ÇOK AZ KİŞİNİN BİLDİĞİ 25 PAHA BİÇİLMEZ PRATİK ÇÖZÜM

Paylaş
Ekle
 • katma 13 Eyl 2018
 • ÇOK AZ KİŞİNİN BİLDİĞİ PRATİK ÇÖZÜMLER
  Eğer pikniğe çıkarken bıçağınızı unuttuysanız ve karpuzu nasıl keseceğinizi bilmiyorsanız, endişelenmeyin! Sadece bir ip hatta daha iyisi bir diş ipi alın ve karpuzun içini önce tabanından kesin, sonra da dikey hareketlerle dilediğiniz sayıda dilimlere ayırın.
  Vişne ve kirazların çekirdeklerini çıkarmanın harika bir yolu var. Dar ağızlı bir şişe alın, vişneleri sırayla ve teker teker üzerine yerleştirin ve ahşap bir çubukla ortalarından bastırın. Yemek çubukları bu iş için çok iyi bir seçim olabilir.
  Kivileri soymanın dâhiyane ve son derece kolay bir yolu var. Kiviyi ikiye bölün, çırpıcı başlığını alın, kivinin ortasına yerleştirin ve döndürün. Böylece kabuklarından arınmış 4 güzel diliminiz olacak. Hem, diliniz de huylanmamış olacak.
  İşte, tüm zamanların en iyi nar soyma yöntemi. Narın tepesini yuvarlak ya da altıgen şeklinde kesip atın. Nar tanelerini düzgünce alabilmek için nerelerden kesmemiz gerektiğini gösteren çizgileri göreceksiniz.
  İşte size kızarmış soğan çiçeği yapmanın muhteşem bir yolu. Elma dilimleyici yardımıyla soğanı dilimleyip önce yumurtaya batırın sonra da galeta ununa iyice bulayın. Daha sonrada kızartma yağına atın. Soğan çiçeğiniz hazır! Bu arada ketçaba bandırarak yerseniz tadına doyum olmaz!
  Bu videoya baştan sona karpuzlarla ilgili! En sevdiğim yaz meyvesi! Böbreklerimiz ve karaciğerimiz için de bir o kadar faydalı! Uzun lafın kısası, karpuz en iyi detoks meyvesidir! Ayrıca bu pratik fikirlerin videosunu çekerken de çok eğlendik, bir an önce videomuzu izlemenizi heyecanla bekliyoruz. Tabi ki bu fikirleri bahçenizde vereceğiniz yaz partilerinde denemenizi de çok isteriz! ; )
  Egzotik lezzetlerden hoşlanıyorsanız sıradaki tüyomuza bayılacaksınız. Biz buna Kolapuz ismini verdik. İki adet kola şişesi kapağını alın ve karpuzun üzerinde kapak şeklinde iki delik açın. Kestiğiniz parçaları çıkarın. Sonra bu açtığınız parçalara kola şişesinin ağzını içindeki kola karpuzun içine dökülecek şekilde yerleştirin. Karpuzunuzu her zamanki gibi kesin. Kolapuzunuz hazır, afiyet olsun!
  Karpuzla ilgili verdiğimiz tüm fikirlerin en eğlencelisi karpuz bombası. Bu tür patlamaları eminim sadece aksiyon filmlerinde gördünüz. Ama videoyu izledikten sonra artık kendiniz de yapabilirsiniz! İhtiyacınız olan malzemeler; büyük bir karpuz, 230 adet paket lastiği ve kankanız! Dikkatli olun, 210.’dan sonra beklemediğiniz bir anda patlayabilir! ; )

  __________________________
  5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: goo.gl/988RDr
  Olumlu bak kanalına abone olmak için: goo.gl/aoVCYZ
 • Nasıl Yapılır ve StilNasıl Yapılır ve Stil

YORUMLAR • 161