Youtube Türkiye'nin EN BÜYÜK Problemi & Çözümleri

Paylaş
Ekle
 • katma 11 Haz 2018
 • TRclips Türkiye'yi seviyoruz ama gelişmesi gerek.
  Benedict ve Tom Holland'la Pictionary oynadık: goo.gl/PGczdp
  Loki'yi Doğduğuna PİŞMAN Ettim: goo.gl/ziEWAj
  Venom fragman incelemesi: goo.gl/kYFYHW

  Twitter: twitter.com/filmelestiriler
  Instagram: instagram.com/filmegitmedenonce
  kişisel: instagram.com/cem.basak/
  Patreon destekçilerimize teşekkürler: Emre Sunalp, Özgür Doğan, Toygar Denizoğlu, Ege Agar.
  Siz de buradan destek olabilirsiniz: www.patreon.com/filmegitmedenonce
  Normalde film eleştirsek de bugün biraz sıkıldığımız için TRclips Türkiye'yi eleştirmek istedik. Yörekok çok yalnız kalıyor. Ayrıca belki başkalarını eleştirmeye çalışırken kendi hatalarımızı da fark ederiz.
  TRclips ve sinema farklı türler olsalar da bi sürü ortak yanları var. Biz de bu videoda işi ciddiye alacağız ve özellikle büyük kanalların hangi özelliklerini sevmediğimizden bahsedeceğiz.

  İlk büyük problem insanların çok kısa vadeli düşünmesi. Çoğu youtuber, buna biz de dahil sayılırız, izlenme ve abone sayısını arttırmak için popüler konuları kullanıyor. Ancak bir youtuber, üstüne hiçbir şey eklemeden sadece popüler içerik yapınca olay sıradanlaşıyor. Abone sayısı artsa da kişi kendine bir stil yaratamıyor ve yavaşça Kamusal Mizah'ın şu videosundaki gibi yok oluyor. Kısacası, bizce çoğu youtuber tembelliğe kaçıyor ve kaliteli içerik üretmiyor.
  Türkiye'de kendine has bir stili olan youtuber sayısı az. Oğuzhan Uğur hakkında ne düşünüyorsunuz bilmiyorum ama adamı izleyenler bahsettiği konu için değil, onun kendilerine neler sunacağını bildikleri için izliyorlar. Bu sebeple de adamın izlenme oranları çok değişmiyor. Çok ucuz bi şeyle pahalı bir şeyi karşılaştırıp video yapabilirsiniz. İnsanlar bunu izler ve para da kazanırsınız. Ama bu sizi başarılı yapmaz. Bi saniye ya. Başarılı yapıyormuş. O zaman biz de yakında bedava sinema vs 40 tl sinema videosu yaparız. Kopya ve insana hiç bir şey katmayan içerikleri izlemek seyirciye kalmış bir olay. Yine de bizce youtubedaki herkesin biraz daha işleri sıkılaştırması, daha çok çalışması gerek. Videomu yaparım paramı alırım diyorsanız da yapacak bi şey yok. Biz istediğimiz değişiklik olmaya çalışacağız. Belki böylece izleyicilerimize bir şeyler katarız.
  Sen videoyu kameramana çektirip hiçbir değişik olay yokmuş gibi davrandığında izleyiciyle arandaki samimiyeti azaltıyorsun. Sonuçta televizyonda da aynı teknik kullanılıyor. Bu olay videoların kurgusu için de geçerli. Arkaya dünyanın en sıradan müziklerini koyunca o video iyi olmuyor. Peki bunlar neden yaşanıyor?
  Kanallar bi yere kadar büyüdükten sonra video konusundan, çekimlere kadar her şeyi youtube kanalının bağlı olduğu şirket veya kanalın çalışanları yapmaya başlıyor. TRclipsr'a da sadece oyuncu gibi videoya çıkıp rolünü yapıp işini yapmak kalıyor. Tabii ki youtuberlar bunu istedikleri gibi yapabilir. Hatta bunu çok iyi yapanlar da var. Ama bu başparmaklarınızın sayısını geçmez.
  Video normalde bitecekti ama son zamanlarda herkes ünlülerle video çektiği için biraz devam edeceğiz. TRclips üzüyor. Kanalımızın abone sayısı arttıkça başka youtuberları da takip etmeye başladık ve üzgünüz. ''Ünlü'' insanlarla tanışmayı istemek normal bi şey. Ama insanların ben en ünlüyle tanıştım, ben harikayım, benim tanıştığım ünlü daha iyi gibi şeyler yazması çok komik. Hayatında örnek aldığın, sevdiğin biriyle bir araya geliyorsun ama hala başka youtuberları geçip geçmediğini düşünüyorsun. Biraz yaptığın güzel şeyin, anın tadını çıkar. Seni takip eden milyonlarca kişiye hayallerindeki insanlarla tanışmanın sırf başkalarına hava atmak olduğunu söylüyorsun. Böyle sen de seyircilerin de mutlu olamaz. Bu arada ünlülerle oyuncularla tanışmak tabii ki güzel ama kıskanılacak bi yanı yok. Bi şey değişmiyor. Sen hep sensin.

  Umarız farklı tarzlarda youtuberlar görmeye devam ederiz.
  Lütfen sizler de youtube türkiye'de sıkıntılı gördüğünüz konuları bizlerle paylaşın ve yorumlarda tatlı tatlı sohbet edelim. Bunun dışında abone olmak, destansı instagram sayfamızı takip etmek veya inanılmaz oyuncularla tanıştığımız videoyu izlemek gibi şeyler de yapabilirsiniz ama ben buna pek gerek görmüyorum. Hoşçakalın!
 • EğlenceEğlence

YORUMLAR • 1 289

 • Talha Bozan
  Talha Bozan Gün önce

  Çok bozdun... Seslendirme için uğraşan arkadaşlarına saygımdan dolayı hâlâ aboneyim.

 • may neym is velet
  may neym is velet 2 gün önce

  örneğin, bende özgün içerikli bir kanalım. çünkü kanalımda salak salak şeyler yapıp bunu çok güzelmiş gibi sunuyorum. ironi yapmaya çalışan bir malım yani. gidin bakın. yada bakmayın. umrumda değil.

 • Nadir Özdemir
  Nadir Özdemir 2 gün önce

  Boş yapmissin bence

 • Hüseyin N. Güleroğlu

  Lütfen ünlülerle tanışma dahil tüm vlogları kaldırıp film incelemeye devam edin. Üstelik kimsenin bilmediği farklı türlerde 2000 öncesi film önerileri ve incelemeleri yaparsanız daha kültürlü bir kitleye hitap edebilirsiniz.

 • Yiğit Yılmaz
  Yiğit Yılmaz 3 gün önce

  Kadir Kirişçi adamdır

 • Hüseyin Şaşmaz
  Hüseyin Şaşmaz 3 gün önce

  Sahsin biri 10 dakikalik video atıyor içerisi bombos veya başlıkta yazanla alakasi yok. Para kazanacam diye adamlığınızi bir kenara bırakmayın!

 • TALBER
  TALBER 3 gün önce +1

  sadece yorekok değil carry potter da var

 • AliCagan4235
  AliCagan4235 3 gün önce +1

  evet sende kendine özgü ol ve harry potter ile ilgili şeyler çek :D

 • Kamil Tairov
  Kamil Tairov 3 gün önce

  Bariş özcan gerçekten çok başarili ve çok iyi

 • RichAdam GT
  RichAdam GT 4 gün önce +1

  Gerçekten TRclips Türkiyede ki Sayılı TRclips Kanallarından Birisisiniz Sizin Gibi Kanalları Bu Dönemde Bulmak Gerçekten Çok Zor Bu Kadar Bilgili Ve Ahlaklı Küfürsüz Film Eleştirisi Diyince Aklıma Gelen İlk Kanal !!

 • tracer
  tracer 4 gün önce

  Bedava sinema VS 40₺ sinema videosu nerde

 • Engincan Avcı
  Engincan Avcı 5 gün önce

  B A Ş P A R B A K L A N D I N I Z

 • Senan Hesenov
  Senan Hesenov 5 gün önce

  Bazi youtuberler vardir adam gibi adam bazi youtuberler vardir bok gibi adam

 • Furkan Teymur
  Furkan Teymur 5 gün önce

  seni bu yüzden çok seviyorum adamsın

 • Osman Kara
  Osman Kara 5 gün önce

  Kanalın şimdiye kadarki en kaliteli video

 • umt dmr
  umt dmr 5 gün önce

  Son 1 dakikadaki konusmanin gelmesini bekliyodum oh be

 • İremS.023
  İremS.023 5 gün önce

  Hangi videoyu izlesem sesinizde kayboluyorum 🙋‍♀️✌👏👏👏👏elinize sağlık

 • özge Pekcan
  özge Pekcan 5 gün önce

  Baş parmak diyemiyorum kfdmgllslhşfh

 • mammamia
  mammamia 5 gün önce

  Bence temel sıkıntı yalnızca youtuberlarda değil izleyici kitlesinde de var. Bazen bazı videoların altındaki yorumları okuyunca şoka giriyorum. İnsanlar hiç tanımadığı hıyarları savunmak için satırlarca kavga ediyor. O bunu demiş şu şunu yapmış bilmem ne. İzleyici kitlesi böyle olunca içerik üreten de kendine bir şey katma gereği duymayıp, kalitesi ve içeriği asgari düzeyde olan videolar çekmeye devam ediyor. Neden daha fazlasını yapmak için uğraşayım, neden orijinal bir içerik üretmek için kafamı yorayım ki diyorlar. TRclips değil ama youtuberlık da aynı bitcoin gibi bir balon. Böyle giderse onun kadar hızlı olmasa da eninde sonunda patlayacak. Çünkü hayran kitlesi balon, kalıcı değil uçucu. Geride sadece abonelerim hayranlarım ne istiyorsa o, kitlem ne izlerse o diye değil, senin de içinde olduğun kendi olabilen kendi orijinal içeriğini üretebilen 5-10 Türk youtuber kalacak. O yüzden canını sıkmadan önüne bak. Zamanın olduğu müddetçe videolara devam et. Seviliyorsun.

 • Dominik Brodoto
  Dominik Brodoto 6 gün önce

  yani berkcan reymen boş iş en sevmediğim iki kanal

 • Yusuf
  Yusuf 6 gün önce

  Adam çıkarmış masaya vurmuş. Biz zibilyon tane ünlüyle tanıştık hava atmiyozda siz bi Amanda ile tanışıp ne sekilden sekile giriyonuz lavuklar demis resmen. İyide demis 😀

 • Umut Yunus Uyar
  Umut Yunus Uyar 6 gün önce

  Yorum kısmı şampiyonlar ligi herkes burada

 • gamze taşdemir
  gamze taşdemir 6 gün önce

  Barış Özcan mükemmel bir insan ya o yüzden en iyiler arasında bence.adam akıllı video çeken tek insan

 • Leo
  Leo 6 gün önce

  Hayallerindeki insanlarla tanışmanın sırf başkalarına hava atmak olduğunu düşünüyorsun anın tadını çıkar. Böyle diyorsunuz ,
  Peki 8 tane videonuz da Benedict Cumberbatch ,Tom Hiddleston gibi artisleri sürekli olarak neden yüklüyorsunuz ?
  Bunun anlamı ne sizde iyi biliyorsunuz böylece 100.000 abone daha fazla kazandınız eleştirin ama doğruyu yaparak eleştirin herkes gibi sizde TRclips camiasındaki klasik cümleler ile bakın biz böyleyiz bilinçli tüketiciyiz modu yapıyorsunuz kabul edin.
  Oğuzhan Uğur ' u neden izliyoruz ; ( Onun kendilerine neler sunacağını biliyorlar) içi dolu gibi gözükse de yüzeysel ve basit bir cümle olmuş .
  Bu fikre şuradan kapılmış olabilirsiniz
  Attığı video başlıklarından böyle söylüyorsunuz.
  Tabi ki de ne sunacağını biliyoruz ama asıl bahsettiği konu için oradayız aksi takdirde Slime videosu da yapabilir.
  Sizce Slime videosu yapsa bu kadar izlenir mi ?
  Yorekok abiden de örnek vereyim kendisi uzun yıllardır insanları eleştiren birisi kendisinin videosuna İnstagram dan bişey yazmıştım küfür veya aşağılama içermiyordu eleştiri içeriyordu bu kadar insanı eleştiren nasıl olurda basit bir yorumu kaldıramayıp beni engelleme gereği duydu.
  Diyeceğim o ki TRclips Türkiye'de herkes para kazanmak için var ama gerçekten hakeden birileri varsa şu zamana kadar gördüğüme dek ben tercihimi Oğuzhan Uğur ve saz arkadaşlarından kullanıyorum. Sizin kanalıda seviyorum orjinal bir konsept ama dışına çıkarsanız yorumu umursamak zorundasınız. İyi günler

 • Rüzgar Clay
  Rüzgar Clay 6 gün önce

  Çok kalitelisiniz

 • Alperen Gül
  Alperen Gül 7 gün önce +1

  başparbak peki

 • selin genç
  selin genç 7 gün önce

  Abi videoda o kadar harry potter sahnesi vardı ki canım çekti resmen 😂😂 izlemeye gidiyorum simdi

 • Kayra Okyanus Dinçer
  Kayra Okyanus Dinçer 7 gün önce

  TRclips beni korkutuyor. Az önce abone olmadığım bu kanaldan video bildirimi geldi. Ama güzeldi hakkını yemeyeyim.

 • i. Aslan
  i. Aslan 7 gün önce

  video çok kısa

 • Uğurlu Bilim
  Uğurlu Bilim 7 gün önce

  birilerini atlıyorsunuz

 • ZAR ZOR
  ZAR ZOR 7 gün önce

  En güzel film önerileri kanalımda, bi bakın derim

 • Mehmet Koyuncu
  Mehmet Koyuncu 7 gün önce

  Boş içerik olmuş canım, başlık fazla iddialı

 • yiğit yücel
  yiğit yücel 7 gün önce

  başparbak

 • Özgürlük Gemisi
  Özgürlük Gemisi 7 gün önce

  Resmen kendi oğluna söylemiş :D

 • Tufan Yolcu
  Tufan Yolcu 7 gün önce

  Barış Özcan vizyonuyla özgün ve bilimsel içerikleriyle bizlere sunduğu her güzel videoyu izlerim. Takip ettiğim tek youtuber.!

 • emre dalmış
  emre dalmış 8 gün önce

  Oğuzhan uğur ztn sadece boş yapiyo o adam değil youtube kanalı 1tl bile haketmiyo çünkü sadece salak salak şeylerden ve biraz özel hayatından bahsediyo sonra 2 3 kişi cagiriyo müzik dans fln
  O adam izlenme haketmiyo onu ztn siktir et

 • Berlin
  Berlin 8 gün önce +1

  moruq ben bu sayfayı 50 bin aboneyken takip ediyodum ne ara 400 bin oldu aq

 • ALATURKA
  ALATURKA 8 gün önce

  Şunu paylaşayım. Birileri video çekiyor ve telefonla enes baturu arayıp özür diliyorlar yalvarıyorlar saçma sapan içerikler üretip ne olur abone olun diye ağlıyorlar. Özrün sebebi ise saçma bi diss atmak. O videonun altına da yorum yazdım. Şöyleki, afedersiniz ama başkalarının köpeği olmayın kaliteli içerik üretin onları yokbsayın vs vs... bana gelen cevap şu oldu; kaliteli video konusu önerirmisin? Ben öneremem. Çünki önerdiğim şeyi biliyorsam zaten saçma video yapan kişiden izlemem zaten saçma olur. Ha güzel bi cvp yazmıştım ardından. Nasıl ki zamanın MSN'i şu an ki zamanın FACEBOOK'u ve geçmişin NETLOG'u kız tavlama sitesi olduysa youtube de hem kız hem para tavlama yeri gibi. Daha çok para... ne diyelim? Hayırlısı diyoruz ama hıyarlısı çıkıyor. Hayırlı bayramlar.

 • jano tank
  jano tank 8 gün önce

  popülist hareketler bunlar

 • Hüseyin Çetin
  Hüseyin Çetin 8 gün önce

  kendini bozdun :D

 • Ebrar Avcı
  Ebrar Avcı 8 gün önce

  İlgi çekmek adına yapılan şeyler bu işin maddiyata döküldüğü hissini apaçık ortaya koyuyor ve bu biz seyirciler için hiçte hoş değil. Aslında tek beklentimiz samimiyet. Yani bu benim şahsi görüşüm.

 • Derviş Sönmez
  Derviş Sönmez 8 gün önce

  kafile
  çay haouse
  sözler köşkü
  hayalhanem
  çınaraltı
  bu bahsettiklerinizden çok daha kaliteli içerikler için uğraşıyorlar

 • Debby Monro
  Debby Monro 8 gün önce

  amaç üretmek olsa kalite olur ama amaç üretmek değil trend vidolara girmek parayı ceplemek en azindan çoğu kanal bu şekilde yotube`ta güzel icerikli kanal bulmak çölde su bulmakla eşdeğer

 • Kutay Akçalı
  Kutay Akçalı 8 gün önce

  kelimesi kelimesine katılıyorum.

 • Amir CERRAHOĞLU
  Amir CERRAHOĞLU 8 gün önce

  “En ünlüsü Chris Pratt”

 • Bilal Berkdemir
  Bilal Berkdemir 8 gün önce

  Orkun'a laf geçirmiş

 • Semih Catal
  Semih Catal 8 gün önce

  neyk?

 • luna aries
  luna aries 8 gün önce

  Bu yuzden bradley cooper

 • Berker Bostancı
  Berker Bostancı 9 gün önce

  Güzel video olmuş 👍

 • muhammed geylani
  muhammed geylani 9 gün önce

  bu kanal iyice saçmalamaya başlıyor.

 • esra yatan
  esra yatan 9 gün önce

  Yotube birde saçma sapan şeyleri yotube de önerilenlere çıkartıyor ama bilgi verici güzel ve faydalı kanalları pek öne çıkarmıyor

 • teyyare lastiyi
  teyyare lastiyi 9 gün önce

  youtube türkiye deyişmeyecek gittikçe *BOK* çukuruna batmaya devam edecek

 • Utku Parlak
  Utku Parlak 9 gün önce +1

  Orkun Işıtmak’a taş gelmiş, aynı düşüncelere sahibiz dostum :)

 • Ahmet Uz
  Ahmet Uz 9 gün önce

  3:10 daki kim ben tanıyamadım

 • Mai Cassiopeia
  Mai Cassiopeia 9 gün önce

  Orkuna iyi giydirmis fnfjcjcjfjf

 • Kafein Adam
  Kafein Adam 9 gün önce

  Barış Özcan TRclips'un nirvanası

 • çağan saygın
  çağan saygın 9 gün önce

  Senin gibiler oldukça problem olmaz

 • Ümit Kızılkum
  Ümit Kızılkum 9 gün önce +1

  Sizin baris ozcan dediğiniz adamın cam silme videosu var, izlediniz degil mi? O videoda tam da o hafta cam silen gencimiz yere çakılıp vefat etti. Bahsetmedi bile. Sevenleri kusura bakmasın adama uyuz oluyorum.

 • Ümit Kızılkum
  Ümit Kızılkum 9 gün önce +1

  Video gibi video olmuş! Tebrikler.

 • Ahmet Wolf
  Ahmet Wolf 9 gün önce

  Lan pu§þ filme ""gitmeden önce"" soggarım beynine adam œł

 • LARRY POTTER
  LARRY POTTER 9 gün önce +2

  Tek Yorekok yok ki Fılapceyk var Burki var Carry Potter var cringeİnatör var

  • LARRY POTTER
   LARRY POTTER 4 gün önce

   BayFurkan derin biricik de güzel video lar yapıyor

  • BayFurkan
   BayFurkan 4 gün önce

   LARRY POTTER cary Potter Malesef Artik Yok TRclips Boslugunda Kaybolan İşini Dürüstluk Ile Yapan Nadir Kisilerden Kendisi

 • BaBaLa TV
  BaBaLa TV 9 gün önce +395

  Oğuzhan Uğur var diye geldim... ....., hasktir kendi hesabımdan yazmışım !!!

 • Canse özkan
  Canse özkan 9 gün önce

  Trendlere iyice alıştın hocam :))

 • Nurgül Hamarat
  Nurgül Hamarat 9 gün önce

  Aklıma stolk geldi be

 • Emircan Sezer
  Emircan Sezer 9 gün önce

  14 Haziran 2018 ve Trendlerde 3 tane Oğuzhan Uğur var

 • SFGGHHB Sgshdjd
  SFGGHHB Sgshdjd 9 gün önce

  Carry Potter Var

 • • Ravanna •
  • Ravanna • 9 gün önce

  Siz şaka yaptınız ama ben bedava sinema vs. 40 tl sinema girmek isterim😂😂

 • LastDie
  LastDie 9 gün önce +1

  Enes baturu da bitiricez

 • Mete Erdem
  Mete Erdem 9 gün önce

  Arkaplana koyduğun resimlerle anlattığın konu, aleyna tilkinin klibiyle şarkısının alakadarlık derecesini hatırlattı dostum👦

 • _D4lt0N-v7 Turkey
  _D4lt0N-v7 Turkey 9 gün önce

  TRclips rler hepsi erkek ya amq

 • Yaşar Tarık KALYONCU
  Yaşar Tarık KALYONCU 9 gün önce

  Sizden işini daha iyi yapan biri: Bobin Kafa. Siz popüler kültüre göre video yapıyorsunuz. Bobin Kafa nin izleyici sayısı belli az ama çok nezih(canlı yayınlardan anlaşılıyor), sizin çok ama bu sizin daha kaliteli olduğunuzu göstermiyor. Türkiye de kaliteli içerikler aslında az izlenenler. 200 bin aboneyi geçmiş kaliteli kanal sayısı çok azdır.

 • Furkan Emre
  Furkan Emre 9 gün önce +1

  HowToTrainYourDragon 3 eleştirir misin _

 • Kerem Korkut2
  Kerem Korkut2 9 gün önce +1

  kopya mopya diyonda the walking dead ı insanlar neden izlemeyi bıraktı adlı videoyu sen yabancı kanaldan almadınmı kardeşim hatta konuşmalar fotoğraflar bile aynıydı hatırlatırım

 • TurkishSpyHacker
  TurkishSpyHacker 9 gün önce

  5 liraya patlamış mısır 5000 tl ye patlamış mısır

 • buğra
  buğra 9 gün önce

  Umarım Thanos parmak şıklattığın da enes patur da yok olmuştur diye umut ediyorum...

 • Eren Kaplan
  Eren Kaplan 9 gün önce

  2:44 BENİM 5

 • Fatih Çomak
  Fatih Çomak 9 gün önce

  TRclips'da show'a karşıyım. Ne mi demek? Eğlence içerikli videolar güzel bir şey ama show adına yapılmış eğlenceli içerikler yalnızca arkaplanda tingirdayan ses kalabalığı haline geldi. Örnek olarak dikkatinizi vermeden bir barış Özcan içeriğini oynatmayı deneyin. Hiçbir şey anlmayacaksınız. Sonra da diğer ivirzivirlardan birini açın, bahsettiğim ses kalabalığına tanık olacaksiniz. Kaliteli şekilde yapanlar da var; ki bu kişilerin de yalnızca bazı videoları kaliteli olabiliyor. Yaş ortalamasını da düşününce çocuklardan oluşan abonelerle türkiyenin en ünlü youtuberı olunabilen bir platformda kaliteden fazla bahsetmeye gerek yok sanırım. İyakşamlar görüşmek üzere

 • ÇıstıklıFikolata
  ÇıstıklıFikolata 10 gün önce +1

  Hoş çakalın ? -n İyelik eki yani ( senin çakalın) ama çakal hoş mudur? Veya hoş olan çakal var mıdır ? Yoksa hoşça kalın mı? -n kişi eki hoşça zarf . bir önceki örnekte ise hoş sıfattı bence birisi hoscakalın demeden önce sıfat mı zarf mı yada iyelik eki mi şahıs eki mi kullandığını belirtmeli vesselam...

  • ÇıstıklıFikolata
   ÇıstıklıFikolata 10 gün önce

   Universite sınavınin zararları pardon hocam kaptırmışım kendimi

 • Turan Bilen
  Turan Bilen 10 gün önce

  Başparbak ne la bu espiri mi

 • Nexsus™ Gภคpђเcร ɗɛรigɳɛʀ

  Abi Quicksilver sette görünmüş diyorlar bu doğrumu? Beğenin görsün millet.

 • Erdem DANIŞ
  Erdem DANIŞ 10 gün önce

  Oha amk 2:24 te ortadaki CARRY POTTER DEGILMI VAY AQ COK BENZIO

 • ciguli
  ciguli 10 gün önce

  Barış Özcan

 • emir Altın
  emir Altın 10 gün önce

  Cary Potter ın eleştiri kanalı kapatılınca bu iyi geldi

 • ζノ̇ζ乇ズムイムズム刀

  ARİF MÜDÜR SEVGİLİ BABANA SELAMLAR

 • brooklyn broken
  brooklyn broken 10 gün önce +3

  Bence TRclips Türkiye'nin problemi izliyicilerin kendini geliştirmemesi ee bu yüzden de vizyonu dar olan kanallar izleyici kasıyor bu kitle ile. Fakat bizler düşünce evrenimizi geliştirirsek aslında TRclips Türkiye'nin ne kadar da çok vizyon sahibi insanlar ile dolu olduğunu göreceğiz. Nebuch gibi kanalların adının hiçbir yerde adının geçmemesi kanal sahibinin sorunu değil, izleyicilerin sorunu. İzleyici kitlesinin bazı kanalları şahlandırdıkları gibi böyle ufuk geliştirmeye yarayan insanları takip etmemesi şuan TRclips Türkiye'nin en büyük sıkıntısı.

 • Radio Active
  Radio Active 10 gün önce

  Güzel yorumunla bi abone daha edindin

 • Berkan Bulut
  Berkan Bulut 10 gün önce

  Çok güzel anlatmışsınız. 3 yıl önce başladığım serüvende o kadar değiştim ve boş içerik yaptım ki... Bu sene yeni pc almama rağmen(eskisi inanilmaz kotuydu ama istekliydim.) çok az video attım. Nedeni ise adam gibi içerik üretmemem. Bu durum moralimi çok bozdu. 3.5 yıl önce günde 20 video atarken şuan 9 ayda 20 atmışım. Video çekme hevesim kalmadı. İstediğim şeyi yapmıyormuşum gibi hissediyorum. Boş içerik atmak istemiyorum ama malesef güzel birşey yapıp günlerce uğraşınca boşa gidiyor. Insanlara kanalıma bakarmısın bile diyemiyorum. O kadar beğenmiyorum yaptığım şeyi. Bu nedenle videolarımda da kendim olamıyorum. Hemen başlasın da bitsin diye bir video yapıyorum. Ben böyle değildim... Bir gün olurda biryere gelirsem bu notu buraya bırakıyorum... *13.06.2018*

 • Kuriyama Mirai
  Kuriyama Mirai 10 gün önce

  Y O R E K O K L A N D I N I Z

 • Krinj Tivi
  Krinj Tivi 10 gün önce

  Ulan adamın dibisin be hemen eleştiri videolarına girişiyorum !

 • Erhan Bkc
  Erhan Bkc 10 gün önce

  gerçekten çok haklısınız. son zamanlarda beni de rahatsız eden konular vardı hatta aynı konuya ben de değinmiştim. (orkun ışıtmak en ünlü ile ben çektim muhabbeti :D) hatta ve hatta yorumumda da sizi etiketlemiştim belki en ünlü ile video sen çekmemiş olabilirsin diye :D içimden geçenleri videoya döktüğünüz için teşekkürler :))

 • Furkan Türkcan
  Furkan Türkcan 10 gün önce

  SİZE EN GÜZEL KANALLARI SÖYLÜYORUM
  ENES BATUR APİM
  ORKUN IŞITMAK çok kaslı yha
  BERKCAN GÜVEN (cnm kalp)
  YAP YAP ÇOHSEL
  REYNMEN ÇOK HAVALI dğl mi yha
  ONEDİO (ERKEKLER ÇÖPTÜR)
  Duymadım deme
  Duymayan kalmasın.
  .
  . Şaka amk hepsinin amk

 • Warrior YT
  Warrior YT 10 gün önce +1

  #BARIŞ ÖZCAN ADAMDIR!

 • Hasan Elmas
  Hasan Elmas 10 gün önce

  Başparbak :-) kasitli mi

 • Gözde Güner
  Gözde Güner 10 gün önce

  Hiçbirşey anlatmayan çok boş kanallar var.Bence bir kısır döngü var bir kanalı beğeniyoruz ancak abone sayısı artıkça olay değişiyor özgünlükten çıkıp hep aynı konuda dönüp duruyorlar. Güzel bir video olmuş ellerinize sağlık Barış Özcan tektir.

 • Mavis Art
  Mavis Art 10 gün önce

  Gelin sanat izleyin.

 • Galerici Aydın
  Galerici Aydın 10 gün önce

  TÜRKEYİNİN EN BÜYÜK PROBLEMİ CLİCKBAİT AQ

 • İO ~ Eyüp ~ BG
  İO ~ Eyüp ~ BG 10 gün önce +1

  *Bu kanalı çoook uzun zamandır takip ediyorum. Tahminimden çok gelişmiş.*

 • Kaan Rençber
  Kaan Rençber 10 gün önce

  AnNemDen gİzlİ kIz kaRdeŞimİ pAzArlAdıM çOk rİskLi oLdU 1!1!1!

 • alperen cebeci
  alperen cebeci 10 gün önce

  He sana kaldi demi bu da. sen iyidin de biraz fazla cizginden falan ciktin hea

 • Bir Adam
  Bir Adam 10 gün önce

  Laan Direniş Karatay bitti, Vicihi Hürküş geçti hiçbiri icin video cekmedin. Donem filmi sevmiyor musunuz? Yakında "Deliler" adında harika film cikacak. Bari bundan haberiniz olsun. TRclips da ve google da hakkında bilgi var. Cem UÇAN yapımcısı ve oyuncusu. Türkiyenin Game of Thrones düzeyindeki ilk fimi olacak. Ayrıca Dirilis Ertuğrul dizisinden sonra Game of Thrones seçmelerine cagrilan Alper Atak'ı hiç mi duymadın? Biraz kızar gibi konuştum özür dilerim ama bu konular hakkında da video çekmeni öneririm. Hadi kal sağlıcakla...