Bornozların efendisi Hüsnü! - Arka Sokaklar 471. Bölüm

Paylaş
Ekle
 • katma 2 Mar 2018
 • Arka Sokaklar 471. Bölümde Hüsnü, evdeki suyun kesilmesi üzerine Mesut'un evine duş almaya gelince olanlar olur.
  Su şebekesindeki bir arızadan dolayı Çoban Ailesi susuz kalır. Çocuklar Metin'in evinde yıkanırken Hüsnü, en yakın arkadaşı Mesut'un evine gider. Mesut evde değildir. Tunç evi Hüsnü'ye bırakarak çıkar. Hüsnü güzel bir banyo yapar. Mesut'un bornozuyla kurulanmaya başladığında apartmandan gelen seslere kulak kabartır. Katta bir anne bebeği ve çocuk arabası ile merdivenden çıkmaya çalışmaktadır. Hüsnü kadına yardım eder; fakat, evin kapısı üzerine kapanır. Hüsnü bornozla dışarıda kalır. Onu bu zor durumdan kurtaran kişi ise Mesut'tur; fakat, Hüsnü bu bornozlu hali ile onun diline düşmekten kurtulamaz.
  Arka Sokaklar 471. Bölüm Özeti
  Bahar’ın polis olduğu anlaşılınca uyuşturucu şebekesi onu rehin alır!
  Ramiz, Bahar’ın polis olduğunu anlayınca iyice sinirlenmiştir. Bahar’ı bağlayıp tıra bindirirler. Ramiz, Rıza’yı arayıp fidye ister. Rıza, Mali Şube’den parayı temin eder ve takas noktasına tedbirli şekilde giderler. Yusuf’ta destek olmak ister; ancak Arif, Yusuf’un bu işe karışmasını istemez. Arif Müdür önderliğinde ekibimiz Bahar’ı sağ salim bulmanın peşine düşer.
  Eda, Koray isimli bir gençle tanışmıştır ve buluşmaya gider. Bu genç Eda’ya şiddet uygular. Ekibimiz saldırı anonsunu alır. Karşılarında darp edilen kişinin Eda olduğunu görünce herkes çok sinirlenir. Koray’ı bir an önce bulmak için herkes seferber olur. Koray’ın arkasında beklenmedik isimler çıkar.
  Arka Sokaklar heyecan dolu yeni bölümüyle cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!
  KÜNYE
  Yapımcı : Erler Film / Türker İnanoğlu
  Yönetmen : Orhan Oğuz
  Genel Koordinatör : Yılmaz Ekmekçi
  Senaryo Danışmanı : Ahmet Yurdakul
  Senaryo : Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul
  Müzik : Murat Evgin
  Oyuncular : Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), Oya Okar (Selin), Alp Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Özlem Çınar (Aylin), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), İpek Yaylacıoğlu Usta (Pınar), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Merve Oflaz (Bahar), Can Başak (Arif Müdür), Boğaç Aksoy (Volkan), Başak Atıcı (Hande), Kerimhan Duman (Tunç), Manolya Aşık (Şule), Yüsra Geyik (Zeliha), Onur Bay (Tekin), Furkan Göksel (Metin), Tunç Oğuz (Arda), Beste Seyhan Şamcı (Eda), Melisa Şalgam (Asiye), Efe Günay (Haydarberk), Kaan Uslu (Efe), Ada Baykan (Zeyno Bebek)

YORUMLAR • 1