Infinity War'daki BU DETAYLAR Her Şeyi Değiştirecek! (Spoiler) Captain Marvel

Paylaş
Ekle
 • katma 29 Nis 2018
 • Avengers Infintiy War vizyona girdi ve rekorlar kırmaya başladı. Artık kimin öldüğünü, filmin nasıl olduğunu konuşabiliriz!
  Parmak şıklatma: 00:20
  Geriye kimler kaldı: 01:23
  Dr. Strange neler yapıyor?: 02:40
  RUH TAŞI/RED SKULL: 03:30
  04:43: Avengers 4'te ne olacak?
  Gizli sahneyi açıkladık: goo.gl/xZWPgJ
  Benedict ve Tom Holland'la Pictionary oynadık: goo.gl/PGczdp
  Loki'yi Doğduğuna PİŞMAN Ettim: goo.gl/ziEWAj
  Venom fragman incelemesi: goo.gl/kYFYHW
  Instagram: instagram.com/filmegitmedenonce
  Twitter: twitter.com/filmelestiriler
  İlk fragmanını deli gibi beklediğimiz günleri dün gibi hatırladığımız Infinity War sonunda vizyonda.
  Şimdi filmde neler olduğunu, kaçırılan detayları ve ilerde neler olabileceğini konuşacağız. Her konuyu konuştuğumuz zamanı açıklamalar bölümüne yazdık.
  Filmi izlememiş insanlar videoyu kapamıştır diye umuyorum. Zaten filmi izlemeden başlığa tıkladılarsa büyük ihtimalle küçük bi problemleri vardır.
  Infinity War'un sonunda Thanos parmak şıklatıyor ve evrenin yarısını öldürüyor. Ölen kahramanlar sırasıyla şöyle. Doctor Strange, Spider-Man, Star-Lord, Mantis, Drax, Groot, Winter Soldier, Bucky, Scarlett Witch, Black Panther, Nick Fury ve Maria Hill. Spider-Man'nin ölümü bizi duygusal olarak en çok etkileyen oldu. Bundan önce ölen isimlerse Loki, Heimdall, Gamora ve Vision. Yenilmezler'in en güçlü üyeleri öldü. Filmin sonu gerçekten epikti. Infinity War'da kötü şeyler yaşanabileceğini düşünmüştük ama bu kadar da değil yani. Siz de görüşlerinizi ve sizce kimlerin döneceğini yorumlara yazın. Ant-Man, Wasp, Hawkeye, Valkrie, Korg ve Shuri'nin durumunuysa henüz bilmiyoruz. Filmde Hawkeye ve Ant-Man'nin ev hapsinde olduğunu öğrendik. Bütün film Hawkeye'ı bekleyip görememek sinir bozucuydu. Ant-Man'se bu yaz çıkacak filminin fragmanında ev hapsinden kaçarken gözüküyor. Valkrie ve Korg, Thor'un sonunda gemide olmalarına rağmen hiç gözükmediler. Valkrie'yi canlandıran oyuncunun ismi posterler de bile yer alıyordu. Karakteri anladığımız kadarıyla 4. filme sakladılar.
  Sağ kalan kahramanlar şöyle. Thor, Kaptan Amerika, Black Widow, Hulk, Iron-Man, War Machine, Rocket Racuun, Okoye, Shuri ve Nebula. Evet, geriye orijinal Yenilmezler'in hepsi kalıyor. Seneye vizyona girecek ve adı daha belli olmayan Yenilmezler 4'te bu karakterleri tekrar bir arada görmek harika olacak. Hem bu filmde daha az kahraman olacağı için kalan karakterlerle daha çok vakit geçireceğiz Infinity War'dan beklediğimiz en büyük şeylerden biri de Kaptan ve Iron-Man'nin İç Savaştan sonra tekrar buluşmasıydı. Ancak filmde özellikle Kaptan ve Black-Widow pek gözükmüyordu.
  Ölen karakterlere gelirsek. Marvel şimdiden Black Panther ve Spider-Man 2'yi açıkladığı için bu isimlerin geri döneceğini biliyoruz. Tabii ki Spider-Man ölüp yerine Miles Morales veya Black Panther ölüp yerine Shuri geçebilir ama şimdilik çok erken. Doctor Strange ve geri kalan karakterler de Marvel'ın ilerki planlarında yer alıyor. Oyuncular bu tarz şeyler yokmuş gibi davransa da geri dönecekler. --tomholland videosu-
  Şimdi Doctor Strange'e dönelim. Filmin başında eğer Thanos seni esir alıp zaman taşını isterse seni öldürmesine izin veririm diyen adam filmin sonlarına doğru Thanos, Iron-Man'i esir alınca taşı hemen verdi. Film sırasında Strange olasaı 14 milyon alternatif geleceğe bakıp sadece birinde kazandıklarını görüyordu. İlerde kazanmak için bir şekilde kaybetmeleri ve Iron-Man'nin yaşması gerektiğini görmüş olabilir. Zaten farkettiyseniz evrenin yarsını öldüren Thanos çok da mutlu gözükmüyordu. Belki de Star-Lord Thanos'a saldırıp her şeyi bozarken Strange olayların böyle devam etmesi gerektiğini biliyordur. Keşke Strange edip de bi şeyler anlatsaydı. Gerçi belki de neler olacağını anlatırsa planın hep geri tepeceğini de görmüştür. Keşke herkes Strange gibi olsa. Adam filmin sonunu 14 milyon kez gördü ve hiç spoiler vermedi. Zamanda yolculuk filmleri zaten dönüp dolaşıp hep aynı yere kapılıyor. Çizgi-romanlardaki Infinity War hikayesinde Doctor Strange'inkine benzer bir olay Adam Warlock'un başına geliyordu.
  Ruh taşı, filmden önce en çok beklenen konulardan biriydi. Büyük ihtimalle kimsenin tahmin etmediği bir şekilde taş şu ana kadar bildiğimiz Marvel dünyasından farklı bir yerde çıktı. Taşın Wakanda'da veya Heimdall'da olmamasını beğendim.
  Şimdi biraz da ölen insanlara ne olduğundan konuşalım. Filmin sonunda Thanos'u turuncu bir yerde üvey kızı Gamora'nın küçüklüğüyle konuşurken görüyoruz.
  Filmin sonunda sağ kalan önemli isimlerden biri de Nebula. Kendisi çizgi-romanlarda Thanos evrenin yarısını öldürdükten sonra eldiveni çalıyor sonra da Adam Warlock her şeyi eski haline getiriyordu. Gelecek filmde bunu Kaptan Marvel veya Thor yapabilir. Filmin gizli sahnesini şu videoda anlatmıştık.
  Bundan sonraki Yenilmezler filmi Marvel için önemli bir bölümün sonu olacak. Bu açıdan Kaptan ve Demir Adam tekrar liderliği üstlenip nostaljik anlar yaşayabilirler.
  #spoilervideosu #MARVELAgitmedenönce
 • Film ve AnimasyonFilm ve Animasyon

YORUMLAR • 3 366

 • Eyüp Karaarslan
  Eyüp Karaarslan 2 gün önce

  Evrenin yarısı ya ruh taşının içinde hapis olduysa hiç birisi ölmediyse taş kırıldığında veya benzeri şeyler olursa geri döneceklerine inanıyorum ❤️

 • ADANATOR
  ADANATOR 3 gün önce

  KORG DONMEZİ İMKANSİZ OLURSA ÇOK İYİ OLUR AMA

 • Erva a
  Erva a 16 gün önce

  Resmi değişmişsiniz :p

 • Ahmet Yıldız
  Ahmet Yıldız 20 gün önce

  ONEMLİ abi thor ve galaksinin koruyucularinda bi diyolog vardi.
  thor gklarina diyorru ki THANOS GUC TASİNİ HALKİMİN YARİSİNİ KATLEDERKEN ALDİ. birde heimdal banneri isinlarken siyordu ki YUCE BABALARİMİZ İZİN VERİN KARA BUYU İCİMDE AKSİN SON KEZ diyordu daha once hic karabuyu yaptigini gormedik dusunuyorum ki heimdall kara buyu ile asgardlilari norvece isinladi zaman yetmedigi ic8n yarisi kaldi valkry kork mik vesaire de dunyaya gonderilen asgardlilarin baslarindaydi thor 4 de veya avangers 4 de gorebiliriz

 • Ahmet Kayahan
  Ahmet Kayahan Aylar önce

  dr strange büyük ihtimalle zaman kapısı açtı..

 • Turgay Aysel
  Turgay Aysel Aylar önce

  S piderman
  Çok duygusaldı
  😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

 • adar akansel
  adar akansel Aylar önce

  endgame ismi oyunun sonu

 • Ali Doğan
  Ali Doğan Aylar önce

  abi spiderman ve ironman thanosun eldivenini çıkarırken star lord thanosa vurdu sonrada thanos uyandı herkesi dövdü peki neden dr. stange zamanı geri almadı???

 • baris tukenmez
  baris tukenmez Aylar önce +16

  Wtf videonun resminde end game deki hawkye var

 • pro oyuncu
  pro oyuncu Aylar önce

  Filmin ismi Avengers End Game

 • Samet Ulaş Karasu
  Samet Ulaş Karasu Aylar önce

  Kapak fotosu ronin 7 ay önce xmdmsmsçxncl

 • dAvud 007
  dAvud 007 Aylar önce

  ulan tam filmi unutmusdum aq fragman geldi simdi ben ne yapam

 • AzizEren Herbay
  AzizEren Herbay Aylar önce

  Avengers 4 endgame 1. Fragmandaki anı nerden buldun da video kapak fotosu yaptın

 • Volkan Gümüş
  Volkan Gümüş Aylar önce

  Biraz dikkatli bak banner yok olanların görsellerine bakarken peterdan önce shuride çıkıyor shuride toz olmuş

 • Esma Sultan
  Esma Sultan Aylar önce

  İronmanı çok seviyom ❤️

 • Esma Sultan
  Esma Sultan Aylar önce

  Efsaneee bir filmmm

 • melike ceren
  melike ceren Aylar önce +1

  spiderman😢😢😭😭😭😭

 • Furkan Soyak
  Furkan Soyak Aylar önce

  Falconda öldü

 • 00ZeroPlayz 00
  00ZeroPlayz 00 2 aylar önce +1

  Bişi dicem şimdi tekrar izleyin avengers 2 yi üçü izlediyseniz orda thor bütün sonsuzluk taşlarını görüyor ve şöyle bi ses geliyor yok etmek sonra sonsuzluk taşları gözüküyor ardından thor uyanıyor ve 3 de thor ölmüyor bence bu bir mesaj 4 ün çıkacağı belli yoksa spidermanda öldü homecoming 2 çıkamaz o zaman ama gözüküyor çıkacağı zaten 4 çıkmazsa galaksinin koruyucuları ve avengerstaki çoğu kahraman öldüğü için biter

 • Mustafa Kalafat
  Mustafa Kalafat 2 aylar önce

  Hocam büyük bir ihtimalle zaman yolcuğu muhtemel ve geçmiş zamanda olacak olan bilinçli bir savaş ve kahramanlar hepsi gelecek..

 • Doğancan Özgökçeler
  Doğancan Özgökçeler 2 aylar önce

  Ultron Geri Döner !!!

 • Ayhan Turan
  Ayhan Turan 2 aylar önce

  Dr strange filmin sonunu 14m kez gördü 1 kez bile spoiler vermedi😁
  Sesli güldüm 😁
  Güzel analiz Tebrikler.

 • Ken Free
  Ken Free 2 aylar önce

  Umarim Huk, IronMan, Captain America, ve Thor olmez.

 • Ken Free
  Ken Free 2 aylar önce

  Antman quantum aleminde kaldi.

 • Emre Barış
  Emre Barış 2 aylar önce

  Dr. Stranc ve kızıl cadı filmin ortalarına doğru gerçeklik taşın gücününkullanıp tekrar geleceği düşünülmekte

 • MC Velet
  MC Velet 3 aylar önce

  Örümcek adam öldüğünde yanımdaki adamın s*ktir dediğini duydum :D

 • Begüm Gökçen
  Begüm Gökçen 3 aylar önce

  hepsi şu starlordun suçu o sinirlenip vurmasaydı hiç biri olmıycaktı bence

 • Hakan Çam
  Hakan Çam 3 aylar önce

  Dr. strange neden hiç zaman taşını kullanmadı? Kullansaydı eldiveni çok rahat alırlardı titanda.

 • admin5656
  admin5656 4 aylar önce

  Hepsini sinrmada izledim süperdi😆😆

 • litlle little
  litlle little 4 aylar önce

  enes baturu geçmemize az kaldı diyince hemen beğenip takip ettim

 • hüseyin ikiz
  hüseyin ikiz 4 aylar önce

  Ya metin yazarı bey spoilerdan o kadarda rahatsız olmayan insanların üstüne neden bu kadar gidiyorsunuz. Üzülüyorum ama

 • Berat .Ş
  Berat .Ş 4 aylar önce

  Düzelteyim 14 Miyon değil. "14 Milyon 605 alternatif gerçek"

 • Volkan Altunbigi
  Volkan Altunbigi 4 aylar önce

  Enes Batur kim arkadaş, ülkede 10 milyon çocuk var tabi beyni büyümeyende 5 milyon bir kitle adam 15milyon izleyiciye kendi zeka katsayısında komik dahi demeyeceğim salalklıklar yapıyor hatta yeğenim bile takip ediyordu abim evlatlık verelim diye bir düşünceye bile kapıldı kod adı MAL Batur

 • Mustafa Hesso1
  Mustafa Hesso1 4 aylar önce

  Hulk kizil olacak senirinden ...eldiveni takan kisise tabiki .....kaptan amerika olacak...thurun cekicinide o kaldiracak....cunku en saf ve en temiz ve uldurmeye karsi tek kisi o ....thunusla son kavgasinda elini tutmustu tasa gelmisti .ve thunus be an sasirmisti....

 • Pubg mobil
  Pubg mobil 4 aylar önce

  Spiderman niye gittin

 • Arda Efe Şenocak
  Arda Efe Şenocak 4 aylar önce

  Thoorrr

 • serbest meslek
  serbest meslek 4 aylar önce

  thor başkan varken sırtımız yere gelmez

 • Aylin An Loki
  Aylin An Loki 4 aylar önce

  Ya Loki niye Ya 😖

 • Furkan Kaplan
  Furkan Kaplan 4 aylar önce

  evrenin yarisi öldüyse diğer yrarisi var yani yeni kahramanlar.

 • resul cicaa
  resul cicaa 4 aylar önce

  Hawkeye

 • arda özdemir
  arda özdemir 4 aylar önce

  THOR'a birşey olmasın bilader. O ölürse bu marvel macerası da biter benim için

 • Karışık Oyuncu
  Karışık Oyuncu 4 aylar önce

  öldürüyorsanız adam gibi öldürün amk ölenler geri dönmesin hatta üstüne rakun ve captain america ölsün mükemmel olur

 • Gökkuşagi kizlari
  Gökkuşagi kizlari 4 aylar önce

  filmin en kötü tarafi spider manin ölüsü

 • Ozan Özen
  Ozan Özen 4 aylar önce

  Pater Parker geri gelsin tabiki spider-man olarak

 • Yusuf Bty
  Yusuf Bty 4 aylar önce

  Enes batur kim amk ergenlere hitap eden bi cocuk neyse konuya gelelim cok acik ve net hersey ortada geride kalanlarin sonucta gucleri hala duruyor bir ara eldiveni aliyolardi cizgi romanlarda caliyolardi zaten filmde cizgi romana gire tasarlaniyor sadece bi kac yerinde karakter degisimi var bence thanosu bulucaklar bir yerde buyuk bir savas verilicek herkesi etkisiz hale getirdikden sonra thorla buyuk bir savas vericek ancak thoruda yenicek tam o sirada kaptan kadin gelicek ve eldiveni alip thanosun icinden gecicek a bi dakika konu yanlis gitti kaptan kadinda olucek anons gecicekler o sirada riza baba ve polat birlesicek olumsuz polatla her yere yakin olan 45 40 merkez ekibi thanosu sike sike sikecekler olmadi son ihtimal herkes cukur evimiz thanos babamiz diyecek o sirada cumali gelecek valla bence daha iyi olur

 • oyun ağacı
  oyun ağacı 4 aylar önce

  bi kere doctor stranger ölmedi kendi toz olurken kendini korudu bölüm 2 de olcak

 • Minox Official
  Minox Official 4 aylar önce +1

  Rakun değil roket

 • enes batur& başak karahan

  *SİZE BİRŞEY SORMAK İSTİYORUMM..AVENGERS 3 SONSUZLUK SAVAŞINI AZ ÖNCE İZLEDİM FİLM BENİ GERÇEKTEN ÇOK ETKİLEDİ AMA FİLM BOYUNCA MERAK ETTİĞİM BİRŞEY VAR...SPİDER-MAN IRON-MEN' İN NEYİ OLUYOR?*

 • Necmi Urbay
  Necmi Urbay 4 aylar önce

  Adam filmin sonunu 14 milyonkez gördü ve hiç spoiler vermedi :D

 • Çılgın Türkler
  Çılgın Türkler 4 aylar önce

  Beyler geleceği gördüm kaptan marvel geliyor 👈💪

 • HALİL ANIMATIONS
  HALİL ANIMATIONS 4 aylar önce

  spiderman ölmemeliydi yaaa

 • 1905_ Teksevdacimbom
  1905_ Teksevdacimbom 4 aylar önce

  yok olanlar arasında falcon da yok muydu

 • Orhan Aslan
  Orhan Aslan 4 aylar önce

  Flash in zamanda gidebilme özelliği var gidip thanosun eldiveni ni cikarabilir

 • Chara
  Chara 4 aylar önce

  War Machine Hayranları Burdamı?

 • NDNV ŞEYDA NUR
  NDNV ŞEYDA NUR 5 aylar önce +1

  Dr Steven Strange geri gelecek çünkü 2. Filmi çıkacak

 • cipher pines
  cipher pines 5 aylar önce

  doctor strange dönsün zaten dönme olasılığı en çok olan karakter

 • Uchiha Madara
  Uchiha Madara 5 aylar önce +1

  Keşke star lord herşeyi bozmayıp demir adam ve ekibi eldiveni çıkarsaydı ondan sonra yüzbaşıya büyük kapakkkk yok yüzbaşı en güçlüymüş yok şöyleymiş yok böyleymiş tamam kaptan güçlüde o kadar abarmayın bir bok bilmeyen velet kaptan en güçlüymüş falan filan hem kaptan değil yüzbaşı şu ingilizlerin yaptığı infinty war nasıl bitmeliydiyi izlerseniz görürsünüz siz veletler bişeyi kendinizi vererek izleyin ve bilip bilmeden konuşmayın

 • STALKER
  STALKER 5 aylar önce

  *Oyun dünyasından çok alıntı yapmış Warframe Paragon Planet Side 2 gibi ve Kötü adam haklıydı kim ne derse desin kahramanlarımız değil asıl iyi adam bize kötü diye anlatıldı*

 • Bahadır Yalın
  Bahadır Yalın 5 aylar önce

  Falcon da gitti hocam unutmuşsun videoda sanırım

 • Muslera Delisi Galatasaraylı

  Avengers 4te belki doctor strange olabilir cünkü geleceğe gidip yardım etmiş olabilir

 • Alya ÜNALAN
  Alya ÜNALAN 5 aylar önce

  ve bütün ölen kahramanlar hep beraber takılıyorlardır :)

 • Fancy Fortnite & More
  Fancy Fortnite & More 5 aylar önce

  Ant man başka boyutta kalıyor wasp ve babası toz oluyor creditte bakabilirsin nolur cevap ver

 • Musab Durna
  Musab Durna 5 aylar önce

  Hepsi dönçek

 • Alper Ozdil
  Alper Ozdil 5 aylar önce

  Avangersin turkcesi intikamcilar

 • Berfin Adıgüzel
  Berfin Adıgüzel 5 aylar önce

  Lokinin öldüğüne bir tek benmi üzüldüm aq

 • Furkan Koç
  Furkan Koç 5 aylar önce

  Sipiderman dönrcek çünkü sipiderman 2 . Filmi çıkacak

 • sucuk
  sucuk 5 aylar önce

  ulan thor şu thanos un kafasıa vursa bunlar olmazdı :D
  yada örümcek adam demir adam falan şu eldiveni çıkarsaydı :D

 • ToprakEG GT
  ToprakEG GT 5 aylar önce

  Neden dr.strange oldu ya :( favorimdi

 • gaming FAZLI
  gaming FAZLI 5 aylar önce +1

  Ölenlerin hepsi dönücek

 • Yusuf Düzenli
  Yusuf Düzenli 5 aylar önce

  filmde en kral adam thanos karizması yetti beee

 • Suzuya Juuzou
  Suzuya Juuzou 5 aylar önce

  0:32 tam şurada kalbime bir acı indi

 • Murat Aydın
  Murat Aydın 5 aylar önce

  Bir kırmızı hulk görmeyi beklerim

 • Nichts
  Nichts 5 aylar önce

  Spider-Man önemsiz benim için groot :(

 • AZsosyal Genç
  AZsosyal Genç 5 aylar önce

  özel ne ?

 • mustafa tilki
  mustafa tilki 5 aylar önce

  Videoda enes batur mu dedin ? *TELİF* *İS* *COMİNG*

 • probdgt probdgt
  probdgt probdgt 5 aylar önce

  Enese daha cook var 8 milyon bide star i bul yapti logan pul
  Ile bulustu ordankazanir logan pul in 18-17 milyon abonesi var

 • probdgt probdgt
  probdgt probdgt 5 aylar önce

  Sadece sevdiyim kalan sadece rakun

 • Umut Arslan
  Umut Arslan 5 aylar önce

  Abi falconda ölmüştü

 • Gökhan AKSU
  Gökhan AKSU 5 aylar önce

  Son sahneyi herkes yanlış söylüyor. Asıl soru Nick Fury'nin ölmeden önce yediği halt neydi öyle?
  Yoksa Captain Marvel....?!

 • Oyun Patlaması-Ebubekir
  Oyun Patlaması-Ebubekir 5 aylar önce

  size yenilmezler 4 ile ilgili bi spoiler verimmi yanıtı göre basın

  • Oyun Patlaması-Ebubekir
   Oyun Patlaması-Ebubekir 5 aylar önce

   yenilmezler 4 çıkıcak sakın sölemeyin hee 2019 da çıkıcak sakın sakın kimseye

 • Efe Doruk
  Efe Doruk 5 aylar önce +1

  Spiderman ölmedi

 • Ozan Kayhan
  Ozan Kayhan 6 aylar önce

  Abi videolarini cok begeniyorum

 • For Die
  For Die 6 aylar önce

  Artık ruh taşımı okey taşımı ellerine ne geçerse.. Wolverine küllerinden mi doğar ne olur bilmem de bazı yerlere önemli katkısı olacak. Demedi demeyin. Hulkın kahramanı bir çeşit mutasyona uğrar. Bunu muhtemelen jarvis ya da Wakandalı minnak kız felan yapar. ALİminyum adam da yardım eder. Kesin.

 • betül kılıçarslan
  betül kılıçarslan 6 aylar önce

  Antman ve Wasp ile kısa bi video yapsana

 • Veletler bilir
  Veletler bilir 6 aylar önce +1

  yaaa seni izliyorum izliyorum en sonda enes baturdan söz edince dedim ki lan ben bu kanala abone oldummu bi baktım olmamışım lan ben malmıyım dedim

 • Veletler bilir
  Veletler bilir 6 aylar önce +4

  spiderman veya evrenin yarısında yok olan kişiler ölmedi sadece ruh taşının (güç taşıda olabilir ) içine şıkıştı bu arada büyük olasılıkla loki geri dönücek çünkü lokü ölmek üzereyken elf gibi veya rengi gırleşiyordu hem zeki biri öyle elinde hıyar gibi bişeyle thanosu öldürüceğini sanmaz heralde

 • OYUN KRALI
  OYUN KRALI 6 aylar önce

  kaptan marvel thanos un işini bitirecek

 • yagiz yuksel
  yagiz yuksel 6 aylar önce

  filme gitmeden önce 1 2 3

 • Hermione Granger
  Hermione Granger 6 aylar önce

  Spidyyyyyyyy ölmesiiiiiiiiiin 😢😢😢😢😢😢😢

 • Adem GÜLLÜCE
  Adem GÜLLÜCE 6 aylar önce

  ben filimi izleyip bunu izledim :D

 • BURAK BEYOND
  BURAK BEYOND 6 aylar önce +1

  Deadpool ve antman olcak bence part 2 de bide

  • Internet Explorer
   Internet Explorer 6 aylar önce

   BURAK BEYOND antman quantum boyutunda sıkışıp kaldı deadpool olmaz %99 çünkü deadpool hakları foxta birde deadpool ciddiyetsiz bir karakter avengers gibi ciddi bir filmde olamaz

 • Murad Meherremov
  Murad Meherremov 6 aylar önce

  Hörümçek adam geri dönücek

 • KAHKUTO TV
  KAHKUTO TV 6 aylar önce

  YA NEDEN WANGA MIYDI İSMİNİN NASIL YAZILDIĞINI BİLMİYORUM 40 YILDA BİR Bİ KARAKTERE BAĞLANDIM O DA ÖLDÜ PİÇ MARVEL

 • ProGamer HD
  ProGamer HD 6 aylar önce

  İNŞ Spaydi Gelir Onu Çoooook Seviyorum Geri Dönsün!!!!!!

 • Salim Turkkan
  Salim Turkkan 6 aylar önce

  Ya sevdiğim çoğu kişi öldü

 • Kral Asgore
  Kral Asgore 7 aylar önce

  Filmi izlemeden videoyu izleyen tayfa burdamı

 • Arenc X
  Arenc X 7 aylar önce

  Enes baturu gećmemize çok az kaldı

 • Arenc X
  Arenc X 7 aylar önce

  Niye black panther öldu yaaa devamı gelseydi

 • Ragnar Lothbrok
  Ragnar Lothbrok 7 aylar önce

  Tanos resmen insanlarin yarisi olmezse aclik ve dehset olacagini soyledi/ Yonetmen resmen dunya haqqinda teori ireli suruyor

 • Yamaç Koçovalı
  Yamaç Koçovalı 7 aylar önce

  Bence zaman geri kalanlar zaman taşını çalıp daktır sıtreynce vercekler oda zamanı geri alıcak thorda kafasına baltayı saplıycak