Ali Babacan’ın partisinin ayrıntıları

Paylaş
Ekle
 • katma 8 Tem 2019
 • 8 Temmuz 2019 İstanbul
  Bitcoin ile destek olmak isteyenler için: 18WMx47QVyTZ6XipPE65ngyB5FLqazj8XV
  Patreon ile destek olmak isteyenler için:
  www.patreon.com/rusencakir

YORUMLAR • 266

 • HÜZÜN HANE TUBE
  HÜZÜN HANE TUBE 2 gün önce

  Muharrem inceyi de yanina alsinlar adamda laf var

 • Nilgün Akın
  Nilgün Akın 5 gün önce

  Sınav sorularını çalıp, hırsızlık yaparak, herkesin hakkını yiyerek, asker, memur olmuşlar. Kendilerini bir halt sanıyorlar. psikolojisi bozuk, vatan haini askerler. Hepinizde defolup gitsenizde, Türk milletide sizden kurtulsa.

 • Nilgün Akın
  Nilgün Akın 5 gün önce

  Başkanlık sistemi yaşasın. Türk askeri, yönetime hiç karışmasın. Türk askeri, darbelerle, Türkiyeyi geri kalmış, batılıların, amerikanın kuklası yaptı. Türk askeri, Türk milletini, Kemalizm dininden yaptı. Türk milleti, kafir, cehennemlik yaptı. Başkanlık sistemi yaşasın. Türk askeri yönetime hiç karışmasın.

 • Nilgün Akın
  Nilgün Akın 5 gün önce

  Ali Babacan, Ahmet davutoğlu parti kursun artık. Oy verecek parti yok. Türk milletinin oy verecek yeni partilere ihtiyacı var. Başkanlık sistemi yaşasın. Türk askeri yönetime hiç karışmasın.

 • Nilgün Akın
  Nilgün Akın Aylar önce

  Kürt vatandaşlarımız, işsizlikten, parasızlıktan, pkk ya katılıyor. Ahmet davutoğlu, yine ekonomiyi düzeltmek, işsizleri iş, güç sahibi yapmak için, umut partisini kurdu. Ahmet davutoğlu ve umut partisini destekleyin. Ahmet davutoğlu, gözlüklü bey.

 • Nilgün Akın
  Nilgün Akın Aylar önce

  Ahmet davutoğlu, Tayyip Erdoğanın, kuklası, uşağı olmadı, başbakanlık, dış işleri bakanı görevinden istifa etti. Ahmet davutoğlu, fetönün, amerikanın, İngilterenin, yahudilerin kuklası, uşağı olmaz. Ahmet davutoğlu ve umut partisini destekleyin. Ahmet davutoğlu, gözlüklü bey.

 • BLUE LAKE
  BLUE LAKE Aylar önce

  Umarim dini siyasete alet eden bir parti olmazlar. Partinin icerisinde dindar yada AKP kokenli olanlar olabilir lakin referansi din olan bir parti olmamasini dilerim. Zira bu millet cok cekti din taciri siyasetcilerden. Turkiye milletinin ekseriyeti muhafazkar ve din temelli soylemlere ve politikalara cok cabuk kanabiliyorlar. Dindar ile din tacirini ayirabilme yetisine maalesef sahip degil milletimiz. En onemli eksikligimiz budur. Umarim yeni gelen nesil aradaki algilayabilcek akila sahip olabilir.

 • Şehir Burda
  Şehir Burda Aylar önce

  Ali Babacan'ın yeni kuracağı partiyle alakalı bir çok farklı görüş var elbette ama öncelik vatandaşın ne dediği doğru anlaşılmalı. Bu konuyla alakalı çektiğimiz sokak röportajını kesinlikle izlemelisiniz. Özellikle Akp seçmenlerinin yoğun olduğu bölgede yaptığımız röportaj kurulacak yeni partiyle alakalı çok farklı bakış açılarını bir araya getiriyor.

 • hüsamettin şener
  hüsamettin şener Aylar önce

  Merkez sağ partiyi parçalama gayreti...Zulümkar hırsız chp hırsızlık edemediği için Batıyor desenize şuna... Atatürk'ü zehirleyip öldürdükten sonra sahte belgelerle Mal varlığını GASP edenler. Defalarca İhtilaller yaparak Devlet hazinesini Soymaya alışmış Hırsız itler. Şimdi Hırsızlık edemeyince kudurmaya başladılar. Yalan ve İftiraları ile. Ancak saf gençleri aldatabiliyorlar bu vatan Millet haini Katiller, Düşmanla işbirliği yapmayı marifet bilen hainler sürüsü... www.depremerkenuyari.com

 • Arif Beyit
  Arif Beyit Aylar önce

  Hepsı danısıklı dovus bu yenı kurulan sozum ona partı akp nın yan kurulusu gıbı bırsey olur.Butun mesele seçmen baska yere kaçmasın.

 • Ertan Duman
  Ertan Duman Aylar önce

  Dikkat ediyorum da hiç dürüstlük vurgusu yok.. Ülkenin soyulup sovana çevirildiği bir dönemde bu isimler hiç ses çıkarmadılar...Ülkenin en büyük meselesi yolsuzluk ve hırsızlıktır.

 • R. Hakan
  R. Hakan Aylar önce

  HDP bile daha milli kalıyor :))) Yeni bir partinin finansörünü merak ettim.. Londra - Pensilvanya - Ankara üçgeni yabancı sermayenin İMF günleri başlıyor Türkiye de .

 • Ali osman Topkan
  Ali osman Topkan Aylar önce

  projenin devamı

 • Nilgün Akın
  Nilgün Akın Aylar önce

  Ali Babacan kardeşim, Abdullah Gülü, partinize alırsanız başarısız olursunuz. Ali Babacan kardeşim, Abdullah Gül, şimdi fetöcüdür, amerikanın, ingiltrenin korkak, uşağı, kuklasıdır. Ali Babacan, Abdullah Gülü bırakırsan başarılı olursun. Abdullah Gül, önceden, Tayyip Erdoğanın korkak uşağı, kuklasıydı.

 • beyfiko
  beyfiko Aylar önce

  zaten 2. akp kuruluyor. kimse boşu boşuna kendini kandırmasın.

 • Gardasch
  Gardasch Aylar önce

  Akp , ABD'nın kurduğu bir proje partisi olduğu delilleri ile ispat edilmişken, Ali Babacan' nın da kuracağı parti atık miyadı dolmuş AKP den ( Emperyalizmin tüm istediklerini yerine getirmiş ve artık halkta bir yeri kalmamış) kurtulmak isteyen ABD nin ikinci projesi olduğu alenen açık ve nettir..

 • nev01
  nev01 Aylar önce

  Ordan çıkıp oraya ne anladık biz bu işten? Ne olacak ne değişecek kafa aynı görüş aynı. 17 yıl olmuş adam ayrılmış ta onun haberi kimler var ayrilanlarin hepsi aynı parti elemanı. Şube açacaklar bu gidişle. Aynı batan firmalar isim değiştirir ya bunlarda aynı hesap

 • andromedalı dünyalı

  AKP nin içinden çıkan herhangi bir hareketin millete vatana İslama hayrı dokunmaz. Ookadar!!

 • Orhan Tezcan
  Orhan Tezcan Aylar önce

  Davutoglundan bir cacik olmaz.

 • Nickolai Nomad
  Nickolai Nomad Aylar önce

  Tüm Türk muhafazakar sağcılarımız artık Rsuya'yı çok seviyor. 1950'lerin Amerikancı sağcısı kalmadı artık, sağ demek Rusya demek. Amerikancı Katolik Müslüman sağ parti artık pek tutmaz. Rusyacı Ortodoks Müslüman parti ancak prim yapar.

 • Hulya Salma
  Hulya Salma Aylar önce

  cesaretinizi imamogluna borclusunz yoksa uyumaya devam edecektiniz sizden bu ülkeye fayda gelmez

 • Şükür Şükür
  Şükür Şükür Aylar önce

  Seçime 4 yıl varken parti mi kurulur? Kesin icazet aldı usa'dan. Ekonomik buhranla erdoğanı erken seçime zorlayacaklar. Ekonomik kurtarıcı olarak da babacanı ortaya atacaklar.

 • arif bayram poyraz
  arif bayram poyraz Aylar önce +1

  İyi parti fetücü, hdp terörist damgasinda. Bakalım bu parti kurulunca o ne damgasi yiyecek.

  • Yusuf Şimşek
   Yusuf Şimşek Aylar önce

   davaya ihanet damgası yiyecekler yandaş medya bir şey bulur ve oylar oraya gitmesin diye her türlü damgayı vurur yeni partiye

 • Sibell Moonshine
  Sibell Moonshine Aylar önce

  Amaç akpnin oylarini bölmek falan değil. Amaç makyaj atip biz akp değiliz farkliyiz ayaklariyla akpden muhalefet partilere kaymiş olanlarin aklini çelip yine iktidarda kalmak. Akpnin değil CHP, iyi parti ve HDPnin oylarini bölmek amaç. Ikiyüzlü erdoganin yalanciktan yaptiği eleştiriler ise büyük ihtimal akp ile koalisyon hükümeti kurulmasindan sonra iltifata dönüşecektir. Artik anlayin bu pisliklerin oyunlarini! Davutoğluymus gülmuş babacanmiş hepsi erdoganin götkillari, hepsi hirsiz!

 • Sibell Moonshine
  Sibell Moonshine Aylar önce

  Bop projesi olan akpnin devamidir. Gizli iktidar destekçisi sosyal medya kanallari dahil cnnturk, atv, show hepsi vatandaşin salak olduğunu saniyor, Erdogan'in ve ABD'nin yavşaklari hepsi! Erdoğan tavir almiş ama yasaklama falan düşünmüyor...he he :-P Yavrum benim başlarina bişey gelecekmiş! Iyi partiye yapilanlarin %1'i bunlarin başina gelsin erdoganin kendi yavşak TV ve sosyal medya kanallari reklamlarini aninda yapacaktir, şekilde görüldügü üzere...

 • Max Cool
  Max Cool Aylar önce

  Gecikmesi saten gec kaldı amk başka derdimiz yok zaten ancak parti, secim, birbirimizi bitirmekten başka uğraşacamız bir şey yok

 • 04
  04 Aylar önce +1

  Yeni bi heyecan olsun, parti kurulursa görev alma niyetindeyim..

 • mehmet rasim inceoglu
  mehmet rasim inceoglu Aylar önce

  Babacan, Gül ve Davutoğlu'dan umut bekleyen insanlar bana Polyana'nın toplu tecavüz sonrası zorla evlendirilmesini hatırlattı. Polyana evlenmeden önce "Bu bana tecavüz eden adam değil ki, bu sadece kaçmamı engellemek için elleimden, kollarımdan tutan adam." diyerek bu trajedideki mutluluğu yakaladı.

 • hasan karacan
  hasan karacan Aylar önce

  refah partisinden ak parti doğdu. ak partiden de bir parti doğuyor bunlar doğum sancısı

 • Cem Er
  Cem Er Aylar önce

  AKP kuruluşundaki felsefesinden uzaklaşmış mış . Kuruluşundan beri Ak Partinin başına gelmedik kalmadı ki veya Erdoğan'ın diyelim. Bu beyefendiler makamlarında oturup nazlı nazlı konumlarının tadını çıkardılar. Bunların hiç bir Allah'ın günü strese girdiklerini hatırlamadığım gibi RTE'nin yanında veya ona karşı, onu eleştiren bir kelam ettiklerini de hatırlamıyorum. Ne koktular ne bulaştılar. Bunlar RTE'nin bulup çıkardığı ve de gereğinden fazla değer verdiği silik ve kompleksli şahıslardır. Ali Babacan'ın iyi bir teknokrat olduğunu düşünüyorum, ama o kadar. Hainler cesaret sahibidirler, risk alırlar. Bunlardan hain bile olamaz. Hayatım da ne bir parti, ne bir akım, ne bir kişi, peşinden gitmedim. Hiç kimsenin uygulama veya söylemlerine kefil olamam. RTE'yi acımasızca eleştiririm. Ben şu an geçerli vahşi kapitalizmin, inşaat ve rant ekonomisinin , üretenlerin mallarını üç günde nakde çevrilen süpermarketlere verip 3-5 ay sonra paralarını aldıkları tefecilik düzenine , bazı üreticilerin paralarını hiç alamadıkları soygun düzenine vs. karşıyım. Ancak bunlara karşıyım diye Emperyallerin kucağına oturmuş hainler ile iş tutmam. Bu şahıslar parti içi muhalefet ile RTE'yi acımasızca eleştirip, bunun sonucu olarak partiden ihraç edilseler idi , desteği hak etmiş olurlardı. Bu mıymıntı heriflerden bir şey olmaz . 15 Temmuzda bu ülke, bu halk direkten döndü. Sınır birlikleri komutanı hain Semih Terzi sınır birliklerini geri çekmiş, PYD; YPG, PKK, İŞİD ve sair haşeratların ülkeye girmeleri için gerekli şartları hazırlamış idi. Tabii ki ardından İŞİD'e karşı büyük koalisyon (USA+AB) kurtarıcı olarak ülkemize girecek , ülkemizi Suriye'ye çevirecekti. O saatte milletin cesur fertleri ile birlikte kim kelleyi ortaya koydu. Kim ailesini ve kendi hayatını riske etti. Ama bir hain kesim var ki onlarda terliklerini giyip televizyon karşısında Amerikan aksiyon filmi seyreder gibi darbe seyrettiler. Bu mıymıntılar bile muhtemelen bunu yaptı. AKP'yi ve RTE'yi acımasızca eleştirelim , bu işlerin böyle gitmeyeceğini , değişim gerektiği mesajını en kesin dille verelim . Ve hatta bunu topluca yapıp AKP'yi köşeye sıkıştıralım. Şunu iddia ediyorum ki RTE ve AKP'nin bu ayara ihtiyacı var. Önümüzdeki seçimlere kadar uzun bir dönemde bunu yapmalıyız. Veya terlikleri giyip, rahat koltuklarda , elimizde Drink imizle televizyonda Doğu akdenizdeki petrol ve doğalgaz haklarımızın ve diğer ülke menfaatlerinin elimizden nasıl gittiğini , ülkemizin nasıl kaos'a sürüklendiğini seyredelim. Türkiye de muhalefet'in tek bir yöntemi var. Öazl'ın gelmesi ile birlikte, Özal'da , Hanedan da çalıyor, çırpıyor, rüşvet , talan , soygun, hırsızlı da , soygun da nereye koşuyor da vırt zırt. 1993 senesinde bir kaç ay ara ile Uğur Mumcu, Özal , Eşref Bitlis , Adnan Kahveci siyasi suikastlerle öldürttük . Ne oldu , adamlar arkalarında milyar dolarlar mı bıraktı? Arkasında duracağımız kimi görüyoruz Allah aşkına?

 • Mehmet Vural
  Mehmet Vural Aylar önce +1

  Kucaklayıcı Bir Siyaset Tarzı İzlenirse Çok Başarılı Olacağını Düşünüyorum.

 • Mete Nurol
  Mete Nurol Aylar önce

  Ben bu yeni kurulacak partinin. Akp nin yedeği olarak görüyorum yani anlaşmalı..akp % 10 civarında oy kaybetti ..bu oyu almanın tek yolu yeni bir parti kurmak..ve o yüzde 10 kaybının bu barti ile tekrar almak ve ittifak yapıp tekrar iktidar olma. Bütün amaçları bunun üzerine kurulu..

 • atheist bigot [Remastered]

  Babacan mabacan anacan.. Hepsi kovuk ağaç gibi devrilip gidecek göreceksiniz....

 • Ahmet Köseoğlu
  Ahmet Köseoğlu Aylar önce

  GEZKALDİ BUMİLLETİ NASİL KANDİRACAGİNİ
  DUŞUN SUNLER
  BECEREBİLİRSA BUMİLLET OYVERİR
  GUNDEN GUNE BUMİLLET DENİŞTİ
  FAYYAPİ ERGONEKOM
  PARELEL YABİ
  TORBAYASASİ
  CATİYAPİ BUNLAR BAYATLADİ YENİSİNİ
  BULUN KANMAZ BUMİLLET ARTİK🤸🤸🤸

 • sezo
  sezo Aylar önce

  Türk Kürt kardeştir abd pkk fetö kaleştir babacan kaleştir babacan kaleştir

 • baybars hamzaoğlu
  baybars hamzaoğlu Aylar önce

  Batı yanlisi bir parti olcak türkiye artık avrasya dönmeli yanlış bir yol

 • turan can
  turan can Aylar önce

  Feto culer gelir kim gelcek disardan

 • EMRE USTUN
  EMRE USTUN Aylar önce

  Betona yatirim yapan elinde ki imkanlari degerlendiremeyen politakibo bir adam part mı kurucak ve kim oy vericek bunlara merak ediyorum...O durumda başarı sağlıyamayan kiş şuan da hiç bir şey yapamaz sadece oyalanırlar

  • Yusuf Şimşek
   Yusuf Şimşek Aylar önce

   babacan inşaat sektörüne karşı bir isim iyice araştırmanı tavsiye ederim boş keseden atma trclips.com/video/nU_muFqwhgs/video.html

 • Havuç Tavşan
  Havuç Tavşan Aylar önce

  Aynı bokun laciverti ha abdullah gül babacan davutoğlu ha tayyip ne fark var hepside suçlu gerçi biz halk olarak bok yemeyi severiz bu zihniyet bitmez sadece isim değiştirir bizi bitiren dincilik yapanlar oldu yıllardır iktidarda kaldılar kalmak icin de türlü türlü oyunlar yaptılar..

 • Deveye Diken
  Deveye Diken Aylar önce +3

  Yemeği ikinci kez pişirirseniz asla taze olmaz.

 • ibrahim mete
  ibrahim mete Aylar önce +2

  1.25x hızına alın daha iyi

 • İbrahim İsrail
  İbrahim İsrail Aylar önce

  Gündemi belirleyecek FETÖ'suz GERÇEK YARGILAMALAR kim ne zaman ne götürmüş BEKLE GÖR !

 • sonsans31
  sonsans31 Aylar önce

  Üstat, mikrofona ayarı düzgün bir kompresör koysanız daha rahat dinlenebilir olacaksınız...

 • ali uçağı
  ali uçağı Aylar önce

  Bunca yapılanlara ses çıkarmayan bu günlerin oluşmasında payı olanlar yıpranan AKP'yi ve Başkanlarını kurtarma projesi.Sadece kurtarıcı olacaklar.Yalan bölünme bu güne kadar neredeydiler ağabey lik yapacak kişinin geçmişi hatırlanmıyor mu.Dini hasasiyetleri olan seçmene alternatif yaratarak aynı merkeze oyları toplamak.

 • Ali Balseven
  Ali Balseven Aylar önce

  Bunlarda ahlak olsaydı akp de oldukları zaman göz yummazlardı yapılanlara. Eğer insanımız.bunlar düzeldi diye oy vermeyi düşünüyorlarsa iki değil bin defa düşününmelerini rica ederim. Kimse kanmasın cikipta suriyelileri göndereceğiz deseler bile. Kanmayın..hicbir siyasetçinin.gucu yetmez

 • Gorkem Fr
  Gorkem Fr Aylar önce

  Yorumlarda o kadar cok islamofobik yorumlar var ki Israil elinize su dokemez

 • Özlem Özer
  Özlem Özer Aylar önce

  Akp den (feto)den kaçarken fetöye tutulmak

 • Engin Özturk
  Engin Özturk Aylar önce

  isim ver isim

 • Furkan Bey
  Furkan Bey Aylar önce +1

  Ruşen bey yeni partiden birilerini bulun konuşturun, kanalınız patlama yapar.. bence en iyi siz yaparsınız bunu

 • Freddie Merkürü
  Freddie Merkürü Aylar önce +2

  Ali babacan davutoğluna göre toplumda daha çok karşılığı olan biri

 • Ublig Lofdu
  Ublig Lofdu Aylar önce

  Ruşen bey,
  Sesiniz az ve düşük çıkıyor.Buna birçare bulun

 • Şahin Çiçek
  Şahin Çiçek Aylar önce +1

  Bu millet kime neyin battığını çok iyi biliyor .bazılarına batan AKP değil. Reis .

 • jdjdn hshshsh
  jdjdn hshshsh Aylar önce

  hepsi ayni bok en durusu belli kaliteli parti CHP

 • bilgen yslbs
  bilgen yslbs Aylar önce +2

  İnşallah öyle bir partı gelir oyumuz Alı babacana artık akp yaptıklarından bıktık

 • Ouzhan G
  Ouzhan G Aylar önce +2

  Sinirimi bozuyo şu adamın veda edişi

 • Efe Mercan
  Efe Mercan Aylar önce +2

  Sen de mi BRÜTÜS? İşte onun gibi alibabacan denen tip de maalesef yarı yolda bıraktı siyasi arkadaşlarını.El bebek gül bebek besle kargayı (alibabacan.ahmetdavutoğlu gibiler) oysun gözünü...Ama siyaseten gözleri oyulacak yakın zaman içinde ve siyasi mezarlığa gömülecekler.Kimse hatırlamayacak 5-7 sene sonra .Haaa hatırlanır ama arkadan vuran hain olarak.

 • Kaan Kara
  Kaan Kara Aylar önce

  Şimdi abd den icabet almadan yapmadı diyoruz bunu. Ali babacan bilderbergcidir. Şimdi fareler gemiyi terk ediyor. Çözüm önerileri 1- yerli tohum gelecek israil tohumları gidecek
  2- tarımda ve hayvancılıkta kooperatiflesmeye gidilecek
  3- hayvancılık|, tarım ve ulaşımın % 70 i devletin olacak
  4- petrol aramalari devletlestirilecek.
  5- yerli savunma füzesi ve uçağı üretilecek.
  6- ilaç araştırmalarında büyük yatırımlar yapılacak
  7- eğitim sistemi millilestirilecek
  8- yargı tam bağımsız olacak
  9- yürütme yargıya karşı tam sorumlu olacak
  10- milli savunma üniversitesi kaldırılacak
  11- cemaatler ve tarikatlar tamamen devletten elini çekecek uhrevi hayata devam edecekler
  12- parlemento güçlü kılınacak
  13- yöneticilerin doğrudan yargılanması sağlanacak
  14- yandaş basın kavramı olmayacak
  15- askerler siyasete kesinlikle bulaşmayacak
  16- eski hakim ve savcılar siyasete giremeyecek.
  17- eski askerler siyasete giremeyecek
  18- üretimde milli teknolojiler benimsenecek
  19- ortadoğuda barış sağlanacak
  20- suriyeliler sorunu çözüme kavuşturulacak
  21- yabancıya toprak satışı sınırlandırılacak
  22- yabancılara vatandaşlık hakkı zorlastirilacak
  23- valiler siyasi baskıya maruz kalmayacak
  24- halkın siyasetçiye güveni tekrar sağlanacak
  25- istifa kültürü getirilecek
  26- seçimlerde parmak boyası tekrar devreye sokulacak
  27- devlet okulları güçlendirilecek.

 • Özgür Eraldemir
  Özgür Eraldemir Aylar önce +2

  Yani bu talan ve haramilik düzenin 2. Versiyonu olacak

 • Oktay Demir
  Oktay Demir Aylar önce

  Tüm ihtimalleri dile getiriyorsunuz ama bu yeni partinin ileride, seçimden sonra AK Parti ile ittifak yapma ihtimalini (hiç yokmuş gibi) dile getirmiyorsunuz. Yani tüm bu olup bitenlerin bir kurgu olabileceğini de hesaba katmalısınız.

 • alberto albert
  alberto albert Aylar önce

  içimi bayıyor bu mıy mıy konuşmaları sırf yeni bişey var mı diye dinliyorum.

 • ali candan
  ali candan Aylar önce

  Heryere adamlarını aldılar.İşkur dedikleri yerde bile kendi adamlarını
  doldurdular.Şuan ak partili değilseniz polis olma şansınız %10.Her
  alanda böyle.Tüm seçimlerde Allah şahit Ak partiye oy attım.Şunu
  öğrendim ki hepsi ülkenin parasını çatır çatır yiyorlar.Dolar yükselir
  tek sebebi Amerika öylemi?
  Ama kendilerine zam yapmasını çok iyi biliyorlar.Gözünüzü toprak
  doyursun.Çöpten muz alıp yiyen çocuğun olduğu bir ülkede bir günde 5000
  tl zam öylemi Allah sorar bunu.
  Ben son 1 yılda böyle düşünmeye başladıysam ak parti bitmiştir.Bizim
  gibi garibanlara ekmek yok bu ülkede.Devletin her kurumuna partililer
  alınıyor gözünüzü açın.Bu devlet partililerin değil.ANLATIN BU GERÇEKLERİ.

 • E Duman
  E Duman Aylar önce

  Ruşen Bey, bitiriş cümlenizin ardından duraksamaksızın çay kupasını dikmeniz neredeyse Nusret'in iğrenç tuzlama hareketi gibi ikonik olacak biraz daha tekrar ederseniz... Aman diyeyim...kaçının lütfen..

 • yasin yılmaz
  yasin yılmaz Aylar önce +2

  Aynı bokun farklı tonları diye bir laf vardır bildiniz mi?

 • HASAN ÇANAKKALE
  HASAN ÇANAKKALE Aylar önce

  akp diyen ağzını s....im

 • Melih Kuzey
  Melih Kuzey Aylar önce

  Ali babacan eğer parti kurar da şu anki akp milletvekillerinden transfer yapamazsa kurduğu partinin bir etkisi olmaz ve ilk seçimde silinir gider. Önemli olan akp'den şu an 20-22 tane vekil transfer edebilmesi ve mecliste grup kurabilmesidir.

 • Tolga GECGEL
  Tolga GECGEL Aylar önce +1

  Bu dinciler beni kucaklamasın arkadaş... Mikroptan türeyen yine mikroptur...

  • Gorkem Fr
   Gorkem Fr Aylar önce +1

   Tolga GECGEL bu dinciler ne demek ? Ateist mi olmasi gerekirdi memnun degilsen siktir git tanzanyaya

 • Michel Guiot
  Michel Guiot Aylar önce

  Dikat akp eski belediye baskanlar evlerinde oturup kamera larda halki izliyor lar feto taktigi feto yu aratirmiyor

 • sedat bayram
  sedat bayram Aylar önce +1

  bunlarda ilk başta iyi olacak yerini sağlam ettikten sonra değişecek tıpkı akp ve erdoğan gibi

 • Necla C.
  Necla C. Aylar önce

  NEDENSE SANA İNANASIM GELMİYOR SANKİ BU İŞİN İÇİNDE BİR ŞEYLER VAR KAYBEDİĹECEKLERİNİ ANLAYINCA BİSLİĶLERİ ORTAYA ÇIKMASIN DİYE PİLANMI KURDUNUZ NASILSA YILARDIR AYNI YOLARI YÜRÜDÜNÜZ AYNI YAGMURDA ISLANDINIZ FETOYU SEVDİNİZ NE OLDU ŞİMDİ BU ÜLKENİN BU DURUMA GELMESİNDE SİZİN PAYINIZ YOKMU EŞİT BİR ŞEKİLDE SUÇLUSUNUZ GÜYA PARTİ KURARAK KURTULACAK SANIYORLAR TAM BİR FETO TAKDİGİ İMAMOGLU BELEDİYE SEÇİMİNDE NELER YAPTILAR SİZE HİÇ SESLERİ ÇIKMIYOR NEDEN ACABA?????

 • levent ayvazoğlu
  levent ayvazoğlu Aylar önce

  TAM ADAMLARINI BULMUŞLAR .
  BAKARA - MAKARA CİDDİYETİ .

 • YALNIZ KURT
  YALNIZ KURT Aylar önce

  Anadolu insanı ahmaktır, eşek sürüsü gibidir, görün bakın bu koyunlar bu ve bunun gibi partilerin peşinden nasılda koşacaklar.

 • Kaya SABUNCU.
  Kaya SABUNCU. Aylar önce

  AKP ve MHP Defterinde İNTİBAK Yasası YOK... OY da YOOOOK....!!

 • osman nuri sayın
  osman nuri sayın Aylar önce

  eski AKP liler varsa hele cözüm ve dış politikalarda eli olan,milli eğitimi rezil eden ,adaleti ve sağlık teşkilatını oyuncak eden vb.eski alışkanlıkları devam ettirecekseler oy yok.ne farkı kalır ki akp ve anaptan.hele tarikat ve cemaatlerde bu işin içine gireceklerse,laikliği dinsizlik olarak setlerine alırlarsa bizden uzak olsunlar..

 • Eden Meru
  Eden Meru Aylar önce +1

  3 tane alman bir araya gelirse fabrika kurar.
  3 tane meksikalı bir araya gelirse isyan çıkartır.
  3 tane türk bir araya gelirse 3 tane parti kurar.

 • Ozgur Cetiner
  Ozgur Cetiner Aylar önce +3

  AQP'ye benzetilmek istemiyorlar... ANAP'a benzetilmek de istemiyorlar... Bu sağcılar niye çok utanır böyle kendi öz kimliklerinden?