"TÜRKİYE İŞGAL EDİLEMEZ" METE YARAR ANLATTI

Paylaş
Ekle

YORUMLAR • 71

 • Mehmet ülker
  Mehmet ülker 3 gün önce

  Mete yararı izlemekten reklam izliyemedik amk çocuğu

 • eren aydın
  eren aydın 7 gün önce

  Mete Bey hala işgalden bahisediyor. Yahu ben son zamanlarda bu Mete Yarar'a çok gülüyorum. Eskiden baya baya ciddiye alırdım, doğuda güzel programlar vs vs yaptı. Sen daha kıçı kırık Pkk'yı dağlarından silip atamıyorsun. Çıkıp Türkiye işgal edilemez mavalları okuyorsun. Evet Türkiye fiziken belki işgal edilemeye bilir. Ancak Madden ve Manen Türkiye Cumhuriyeti ve Halkı Menderesten beri işgal altındadır. Götümüze giydiğimiz don, bu siteye yorum attığımız, Telefon, notebook etc. alayının menşei ortada. Amerika Ah! dese piyasan alt üst oluyor. Sen hala fiziken işgalden bahsediyorsun. Lanet olsun köy enstitülerini kapatan zihniyete. Lanet olsun bu milleti üretmeyen, çalışmayan, düşünmeyen ve hayal etmeyen et yığınına dönüştüren insanlara.. !

 • kinkio moine
  kinkio moine 11 gün önce

  demek turkıye
  yakında ısgal olcak

 • Ömer Öztürk
  Ömer Öztürk 20 gün önce

  Herbolog

 • Mery Kücük
  Mery Kücük 21 gün önce +1

  Sizlere tavsiyem Kendi akliniza bel baglamayin,Ne demek Türküye Isgal edilemez,Yalnis düsünce. Malesef sizlerin düsündügü gibi olmayacak.Türküyeyi mahvedecekler,Türkleri öldürecekler Devletimizi kan denizine cevirecekler, Inanmadiginiz Tanri sözü olan Tevrati okuyun anlayabilirseniz tabi,Sizler icin cok üzülüyorum nedeni de cok Inatcisiniz Her biriniz TRclips,da kendi düsüncelerinizi ve yalanlar uydurarak insanlari hazirliksiz yakalatacaksiniz düsmana karsi.,Sizlerin görevi halki uyandirmak olmasi gerekiyor uyutmak degil. halkimiz da atip tutuyor,biz her seyin hakkindan geliriz Onlar Osmanli tokati yememisler gibi laflar ediyorlar,gercegi bir bilseler,Gercekte acinacak haldesiniz,Bu Olacak kötü korkunc savaslar Tevrati yazdiran Tanri,nin sözleridir.Simdiki ve sonraki olacak olaylar Tanri,nin olaylaridir Ona kim karsi koyabilir.Onun öfkesi dir olacak savaslar,Insanlar ac kalacak,cocuklarinin etlerini yiyecek,kadinlar erkekler esir alinacak sürgün olacaklar, daha neler neler,yeter simdilik bu kadar devam edersem dayanamazsiniz basiniza gelecek acilara.

 • Oguzlar
  Oguzlar 21 gün önce

  Türkiyenin 450 ton altini ingilterededir deye okudum. bunu biri aciklaya bilirmi ?

 • Halil ALTINAY
  Halil ALTINAY 22 gün önce

  ALLAH'INA KURBAN METE YARAR TÜRK E HANiNLiK YAPANA GELiIR HER TÜRLÜ ZARAR...!

 • Turan Ordusu
  Turan Ordusu 26 gün önce

  Olaylara bakış açınız değerlendirmeniz çok güzel ilgiyle izliyorum sayın mete bey

 • TuncTunc
  TuncTunc 27 gün önce

  TÜRKIYE TEKBA$INA O:COCUKLARI ICNDE KALMI$ KENDI MÜCADELESINI VERIYOR..BEKARA KADIN BO$AMAK COK KOLAY..TÜRKIYE KONUMU GEREGI YUNANLILAR GIBI SIYASETI ASLA IC GÜDÜSEL VEYA DUYGUSAL YAPAMAZ..AMA BIZ ÖYLE BIR LAVUK MILLETIZKI SIYASETI BILE SIYASETCILERDEN COK COK DAHA IYI BILIYORUZ..

 • jaserq
  jaserq 28 gün önce

  Reklamlar cok az biraz arttirin

 • Adnan Aycan
  Adnan Aycan 28 gün önce +1

  Mete Yarar üşümüyo musun hocam??

 • Kenan Akgün
  Kenan Akgün 28 gün önce +1

  size bir konuda katılmıyorum mete bey abd asla türkiyeden tecrübeli olamaz savaş konusunda amerika 300 yıllık bir devlettir türkiye binlerce sene yıl önce kurulmuştur

  • Erkan Engin
   Erkan Engin 28 gün önce

   Dediğin gibi olsaydı siha ve ihaları önce biz yapardık. Yok öyle bişey. Tabiki abd ordusu bizden daha tecrübeli. Bunu zaman kıyasıyla yapmanda doğru değil. Biz 1000+ yıldır savaşıyoruz. Nerde bizim 1000+ yıllık savaş tecrübemiz. Silahımızı bile daha yeni yapmaya başladık. Bunun gerekçisi olarak allah aşkına kimse bana dış güçler yaptırmadı felan demesin...

 • Selcuk Algin
  Selcuk Algin 28 gün önce

  Ozil gibi ozumuzu unutmadikca rahat birakmicaklar

 • Can Bora
  Can Bora 29 gün önce +1

  Natodan cikmayanlar nato kafiri için olur. Şehit olmaz. Kâfir kâfir için savaşır... natocu menderes kafiri cehennemde.

 • Can Bora
  Can Bora 29 gün önce

  Bizde onları vurak özür dileyek

 • Devrim Devrim
  Devrim Devrim 29 gün önce

  Arkadaş bu video yeni mi? Mete Yarar Ağustos sıcağında paltoyla mı gelmiş stüdyoya?

 • alayina duzgirer
  alayina duzgirer 29 gün önce +1

  mete yararrrr artik yeterince salladinnn teorilerle masallarla hikaye anlatmayi birakirsan iyi olacak milleti aptal yrine koymayin sen bu ulkede gercekten olup bitenlerui anlattigin gun cenazen kaldirilir bunu sen cok iyi biliyorsun, ugur mumcuyu kimse keyfinden oldurmediii

 • Seyfeddin SAĞLAM
  Seyfeddin SAĞLAM 29 gün önce +2

  bu kadar her durum belliyse neden müttefikimiz olarak görüyor devletimiz
  natoda kalalım ama yardım isteklerine cevap bile vermiyelim
  ayrıca şuan rusya ve irana yaklaşma isteği görüyoruz ülkemizin
  bu devletler zamanında ve şimdide (bu zihniyet hala var) sunni müslüman yok etmek için uğraşmadılar mı
  nasıl güvene biliyoruz pkk ya destek vermediler mi

  • ordulu128
   ordulu128 28 gün önce +1

   Bütün ordumuz amerikan silahları ve teknolojisi ile donatılmış, hemen şıp diye Rusyaya dönemeyiz, Aynı emperyalist emellere Rusya da sahip Türkiyeye karşı, İnönünün batıya dönmesi Rus işgaline karşı bir manevraydı.

 • MARSLI İHTİYAR
  MARSLI İHTİYAR Aylar önce +1

  Dış basında Erdoğan kanalimda herkesi bekliyorum 😊

 • will selek
  will selek Aylar önce +1

  bir sürü yeşil katsız meksikalı asker savasta öldü ve ölüsünü kanunla vatandaş yaptılar, çünkü kacak olupta savasta olen asker abd kanunlarında terslik yaratıyor.

 • Muhittin topalah
  Muhittin topalah Aylar önce

  Bu

 • Samanyolu Osmanlı
  Samanyolu Osmanlı Aylar önce

  Sıyonızimi bilen insan o zaman gerçekleri anlayabilir. Çünkü bu sıyonızlerin oyunu. ..dunya düzeni.

 • mobilyamseckin com
  mobilyamseckin com Aylar önce

  GÜZEL ÜLKEMİZİN VE DEVLETİMİZİN DİGER ÜLKE VE HALKLARINDAN DAHA FARKLI OLDUĞUNU BU DÖNEMDE FARK ETİM. DEVLET AKLININ ÇOK İLERDE OLDUĞUNUN KANATINDAYIM . VE HALK OLARAKTA NE OLURSA OLSUN DEVLET BAŞA OLDUNUN DÜŞÜNCESİNDEYİM, YANİ DEVLET BAŞA KUZGUN LEŞE .
  SAYIN METE YARAR ASKER OLARAK İŞİ ÇOK İYİ ANALİZ EDİYOR. VE BENDE ŞAHSIM OLARAK AYNI DÜŞÜNCELERDEYİM. DEVLLETİMİZ DESE YETİŞKİN ERKEKLER KENDİ SİLAHLARINI ALACAK HİYAŞESİNİ KARŞILAYACAK VE DESEKİ BİR SENE HAYATINI BİR BÖLÜMÜNÜ TEKRAR ASKER OLARAK VAKIF EDECEK DERSE BEN VARIM. ÖLÜR SEM VE ŞEHİT OLAMAK NASİP OLUR İSE DEVLETİMİN HİÇBİR ŞAHSİ HAKINI İSTEMEM HATTA ÇOCUKLARIM VE EŞİME HİÇBİR İMTİYAZ SAĞLANMASINIDA İSTEMİYORUM BUNU KARŞILIK BEKLEMEDEN YAPMAK İSTİYORUM BUNU ŞİMDİKİ RUH HALİMLE RAHATCA VE ÖZGÜRCE KABUL EDEBİLİRM. ÇÜNKÜ ÖNCE İNACIM GEREGİ BUNU YAPMAM GEREK VE RUHUMDA DNA LARIMDA BUNU HİSSETMEKTEYİM VE HALİM VAKTİM KÖTÜ DEGİL İŞİM GÜCÜM YERİNDE BUNLAR HİÇTE ÖNEMLİ DEGİL.
  ÖNCE VATAN.
  GERİSİ TEFERUAT. BUKADAR

 • SarıZeybek
  SarıZeybek Aylar önce +8

  Türkiye işgal edilebilir mi edilemez mi. bu muhabbet işgal öncesi ırak suriye ve libya medyasının muhabbetine benziyor mu sizce. neyi konuşuyoruz biz ? ne oluyor ?....Türkiye'yi nereye götürüyorsun eyy akp...20 yıl önce aldığın görev bu muydu ?

  • SarıZeybek
   SarıZeybek 19 gün önce

   biz emperyalizmle mücadele mi ediyoruz yoksa bir kişinin iktidarını korumanın mücadelesini mi veriyoruz ??? bizi bob eşbaşkanlıyla övünme noktasından emperyalizmle mücadele noktasına getiren nedir ?? bizim için esatı kardeşlikten diktatör esed noktasına getiren emperyalizmle mücadele midir? nur cemaati devletin en kritik noktalarına yerleştirirken rahatsız olmayıp ta liderinizin karşısısına dikilince fetö oluverişinin sebebi emperyalizmle mücadele midir ? e biz böyle olduklarını bilmiyorduk allah bizi affetsin öyle mi! hadi ordan dürzü derler adama...her gün her fırsatta sövdüğünüz laik düzenin bu ülkeye kazandırdığı devlet kurumlarını 70 milyar dolara satıp, üstünede 450 milyar dolar borç yapıp ödeyememenin adı ne zaman emperyalizmle mücade olmuş ??? tekrar ediyorum DONKİŞOT YEL DEĞİRMENLERİYLE NEDEN SAVAŞTI ?? sorunu neydi ?? onları ne sanıyordu...bi oku da ufkun genişlesin...yada en kısa zamanda bir doktora gidip şizofreni açısından muayene olun siz..

  • Serhat Donmez
   Serhat Donmez 20 gün önce

   SarıZeybek yine hep aynı teraneler. Amerika dünyaya saldırırken o zaman İngiltere yapıyordu. O zamanla bu zaman arasında hiç bir fark yok. O zaman emperyalizm temsilcisi İngilizdi şimdi Amerika. O zaman hükümeti mi şikayet etti Sarızeybek yoksa düşmana mı karşı koydu. Şu at gözlüklerinizi çıkarıb artık o tarihlerde yaşayan hala sizlersiniz. Ben akp'li de değilim bir Görüşüm yok sizin gibi boktan ideolojilerin içinde de değilim. Kimseye bağlılığım yok hürüm.

  • SarıZeybek
   SarıZeybek 20 gün önce +1

   donkişotu okudunmu sen :)) okumanı tavsiye ederim...belki kendinizden birşeyler bulursunuz...kendiniz çalıp kendiniz oynuyorsunuz :))) kurtuluş savaşı bitti kardeş haberin yok 100 yıl öncesinde donmuş gibisiniz :)) işin garip yanı hala zamanıda 100 yıl hatta belkide 1500 yıl önceki gibi sanıyorsunuz :)))) senin muhteşem padişahın, sarayının penceresinden istanbul sokaklarında talim yapan ingiliz askerlerini izlerken mustafa kemal diye biri çıktı senin dedelerine rağmen işgal edilen padişah sarayı dahil hepsinin kurtarılmasına önderlik etti ve o defter kapandı :))) uyan artık hacııı...kıskançlık yaptığınızı ona benzemeye çalıştığınızı biliyoruz. ama siz o padişahın temsilcilerisiniz. kurtarıcı yine sizin dışınızdan çıkar bunun farkına var artık :)))

  • Serhat Donmez
   Serhat Donmez 20 gün önce

   SarıZeybek :))) Sarızeybek böyle mi demiş? Yoksa düşmana karşı mücadele mi etmiş. Aynı şeyler oluyor ise M.Kemal gibi düşüneceğine mandacılar gibi düşünmenin nedeni ne?

 • Tarkan Tas
  Tarkan Tas Aylar önce

  Yani eski tarihe takilmayin arkadaslar ,daha bu olaylar olmadan aylar önce,adam abd.nin nee oldugunu söylemiş.

 • Yusif Səfərov.
  Yusif Səfərov. Aylar önce +1

  Lan ayni eski videolari farkli basliklarda paylasiyo serefsizler amk yeni video paylassana s***k!!

 • turan Efe
  turan Efe Aylar önce

  Şu. An. Natodan. Cikma. Zamani. Degil..

 • MUHAFAZAKAR KESİM
  MUHAFAZAKAR KESİM Aylar önce +2

  MONTLA NIYE OTURUYOR BU

  • ümit igde
   ümit igde 29 gün önce

   türker beyde de ceket var belki stüdyo da cihazlar soğutuluyordur ?

 • Engin Can
  Engin Can Aylar önce

  Proğramın tamamını nereden izleyebiliriz? Hangi Tarihli video acaba?

 • ahmet ünlüer
  ahmet ünlüer Aylar önce +3

  kesinlikle natodan çıkmamalıyız 1 red kararı ile herhangi bir karar alınamayan bir kurumdur orası ve bize karşı alınmaya çalışılacak karar konusunda yada bize düşman bir ülkenin nato üyesi olabilme şansını sıfıra indirmektedir bizim üyeliğimiz buradan çıkmak ayrılmak üyeliğimizi dondurmak yada aktivitemizi kaybetmek demek bizim için büyük sorunlara neden olabilir. NATO dan ayrılmak ABD ile aramızdaki sorunları çözmez akıllı olmamız gerekli. saygılar.

  • will selek
   will selek Aylar önce

   ancak abd nin tehlikeli bir savasa kalkması otomatik olarak bizide baglar(çin le tehlikelibir maceraya girebilir)

 • profesor ksal
  profesor ksal Aylar önce +3

  Vereceğimiz 1 can borcumuz var, seve seve veririz vatan için, şehit olurken de yanımızda çok coni veya israilli götürmek isteriz.
  Abd Türkiyeye saldırirsa israili yok edeceğiz.

  • Gavur Batututu
   Gavur Batututu 7 gün önce

   Ederiz kardeşim hiç şüphen olmasın :D

 • Taha Turgut
  Taha Turgut Aylar önce

  Türker kendini biraz geliştir yarak gibi dinleme konuyla alakalı karşılıklı diyalog yapabilin vayy ilginç dicegine

 • Korhan Başağa
  Korhan Başağa Aylar önce +2

  Mete Bey'e şu hususta katılmıyorum: Savaş tecrübesi konusunda dünyanın en tecrübeli ülkesi Türkiye'dir.
  Amerika havadan bombalıyor aşağıya inip temizlik yapıyor. hep yaptığı bu. Bizim savaş tecrübemize sahip değiller.

  • Erkan Engin
   Erkan Engin 28 gün önce

   Abd iç savaşı, 2. Dünya savaşı, vietnam, körfez, ırak. Mutlaka unuttuğumda vardır. Hangisinde vardık? Bu savaşların hepsinden kendine göre başarıyla çıkmış bi abd ordusu. Biz bu savaşların hangisindeydik? Bence abd ordusunun tecrübesini sorgulamaya gerek yok. Bu durum ordunun teknolojisindende belli oluyor. Oturdukları yerde o tecrübeyi kazanmadılar. Saha da tecrübe kazandılar

 • Nihat Geee
  Nihat Geee Aylar önce +11

  Mete bey bir iki hatada biz yapsak menbiç de kobanide Amerikalıların olduğu her yerde. Vurup indirelim, sonra bi özür dilesek onlar gibi yanlışlıkla ..ikdik pardon vurduk desek.....?

  • M.Erkut Yurtlu
   M.Erkut Yurtlu 14 gün önce

   öyle kolay değil bu işler

  • Osman Gübel
   Osman Gübel 25 gün önce

   Fetonun pisliğini. Ortaya çıkardı diyorsun iyide fetonun her istediğini yaptığını kendi ağzından söyledi askerler fetonun kadrolastigini. Söylediler şerh koyup onları hapse gönderip bknz Ergenekon balyoZ davaları yerlerine fetocu karı yerleştiren ve davaların savcısı olduğunu söyleyen de kendisi idi bu ülkenin tüm kaynaklarını satıp dış borcu üç katına çıkarıp. Ekonomimiz süper deyip dolar 7liraya çıkıyorsa bunlara iyi demek için nasıl bir ruh halinde olmak lazim

  • Zehra Kutlu
   Zehra Kutlu 28 gün önce

   +Osman Gübel kimsenin her yaptığında keramet görecek kadar atgözlüğüyle dolaşmıyorum...ben partizan yada hayran değilim Türkiye vatandaşı olarak ülkem için en iyisini isterim...bugün ki görüşüm budur...ama haklısınız tarım bu ülkede katliyama uğradı bu ülkeye hibrit tohum yeni girmedi...yakılıp yokedilen ormanlara şahit oduk dahası soruşturması takibi yapıldımı mechul..kar elde edilebilir kurumlar satıldı özelleştirildi...bunların hepsi oldu bu ülkede...ben fetöden önce ve sonra olarak adlandırıyorum bu durumu...benim yaptığım sonraki ne şans tanımayı istemek..çünkü istikrar görüyorum...ayrıca feto yeni bir olgu değil bu ülkede ve sırf o adamın ipliğini pazara çıkardığı için bile saygıyı ve desteği hakediyor..

  • Osman Gübel
   Osman Gübel 28 gün önce

   +Zehra Kutlu her. Konuda kendimize. Yetebilmekten bahsetmissin ne. Güzel. İyi de şeker. Fabrikalarini kapatıp. Şeker. İthal. Eden ki sadece şeker. Olarak dusunme. Pancar. Küspesi hayvanlar. İçin çok değerli bir. Yem olduğunu. Söylüyorlar. Sigara fabrikalarini kapat türk tütününu. Bitir. Yabancı. Sigaradaki tütün. Sanki. Vitamin ve proteinli ülkenin tüm limanlarını sat. Buğday ceviz hatta saman. Ve hayvan ithal et tarımı ve hayvancılığı bitir. Ülkenin tüm. Stratejik bknz Telekom. Gibi sat. Efendim helikopter yapıyoruz motoru. ABD menşeli hatta. Birkaç yıl önce yerli uçağımız göklerde diye tüm bilboardlari donatmislardi daha pek çok örnek veririmde her yaptığında keramet bulduğunuz için ne yapsam boş

  • Zehra Kutlu
   Zehra Kutlu 28 gün önce

   +Osman Gübel gerçekten görmek istediğimizi gõrürüz...yıllarca pek çok politikacının ülkenin başına geçip yaptıklarını ve yapamadıklarını görme fırsatım oldu..eğer buna istatistik olarak bakarsak dünya politikası içinde benim şahitlik ettiğim en aktif politikacı sn.Erdoğan dı...siz bunları gelişme sayarsınız saymazsınız sizin bakış açınıza bir şey diyemem sadece daha tarafsız gözlemleyebilmenizi dileyebilirm..

 • Samanyolu Osmanlı
  Samanyolu Osmanlı Aylar önce +4

  Mete kardeşim. Sen kendi duşunçe lerını tek ifade edebilirsiniz. Ama gerçekler oyle degil. ...

 • Ayhan Kesaplioglu
  Ayhan Kesaplioglu Aylar önce +4

  Edilenleri kadar etkiler zaten daha ne işgal edecekler Kuveyt dinarı 20 TL dolar yuro sterlin diğer dövizler 5 TL den aşağı yok soyuyorlar ülkeyi insanlikta din kültür ahlak kalmadı çocuklar uyuşturucu karı kız davasında boş şeylerin peşinde televizyonla yetişiyor internetle yaşıyor nesil yok tüketim tavuğu olmuş herkes tarih gelenek devlet yok herkes satanist şövalyelerin hizmetinde tek tip köleler var dünyada bu tezgahı bozup Türkiye'yi neden işgal etsinler ki keyifleri tikirinda hava Topkapı sarayını yikamayacaklar yerine saray yapamayacaklar .

 • mert yigitcan
  mert yigitcan Aylar önce +25

  NATO ve ABD alenen Türkiye için bir tehdit haline gelmiştir. Bunu görmemek için kör olmak gerekir.

 • Suayip Sucu
  Suayip Sucu Aylar önce

  BAŞKANLIK SİSTEMİ.
  YENİ TÜRKİYE;
  CEBERRÜT DEVLET'TEN KERİM DEVLETE GEÇMEK DEMEKTİR AĞAA

 • Yunus emre
  Yunus emre Aylar önce +7

  Abd başkanı yeniden bizi tehdit etmiş ne olcağını görüceksiniz demiş bu olay dün olmuş ve aradan tam 1 saat sonra moody's Türkiyenin notunu düşürüyor AMA NE DIŞ GÜÇLERI CANIM UYAN TÜRKIYEM

  • murat atalar
   murat atalar Aylar önce +1

   paran teknolojin varsa ciddiye almazsın dış gücü

 • Birol Akyildiz
  Birol Akyildiz Aylar önce +6

  Ben de yeni video sandım 1:40 da 4 Aralık'ta ne olacak? yazınca eski video olduğunu anladım nerdeyse 1 yılık video bu...