Bahar, aşkının peşinden koşuyor! - Arka Sokaklar 473. Bölüm

Paylaş
Ekle
 • katma 16 Mar 2018
 • Arka Sokaklar 473. Bölümde Bahar, Yusuf ile olan ilişkisini dayısına karşı savunuyor!
  Bahar ve Yusuf tüm anlaşmazlıklarını çözüp aşklarına yoğunlaşırlar. Bahar, Yusuf'un çocuğu ile anlaşarak aradaki sınırı daha da yakınlaştırır. Yusuf, Bahar'ın çocuğu ile olan yakınlığından ve çocuğunun Bahar'ı kabullenmesinden dolayı mutludur. Bu aşkın önündeki engel ise annesi ve Bahar'ın dayısı Arif Müdür'dür. Arif Müdür ilişkilerini onaylamamaktadır.
  Bahar, Yusuf ile akşam yemeğine çıkacağı sırada Arif Müdür de yeğenini yemeğe götürmek için plan yapmıştır. Bahar, dayısını göndermeyi başaramaz ve beraber evden çıktıkları sırada Yusuf kendi arabasındadır. Yusuf, Arif Müdür'e yakalanmamak için Bahar'ın karşısında komik bir duruma düşer. Bu komik durumu ise akşam yemeğinde konuşarak güzel bir zaman geçirirler.
  Bahar ise, dayısına karşı Yusuf'u korur ve tarafını seçtiğini belli eder.
  Arka Sokaklar 473. Bölüm Özeti
  Ekip, Lojistik firma sahibi Numan'a yapılan saldırıyı araştırıyor!
  Lojistik firma sahibi Numan, yanında adamı Cemil ve korumasıyla silahlı saldırıya uğrar. Ekibimizin yaptığı inceleme sonucunda, saldırıyı Yıldırım isimli eski çalışanlarının yaptığı ortaya çıkar. Numan, polisin olayın peşine düşmesini istemeden konuyu kendi aralarında çözmeye çalışır; ancak, ekibimiz saldırı sebebini çözünceye kadar uğraşacaktır. Olayın arkasından herkesi hayrete düşürecek bir isim bulunmaktadır. Rıza Baba ve ekibi o ismi yakalamadan işin peşini bırakmamaya kararlıdır.
  Tunç’un arkadaşı Erhan, otobanda kazaya uğrar. Mesut da hastaneye gider. Erhan’ın kanında uyuşturucu maddeye rastlanır. Olayın aslı araştırılınca, Erhan’ın uyuşturucu kullanmasına sebep olan kişiler tehlikelidirler ve bu durumdan Tunç’un başına bir şey gelmesinden korkulur.
  Cemil, Kadir Altun’un gözüne girip has adamı olabilmek için Yusuf’un lojistik firmasıyla anlaşmaya çalışır. Yusuf çalışmak istemeyince, inşaatında yangın çıkarırlar.
  Arka Sokaklar heyecan dolu yeni bölümüyle cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!
  KÜNYE
  Yapımcı : Erler Film / Türker İnanoğlu
  Yönetmen : Orhan Oğuz
  Genel Koordinatör : Yılmaz Ekmekçi
  Senaryo Danışmanı : Ahmet Yurdakul
  Senaryo : Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul
  Müzik : Murat Evgin
  Oyuncular : Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), Oya Okar (Selin), Alp Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Özlem Çınar (Aylin), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), İpek Yaylacıoğlu Usta (Pınar), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Merve Oflaz (Bahar), Can Başak (Arif Müdür), Boğaç Aksoy (Volkan), Başak Atıcı (Hande), Kerimhan Duman (Tunç), Manolya Aşık (Şule), Yüsra Geyik (Zeliha), Onur Bay (Tekin), Furkan Göksel (Metin), Tunç Oğuz (Arda), Beste Seyhan Şamcı (Eda), Melisa Şalgam (Asiye), Efe Günay (Haydarberk), Kaan Uslu (Efe), Ada Baykan (Zeyno Bebek)

YORUMLAR • 6

 • Serkan Ali
  Serkan Ali 10 aylar önce

  Yusuf tam at hirsizi tipini sikiyim ,amk kiro su :) hihihi

 • sena koçovalı
  sena koçovalı 10 aylar önce +2

  Yusuf gibi medeniyetli ilişki saklayan çok az

 • Revan Memmedov
  Revan Memmedov 10 aylar önce

  sapikmisiniz ya sapiklar

 • Linax Tv
  Linax Tv 10 aylar önce

  2. Yorum

 • • E.Ö.
  • E.Ö. 10 aylar önce +4

  Yusuf yakişikli