Bahar ve Yusuf aşkına anne kıskacı! - Arka Sokaklar 472. Bölüm

Paylaş
Ekle
 • katma 9 Mar 2018
 • Arka Sokaklar 472. Bölümde Yusuf, ellerinde çiçeklerle Bahar'ın annesine yakalanıyor!
  Bahar, Yusuf'un kendisinden sakladığı çocuğu öğrendikten sonra uzaklaşmaya başlar. Yusuf, telefonlarına çıkmayan ve görüşmekten kaçan Bahar ile buluşur. Görüşmemesinin nedenini çocuğu olduğunu öğrenince durumu kurtarmaya çalışır; fakat, Bahar görüşmemeye kararlıdır. Yusuf özür dilemek için Bahar'ın evine ellerinde çiçeklerle gider. Bu sırada Bahar ve annesi gelir. Bahar'ın annesi Yusuf'u gördüğü andan itibaren kızından uzaklaştırmak için kötü kaynana rolünü oynar. Arif Müdür ve Bahar'ın annesi, Yusuf'u uzaklaştırdıklarını düşünseler de Bahar, Yusuf ile görüşmeye karar verir.
  Arka Sokaklar 472. Bölüm Özeti
  Ekip, Koray'ın ölümünden dolayı gözaltı şoku yaşıyor!
  Eda, cinayet şube polisleri tarafından gözaltına alınır. Aylin ve Selin, sorguya alınmayacak olan iki kişi olarak Koray cinayetini araştırmaya karar verir. Cinayetin işlendiği yerde kameralar araştırılır; ancak, hiçbirine ulaşılamaz. Sadece oradan geçmekte olan bir otobüs tespit edilir. Şoförü takip ederler. Şoför biriyle buluşur. Buluştuğu kişinin yüzünü görmezler; ancak, cinayetin bir numaralı zanlısı kaçarken yaralanır.
  Motosiklet kullanan kapkaççılar, sürekli yeni bir olaya karışır. Önüne gelenlere acımadan saldırırlar ve paralarını gasp ederler. Olay yeri incelemelerinde Zeliha da gazeteci kimliğiyle bulunmaktadır. Hüsnü, adamların çok tehlikeli olduğu konusunda Zeliha’yı uyarır ve bu olayın peşini bırakmasını söyler. Zeliha babasının uyarılarına rağmen ikna olmaz ve olayın peşine düşer. Zanlı Rıdvan ve Zeliha’yı fark eder.
  Arka Sokaklar heyecan dolu yeni bölümüyle cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!
  KÜNYE
  Yapımcı : Erler Film / Türker İnanoğlu
  Yönetmen : Orhan Oğuz
  Genel Koordinatör : Yılmaz Ekmekçi
  Senaryo Danışmanı : Ahmet Yurdakul
  Senaryo : Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul
  Müzik : Murat Evgin
  Oyuncular : Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), Oya Okar (Selin), Alp Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Özlem Çınar (Aylin), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), İpek Yaylacıoğlu Usta (Pınar), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Merve Oflaz (Bahar), Can Başak (Arif Müdür), Boğaç Aksoy (Volkan), Başak Atıcı (Hande), Kerimhan Duman (Tunç), Manolya Aşık (Şule), Yüsra Geyik (Zeliha), Onur Bay (Tekin), Furkan Göksel (Metin), Tunç Oğuz (Arda), Beste Seyhan Şamcı (Eda), Melisa Şalgam (Asiye), Efe Günay (Haydarberk), Kaan Uslu (Efe), Ada Baykan (Zeyno Bebek)

YORUMLAR • 4