Hıçkırık 33. Bölüm Fragmanı

Paylaş
Ekle
 • katma 13 Şub 2018
 • Hıçkırık 33. Bölüm Fragmanı yayında! Nalan sebep olduğu olumsuz durumlardan dolayı fazlasıyla üzgün! Hıçkırık dizisinin yeni bölümleri hafta içi her gün saat 14.45'te Kanal D'de!
  Köy evinde patlayan silahın kimi vurduğu meçhulken Aslı, olan biten her şey için Nalan'ı suçlamaktadır. Nalan, Aslı'nın söylediklerinden etkilenir ve neden olduğu sorunlardan dolayı düşünmeye başlar.
  Perihan, Hayat ile olan birlikteliği bozmak için oğlu Engin'in eski sevgilisi Irmak'ı kullanmaya devam ediyor. Hayat ilk kez Engin'e duygularıyla yaklaşmaya başlıyor. Selin ise, annesi Perihan'ın telefonundan şok eden bir gerçeği öğreniyor.
  Vesime ise, kızı Hayat'a annesi olduğunu söyleyemediğinden dolayı mutsuzdur.
  TÜM HIÇKIRIK VİDEOLARI BURADA: www.kanald.com.tr/hickirik/bolumler
  TRclips Sayfası: bit.ly/2EZ0Mr1
  Facebook Sayfası: facebook.com/HickirikDiziKanalD/
  GENEL HİKAYE:
  Kenan ve Nalan’ın acılı ve imkansız aşkının anlatıldığı dizinin genel hikayesi şöyle; Kenan, çocuk yaşta ailesini kaybetmiş ve yetimhanede geçirdiği acı dolu yıllardan sonra İstanbul’un en zengin işadamlarından Azmi Karaoğlu onu bulmuştur. Azmi Bey, Kenan’a sahip çıkmış ve onu yetimhaneden kurtararak kendi konağına almıştır. Kenan’ın hayatını asıl değiştiren ise, Azmi Bey’in evinde henüz çocuk yaştayken tanıştığı Azmi Bey’in kızı Nalan olmuştur. Kenan ve Nalan birlikte büyümüş; birbirlerinin en yakın dostu, sırdaşı haline gelmişlerdir. Bu yakınlık, aradan geçen 15 yılda büyük bir aşka dönüşür. Günümüzde iki genç de 20’li yaşların ortalarına gelmiştir. Birbirlerine delicesine aşıklardır ancak bu aşkı itiraf edecek cesareti bulamamaktadırlar. Kenan ve Nalan’ın hayatını altüst eden kişi ise, son derece tehlikeli ve ürkütücü bir adam olan İlhami olur.
  KÜNYE
  Yapım : Birsel Film
  Yapımcı : Sevgi Birsel, Sinan Akad
  Yönetmen : Fırat Gürsoy
  Senaryo : Redife Zerener, Gökhan Korkusuz
  Müzik : Osman İşmen
  Styling : Uğurkan Erez
  Oyuncular : Sezgi Sena Akay (Nalan), Barış Arda Hacıoğlu (Kenan), Selçuk Özer (Azmi), Nurseli İdiz (Perihan), Meltem Pamirtan (Vesime), Kemal Okan Özkan (İlhami), Emre İğdemir (Engin), Erdoğan Aydemir (Kutsi), Tuğçe Baltalı (Hayat), Ceylan Yılmaz (Aslı) , Sibel Aytan (Selin), Özge Akdeniz (Gonca), Emin Gümüşkaya (Remzi), Rukiye Sarıdemir (Cemile), Kübra Akın (Gülüm), Anıl Kerimoğlu (Sinan), Tevfik Aygün Hiçyılmaz (Burhan)
 • EğlenceEğlence

YORUMLAR • 5

 • Merve Pinar
  Merve Pinar 10 aylar önce

  Kerime nadirin ölümsüz eseri demiyeydiniz iyiydi

 • Zekeriyya Aköz
  Zekeriyya Aköz 10 aylar önce

  çok saçmaladınız😝😝😝

 • Meyrem Dicle Ün
  Meyrem Dicle Ün 10 aylar önce +8

  Lan bu kadın da her dizide çocuğuna hasret

 • Ulviyye Mahmudova
  Ulviyye Mahmudova 10 aylar önce +5

  İlhami ve kenan hangisi vuruldu ? Fragmanda o niye yokk