremez hale gelirse, 5- Tarımda ve hayvancılıkta dışarıya bağımlı hale gelirseniz, 6- İthalat artar, carî açık yükselir, buna rağmen üretim yerine tüketim piyasaları sararsa, 7- Kendi yetersizliklerini görmeyip, yanlışlarını dış güçlere yükleyen bir yönetim başa geçerse, 8- Liyakatsiz yöneticiler iş başındaysa, 9- Okumayan ve aklını kullanmayan bir topluma sahipseniz, 10- Din siyasete âlet edilirse, 11- Bilim insanları doğru bildiklerini söyleyemeyecek kadar korkaksa, 12- İsraf had safhaya ulaşmışsa, 13- Yöneticiler, ülke ve millet yerine koltukları için her türlü yalan-dolana başvuruyorsa, 14- Gerçek bilim adamları yerine bilim adamı kisvesine bürünmüş kişilere itibar ediliyorsa, 15- Toplum bir kısım kimseleri kutsallaştırıyorsa, KESİNLİKLE O ÜLKEDE BEKA SORUNU vardır ve geleceği tehlike altındadır. Unutmayalım. Bütün bunlar toplumun kendi içinden çıkar ve her toplum lâyık olduğu şekilde yönetilir.

 • mehmet öz
  mehmet öz 2 aylar önce

  koy kadıköyden adaylığı erol hocam istemezsin tarzın değil ama gün bugündür bağdat caddesinde binlerce kişi yürür arkandan

 • Strateji - Strategy
  Strateji - Strategy 2 aylar önce +11

  Selim Bey'e karşı bakışınız nedir bilmem fakat kesinlikle bir milletin bir halkın dilinde konuşan kişi. Ekrem bey veya Binali bey İstanbul'a ne kazandıracak ki? İstanbul'a ihanet ettik diyen Akp'nin kendisi iken ne yüzle oy isteyecekler? Kesinlikle Btp'yi yakından veya uzaktan bilmem fakat Selim bey bu halkın adamıdır çözümü bulup insanlara hizmet olarak verecek enerjik ve dürüst bir kişidir. Keşke istanbul'da yaşasaydım kesinlikle oy verirdim... Yolunuz açık olsun.

 • GEZGİN
  GEZGİN 2 aylar önce

  bu adam kadar doğru konusanı görmedim.devlet çiftlik bank taktiği ile ülke yönetiyor şuan.. bankaları varlık fonuna alıp içindeki para ile çarkı çeviriyorlar.ziraat bankasıda kurudu iş bankasına mecbur dalacak.halk yüzde 30 bankalardaki paralarını cekmeye kalkarsa sistemi çöker diğer yüzde 70 havasını alır.saadet zinciri ile yönetiliyor ülkenin altınlarınıda bitirdiler ne satacak yer, ne kesecek adam kaldı.şimdi dımzılak ortada kalacağız

 • Ahmet Erzen
  Ahmet Erzen 2 aylar önce

  Yıkılmasında suçlu olanlara müebet vermeyene müebet vereceksin..katiller parayı cehennemde yersiniz...

 • Ekber Temirak
  Ekber Temirak 2 aylar önce +2

  Eğer halkımız İstanbul'u düşünüyorsa geçmiş belediyelerin yolsuzluğunu çıkaracak şahsa oy vermeli.

 • Sevval Sahan
  Sevval Sahan 2 aylar önce +1

  Ya çok güzel program bir saat az bence

 • hal5660
  hal5660 2 aylar önce +3

  Japonyada da da çok gokdelen var ,hem en çok deprem ulkesi... Ama niçin hiç 120 katli bina çokmez????

 • Yeng Hoan
  Yeng Hoan 2 aylar önce +3

  Ne zaman fark edecegiz, baskalarinin düsüncelerini dinlemeyi hakaret sayan megalomanyak bir delinin esiriyiz.

 • onetube
  onetube 2 aylar önce +4

  Görgüsüz Ikdidar olursa hersey uyduruk olur. Sehirlerin Mimarisi / Egitim / Huzur /Tarim /...

 • dn meer
  dn meer 2 aylar önce +8

  İstanbul’a haksızlık ettik ve beton şehrine dönüştürdük. Yeşil alanda dünya ülkeleri arasında sondayız. Bunu yapanlar hala cezalandırılmıyor? Yağmur yağınca heryer yüzme havuzuna dönüşüyor. Hırsızlık, yolsuzluk, rant bu iktidar ile en üst seviyede. Buna dur diyebilecek halk artık kalmadı galiba? Suçlular cezalandırılmadığı müddetçe evler yıkılır, alt geçitleri su basar, yeşillikler yok olur, ağaçlar kesilir ve tabiat yok edilir. Sonra tabiat afetler ile cevap verdiğinde herşey Allahtan oluyor deriz. Devlet ve iktidar millet için var olmalı, millete hizmet etmeli, kendi menfaatleri için değil. Ne zaman akıllanacak bu millet?

  • HMK Richards
   HMK Richards 2 aylar önce

   dn meer akıllanmayacak. Cahil millet akıllanmayacak.

 • kaya molo
  kaya molo 2 aylar önce

  👏

 • mustafa antalyada
  mustafa antalyada 2 aylar önce +1

  çift maaş ve çift emekli maaşı da kalkmalı

 • mustafa antalyada
  mustafa antalyada 2 aylar önce

  milletvekili önerisi gerçeği görenlerin düşüncesi

 • Onder Sezen
  Onder Sezen 2 aylar önce +1

  Mütercimler "Küçük hırsızı sevmez, büyük hırsıza Tanrı diye tapar."

 • nerium oleander
  nerium oleander 2 aylar önce +11

  sayın mütercimler'in bahsettiği muhafazakarların ''muhafazakarlık''la uzaktan yakından ilgisi yoktur. onlar kendilerini muhafazakar olarak tanımlıyor olabilirler. onların muhafaza ettikleri değerler nelerdir düşünelim. sonuç sadece kolay yoldan kazançtır. emeksiz yemektir. ahlak işte bu noktadadır.

  • ishak olcak
   ishak olcak 2 aylar önce

   MUHAFAZAKAR OLMAK İÇİN KURANI BİLMESİ LAZIM HALK KURAN ALFABESİNİ BİLMİYOR GELMİŞ BANA ARAPÇA OKUMAZSAN ÇARPILIRSIN TÜRKÇESİ HARAM DİYOR ULAN GERİZEKALI HALKIM KURAN DİYOR HARAM YİNEN RÜŞVET YİYEN ZİNA EDEN ETTİREN ALKOL FAL OKLARI VE HALKI SÖMÜREN CEHENNEMDE YANAR TABİ İŞLERİNE GELMİYOR DİYANET AÇIKLIYOR BUNLARI İSTER İSTEMEZ AMA BİŞEY DİYEMİYORLAR MİLLETE CENNET BELGESİ VERİYORLAR

 • Hain Kurt
  Hain Kurt 2 aylar önce

  sorun maaş değil ki? maaşları tamamen kaldırsan bile, ülkenin en başının elinde milyarlarca dolarlık, kimsenin sormadığı soramadığı ÖRTÜLÜ ÖDENEK var nereye nasıl harcandığı bilinmeyen!
  Kaldı ki, siyasetçi maaşı için oraya gelmiyor, ordaki nüfuzunu kullanarak ceplerini dolduruyor, yakın yandaş yalaka besliyor bücünü muhafaza etmek için ve birdaha seçilebilmek için...
  maaş olayın denizde bir kum parçası... kafayı buraya takmayın!
  siz hırsızlığı usulsüzlüğü önleyemez iseniz, liyakatı esas alamaz iseniz (DİPLOMA feyk mi, geröek mi, düplikata mı fotokopi mi) hakkı hukuku adaleti bağımsız ve tarafsız yapamaz iseniz, yaptığınız boşa kürek çekmek, martaval anlatmaktır...
  BALIK BAŞTAN KOKAR!

 • Ibrahim Kilic
  Ibrahim Kilic 2 aylar önce +1

  benim tuafima giden ne biliyormusunuz, 2 kat kacakmis, peki yikilan binanin etrafindaki binalarin hepsi 7 kat ve hepsi muhtelen imar affi icin bas vuru yapmisdir

 • hllktlhn
  hllktlhn 2 aylar önce +9

  1 saat kısa değil mi böyle dolu bir program için

 • zuzu yasar
  zuzu yasar 2 aylar önce

  👏👏👏👏👏👏👍👍👌👌🎖🎖🎖🎖🎖

 • deniz bulut
  deniz bulut 2 aylar önce +1

  Sayin Erol Hocam,
  Dini kullananlar icin cok yerinde bir konusma oldu. Sagolun. Kuran da bile Maun Süresi onlar haramzadeler icin indirilmistir. Erol Hocam, Ermeni Soykirimi diye sunulan konu hakkinda biraz arastirmam var "sirapis investiment bank baskani na" macron a cevap olsun diye yaziyorum. Sizde bir incelerseniz cok sevinirim; Sözde, bir Ermeni soykirimi 24.07.1915-1917 ye kadar sürmüstür. O zaman bir Tarihe göz atalim
  10.08.1920- Sevres Antlasmasi
  21.02 - 12.03.1921 - Londra Konferansi
  10.03 - 10.04.1922 - Paris Konferansi
  24.07.1923 - Lozan Antlasmasi
  Erol Hocam, bu tarihleri bir Analiz edelim:
  10.08.1920 - Sevres Antlasmasi
  Madde 89: Bitlis, Erzurum ve Van i kaplayan bir Ermeni ülkesini kurmak
  Talepleri: zorla göc ettikleri yerlerden geri dönmeleri, yerlerini ve evlerini maddi manevi sekilde eski hale getirme istemeleri ve buna sorumlu olan kisileri cezalandirmak.
  Istekleri bu, burdanda bir soykirim kelimesi yoktur, sadece bir Deportation vardir, bir yerden bir yere götürme vardir.
  21.02 - 12.03. 1921 Londra Konferansi
  1. Ünönü savasindan sonra, burada bir söz etmeyip eski halinin gizlice istemis olmalari.
  10.03 - 10.04.1922 Paris Konferansi
  2. Ünönü savasindan sonra. Pasif kalmalari ve biraz pirim vermeleri
  24.07.1923 Lozan Antlasmasi
  Bütün Emperyalist ve kan emici Ülkerin vatanimizdan cikartiktan sonra, savas kazanmis ülke olarak masaya oturduk. Lozandaki Ülkeler : ingiltere,fransa, italya,japonya,yunanistan,TÜRKIYE, bulgaristan,romanya,belcika,arjantin,venezuela,almanya,holanda,norvec,isvec,filandiya, ispanya, isvicre,polonya ve Cin vardi. Tam 20 Ülke. Hepsinin birbiriyle bazen ücer ve ecc. Antlasmalari oldu. Toplam 20 Ülke imzaladi ve kabul etti. Bu bir Uluslar arasi Antlasma ve herkes buna uymak zorundaydi.
  Özelikle Avrupada ve Fransada Uluslar arasi Antlasma, kendi ülke yasalarin üstünde olur ve bunu uygulama zorundadir. "Siparis Investiment bank baskani olan macron a soruyorum
  1) Hukukta buna uymak zorunlu varken neden uymaz?
  2) Neden bizimkiler Lozanda bile azinliklar maddesinde 38-44 olmayan soykirimi örnek vermiyorlar?
  Ermeni soykirimi 24.04.1915-1917 ye kadar sürmüsse. O zaman savas icinde olan olayi, 2 ci Dünya savasinda oldugu gibi 20.11.1945- 14.04.1949 kadar süren, Nürnberg Prozessi, almanlarin yaptiklari kötülükler ve Dehset verici bir Mahkeme kurmadilar?
  Neden Ermeni soykirimi icin yapilmadi???
  Tutunacak deliller yoktu. Eger Türkler dehset sacmis bir Mahkeme kurallardi, yoksa savas zamaninda normal olarak karsilandi, yoksa daha cok kisinin ölümünü önlemek icinmiydi. Ne Rusya nede digerleri bunun dogru olmadiklarini biliyorlardi. Arsivlerde bunun icin cok delil var.
  Baska bakis acisi söyle:
  1927 de bedirhan ve seyid abdulkadir "La Ligue Nationale kurde Hoyboun" nu kurdular.
  29.03.1929 da Halep de Central Hotel de, Tasnak sorumlusu vahan papazian ile diger kürt delegelerin arasinda bir Antlasma yapildi. "Conclu entre le parti Revolutionnaire Armenien Daschinautzoutioum et la ligue Nationale kurde hayboun"
  Bu Antlasmada sadece 19 maddeden olusmakta. Maddelerin kisaca icerigi söyle:
  1) bedirhan ve vahan papazian la bir kardeslik bagi kurmak
  2) 2 ülkenin bagimsizligi, birbirine maddi ve manevi yardimlasma. Birbirine savas acmama.
  3) Antlasmainin en önemli; Sevres Antlasmasindaki 89 Maddesine saygi ve uyulmasi.
  Madde 89 Sevres Antlasmasi yukarida yazdim
  Soru
  1) Neden bu maddelerde soykirim gecmiyor?
  2) neden bu anlasmanin programinda ve doktrinde soykirim yazmiyor?
  3) cok sayida hayboun ve ermeniler Avrupada ve Amerikada yasayanlar bu soykirimi önceden degilde son zamanlarda dile getirdiler??
  Erol Hocam, Is bankasi olayi, dediginiz gibi Gladio denedi basaramadi " Tahlil Islam ve Aznavur la isbirligi yapan simdiki temsilcilerin gücü yetecegini hic sanmiyorum. Özelikle Atamiz o parayi Türk Dili ve Türk Tarihini arastirmak icin vasiyet etti. Kanunda bir kimsenin vasiyeti dokunulmaz. Bu olayda, ne yazikki 17 yildir, nasil bir gurup tarafindan yönetildigimizi acik sekilde gösteriyor.
  Atanin yaptiklarina bakin ve bizim nasil bir yerde oldugumuza bakin. ATAMIZ, MEZAR DAN KAC KERE TERS DÖNMÜSTÜR, NERDEYSE ATAYI MEZARDAN KALDIRACAGIZ. BU ÜLKE VE TÜRK HALKI HAK EDIYORMU???
  Vasiyetini ÖZLÜ VE KÖKLÜ HALK OLMAMIZ ICIN VERMISTI. GELECEKTE DEVIRMESINLER VE YIKMASINLAR DIYE DILIMIZI VE TARIHIMIZI DAHA IYI ARASTIRMAK ICINDI.
  Selim Hocam, birlikte bir konsens olma fikiriniz cok güzel ve zorunludur. Asil aydinliga birlikte cikmakla olur!!! Bu dert hepimizin, hem vucudda hemde ruhsal hissediyoruz. Ilacda birlikten olmakla sifa bulur. ATAMIZIN FABRIKA AYARLARINA DÖNMEK BIR MECBURIYETTIR. TABIKI ANLIYANLARA saygilarla

 • Dunyasikimeminaregotume Dunyasikimeminaregotume

  Onu bunu bilmem herkes vaziyet alsin..

 • Dunyasikimeminaregotume Dunyasikimeminaregotume

  Hdp yi kapatamaz cunku kapatirsa tum HDP oylari direkt CHP ye kayacak biliyor cunku

 • Dunyasikimeminaregotume Dunyasikimeminaregotume

  RTE Suanda her nekadar HDP ye terorist desede suanda RTE AKP yi kapatir HDP yi kapatamaz...
  Madem HDP Terorist kapat ...un yiyorsa hadi...

 • Hain Kurt
  Hain Kurt 2 aylar önce +1

  büyük hırsıza tanrı diye tapar...
  doğru valla...
  daha bugün bir AKP'li vekil şunu dedi: "hırsız bizim hırsızımız, biz yanında yer alırız"
  varın gerisini siz düşünün
  odatv.com/akpli-baskan-boyle-oy-istedi-hirsizsa-bizim-hirsizimiz-08021942.html

 • apex ağız ve diş sağlığı polikliniği

  OYLAR KOTİL BAŞKANA

 • Davut Alkan
  Davut Alkan 2 aylar önce +11

  Yıllardır beton lafı duymaktan bıktık insanlar her şeyi rant olarak görmeye başladı devletin vatandaşına yapabileceği sosyal hizmetleri unuttular her şey hizmetadı altında para karşılığı satın almaya alıştılar.... sosyal devlet Fikri bitti Selim Bey'in projelerini onlar ağızlarına dahi alamazlar onlar için her şey rant beton para bedava hizmet olmaz Paran yoksa hizmet alamazsın

  • ishak olcak
   ishak olcak 2 aylar önce

   GEÇEN BETONU ÇALIP SATTIM :)) CEM YILMAZA SÖYLEDİM :)) DVLETLE YARIŞMA KENDİNYLE YARIŞILMASINI SEVMEZ DEDİ ;)

 • mehmet yılmaz
  mehmet yılmaz 2 aylar önce +7

  Oylar selim Kotil e

 • coder forever
  coder forever 2 aylar önce +13

  Selim bey , ya bir orda olsaydim gelip sizi yanaklarinizdan operdim ama yurtdisindayim senelerdir oy veremeyecegim Insallah Allah yardimciniz olsun kazanirsiniz. Sizin gibi dindar aydin kesimden Ataturku anlatan olmasi sizler insanlari dindar yaparsiniz cunku Atam da dindardi. iyi gunler dilerim. Ve hocamiza btp baskanina da selamlar sevgiler oda cok harika candan ve hepinizin yuzune kalbiniz nuru vurmus.

 • hamza durmus15
  hamza durmus15 2 aylar önce +1

  Özel üniversiteler kapatılmalı

 • Enes
  Enes 2 aylar önce +1

  BEYLER BU PROGRAM HANGİ GÜNLER OLUYOR BİDE FREKANSI NE BU KANALIN ALTTA YAZANI DENEDİM İNTERNETTEKİLERİ DENEDİM HİÇBİRİ OLMUYOR

 • Kutluk Kağan
  Kutluk Kağan 2 aylar önce +5

  Eğer adaylıkta ciddi iseniz gözde bölümler den son sınıf yada yeni mezun gençlerle beraber hareket edin. Sokak sokak ilçe ilçe gezin dernek ziyaretleri yapın somut proje sunun okçuluk federasyonu başkanı aktarılan paralar gibi hileleri ortaya çıkarmaya devam edin gerisi tevekkül

 • hamza durmus15
  hamza durmus15 2 aylar önce +2

  40,00 ile 45,00 dakikalar İslam hakkında yorumları süper yaşar nuri öztürk hocayı özlüyor insan

 • master 33
  master 33 2 aylar önce +3

  Erol hocanın program sonundaki mütahhitler konusundaki analizlerine aynen katılıyorum.Ayrıca herşey Para insanlık için ülke için millet için diye bişey kalmadı vicdan kalmadı fırsatı paraya çevirme makam mevki olmuş herşey hiçbişey bu ülkede değişmez şimdiki adaletsiz kalkınan parti örnek hem siyasi yanlışlıkları hemde rant ekonomisi belli yandaş yandaş

 • Genc Osman19
  Genc Osman19 2 aylar önce +2

  Yarım saat ermeni soykırımı konuşuluyor, Perinçek-İsviçre davası anılmıyor.... Çok ilginç.

 • Cem Celen
  Cem Celen 2 aylar önce

  Deprem sonrası ilk şoktan sonra iletişim kurulur.Onu sıkıntı etmeyin.Mobil istasyonlar var artı en büyük gsm firmasının , başka şehirlerde fiziksel olarak yedek santralleri var.Teknisyenler gidecek sadece başına geçip işletmeye devam edecekler.24 saati bulmaz.

  • Cem Celen
   Cem Celen 2 aylar önce

   Erol Beyin Sevgili anneannesinin büyük kızını göremeden ölmesi çok acı

 • Ertan
  Ertan 2 aylar önce +4

  genclige hitabe ne diyordu
  Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
  Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr-u-zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
  Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve cumhuriyetini kurtarmaktır!
  Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asîl kanda, mevcuttur!

  Mustafa Kemal Atatürk

  20 Ekim 1927

 • Nob ody
  Nob ody 2 aylar önce +1

  Sizleri seviyoruz güzel insanlar....

 • emre Basalan
  emre Basalan 2 aylar önce +1

  Devlet imarda hata yapıyor en büyük sebebi bu. Devlet belediyelere bırakarak imarlarin ne kadar kotu kullandığını çözemedi galiba. Şahsen İstanbul da herhangi bir ilçede bir kaç tane pafta yıkılarak beşer katlı binalar yapılıp yatay inşa ya geçilmesi gerekir. Fakat bizim ülkemizde bir yerde 4 katlı inşaat hemen yanında 20 katli bina bu nasil mantık hala anlamış değilim.

 • TÜRKİYE CUMHURİYETİ
  TÜRKİYE CUMHURİYETİ 2 aylar önce +11

  doğru cümle budur Türk halkını açıklayan 33:27

 • Lale SERT
  Lale SERT 2 aylar önce +20

  Selim bey kesinlikle siz kazanmalısınız lakin biz halk olarak buna layık değiliz maalesef.

 • hamza durmus15
  hamza durmus15 2 aylar önce +4

  Birde insana odaklı yapılar yok işin içinde insan yok rant var kara para var

 • Haluk Zengin
  Haluk Zengin 2 aylar önce +17

  DEvrimlerin içi köy enstitülerinin kapatılmasından sonra tamamen boşaltıldı hala neyi tartışıyoruz anlamış değilim

 • Atılay Erdiman
  Atılay Erdiman 2 aylar önce +46

  ATATÜRK ün vasiyetine sahip çıkamazsak hepimize YAZIKLAR OLSUN

  • ishak olcak
   ishak olcak 2 aylar önce +2

   GENÇLİĞE HİTABE ABİ HERKEZ YOBAZ BEN TÜRK GENÇLİĞİ MARŞINI VE ATATÜRKÜN NUTUK KİTABINDA HALKA SESLENİŞİNİ TİŞÖRT BASTIRCAM MİLLET YOBAZ KABUL ETMİYOR BAŞIMIZA BELAMI OLCAN GOMİNİST DİYOR :( ÜZÜLÜYORUM UYDURMA ŞERİAT DEĞİL DÜRÜSTLÜĞÜ VE DOLARİZASYONLU FAİZE HAYIR DİYEN KURAN HÜKMÜNÜ ÖĞRENSİN İSTİYORUM BU HALK VE HİLAFETİN HALİFELİĞİN SADECE PEYGAMBERİMİZE AİT OLDUĞUNU DİĞER İNSANLARIN BU MAKAMA GELMEMESİ GEREKTİĞİNİ AKSİNE KÖTÜYE KULLANACAĞINI ÖĞRENMELERİ GEREKİYOR ŞUANKİ TEK SİSTEM GİBİ TEK KİŞİ SİSTEMİ

 • Atılay Erdiman
  Atılay Erdiman 2 aylar önce +22

  cumhuriyetin kurduğu fabrikaları sattılar bu fabrikalar yeniden açılmalı ama bu fabrikalar doğu ve güneydoğuda yapılmalı hem ordaki genç kız ve erkeklere iş imkanı hem özgüvenlerini yerine getirmek devleti yanlarında hissettirmek hem göçü englellemek hem pkk ile ekonomik bağımsızlığını alan doğu ve güneydoğu halkı arasına perde çekmek için bunları yapmak şart

  • ishak olcak
   ishak olcak 2 aylar önce +1

   İÇİM YANIYOR ABİ SOKAĞA ÇIKIP HAYKIRMAK İSTİYORUM

  • Ujas Kalimero
   Ujas Kalimero 2 aylar önce

   +Kutluk Kağan O kafayla ya Türkiye'de siyaset yapamayacaklar, ya da bildiğimiz Türkiye kalmayacak maalesef.

  • Kutluk Kağan
   Kutluk Kağan 2 aylar önce +1

   Hiçbir politikacının umrunda değil terör işsizlik vs

 • Atılay Erdiman
  Atılay Erdiman 2 aylar önce

  istanbul a ait özel yasa olmak zorunda ibb nin özel kanunları olmalı evet istanbul ankaradan uzaktan kumandayla yönetilmemeli

 • Cesur Türk
  Cesur Türk 2 aylar önce +1

  RTE,zamanın da fetö okullarına yardım topladığı sonra da kapattırmak için harcadığı mesainin yarısını ermeni soykırı için harcasaydı şuan ermeni soykırımı palavrası tarih olmuştu.. bizimkiler bir gün ermeniler soykırım için 365 gün çalışıyorlar. yakında tüm dünya kabul eder, biz de ülkeyi satar tazminat öderiz.

 • nerium oleander
  nerium oleander 2 aylar önce +3

  Hukuk ve demokrasi bilinci olmadan olmaz.

 • Neriman Zkn
  Neriman Zkn 2 aylar önce +5

  Tebrikler!!!Başarılar dilerim!!!Bu programı zevkle izliyorum....iyi ki varsınız👏👍❤

 • Twitch Pub
  Twitch Pub 2 aylar önce +46

  Oylar selim kotil'e 🇹🇷

  • ishak olcak
   ishak olcak 2 aylar önce

   NEREDEN ADAY ABİ NEDEN OLMASIN

 • Ertan Toker
  Ertan Toker 2 aylar önce

  yaw arkadaş ben dış gündem için geliyorum 2 haftadır o onu yapmış bu bunu yapmış.

 • Cesur Türk
  Cesur Türk 2 aylar önce +40

  Mütercimler "Küçük hırsızı sevmez, büyük hırsıza Tanrı diye tapar."

 • emre arikan
  emre arikan 2 aylar önce +1

  Selim bey cok güzel projeleriniz var iyi isler yapabilecek kapasitenizde var ama lütfen Atatürk ismini cok kullanmayin yeterince kullanipta ülkeye zarar verenler var ayni kategoriye düsmeyin

  • Âlemdar
   Âlemdar 2 aylar önce

   Atatürk bizim en büyük değerimiz! Onun ismini yanlış bağlamlarda kullananlara karşı bizim daha çok layıkıyla yaşatmamız lazım. Şaşırdım bu düşüncenize

 • Suat Örgev
  Suat Örgev 2 aylar önce +2

  Istanbul merkez olarak 7 derece üstü bir deprem olursa ( ki olacak)
  Istanbulda 1 milyon üzeri insan ölür .
  Hepsine simdiden rahmet diliyorum :))

  • A
   A 2 aylar önce

   Keşke gülerek dilemeseydiniz

  • Kripton
   Kripton 2 aylar önce +1

   Suat Örgev Bu nasıl bir kafa yapısıdır

 • Suat Örgev
  Suat Örgev 2 aylar önce +1

  Ölenlere rahmet dilemeye devam ederseniz sizede yakinda rahmet dileyecekler !

 • vecTQR
  vecTQR 2 aylar önce

  EVET Sayin Mutercimler teshis cok dogru >>> Paraya Allah daha dogrusu onun kaynagi olarak ongordugu USAllahina tapan bir m-illet soz konusu ve onun basina sardigi Milli Felakette zaten 04.11.2002 yazdigi bir *Yours Sincerely ile icazet aldi kadim kulu ve kolesi oldugu USAllahindan ...
  Simdi ise Teknik Direktoru'de BunakCEK ve koyunlari her nasilsa ???????????????????????????
  Meshur Gladiocu Mehmet Eymur'un gozlerini yasartiyor £lhamdullillahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

 • Cafer Ceylan
  Cafer Ceylan 2 aylar önce +66

  Istanbuldaki binanin yikilmasinda; devlet ve belediye sucludur.
  Cunkü kacak binaya;
  Kanalizasyon hizmetini,
  Posta hizmetini,
  Elektrik hizmetini,
  Dogalgaz hizmetini,
  Su hizmetini,
  Yol hizmetini
  Nüfus kayit hizmetlerini verdiklerinden dolayi belediye ve devlet sorumludur.

  • Ersin Ozkan
   Ersin Ozkan 2 aylar önce +1

   istanbullun yuzde 70 kacak yapi warken o dediginiz mumkun mu sizce...

  • Düşün Biraz
   Düşün Biraz 2 aylar önce +4

   Nasrettin Hoca da demiş ki "-hırsızın hiç mi suçu yok?"

 • Ertugrul Colak
  Ertugrul Colak 2 aylar önce +15

  aslan abim 2 seneden beri takip ediyorum sizi allah size haydar babaya ve bütün btplilere selamet versin oyum size abi başarılar diler sevgi ve saygılarımı dilerim