Tap to unmute

Serdar Ortaç tüm servetini kaybetti mi? - Jülide Ateş İle 40 (TEK PARÇA)

Paylaş
Ekle
 • katma 29 Tem 2020
 • Serdar Ortaç: Erdoğan Gördüğüm En İyi Lider.
  MS hastalığının pençesinde olan ve ağır bir tedavi geçiren ünlü şarkıcı ve besteci Serdar Ortaç, Haber Global ekranlarında yayınlanan 40 programında Jülide Ateş'in 40 sorusunu açık yüreklilikle yanıtladı.
  Chloe Loughnan ile evliliği ve boşanması, eski sevgilisi Litvanyalı Asta, Ebru Gündeş ile aralarının bozulması, bu noktada Demet Akalın'ın rolü, şarkılarına ve şarkı sözlerine yönelik yapılan eleştiriler, asker kaçağı olduğu dönem, servetini kaybetti iddiaları, siyasi görüşü düşünceleri ve pişmanlıkları ile ilgili her soruyu yanıtlayan Serdar Ortaç'tan flaş açıklamalar geldi.
  www.haberglobal.com.tr/
  HaberGlobal/
  HaberGlobal
  haberglobal
  Abone Olun ► bit.ly/2FnCDeW
  Haber Global Frekans Bilgileri;
  Digiturk 47. Kanal
  D-Smart 42. Kanal
  Tivibu 50. Kanal
  Kablo TV 71. Kanal (HD)
  Kablo TV 910. Kanal (SD)
  Turkcell TV+ 46. Kanal
  Türksat 3A HD Frekans: 12685Mhz Pol:H S.Rate:27500 FEC:2/3
  Türksat 4A SD Frekans: 12379Mhz Pol:V S.Rate:27500 FEC:3/4

YORUMLAR • 3 756

 • DIDIER DROGBA
  DIDIER DROGBA Yıl önce +19

  Kim ne derse desin bu adam bana çok samimi geliyor . Geçmişte yaptığı hataların farkında ve kendisini affedemiyor . Bu onun nekadar asil bir kişiliği olduğunu gösteriyor .

 • Şahmar Hasanov
  Şahmar Hasanov 4 saatler önce

  Qardaşim seni dinledim ve agladim..Allah sene can sagligi..bir de ureyinde ne arzularin var heyata kecsin

 • Tuncay Kara
  Tuncay Kara 2 yıl önce +419

  Ben karşımda yalın, herşeyi aşmış yaşamış güzel bir insan gördüm. O ses Türkiye de gerçekten yakışır. Serdar’ın Türk pop müziğine katkısı tartışılmaz.

 • Selami Kilic
  Selami Kilic Yıl önce +41

  Serdar Ortaç ın yüzünde acı görüyorum,yüzünde yaşanmış pişmanlıklar var gibi,şimdi imkanı olsa sade bir yaşamı bütün şöhretine tercih eder gibi bir hali var,,,gözü şanda şöhrette parada olan herkese çok güzel bir örnek sayın Serdar Ortaç,,,sade sakin bir hayat caf caflı hayatlardan çok daha huzurluymuş diyesi geliyor insanın,,,Allah sağlığını sihhatini versin kardeşim,seviyoruz seni,varol...👋

 • Hayati Tutucu
  Hayati Tutucu 2 yıl önce +20

  Kim ne derse desin adam gibi adamsın .bu kadar samimi bu kadar yürekli olman hayatla ve kendinle aleni olarak hesaplaşabilmen kalbinin temizliğindendir seni pek sevmezdim lakin bu röportajını dinledikten sonra tek bir söz söyleyebilirim kral sensin

 • Elif Elif
  Elif Elif Yıl önce +31

  Serdar Ortaç'ı görünce ona sımsıkı sarılmak istiyorum. Ruhun da tamamlanmayan şeyler var gibi.. Çok kıymetli bir insan. 🙏

 • Mine Mine
  Mine Mine 2 yıl önce +2

  Ben seviyorum Serdar Ortaçı rol yapmıyor. Hatalarının farkında. Dürüst. Ve iyi bir sanatçı. Kendini çok üzüyor. Çok yıpratıyor. Bunu kendine yapmasın artık.

 • Ceyla Kula
  Ceyla Kula Yıl önce +10

  Böyle bilmezdim Serdar Ortaç'ı. Benim gençliğimde zirvedeydi hayat işte hepimizi ordan oraya savuruyor. Herkes aslında kendi hayatında birşeylerden deli gibi pişman olur hemen hemen hiç kimse pişmanım demez, yemez. Pişman değilim demek ağızda plesenk. Herşeyi nasıl tertemiz anlattı. Samimi ve net.Dürüst. İnşallah hem ruhsal hem fiziksel sağlığına kavuşur. Bundan sonraki hayatı huzurla ve sağlıkla devam etsin.

 • Nebiye Bora
  Nebiye Bora Yıl önce +226

  Yalansız, dolansız özü sözü bir insan. Kalbimizdesin💕

 • Sülo T.
  Sülo T. 4 saatler önce

  COK Duygulandim Tsk ederim canim abim..Saygilar slmr

 • Erdinç Bozdemir
  Erdinç Bozdemir 2 yıl önce +51

  Çok temiz kalpli, içten, samimi, dürüst ve çok da delikanlı adammış. Gerçekten çok büyük saygı duydum programı izleyince. Yolu, bahtı açık olsun, sağlığına kavuşsun inşallah.

 • Hüseyin Ağbulut
  Hüseyin Ağbulut 2 yıl önce +59

  Adam ağlamamak içini kendini zor tutuyor sorduğun sorulara bak sesi titriyor resmen hayatta zengin olmanın mutluluk getirmediğinin binlerce örneği vardır . Serdar Ortaç yeni nesile örnektir. Allah ayağını kaydırmasın Serdar Ortaç hayatta başarılarına tekrar ulaşırsın inşallah senin güzel şarkılarınla büyüdük. İnşallah o neşeli günlerin geri gelir .

 • Ali Gk
  Ali Gk 2 yıl önce +154

  Ulan sen adamsın ya..Hep içimde yaşadığım adammışsın yanıltmadın beni.Seni bu yayında tanıdım yıllar sonra.İnşallah mutlu olursun abi.Senin kalbin çok temiz.

 • İzmirli
  İzmirli Yıl önce +14

  Serdar abi sen öyle naif insansın ki ,senin tek hatan hayatına alınmayacak insanları alman oldu.. Sen özel bir kişisin , 90 da bizi yaşattığın tüm özel anlar için bir 90'lı yılların çocuğu olarak sana sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum hep iyi kal abi ama şarkılarından bizi mahrum etme

 • Kareli Gömlek
  Kareli Gömlek Yıl önce +17

  Ayrıldığı karısının arkasından güzel konuşan bi adam görmek bile mutlu etti yaa ister sanatçı olsun ister düz vatandaş yeterki kadına değer veren bi erkek görelim artık

 • Meral Doğdu
  Meral Doğdu Yıl önce +32

  Alah şifa versin, ilkkez yakından izledim, dinledim, ALLAH karşına anlaşabileceğin insanı çıkarsın.

 • Sefa01
  Sefa01 Yıl önce +212

  Samimiyetsiz sorulan sorular aşırı samimi verilen cevaplar ah be serdar usta

 • ece yağmur
  ece yağmur Yıl önce +5

  Bu adam Chole'yi çok sevmiş belli ne hastalık ne kumarda kaybettiği paralar koymamışta karısını kaybetmek koymuş. Ve şuan geçmişte yaptığı hatalarında gençlik yıllarında olduğu için utanarak dinledi Jülide Ateş anlatırken ve özür dilemesi bile çok güzel saygı değer. Ben hala arabada bangır bangır senin şarkılarını dinliyorum küçükken de dinlerdim hep. Çoğu şarkısını ezbere biliyorum sözlerine saçma diyenler varmış saçma da olsa insanı coşturuyor. Önemli olan zaten şarkıların yaşattığı duygulardır. Umarım çok mutlu olursun Serdar Ortaç.

 • OyuncuyaHaber
  OyuncuyaHaber 2 yıl önce +223

  Serdar ortaç bizim nesil için bir efsanedir, 90'lı yıllarda gördüğümüz en iyi pop müzik sanatçısıdır hem yazar hem söyler kral. 😎❤

 • Mammy Gucci
  Mammy Gucci 2 yıl önce +10

  Allah yar ve yardımcınız olsun Serdar bey, gün doğmadan neler doğar bilinmez, hayata sevgiye hemen kusulmez. Kaybetmeden elbet kıymet bilinmez yıkılmak yok öyle hemen Arkadaş. .