Infinity War'daki BU DETAYLAR Her Şeyi Değiştirecek! (Spoiler) Captain Marvel

Paylaş
Ekle
 • katma 29 Nis 2018
 • Avengers Infintiy War vizyona girdi ve rekorlar kırmaya başladı. Artık kimin öldüğünü, filmin nasıl olduğunu konuşabiliriz!
  Parmak şıklatma: 00:20
  Geriye kimler kaldı: 01:23
  Dr. Strange neler yapıyor?: 02:40
  RUH TAŞI/RED SKULL: 03:30
  04:43: Avengers 4'te ne olacak?
  Gizli sahneyi açıkladık: goo.gl/xZWPgJ
  Benedict ve Tom Holland'la Pictionary oynadık: goo.gl/PGczdp
  Loki'yi Doğduğuna PİŞMAN Ettim: goo.gl/ziEWAj
  Venom fragman incelemesi: goo.gl/kYFYHW
  Instagram: instagram.com/filmegitmedenonce
  Twitter: twitter.com/filmelestiriler
  İlk fragmanını deli gibi beklediğimiz günleri dün gibi hatırladığımız Infinity War sonunda vizyonda.
  Şimdi filmde neler olduğunu, kaçırılan detayları ve ilerde neler olabileceğini konuşacağız. Her konuyu konuştuğumuz zamanı açıklamalar bölümüne yazdık.
  Filmi izlememiş insanlar videoyu kapamıştır diye umuyorum. Zaten filmi izlemeden başlığa tıkladılarsa büyük ihtimalle küçük bi problemleri vardır.
  Infinity War'un sonunda Thanos parmak şıklatıyor ve evrenin yarısını öldürüyor. Ölen kahramanlar sırasıyla şöyle. Doctor Strange, Spider-Man, Star-Lord, Mantis, Drax, Groot, Winter Soldier, Bucky, Scarlett Witch, Black Panther, Nick Fury ve Maria Hill. Spider-Man'nin ölümü bizi duygusal olarak en çok etkileyen oldu. Bundan önce ölen isimlerse Loki, Heimdall, Gamora ve Vision. Yenilmezler'in en güçlü üyeleri öldü. Filmin sonu gerçekten epikti. Infinity War'da kötü şeyler yaşanabileceğini düşünmüştük ama bu kadar da değil yani. Siz de görüşlerinizi ve sizce kimlerin döneceğini yorumlara yazın. Ant-Man, Wasp, Hawkeye, Valkrie, Korg ve Shuri'nin durumunuysa henüz bilmiyoruz. Filmde Hawkeye ve Ant-Man'nin ev hapsinde olduğunu öğrendik. Bütün film Hawkeye'ı bekleyip görememek sinir bozucuydu. Ant-Man'se bu yaz çıkacak filminin fragmanında ev hapsinden kaçarken gözüküyor. Valkrie ve Korg, Thor'un sonunda gemide olmalarına rağmen hiç gözükmediler. Valkrie'yi canlandıran oyuncunun ismi posterler de bile yer alıyordu. Karakteri anladığımız kadarıyla 4. filme sakladılar.
  Sağ kalan kahramanlar şöyle. Thor, Kaptan Amerika, Black Widow, Hulk, Iron-Man, War Machine, Rocket Racuun, Okoye, Shuri ve Nebula. Evet, geriye orijinal Yenilmezler'in hepsi kalıyor. Seneye vizyona girecek ve adı daha belli olmayan Yenilmezler 4'te bu karakterleri tekrar bir arada görmek harika olacak. Hem bu filmde daha az kahraman olacağı için kalan karakterlerle daha çok vakit geçireceğiz Infinity War'dan beklediğimiz en büyük şeylerden biri de Kaptan ve Iron-Man'nin İç Savaştan sonra tekrar buluşmasıydı. Ancak filmde özellikle Kaptan ve Black-Widow pek gözükmüyordu.
  Ölen karakterlere gelirsek. Marvel şimdiden Black Panther ve Spider-Man 2'yi açıkladığı için bu isimlerin geri döneceğini biliyoruz. Tabii ki Spider-Man ölüp yerine Miles Morales veya Black Panther ölüp yerine Shuri geçebilir ama şimdilik çok erken. Doctor Strange ve geri kalan karakterler de Marvel'ın ilerki planlarında yer alıyor. Oyuncular bu tarz şeyler yokmuş gibi davransa da geri dönecekler. --tomholland videosu-
  Şimdi Doctor Strange'e dönelim. Filmin başında eğer Thanos seni esir alıp zaman taşını isterse seni öldürmesine izin veririm diyen adam filmin sonlarına doğru Thanos, Iron-Man'i esir alınca taşı hemen verdi. Film sırasında Strange olasaı 14 milyon alternatif geleceğe bakıp sadece birinde kazandıklarını görüyordu. İlerde kazanmak için bir şekilde kaybetmeleri ve Iron-Man'nin yaşması gerektiğini görmüş olabilir. Zaten farkettiyseniz evrenin yarsını öldüren Thanos çok da mutlu gözükmüyordu. Belki de Star-Lord Thanos'a saldırıp her şeyi bozarken Strange olayların böyle devam etmesi gerektiğini biliyordur. Keşke Strange edip de bi şeyler anlatsaydı. Gerçi belki de neler olacağını anlatırsa planın hep geri tepeceğini de görmüştür. Keşke herkes Strange gibi olsa. Adam filmin sonunu 14 milyon kez gördü ve hiç spoiler vermedi. Zamanda yolculuk filmleri zaten dönüp dolaşıp hep aynı yere kapılıyor. Çizgi-romanlardaki Infinity War hikayesinde Doctor Strange'inkine benzer bir olay Adam Warlock'un başına geliyordu.
  Ruh taşı, filmden önce en çok beklenen konulardan biriydi. Büyük ihtimalle kimsenin tahmin etmediği bir şekilde taş şu ana kadar bildiğimiz Marvel dünyasından farklı bir yerde çıktı. Taşın Wakanda'da veya Heimdall'da olmamasını beğendim.
  Şimdi biraz da ölen insanlara ne olduğundan konuşalım. Filmin sonunda Thanos'u turuncu bir yerde üvey kızı Gamora'nın küçüklüğüyle konuşurken görüyoruz.
  Filmin sonunda sağ kalan önemli isimlerden biri de Nebula. Kendisi çizgi-romanlarda Thanos evrenin yarısını öldürdükten sonra eldiveni çalıyor sonra da Adam Warlock her şeyi eski haline getiriyordu. Gelecek filmde bunu Kaptan Marvel veya Thor yapabilir. Filmin gizli sahnesini şu videoda anlatmıştık.
  Bundan sonraki Yenilmezler filmi Marvel için önemli bir bölümün sonu olacak. Bu açıdan Kaptan ve Demir Adam tekrar liderliği üstlenip nostaljik anlar yaşayabilirler.
  #spoilervideosu #MARVELAgitmedenönce
 • Film ve AnimasyonFilm ve Animasyon

YORUMLAR • 3 237

 • Ayaz harun gunay
  Ayaz harun gunay 3 aylar önce

  özel modda ne

 • Don't Care
  Don't Care 3 aylar önce

  ben gelcekten geliyorum -ironman ölüyor.

  • CESUR PATI
   CESUR PATI 3 aylar önce

   Ben gercekden gelmiyorum anani sikicek ironman amina koyucam dedi ironman :D yazik

 • Eren Eriş
  Eren Eriş 3 aylar önce

  1 sene olmuş... Çok başarılı bir analiz videosuydu, defalarca izlemiştim. Tebrik ederim.

 • Tolga Gulec
  Tolga Gulec 3 aylar önce

  Aga b bitti seri

 • M_emin_ö
  M_emin_ö 4 aylar önce

  Açıkçası benim infinity war da istediğim savaşlardan birisi de hela ile thanos un savaşı. Çünkü bence hela thor dan daha güçlü ve thanos la savaşması daha heyecanli olurdu.

 • Sad Boys
  Sad Boys 4 aylar önce

  grootu cok sevıyordum aga be

 • The Know
  The Know 4 aylar önce

  La hulkda ölüyor

 • Arda Sipan çelik
  Arda Sipan çelik 5 aylar önce

  O değilse thumbnail nasil a4 teki ronin oluyor

 • Pelin oski
  Pelin oski 5 aylar önce

  Kızıl cadı neden öldü ya pu marvel

 • Oltan Çenit
  Oltan Çenit 5 aylar önce

  Herkes döncek.

 • kadir başar
  kadir başar 6 aylar önce

  Ya üstat aradıgım.bir film var ismini.bilmiyorum ama fragmanında ( bir birlerine nesleler atıyorlar ve son ra attıklar nesle kocaman oluyor ) sadece bu aklım da kaldı yardımcı olurmusunuz

 • Benedict Cumberbatch
  Benedict Cumberbatch 6 aylar önce

  yada tony zaman yolculuğu yapacaksa geçmişe gidip göğüsüne değil kafasına nişan al desin bitsin böylece kimsenin ölmesine gerek kalmaz thanos dışında tabi

 • Benedict Cumberbatch
  Benedict Cumberbatch 6 aylar önce

  thanos malmı gitsin geleceğe gelecekteki haline şöyle şöyle şeyler olucak desin gelsin sonra win

 • Toprak Baran KILIC
  Toprak Baran KILIC 6 aylar önce

  sadece 14 milyon değil 14 milyon beş yüz dört kere izledi

 • Kerem Recepkethuda
  Kerem Recepkethuda 6 aylar önce

  Valkrye yaşıyor

 • Kerem Recepkethuda
  Kerem Recepkethuda 6 aylar önce

  Taş adam öldü

 • arda kıygı
  arda kıygı 7 aylar önce

  Abi olen super kahramanlar thanos un ruh tası nın icinde abi klap at(:

 • Kbeua Ben AUrum
  Kbeua Ben AUrum 7 aylar önce

  Biraz geç yazıyorum ama birkaç fikrim var. İlk yenilmezler filminde Tony ve bruse un bı konuşması var Tony diyor ki o kadar gama ışını seni oldurebilirdi ama hayatta kaldın. Bı amac için olmalı diyor bence end game de hulk etkin olacak.zaten Tony nin yaşaması gerekiyor herşeyi değiştirebilmek için. Shuri vision in taşını kopyaladi neler yapacak gorucez. Antman gelecek zaten de beni rahatsız eden tek şey var. Kaptan Marvel. Olaya en son dahil olup evrenin en güçlüsü olma durumuyla bütün olaya el atabilecek ihtimali. DC nin adalet birliği filmi gibi olması sinirlendiriyor beni. Savaşıp savaşıp bişey yapamayıp Superman gelir iki dakkada halletmisti olayı.oyle olursa sinemadan küfür ederek çıkarım ben. Yenilmezler dememizin bı anlamı olmalı. Çok uzun oldu okur musun bilmiyorum ama Tony ölecek diyorlar. Bunu seve seve de yapar ama Marvel filmlerini sevdiren Tony yani iron man di bana ölürse daha da izlemem.

 • Berat Toy
  Berat Toy 7 aylar önce

  thumbnaildeki ronin resmi ? WTF

 • Eyüp Karaarslan
  Eyüp Karaarslan 7 aylar önce

  Evrenin yarısı ya ruh taşının içinde hapis olduysa hiç birisi ölmediyse taş kırıldığında veya benzeri şeyler olursa geri döneceklerine inanıyorum ❤️

 • Şirin Papa
  Şirin Papa 7 aylar önce

  KORG DONMEZİ İMKANSİZ OLURSA ÇOK İYİ OLUR AMA

 • Erva a
  Erva a 7 aylar önce

  Resmi değişmişsiniz :p

 • Ahmet Yıldız
  Ahmet Yıldız 7 aylar önce

  ONEMLİ abi thor ve galaksinin koruyucularinda bi diyolog vardi.
  thor gklarina diyorru ki THANOS GUC TASİNİ HALKİMİN YARİSİNİ KATLEDERKEN ALDİ. birde heimdal banneri isinlarken siyordu ki YUCE BABALARİMİZ İZİN VERİN KARA BUYU İCİMDE AKSİN SON KEZ diyordu daha once hic karabuyu yaptigini gormedik dusunuyorum ki heimdall kara buyu ile asgardlilari norvece isinladi zaman yetmedigi ic8n yarisi kaldi valkry kork mik vesaire de dunyaya gonderilen asgardlilarin baslarindaydi thor 4 de veya avangers 4 de gorebiliriz

 • Ahmet Kayahan
  Ahmet Kayahan 8 aylar önce

  dr strange büyük ihtimalle zaman kapısı açtı..

 • Turgay Aysel
  Turgay Aysel 8 aylar önce

  S piderman
  Çok duygusaldı
  😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

 • herşey burda
  herşey burda 8 aylar önce

  endgame ismi oyunun sonu

 • Ali Doğan
  Ali Doğan 8 aylar önce

  abi spiderman ve ironman thanosun eldivenini çıkarırken star lord thanosa vurdu sonrada thanos uyandı herkesi dövdü peki neden dr. stange zamanı geri almadı???

 • baris tukenmez
  baris tukenmez 8 aylar önce +30

  Wtf videonun resminde end game deki hawkye var

 • pro oyuncu
  pro oyuncu 8 aylar önce

  Filmin ismi Avengers End Game

 • Samet Ulaş Karasu
  Samet Ulaş Karasu 8 aylar önce

  Kapak fotosu ronin 7 ay önce xmdmsmsçxncl

 • dAvud 007
  dAvud 007 8 aylar önce

  ulan tam filmi unutmusdum aq fragman geldi simdi ben ne yapam

 • AzizEren Herbay
  AzizEren Herbay 8 aylar önce

  Avengers 4 endgame 1. Fragmandaki anı nerden buldun da video kapak fotosu yaptın

 • Volkan Gümüş
  Volkan Gümüş 8 aylar önce

  Biraz dikkatli bak banner yok olanların görsellerine bakarken peterdan önce shuride çıkıyor shuride toz olmuş

 • Esma Sultan
  Esma Sultan 8 aylar önce

  İronmanı çok seviyom ❤️

 • Esma Sultan
  Esma Sultan 8 aylar önce

  Efsaneee bir filmmm

 • Furkan Soyak
  Furkan Soyak 9 aylar önce

  Falconda öldü

 • 00ZeroPlayz 00
  00ZeroPlayz 00 9 aylar önce +1

  Bişi dicem şimdi tekrar izleyin avengers 2 yi üçü izlediyseniz orda thor bütün sonsuzluk taşlarını görüyor ve şöyle bi ses geliyor yok etmek sonra sonsuzluk taşları gözüküyor ardından thor uyanıyor ve 3 de thor ölmüyor bence bu bir mesaj 4 ün çıkacağı belli yoksa spidermanda öldü homecoming 2 çıkamaz o zaman ama gözüküyor çıkacağı zaten 4 çıkmazsa galaksinin koruyucuları ve avengerstaki çoğu kahraman öldüğü için biter

 • Mustafa Kalafat
  Mustafa Kalafat 9 aylar önce

  Hocam büyük bir ihtimalle zaman yolcuğu muhtemel ve geçmiş zamanda olacak olan bilinçli bir savaş ve kahramanlar hepsi gelecek..

 • Doğancan Özgökçeler
  Doğancan Özgökçeler 9 aylar önce

  Ultron Geri Döner !!!

 • Ayhan Turan
  Ayhan Turan 9 aylar önce

  Dr strange filmin sonunu 14m kez gördü 1 kez bile spoiler vermedi😁
  Sesli güldüm 😁
  Güzel analiz Tebrikler.

 • Ken Free
  Ken Free 10 aylar önce

  Umarim Huk, IronMan, Captain America, ve Thor olmez.

 • Ken Free
  Ken Free 10 aylar önce

  Antman quantum aleminde kaldi.

 • Emre Barış
  Emre Barış 10 aylar önce

  Dr. Stranc ve kızıl cadı filmin ortalarına doğru gerçeklik taşın gücününkullanıp tekrar geleceği düşünülmekte

 • Pika-fin
  Pika-fin 10 aylar önce

  Örümcek adam öldüğünde yanımdaki adamın s*ktir dediğini duydum :D

 • Begüm Gökçen
  Begüm Gökçen 11 aylar önce

  hepsi şu starlordun suçu o sinirlenip vurmasaydı hiç biri olmıycaktı bence

 • Hakan Çam
  Hakan Çam 11 aylar önce

  Dr. strange neden hiç zaman taşını kullanmadı? Kullansaydı eldiveni çok rahat alırlardı titanda.

 • litlle little
  litlle little 11 aylar önce

  enes baturu geçmemize az kaldı diyince hemen beğenip takip ettim

 • hüseyin ikiz
  hüseyin ikiz 11 aylar önce

  Ya metin yazarı bey spoilerdan o kadarda rahatsız olmayan insanların üstüne neden bu kadar gidiyorsunuz. Üzülüyorum ama

 • Berat
  Berat 11 aylar önce

  Düzelteyim 14 Miyon değil. "14 Milyon 605 alternatif gerçek"

 • Volkan Altunbigi
  Volkan Altunbigi 11 aylar önce

  Enes Batur kim arkadaş, ülkede 10 milyon çocuk var tabi beyni büyümeyende 5 milyon bir kitle adam 15milyon izleyiciye kendi zeka katsayısında komik dahi demeyeceğim salalklıklar yapıyor hatta yeğenim bile takip ediyordu abim evlatlık verelim diye bir düşünceye bile kapıldı kod adı MAL Batur

 • Mustafa Hesso1
  Mustafa Hesso1 11 aylar önce

  Hulk kizil olacak senirinden ...eldiveni takan kisise tabiki .....kaptan amerika olacak...thurun cekicinide o kaldiracak....cunku en saf ve en temiz ve uldurmeye karsi tek kisi o ....thunusla son kavgasinda elini tutmustu tasa gelmisti .ve thunus be an sasirmisti....

 • HASASHI Gamer
  HASASHI Gamer 11 aylar önce

  Spiderman niye gittin

 • Müjgan Şenocak
  Müjgan Şenocak 11 aylar önce

  Thoorrr

 • serbest meslek
  serbest meslek 11 aylar önce

  thor başkan varken sırtımız yere gelmez

 • Aylin An Loki
  Aylin An Loki 11 aylar önce

  Ya Loki niye Ya 😖

 • Nomad
  Nomad 11 aylar önce

  evrenin yarisi öldüyse diğer yrarisi var yani yeni kahramanlar.

 • resul cicaa
  resul cicaa 11 aylar önce

  Hawkeye

 • arda özdemir
  arda özdemir 11 aylar önce

  THOR'a birşey olmasın bilader. O ölürse bu marvel macerası da biter benim için

 • Karışık Oyuncu
  Karışık Oyuncu 11 aylar önce

  öldürüyorsanız adam gibi öldürün amk ölenler geri dönmesin hatta üstüne rakun ve captain america ölsün mükemmel olur

 • Ali Arpaci
  Ali Arpaci 11 aylar önce

  filmin en kötü tarafi spider manin ölüsü

 • Ozan Özen
  Ozan Özen Yıl önce

  Pater Parker geri gelsin tabiki spider-man olarak

 • Yusuf Bty
  Yusuf Bty Yıl önce

  Enes batur kim amk ergenlere hitap eden bi cocuk neyse konuya gelelim cok acik ve net hersey ortada geride kalanlarin sonucta gucleri hala duruyor bir ara eldiveni aliyolardi cizgi romanlarda caliyolardi zaten filmde cizgi romana gire tasarlaniyor sadece bi kac yerinde karakter degisimi var bence thanosu bulucaklar bir yerde buyuk bir savas verilicek herkesi etkisiz hale getirdikden sonra thorla buyuk bir savas vericek ancak thoruda yenicek tam o sirada kaptan kadin gelicek ve eldiveni alip thanosun icinden gecicek a bi dakika konu yanlis gitti kaptan kadinda olucek anons gecicekler o sirada riza baba ve polat birlesicek olumsuz polatla her yere yakin olan 45 40 merkez ekibi thanosu sike sike sikecekler olmadi son ihtimal herkes cukur evimiz thanos babamiz diyecek o sirada cumali gelecek valla bence daha iyi olur

 • canersin karaca
  canersin karaca Yıl önce

  bi kere doctor stranger ölmedi kendi toz olurken kendini korudu bölüm 2 de olcak

 • Minox
  Minox Yıl önce +1

  Rakun değil roket

 • Necmi Urbay
  Necmi Urbay Yıl önce

  Adam filmin sonunu 14 milyonkez gördü ve hiç spoiler vermedi :D

 • Çılgın Türkler
  Çılgın Türkler Yıl önce

  Beyler geleceği gördüm kaptan marvel geliyor 👈💪

 • Halil Animations
  Halil Animations Yıl önce

  spiderman ölmemeliydi yaaa

 • 1905_ Teksevdacimbom

  yok olanlar arasında falcon da yok muydu

 • Orhan Aslan
  Orhan Aslan Yıl önce

  Flash in zamanda gidebilme özelliği var gidip thanosun eldiveni ni cikarabilir

 • Chara
  Chara Yıl önce

  War Machine Hayranları Burdamı?

 • NDNV ŞEYDA NUR
  NDNV ŞEYDA NUR Yıl önce +1

  Dr Steven Strange geri gelecek çünkü 2. Filmi çıkacak

 • Uchiha Madara
  Uchiha Madara Yıl önce +1

  Keşke star lord herşeyi bozmayıp demir adam ve ekibi eldiveni çıkarsaydı ondan sonra yüzbaşıya büyük kapakkkk yok yüzbaşı en güçlüymüş yok şöyleymiş yok böyleymiş tamam kaptan güçlüde o kadar abarmayın bir bok bilmeyen velet kaptan en güçlüymüş falan filan hem kaptan değil yüzbaşı şu ingilizlerin yaptığı infinty war nasıl bitmeliydiyi izlerseniz görürsünüz siz veletler bişeyi kendinizi vererek izleyin ve bilip bilmeden konuşmayın

 • STALKER
  STALKER Yıl önce

  *Oyun dünyasından çok alıntı yapmış Warframe Paragon Planet Side 2 gibi ve Kötü adam haklıydı kim ne derse desin kahramanlarımız değil asıl iyi adam bize kötü diye anlatıldı*

 • Bahadır Yalın
  Bahadır Yalın Yıl önce

  Falcon da gitti hocam unutmuşsun videoda sanırım

 • Wolf Empire
  Wolf Empire Yıl önce

  Avengers 4te belki doctor strange olabilir cünkü geleceğe gidip yardım etmiş olabilir