500k Aboneli Kanaldan Tavsiye: Youtube Kanalı Açmayın

Paylaş
Ekle
 • katma 16 Mar 2018
 • Inside Llewyn Davis bizim en sevdiğimiz filmlerden. Nasıl 2010'dan sonra vizyona giren filmler listesine koymadık bilemiyoruz.
  Patreon hesabımız: www.patreon.com/filmegitmedenonce
  Patreon Destekçilerimize Teşekkürler: Berat, Emre Sunalp, Toygar Denizoğlu, Ege Agar, Kafeinsiz, Barış Ceylan
  Rastgele film önerileri:trclips.com/video/fImlwaFfNeg/video.html
  SAHNEYİ ÇEKERKEN PARAŞÜTLE ARABA ATMIŞLAR: trclips.com/video/qth3lqsX4t4/video.html
  2014 yılında vizyona giren Inside Llewyn Davis'i daha önce hiç duymamış olabilirsiniz. Zaten filmi Türkiye'de 15 bin kişi izlemiş.
  Bugün Inside Llewyn Davis'i neden çok sevdiğimizi ve neden hayallerinizin büyük ihtimalle gerçekleşmeyeceğini konuşacağız. Filmle ilgili spoiler olacak ama bence spoilerlar Inside Llewyn Davis'te çok önemli değil.
  Film bu folk şarkçısının bir haftasını anlatıyor. Karakterin beraber müzik yaptığı arkadaşı yeni intahar etmiş. Llewyn para kazanamayan, evi olmadığı için arkadaşlarında kalan yenetenekli sayılabilecek bir şarkıcı. Tabii bazen hıyar da olabiliyor.
  Normal bir Hollywood filminde karakterin yaptığı hatalardan dersler çıkarıp istediği konuma gelmesini görürüz. Bu filmdeyse sadece çabalamasını ve başarısız olmasını izliyoruz. Inside Llewyn Davis'te karakterimizin hayallerine engel olan bir kötü adam, bir tehdit veya hazırlanması gereken bir yarışma yok. Yine de Llewyn istediklerini gerçekleştiremiyor. Sınırlarının dışına çıkmak istiyor ama hep aynı yerde kalıyor. Bu size normal hayatı hatırlatabilir.
  -BO BURNHAM GİRER-

  Inside Llewyn Davis üzücü bir şekilde çoğu insanın hayatını anlatıyor. Soluk ve yumuşak renkler ve genelde sabit duran kamera da bize aynı sıradanlığı hissettiriyor. Herkes bir şeyler deneyip bir yerlere gelmeyi istese de bunu normalde çok az kişi başarır. Başarmak içinse saçma sapan şeyler yapmak ve şansınızın olması gerek. TRclips kanalından önce bizim sadece internet sitemiz ve twitterımız vardı. Sırf insanlar var olduğumuzdan haberdar olsun diye bir filmin adını türkçe olarak twitterdan arayıp filmle ilgili tweet atan herkese cevap veriyor veya tweetlerini beğeniyorduk.
  Llewyn Davis'in bir problemi daha var. Kendini çok özel görüyor ve diğer müzisyen arkadaşlarını beğenmiyor. Eğer rekabetçi bir ortamda bulunduysanız ki dünyada her ortamda bir şekilde rekabet var, siz de böyle hissetmişsinizdir. İnsanların çok yapay olduğunu, aynı işi sizden daha kötü yaptığını düşünmüşsünüzdür. Belki de sizi anlamadıklarını ve hayatlarını nasıl bu şekilde sürdürebildiklerini de düşünmüşsünüzdür. Siz ilerde başarılı olunca gerçek değerinizi anlayacaklardır. Ama aslında böyle bir şey de yok. Kimse kimsenin umrunda değil.
  Söylediklerimiz illa üzücü olmak zorunda değil. Başka açılardan da değerlendirilebilir. Kimse kimseyi umursamadığı için yeni bir şey denemek istiyorsanız kesinlikle denemeniz lazım. Belki de youtube kanalı açmak istiyorsunuz. Açın o kanalı. Kimsenin denemediğini yapın. İlla 10 liralık ispirtoyla 1000 liralık ispirto videosu yapmanıza gerek yok. Türkiye'de hala orijinal içerik eksikliği var. Bazı kanallar büyüdükçe televizyona benzer işler yapmaya başlıyorlar. Ama şunu da aklınızda tutun. İstediğiniz yere gelme olasılığınız oldukça düşük. Ama o başarma olasılığı kesinlikle denemeye yeter. Size denemeye bile cesareti olmadığı için laf edecek insanları da unutun. İstediğinizi deneyebilirsiniz, sonuçta kimse kimsenin umrunda değil.
  Bu çok önemli konuşmadan sonra filme dönelim. Coen kardeşler çok rahat insanlar. Yani lise edebiyat dersindeki gibi yazar ne demek istiyor çalışması yapsak büyük ihtimalle genelde yanılırız. Adamların alaycı bir tavrı var. Tabii ki filmi yazarken bazı şeylere değişik anlamlar yüklüyorlar. Örneğin filmde olup bu videoda bahsetmediğimiz önemli bir şey var. Şu kedi.
  Bizce youtube kanalı açıp açmamayı veya düşündüğünüz o yeni hispster kahveyi kurup kurmamayı düşünürken Inside Llewyn Davis'i izleyip kedinin filmde ne yaptığını sorgulayabilirsiniz. Hoşçakalın.

YORUMLAR • 347

 • Murat Unel
  Murat Unel 3 aylar önce

  Inside Llewyn Davis - Google Play de varmış, satın aldım... Filmi izledikten sonra bu videoyu izleyeceğim.

 • Ebru Akgün
  Ebru Akgün 3 aylar önce

  En sevdiğim videon bu,bence harika👍🏻 Ve en sevdiğim iki filmden biri bu🌸

 • Çapanoğlu Turgut
  Çapanoğlu Turgut 3 aylar önce

  Diğerlerinden hiç bir farkı olmayan bir kedi sokağa atılırken aynı özellikdeki diğer kedinin bir evi ve adı var.
  Diğerlerinden hiç bir farkı yada eksiği olmayan bir çok müzisyen (llweyn bu grupta) işsiz kalırken bir kısmının işleri yolunda.
  Sokağa atılan kedi araba çarptığında topallarken daha bir kaç sahne önce llweyn'in ıslanmış ayaklarını görüyoruz.
  Kedi her fırsatta sokağa kaçıp macera ararken llweyn'in kendi kaderini bıkmak için çıktığı yolları görüyoruz.
  Filmin sonunda kedi evine llweyn çöplüğüne dönüyor. Benim yorumlamam bu gadar

 • Aykut'un Kanalı
  Aykut'un Kanalı 5 aylar önce +1

  rekabetten nedense nefret ederim ve bir seyi kazanmak icin deil EĞLENMEK icin oynarim.Galiba bu yuzden sevilmiyorum

 • apostm
  apostm 6 aylar önce

  1. dkkda filmi izleme kararı verdim ve başlıyorum

 • Gul Jlo
  Gul Jlo 6 aylar önce

  Ee kaydol linki kabul etmiyor facebook da yok kullanmıyorum 🤔

 • Guillotine
  Guillotine 6 aylar önce

  Coen kardeşlerden harika bir filmdir, umarım bu video filmin daha fazla insana ulaşmasına vesile olur...

 • Mikail Aksu
  Mikail Aksu 6 aylar önce

  Evet klasik motivasyon saçmalıkları çok. Genelde Bill Gates fotoğrafı olur yanında da çalışmakla ilgili bir vecize yazar. O da genelde az çalıştım şu oldu, tembeldim başardım gibi insanı rehavete götüren, ''aa bak bu adam üniversitede hiç çalışmamış yatarak başarılı olmuş'' dedirten sözler olur. Bu videoda o sözler gibi olmuş. İnsanı biraz rehavete düşürüyor ama art niyet yok videoda sadece filmde olan anlatılmış. Neyse şunu demek istiyorum neticede; siz çalışın gerisini Allah'a inanmıyorsanız da zamana, hayata bırakın. Çalışırken de çok yüksek hedefler koymayın çünkü yüzde doksan ulaşamayacaksınız. Mesela TRclips kanalı üzerinden gidelim: Şimdiden söyleyeyim büyük büyük ihtimalle 10 milyon abone olup binlerce lira para kazanamayacaksınız. Ama az sayılarda kişiye hitap etmeyi başarabilirsiniz. Mesela 10.000 kişiye araba sevginizi anlatabilirsiniz. Veya 20.000 kişilik bir kanalınızda okuduğunuz kitaplar hakkında bahsedebilirsiniz. Azla mutlu olabilirsiniz. Ama çok için de sürekli çabalamalısınız. Azla yetinmeyi bilmeli çok için de çok çalışmayı bilmeliyiz. Kişisel gelişim uzmanı değilim. Ama naçizane fikirlerim bunlardır. Okuyana bir şeyler kattıysam ne mutlu bana..

 • Çiğdem Sezer
  Çiğdem Sezer 6 aylar önce

  Doğru şimdiye kadar hiçbirşey başaramadım ama denedim belki bir gün sans bizede çatar

 • Azo Ckn1
  Azo Ckn1 6 aylar önce

  Ben bu filmi 6 kere izledim ve hallada izlerim de cok guzel yaaa

 • Hüseyin Gazi Akbaş
  Hüseyin Gazi Akbaş 6 aylar önce

  Teşekkürler.

 • Adam Adamı
  Adam Adamı 6 aylar önce

  Predator gelcek mi

 • Dogukan Bakircioglu
  Dogukan Bakircioglu 6 aylar önce

  Seni ve kanalı övesim var ama herkes gibi övmek istemiyorum bu yüzden seni övmeyeceğimi söyleyip övmüş oluşumu İnside LIewyn Davis filmine benzer bir eşşsizliğe türkiyede sahip olduğunu söyleyerek pekiştireceğim

 • Orxan Bağırov
  Orxan Bağırov 7 aylar önce +1

  Helal Olsun!

 • ogulcan ors
  ogulcan ors 8 aylar önce

  harika bir filmdi

 • nisa but andre
  nisa but andre 8 aylar önce

  Oscar Isaac'i görüp geldim ve film mükemmel

 • Alan Turing
  Alan Turing 9 aylar önce

  Llewyn Davis aslında bir kurgusal karakterdir. Aslında filmin içinde felsefi bir anlam veya bir ideoloji anlatımı felan beklemeyin. Filmde sadece bir adam var ve birşeyler deniyor. Bu kadar. Ne fazlası var ne eksiği. Ama nacizane bir öneri, lütfen amerikan müzik tarihini özellikle blues olabilir, şöyle bir göz atın biraz dinleyin. Sonrası filmde zaten. (Soru: Yemek yerken çalınan gitardan sonra Llewyn neden sinirlendi ve bu kadar büyük bir tepki verdi?)

 • Adem Kurşun
  Adem Kurşun 9 aylar önce

  Abi ben seni nasıl bulucam

 • Fuad Naghizada
  Fuad Naghizada 9 aylar önce

  Abi araya sıkıştırdığınız son dakikadaki şakalara bir tek benmi çok gülüyorum 🤣

 • Eren Akgül
  Eren Akgül 9 aylar önce

  Abi ben öğrenciyim ama bağış atmak istiyorum ve dolar baya arttı kusura bakma atamıyorum

 • Adam Dizi
  Adam Dizi 10 aylar önce

  Sen neden açtın

 • Çapır Çupur
  Çapır Çupur 10 aylar önce

  çok iyi be :)

 • Mustafa Şahin
  Mustafa Şahin 10 aylar önce

  Muhammed Salah?

 • Atakan SARIOĞLU
  Atakan SARIOĞLU 10 aylar önce

  filmdeki kediyi ; denemek olarak tanımlıyorum; filmin başında kedi kaçıyor yani deneyime başlıyor, kaçtığını hayatın aktığını betimliyor. ve filmin sonunda kediyi tekrar görüyoruz yani gittiği noktadan bir adım dahi uzaklaşamamış ve başarısızlığa boyun eğip evine dönen karakter gibi tasvir ediliyor. yani kesin böyle mi bilemiyorum ama ne kadar güzel ya!
  kedinin de çabalamasını ve başarısız olmasını görüyoruz.

 • İnan Köse
  İnan Köse 11 aylar önce

  İstanbul'da Beyoğlu Sineması'nda izlemiştim. 15.000 kişiden biri olduğumu bilmiyordum, ama arada kalmış filmleri izlemek saçma bir mutluluk veriyor, nedenini de bilmiyorum :D Neden Tarkovski Olamıyorum filmi, Mısır Adası filmi gibi filmleri de bu sebeplerden izledim. Sanırım sadelik düşkünlüğüm var biraz. TRclips meselesine gelecek olursak, acaba kendime yazık mı ediyorum diye düşündüğüm de oluyor :)

 • serhat benzer
  serhat benzer 11 aylar önce

  Ufkumu açtınız umarım biryere ulaşabilirim hemen blog açıyorum

 • cansu kars
  cansu kars 11 aylar önce

  Twd videosu nerde kaldırdınız mı?

 • Quirk of Fate
  Quirk of Fate 11 aylar önce

  TRclipsr olmanın amacı ne ki?

 • Vidyoto
  Vidyoto 11 aylar önce

  otomobil severler Vidyoto kanalını takip eder mi? e hadi bekliyoruz sizi :)

 • Başka Bi Yer
  Başka Bi Yer 11 aylar önce +4

  Biz açtık. Hedefimiz youtube'a olmayan bi şey kazandırmaktı. Yada olan şeyi kendimize uyarlamaktı. Şu an hedefimize ulaştık ve ulaşmaya devam ediyoruz. Hedefimiz izlenme sayıları olsaydı hep birilerine göre kaybetmiş olurduk. Bizim tavsiyemiz siz güzel video atın ; izlemeyen TRclips izleyicisi utansın.

 • Platin
  Platin 11 aylar önce

  Bende yaklaşık 3 yıl düşünmenin ardından açtım kanalımı küçücük bir kanal ama benim için değerli. Reklam yapmıyorum ve sadece sevdiğim şarkılarda dans ediyorum bu da bana yetiyor

 • A. İlhan
  A. İlhan 11 aylar önce +1

  Abi gel 30 da anlaşalım bak 60 dolar çok para

 • gulaylaylala lay
  gulaylaylala lay Yıl önce

  Benim 16 takipçim var, milyon takipçim olsa ne olacak ki, geçici bir mutluluk sonra ee hedefe ulaştım nolduki hissi. Yolculuk da keyifli be. Ama daha çok insan bilsin de istiyorum tabii ki. İç çatışmamdan saygılar sunuyorum 😁

 • YUNUS AYDIN
  YUNUS AYDIN Yıl önce

  Video garip bir şekilde çok hoşuma gitti, artık ben de başaramayacağıma inanıyorum, teşekkürler “Filme gitmeden önce” kanalı 😊

 • Alkın Deniz
  Alkın Deniz Yıl önce +1

  60 dolarım yok ama like ım var

 • Ahmet Sezer
  Ahmet Sezer Yıl önce

  15bin kişiden biri olmak 😏

 • Talha Turan
  Talha Turan Yıl önce

  Nen bu filmi izlediğimde daha farklı birşeyler bekliyordum sanırım çünkü acayip sıkılmıştım.ayrıca kedinin ne yapmaya çalıştığına o kadar odaklanmıştım ki filmin verdiği mesajı kaçırmıştım :D

 • İlhan Aydın
  İlhan Aydın Yıl önce

  senaryo yaz

 • Wade Wilson
  Wade Wilson Yıl önce

  Sigara paketten çıkıp kendi geldi yanıma 🚬 🚬

 • Mustafa KOÇ
  Mustafa KOÇ Yıl önce

  Title değişmiş 😂

 • Gürkan GüL
  Gürkan GüL Yıl önce

  Para istemenin en kibar yolu :)

 • YILMAZ WORLD
  YILMAZ WORLD Yıl önce +1

  BENDE KANAL ACTIM BAŞARDIMMI? EVET BAŞARAMADIM :( OLSUN HERŞEYİN HAYIRLISI OLSUN :)

 • YILMAZ WORLD
  YILMAZ WORLD Yıl önce +1

  60 DOLAR NE. NE ZARARI EDİYORSUNUZ O KADAR_

 • Tho R
  Tho R Yıl önce

  Bu kadar muhteşem konuşulamazdı

 • Tume
  Tume Yıl önce

  tamam kapatıyorum.

 • Shitty Gal
  Shitty Gal Yıl önce

  Benim hayatım

 • serdar karademir
  serdar karademir Yıl önce

  Dostum 2010'dan sonra çıkmış en iyi filmler videonda bu filmden bahsetmiştin (dakika 3:11), hatta oradan yola çıkarak bende izlemiş ve çok beğenmiştim :)
  trclips.com/video/eTM4XHJ0J2U/video.html

 • PoleStar73
  PoleStar73 Yıl önce

  TRclips kanalı açmam için farklı bir içerik önerirmisiniz ? Türkiyede olmayan bişey mesela..

 • Akif Beğde
  Akif Beğde Yıl önce

  hang me oh hang me ..

 • Şüpheciler
  Şüpheciler Yıl önce

  PARANORMAL SAFSATALARIN İÇ YÜZLERİNİ ÖĞRENMEK İÇİN KANALIMA BAONE OLUN:
  trclips.com/video/q8Y7HqvqWzg/video.html

 • Hürkan Demir
  Hürkan Demir Yıl önce

  Güzel 👍

 • Talha Yurtseven
  Talha Yurtseven Yıl önce

  Nodlu ya. İncelemeye atsana abi marvelın

 • Marvel Videos TR
  Marvel Videos TR Yıl önce

  İnfinity War videosu çek

 • Babür Özbey Deutsche MARK

  trclips.com/video/L9ktrJDfa7s/video.html şu videoyu Türkçe çevirisini yapıp yayınlarsanız kesin trendlerdesiniz ama acele edin

 • Deniz Pears
  Deniz Pears Yıl önce

  Kanalımdaki çektiğim ilk kısa filmimi izleyerek bana destek olursanız sevinirim.

 • Ümit Bulut
  Ümit Bulut Yıl önce

  İtici bir ses ve uyuz bir tutuma sahip kanal. Ama yinede destekliyorum bu kadar yapmacık ve özentiliğin moda olduğu bir dönemde orjinal içerik çıkarmaya çalışmak takdire şayan bir hareket.

  Sempatik veya istediğim gibi olduğunuz için değil itici ama kendiniz olduğunuz için destekliyorum.

 • The Godfather
  The Godfather Yıl önce

  👌

 • Suat Genç
  Suat Genç Yıl önce

  Ulaa tamda youtube dan video mu yükselem diye düşünüyordum başlığı gördüm.. yok size para mara :(

 • Lspect
  Lspect Yıl önce

  yeni gelecek witcher netfilx serisiyle ilgili video çekmeyi düşünüyor musunuz ?

 • Omer Keskin
  Omer Keskin Yıl önce

  Bize böyle değil sürper hero filmleri lazım onlarla gaza geliyoruz

 • Peren Aydın
  Peren Aydın Yıl önce

  abicim video nerde delirdim burada ya

 • Bahadır Düzgün
  Bahadır Düzgün Yıl önce

  İnfinity War fragmanı inceleme bekliyoruz :D

 • gökhan gülşen
  gökhan gülşen Yıl önce

  Infinity war 2 fragman incelemsi ne zaman gelir ?? Bir de Iron man sizce bu filmde ölecek mi. Ölecek galiba.😕

 • Filmoloji TV
  Filmoloji TV Yıl önce

  Helal olsun bu adama.Emek vererek video yapıyor.

 • Hannibal
  Hannibal Yıl önce

  Üzdün :(

 • Eve Servis Yemeğin Salatası

  ŞAHSİYET

 • aytuğ avucan
  aytuğ avucan Yıl önce

  Fragman incelemesi nerdeee

 • Emre Güneş
  Emre Güneş Yıl önce

  Videonun adı 3 kere değişti hocam bu bir mesaj mı

 • Ömerikolaou
  Ömerikolaou Yıl önce

  Malesef kanalın kalitesi düşüyor

 • Arkeolog Oyuncu
  Arkeolog Oyuncu Yıl önce +5

  Arkadaşlar bence ne istiyorsanız onun peşinden koşun elbet başarılı olursunuz başarılı olma olasılığınız düşük değildir siz yeterki isteyin isteğinize elbet ulaşıcaksınız geç ya da erken farketmez en sonunda ulaşırsınız

 • Chamgagne Papi
  Chamgagne Papi Yıl önce

  Şahsiyet dizisini inceleme yapın lutfen

 • Nihan Gulbas
  Nihan Gulbas Yıl önce

  Fondaki şarkıya bayılıyorum

 • Oliver Twist
  Oliver Twist Yıl önce

  Admin hadi admin Infinity war gelsin hadi admin

 • Ali Bilgiç
  Ali Bilgiç Yıl önce +1

  Börü dizisi incelemesi gelsin. Diğer Türk dizilerine göre görsel açıdan kadraj hikaye olarak birde 1 saat olması diziye şahane yapıyor.

 • Enes Tunalı
  Enes Tunalı Yıl önce

  Aga hadi nerde kaldı inceleme kaç gün oldu tüm kanallar yaptı be bi sen kaldın

 • Aytaç Özdemir
  Aytaç Özdemir Yıl önce

  wolverine the long night hakkinda araştırma yaparmısîn

 • Buğra Demircik
  Buğra Demircik Yıl önce

  Abi attığın videoların başlıklarını içimden okurken istemsizce senin ses tonunla okuyorum

 • mburak78able
  mburak78able Yıl önce

  Çok iyi.

 • Omer Yildiz
  Omer Yildiz Yıl önce

  Uyuklaymısın fantastik canavarlar 2 nin fragmanı geldi infiniy war in fragmanı geldi yap şunlara inceleme da😂

 • Muhammet KILINÇ
  Muhammet KILINÇ Yıl önce

  kanal afk galiba nerde infinity war fragman incelemesi klsjlasdj

 • Kaan Çiçekdal
  Kaan Çiçekdal Yıl önce

  Acaba Fantastic Beats the Crimes of Grindelwald fragman incelemesi gelir mi?

 • Burak Talaş
  Burak Talaş Yıl önce

  Infinty war yeni fragmana inceleme çekebilir misiniz lütfen ?

 • Beraat AÇAR
  Beraat AÇAR Yıl önce

  Kapak fotondaki hangi film?

 • Ünal Özkaynak
  Ünal Özkaynak Yıl önce +1

  Avengers kimler ölücek

 • TNT Genç
  TNT Genç Yıl önce

  Abi marvel infinity war filminin sonunda herkez ölüyor bunu nerden ögrendiysem bi video vardi avengers infiniy war amv diye ordan gordum Thanos thor un mu kafasını sıkıyor

 • Ogün Aslan
  Ogün Aslan Yıl önce

  Tomb raider videosu ne zaman gelir ? Filme gitmiyorum video gelmedigi için

 • Tarık Durmaz
  Tarık Durmaz Yıl önce

  Fragman incelemesi

 • Silver Baki
  Silver Baki Yıl önce

  Hayallerimiz sadece biz istedikçe gerçeğe dönüşür ve bu yolda çokca sizi kışkırtan şeyler olucaktır ancak biz istersek yapamayacağımız hiçbir şey yoktur.(ASLA PES ETME)

 • Volga Can Kaya
  Volga Can Kaya Yıl önce

  Mükemmel bir video olmuş. Ben de yıllardır TRclips kanalımı ayakta tutmaya, hayallerimi gerçekleştirmeye çalışıyorum. İlerleme çok yavaş da olsa, sizin de dediğiniz gibi "Size denemeye bile cesareti olmadığı için laf edecek insanları da unutun." sözünü hatırlamalıyız :)

 • Brando' Son
  Brando' Son Yıl önce

  Baba coen brothers i bilmiycez

 • ryan polker
  ryan polker Yıl önce

  Videonun ismini değiştirmiş

  • eray
   eray Yıl önce

   Yayımladıktan sonra küçük resmi ve başlığı değiştirip duruyorlar.

 • Mehmet Yanarateş
  Mehmet Yanarateş Yıl önce

  Vay be ne anlattın be abi.rıza babaya selamlar

 • xxx xxx
  xxx xxx Yıl önce +1

  Kaybedenler kulübü yolda inceleme bekliyorum

 • Beyin Yakan
  Beyin Yakan Yıl önce +1

  Filmi izlemedim ama Kedi bir gönderme. Gitarlı kedili bi adamın filmi vardı "A Street Cat Named Bob". Orada acaba ben de kediyle gitar çalsam ben de meshur olur muyum inancı var olabilir. Almıştır bi kedi ki filmdeki kedinin neredeyse aynısı :))
  Edit: Film 2010 da yapılmış. IMDb 7.5 alan A Street Cat Named Bob demek ki bu filmden esinlenmiş.

 • Poe's Raven
  Poe's Raven Yıl önce

  son sahnede bob dylan!a şapka çıkarması takdirimi kazanmıştır.
  Zaten coenlerden zordur kötü bir film çıksın :D
  Muhteşem bir filmdi.

 • HMF Reklam
  HMF Reklam Yıl önce

  netfiliksin (netflix ) kırıkkale hakkındaki ayıbına sessiz kalmayın.

 • Yunus Eren Yalnız
  Yunus Eren Yalnız Yıl önce

  Ya bu video gerçekten çok motive edici bir takım sözler içeriyor. Bunu bir film aracılığıyla da yapmanız harika.

 • Şahin Kılınç
  Şahin Kılınç Yıl önce

  Genelinde, eski Japon korku filmlerinin bıraktığı tadı veren TRclips'da sayılı kaliteli işlerden birisiniz. Tebrikler.

 • TheAtheistTürk Fuck Allah and arabs

  Netflix üyeliği aldım adam akıllı film yok aradım netflixi dedim ki sizin aminizi sikim yeni film yok ve sonra amerkada ki ofislerine gittim çıkardım laptomu dedim bakın nerde yeni film yok bi siktim bunları kimse netflix almasın yav :(((

 • Berkay Yılmaz
  Berkay Yılmaz Yıl önce

  60$ yok artık