📚 En Büyük Kırtasiye Alışverişi | Okula Dönüş 2019 -Part 1

Paylaş
Ekle
 • katma 19 Ağu 2019
 • Okula Dönüş başlayınca benim gibi aklına ilk önce kırtasiye alışverişi gelenler: Fiyat Karşılaştırmalı En Büyük Kırtasiye Ürünleri Alışverişi - 1 videomla bu yıl da karşınızdayım. Okula Dönüş Kırtasiye Ürünleri Alışverişi videolarımı izlemeden alışverişe çıkmayın.
  Keyifli seyirler...
  Kunduzu indirmek için: bit.ly/KunduzApp
  Paketler : bit.ly/paketlerkunduz
  20₺ indirim için BERSU20 kodunu kullanmayı unutmayın!💕
  Okula dönüş için çekmemi istediğiniz video fikirlerini yorumlara yazabilirsiniz 😻✨
  Kanalıma Abone Olmayı ve Videolarımı Beğenmeyi Unutmayın;
  trclips.com/user/ModaKelebegi
  BAHSETTİĞİM DEV KIRTASİYE ÇEKİLİŞİ YAKIN ZAMANDA INSTAGRAM ÜZERİNDE OLACAK, İLGİLİLERE DUYRULUR :)
  Güncellemelerden anında haberdar olmak için takip edin:
  ➤Abone ol güncel ve yeni videolardan haberdar ol trclips.com/user/ModaKelebegi
  Sınavlarda başarılı olabilmek düzenli ve disiplinli çalışmaktan geçer . Derslerde başarılı olmak ve sınavlarda iyi notlar alıp başarıya ulaşmak için sadece tek başına zeki olmak yetmiyor. Zeka ve disiplin birlikte kullanıldığında ulaşılamayacak hedef, aşılamayacak hiçbir engel kalmaz.
  Kanalımda Moda, Ders, Okul, Eğitim, Vlog ve eğlenceli daha bir çok video var.
  Aşağıdaki Videolarımı da İzlemeden geçmeyin 😍
  ➤1 Gün Boyunca / 24 Saat Boyunca : bit.ly/2lQfBa1
  ➤Okul, Ders ve Sınav Tavsiyeleri: bit.ly/2lXi3f6
  ➤E-Okul Notlarım: bit.ly/2lSLSgG
  ➤Okula Dönüş Kırtasiye Alışverişlerim: bit.ly/2lQgvmV
  ➤LGS, TEOG : bit.ly/2kpqU8S
  ➤VLOG : bit.ly/2lUcs98
  ➤Sizler İçin Seçtiğim Videolar : bit.ly/2kPMBPo
  Sınavlarda başarıya ulaşmanın yolları:
  Başarmak için sadece zeki olmak yeterli midir yoksa başka şeylerin de desteğine ihtiyacımız var mı? LGS, TYT, AYT, Okul Sınavları, Ders Sınavları gibi hepimizin hayatında olan bu sınavlara hazırlanan arkadaşların kendi aralarında yaptıkları sohbetlerde “bugün 500 soru çözdüm, 1000 soru çözdüm” gibi farklı yaklaşımları hepimiz duymaktayız. Acaba hayatımızda olan bir çok sınavda başarıya yada hedeflerimize ulaşmak için sadece çok soru çözmek doğru bir yaklaşım mı? Sınavlarda başarıya ulaşan bir çok kişi ile yapmış olduğum görüşmelerde yada izlemiş olduğum bir çok başarı hikayesi olan videolarda aslında başarmanın ve konulmuş olan hedeflere ulaşmanın çok farklı yöntemlerinin olduğunu fark ettim. Eğitim içerikli çekeceğim videolarımda sizlerle bunları paylaşmaya çalışacağım.
  Kanalıma ve bana destek olmak için bir çok TRclipsr’ın izlenmesi düşük olur diye çekmeye çekindiği ders ve eğitim videolarımı "beğen" ve daha fazla video hazırlamam için motive edici bir "yorum bırak" güzelliğini gösterdiğin için sana çok teşekkür ederim.
  Takip etmen için diğer sosyal medya ağlarım:
  ➤Instagram bersueraslann
  ➤P&R(for business) : bersueraslanpr@gmail.com
  Merhaba Bersu Eraslan (Moda Kelebeği) kanalı takipçileri! Okul, Ders, Ucuz ve Kalite Kırtasiye Alışverişleri, Ders çalışma taktikleri, Moda, Eğitim ve eğlenceyi harmanlayarak sizlere bir çok alanda yaşadıklarımı ve tecrübelerimi paylaşarak yardım etmek tek hedefim. Hayat her şeyi tecrübe edip öğrenecek kadar uzun değil. Ben de bazı şeyleri yaşanmışlıkları olan insanlardan dinledim, öğrendim, gördüm ve tecrübelerinin bana uyan kısımlarını hayatıma uygulamaya çalıştım. Küçük bir kanal iken, sağlam adımlarla siz takipçilerim sayesinde bugün 100K’yı aşan kocaman bir aile olduk. Paylaşırsan çoğalır düşüncesiyle sizlerle kanalımda daha bir çok güzel şeyleri paylaşarak hep birlikte büyüyeceğimize inancım sonsuz. Tabi bunun yanında TRclips üzerinden hayatımı paylaştığım bir çoğunuzun işine yarayacağını düşündüğüm vloglar/videolar üretmeye devam edeceğim.
  Sevgiyle kalın, iyi seyirler hepinize…
  ❤️TAKİP ETMEK İSTERSENİZ❤️
  ➤Abone ol güncel ve yeni videolardan haberdar ol trclips.com/user/ModaKelebegi

YORUMLAR • 1 613