Sana aşkımızı hatırlatacağım! - Hıçkırık 36. Bölüm

Paylaş
Ekle
 • katma 19 Şub 2018
 • Hıçkırık 36. Bölümde Kenan, aşkı için savaşmayı bırakmadığını Nalan'a hissettirir!
  Kenan, iptal olan söz kıyma merasiminden sonra kazandığı zamanı iyi değerlendirmek ister. Nalan'ı yalnız yakaladığı bir anda onun gerçek duygularını açık etmek için yakınlaşır. Uzak durmasının bir nedeni olmadığını bilir ve bu yüzden gerçeği er ya da geç öğreneceğini söyler. Kendisine aşık olduğunu adı gibi bilen Kenan, Nalan'ın tekrar eski aşk dolu anlarına döndürmek için elinden geleni yapacağını ona hissettirir.
  Nalan ise, aşık olduğu adamı öpmemek için kendisini zor tutar. Ne olursa olsun kendisine acı veren oyunu sürdürmek zorundadır. Sevdiği adamın üzüntüden kahrolduğunu görmektense, acının en büyüğünü yaşamaya razıdır!
  TÜM HIÇKIRIK VİDEOLARI BURADA: www.kanald.com.tr/hickirik/bolumler
  TRclips Sayfası: bit.ly/2EZ0Mr1
  Facebook Sayfası: facebook.com/HickirikDiziKanalD/
  GENEL HİKAYE:
  Kenan ve Nalan’ın acılı ve imkansız aşkının anlatıldığı dizinin genel hikayesi şöyle; Kenan, çocuk yaşta ailesini kaybetmiş ve yetimhanede geçirdiği acı dolu yıllardan sonra İstanbul’un en zengin işadamlarından Azmi Karaoğlu onu bulmuştur. Azmi Bey, Kenan’a sahip çıkmış ve onu yetimhaneden kurtararak kendi konağına almıştır. Kenan’ın hayatını asıl değiştiren ise, Azmi Bey’in evinde henüz çocuk yaştayken tanıştığı Azmi Bey’in kızı Nalan olmuştur. Kenan ve Nalan birlikte büyümüş; birbirlerinin en yakın dostu, sırdaşı haline gelmişlerdir. Bu yakınlık, aradan geçen 15 yılda büyük bir aşka dönüşür. Günümüzde iki genç de 20’li yaşların ortalarına gelmiştir. Birbirlerine delicesine aşıklardır ancak bu aşkı itiraf edecek cesareti bulamamaktadırlar. Kenan ve Nalan’ın hayatını altüst eden kişi ise, son derece tehlikeli ve ürkütücü bir adam olan İlhami olur.
  KÜNYE
  Yapım : Birsel Film
  Yapımcı : Sevgi Birsel, Sinan Akad
  Yönetmen : Fırat Gürsoy
  Senaryo : Redife Zerener, Gökhan Korkusuz
  Müzik : Osman İşmen
  Styling : Uğurkan Erez
  Oyuncular : Sezgi Sena Akay (Nalan), Barış Arda Hacıoğlu (Kenan), Selçuk Özer (Azmi), Nurseli İdiz (Perihan), Meltem Pamirtan (Vesime), Kemal Okan Özkan (İlhami), Emre İğdemir (Engin), Erdoğan Aydemir (Kutsi), Tuğçe Baltalı (Hayat), Ceylan Yılmaz (Aslı) , Sibel Aytan (Selin), Özge Akdeniz (Gonca), Emin Gümüşkaya (Remzi), Rukiye Sarıdemir (Cemile), Kübra Akın (Gülüm), Anıl Kerimoğlu (Sinan), Tevfik Aygün Hiçyılmaz (Burhan)
 • EğlenceEğlence

YORUMLAR • 27