Yaşadığım Tüm Olaylardan Sonra Masonlarla Yüzleştim! (Başıma Gelenler...)

Paylaş
Ekle
 • katma 13 Mar 2019
 • 14 Yıllık Eski Masonun ŞOK EDİCİ İtirafları (İlk Kez Bana Konuştu!) ► trclips.com/video/GVq0We_AoOQ/video.html
  KANALIMA ÜCRETSİZ ABONE OLUN ► goo.gl/MKi8tn
  Bu videoda hali hazırda üye olan bir masona aklımdaki tüm soruları soruyorum.
  Önerdiğim Videolarım:
  TRclips EĞİTİMİM HAKKINDA BİLGİ VERDİĞİM VİDEO ► trclips.com/video/LQzBSzby2Po/video.html
  TRclips EĞİTİMİMİ SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN ► goo.gl/bxvtF5
  GÜNEŞ 24 SAAT İçin YOK OLSAYDI? (Bilim-Kurgu Filmim) ► trclips.com/video/7DUhXD_UVHE/video.html
  4. BOYUTA BAKIŞ ► trclips.com/video/ojRo1ZEWPoY/video.html
  BENİ INSTAGRAM'DAN TAKİP EDİN ► goo.gl/tZtx1w
  Merhaba, ben Ruhi Çenet.
  Araştır, anla, yaşa ve paylaş felsefemle insanlara bilimi sevdiren ve onları düşündüren bilgi videoları üretiyorum. Genellikle haftada 1 video yüklediğim merak ve gizem dolu kanalımdaki videolarımı kaçırmamak için abone olmayı unutmayın!
  İzlediğiniz için teşekkürler!

YORUMLAR • 9 367

 • Ruhi Çenet Videoları
  Ruhi Çenet Videoları  5 gün önce +5468

  Videoyu tekrar yükledim, iyi seyirler.

  • polidem polyester
   polidem polyester 15 saatler önce

   Ses üstadı muhterem asaf beyin sesi

  • polidem polyester
   polidem polyester 15 saatler önce

   Sana istersen eldiven hediye edebilirim

  • Tim Bas
   Tim Bas Gün önce

   Bu konuyla ilgili hazırladığınız videolarda tarafsız bir yaklaşımınız olmasından ziyade, kendi inandığınız veya tahmin ettiğiniz şeylerin sağlamasını yapmaya çalışıyorsunuz gibi geldi bana. Aslında siz gerçekten anlamaya çalışmak için sorsanız da yorumu bize bıraksanız daha faydalı olmaz mı? Eğer amaç "ben zaten biliyordum" diyen bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlara ulaşmaksa doğru bir video ama benim gibi tarafsızca merak eden insanlar için bilgiyi sunma biçiminden dolayı faydalı olamadı maalesef. Bir konuyu gerçekten merak eden insanlar da tabii ki tek bir kaynaktan beslenmez doğru bilgiye zaten öyle ulaşılır. Umarım görüşlerim sizin için faydalı olur.

  • Oğuzhan Tütüncü
   Oğuzhan Tütüncü Gün önce

   Reis şu konuşan adam müslüman fakat türkmü ???

  • Mehmet Koçer
   Mehmet Koçer 2 gün önce

   +Chico Travieso Olabilir kardeşim herkes Akıllı olucak diye bir kâide yok ki zaten. senin gibi prof'lar var aramızda o yetmezmi... : /

 • KALENDER
  KALENDER 41 dakika önce

  Son haftalarda düşen izlenme sayısını iyi toparladın helal 😊😊

 • Ali Özen
  Ali Özen Saatler önce

  Arkadaşlar ruhi çenet de zaten bir masondur bu kadar zaman pskolojik videoları yayınlayıp şimdide kendilerini anlatamaya başladı olay bu masum göstermek

 • Burak Çolak
  Burak Çolak 2 saatler önce

  Ya ne insanlar var memlekette. Adam demiş; ''Ruhi masonların reklamını yapmışsın adamlar kendilerini iyi göstermek için seni kullanmış kendilerine taraftar topluyorlar vs.'' yav güzel arkadaşım çocuk bu videolarda 3 kişi çıkartmış konuşturmuş...
  Bir araştırmacı; Masonluğun kesinlikle gizli amaçları olan zararlı bir örgüt olduğunu söylüyor. (Kafası basmayanlar için bu örgütü kötüleyen bir yorum)
  Eski bir mason; Masonluğun tek tip insan yaratan beyin yıkayan bir örgüt olduğunu söylüyor. (Yine kafası almayanlar için buda kötüleyen bir yorum)
  Hali hazırda bir mason; Masonluğun süpersonik bişey olduğunu. İnsanın kişisel gelişimi için çok güzel olduğunu herkes mason olsa dünyanın muhteşem bir yer olabileceğini alttan alttan anlatıp masonluğu övüyor. (Tekrar kafası basmayanlar için bu masonluğu iyi göstermeye çalışan bir yorum)

  Şimdi güzel kardeşim, sen bu üç kişiyi izleyip, dinleyip hür iradeye sahip bir insan olarak oturduğun evde veya başka bir yerde kimsenin baskısı altında kalmadan son izlediğin bu videoda yüzünü bile gösteremeyen, sesini bile farklılaştırarak yayınlatan adamın dediklerine inanıp masonluğun iyi bişey olduğuna inanacaksan inşallah seni mason yaparlar da bu gerizekalılıkla örgütün içten çökmesine sebep olursunuz vatanada salaklığınızın bir faydası dokunur.

 • ORTAK OYUNCULAR
  ORTAK OYUNCULAR 4 saatler önce

  Arkadaşlar bi bokluk var bak fazla uğraşmayin

 • Al capone
  Al capone 6 saatler önce

  Madem devletin bilgisi dahilinde cok masum localar neden yuzunu gizleme geregi duyuyo? Atatürk bu kopekler tarafindan zehirlenerek olduruldu

 • Hamdi Demir
  Hamdi Demir 6 saatler önce

  İzledikleriniz mason cemiyetinin dikkat çekmemesi üzerine reklam veya genel çağrı stratejisi olabilir.

 • Mehtap
  Mehtap 9 saatler önce

  yalan soyledigi en bastan belli. ilk dedigi seylerden biri ezoterik ogretilere merakim vardi vs ve sonra mason olmus zaten. bu herseyi acikliyor. aklimizla dalga geciyorlar ama yemezler.

 • Ferit Avcı
  Ferit Avcı 9 saatler önce

  boş bir video artık bu ruhi beyin çalışmları kabap tadı vermeye başladı

 • Uğur Keser
  Uğur Keser 11 saatler önce

  Bu kalfa bir önceki videoda açıklama yapan arkadaşı yalanlamak ve masonluğun kötü birşey olmadığı düşündürmek için özellikle açıklama yapmış gibi geldi masonluğun eski tarihine yapılan araştırmalarda devlete insanlara ve dinlere ters düşen davranışları olduğunu görebiliriz eskiden sonradan mason kıyımlarını önlemek için bir güncelleme getirip varolan anlayışı günümüz kurallarına döktüklerini düşünüyorum ve bu sayede masonluğun aslında hiçte kötü bir yapılanma olmadığı aksine iyi niyetli olduğunu göstermeye çalıştıklarını düşünüyorum fakat en baştaki büyüklerin büyüklerinin hiçte böyle bir menfaati olmadığı aksini düşündüklerini düşünüyorum.
  Emeğine saygı dostum 👍

 • Ferdinantının-i Tazminant
  Ferdinantının-i Tazminant 11 saatler önce

  Bu sefer kesin öldü amq

 • Kaan Ozkaya
  Kaan Ozkaya 12 saatler önce

  Ruhi Çenet knk bu mason ve illuminati arasında farkı söylsene illuminati 4000 yıllık oldugu soyleniyor masonlar sadace onların politakasını yaymayamı calısıyor

 • kubra topalmehmeto
  kubra topalmehmeto 12 saatler önce

  Gerçekten ilginç vasiyet yazdırıp,ölüm anını yaşatıp ve üstüne yeni bir hayat başlangıçı yapıyormuş gibi göstermek ve bunlara tiyatro demek. Galiba hiç tiyatroya gitmemişler. Bilinçsel baskıdan başka hiç birşey degil. Üstünlüklerini kabul töreninde tiyatro yoluyla bilince işliyorlar. Ama tiyatro

 • HardShow
  HardShow 14 saatler önce

  26:00 orda asıl sesi var hahaha saklanamadın

 • polidem polyester
  polidem polyester 15 saatler önce

  Zaten iskoç ritine bağlılar

 • polidem polyester
  polidem polyester 15 saatler önce

  Başvuru formu değil teklif varakası

 • haknnım Varol
  haknnım Varol 15 saatler önce +1

  Yalan bence..
  Bu kişi bilerek ruhi cennetin yanına gitti daha fazla derine inmesin diye kendini yem olarak attı..
  Madem kötü amaçları yok bu kadar gizlilik niye varki.. bi bokluk varki gizleniyorlar.. 18 bin mason var diyor..
  kendilerini gizlemek için bu gibi aptalları topluyorlar asıl mason olan kişiler kimliklerini bu şekilde gizliyorlar 18 bin kişinin arasında kimi bulucaz gibi..
  Yalan inanma bence Ruhi cennet daha derine inmelisiniz...

 • Guclu Ceyhan
  Guclu Ceyhan 15 saatler önce

  İzlediğim en tırt videolardan biri. Sırf dikkat çeksin, fazla izlensin diye inanılmaz abartılmış ve kurgulanmış 3 zaman kaybı video.
  Bu masonlar konusun uzundur incelerim ve hep dikkatimi çekmiştir bu cemiyet ama yani senin gibi videolar çeken birinden bu kadar sığ ve izleyicini kitleni kandırmaya yönelik tamamen kurgudan oluşan bir videolar silsilesi beklemezdim hiç.
  Şimdi bu videolar neden kurgu:
  İlk video’nun 9:42 ve birkaç saniye sonrasındaki görüntüler ve 11:43’deki görüntü (hatta durdurun videoyu kocam bir yansıması var Ruhi'nin elinde telefon geriye doğru kaykılmış halde) mason locasının direk içinden çekilmişler. Yani gitmiş mason locasının içinde fotoğraflar çekmiş ki bu kurum da öyle bir "gizli" öyle bir gizli ki dışarıdan gelen böyle üye bile olmayan ne olduğu belirsiz bir yeni yetmenin içeride fotoğraflar çekmesine izin veriyor yani o derece gizli.
  Sonra gitmişsin mason locasına girmişsin içeriye hatta yukarıda restoran kısmına çıkıp takılmışsın, millete yok kapıda bekledim yok sabahtan akşama gözlem yaptım, aradım cevap alamadım gibi abuk subuk şeyler anlatıyorsun.
  Bilgisiz insanları kandırmaya çalışıyorsun burada. Yaptığın ayıp.
  Sonra 1.videonun sonunda sanki millet seninle oradan iletişime geçmiş izlenimi yaratmak için bir eposta adresi koyuyorsun ki daha önceden bulduğun ve bir tanesinin seni hali hazıda içer soktuğu iki hokkabaz sanki senin bu videonu izlemişler de öyle gelmişler izlenimi yaratmak istemişsin (kısaca kurgunun allahı yapılmış burada.)
  Yahu daha birinci videoda mason locası
  fotoğrafları koyacaktın o zaman bu kurgu niye ya da nasıl oldu da böyle bir acemilik yapıp 3.videoda koyacağın fotoğrafları birinci videoda koydun.
  Bulduğun kişilerden biri masonum diyor ama belli ki bir çıkar davasına girmiş diğerleri ile ve böyle ulu orta güya çok gizli olan cemiyeti hakkında atıp tutuyor. Bu adamın 22.derece olduğuna değil 1. derece olduğuna bile inanmak zor.
  İkincisi ise üstad bile değil kalfa yani 1 yıllık mason. Söyledikleri ne kadar ciddiye alınır bilinmez.
  Sonuncu videonda ise beni davet ettiler falan diyorsun bu yeni yetme mason ile konuşurken hiçbir yerde senin davet edilmen ile ilgili bir konuşma geçmiyor onu da bir yazarsan memnun oluruz burada izleyenler olarak. Bunu neden merak ediyorum seni kalfa mason mu davet etti yoksa atılmış mason mu asıl soru bu? Çünkü her ikisinin de seni davet etme hakkı yok araştırdığım kadar ile.
  Bir de son video da seni başka bir yere davet etti yazmışsın bir yalan daha kalfa derecesinden biri seni üstad ve üzeri masonların girebildiği diğer binaya davet edebiliyor ona da şaşırdım.
  Ne yazık ki çektiğin bu 3 video da 5 para etmez ve sadece insanları kandırmaya yönelik zırvalıklar. O 22.derece dediğin adama illa ki bir keçi kesme ya da başka garip bir ritüel soruyorsun adam da gülümseyerek sana böyle şeyler olmadığını söylüyor sonra da bilmem kaç wattlık lamba olayını kamera kapalıyken itiraf etti diyorsun.
  Ayıp be ayıp biraz araştır da öyle bir şeyler yayımla. Burada insanlar için bir şeyler yapıyor gibi görünüyorsun ama youtube üzerinden para kazanmak için kurgu şeyler yaparak insanları kandırmaktan başka bir şey yapmıyorsun.
  Şu salak 3 videoyu yapmadan önce bu adamlar hakkında iyice araştırma yapıp öyle bir şey ortaya koyman gerekiyordu. Ama amaç ne yazık ki spekülasyonlar yaratıp reklamlarla kısa yoldan köşe dönemek. Bu kadar takipçine karşı diğer videolarında da böyle bir tutum sergiliyorsan ayıp ve yazık.

 • Xanthus Ibelman
  Xanthus Ibelman 15 saatler önce

  Ya adam gayet mantıklı konuşuyor işte Tabii ki birbiriyle iş yaparlar Tabii ki evlenirler boşanırlar Ne bileyim bu Gizem yüklemeye gerek yok yani hepsi başarılı insanlar olduğu için bulundukları konumda yönlendirme yapabilirler Tabii ki kendileri nasıl istiyorsa adamın dediği gibi adam niye kendi Ülkesi batsın ister ki mantıklı abi sen çok takma bu kafayla ve kendini

 • 3 Pro Gamers
  3 Pro Gamers 15 saatler önce

  Amk ne sallamış bee bari önce 14 yıllık mason videosunu izleyip ona göre sallasaymış yavşağı yakalamazdık

 • Naim Taner Oruç
  Naim Taner Oruç 16 saatler önce

  Video için teşekkürler :) aydınlandık mı hayır her iki video da reklam kokuyor biri kendini aklıyor hata ettim siz etmeyin diğeride masonluğun reklamını yapıyor hadi sizde gelin katılın :) aklama kampanyası her ikiside aynı unsurda buluşuyor :)

 • Feyzullah Karaca
  Feyzullah Karaca 16 saatler önce

  New york times in ünlü masonlar listesinde atatürkde varmış

 • deli_petro06
  deli_petro06 17 saatler önce

  25.48 de adamın normal sesi çıkıyor :)

 • Umut Yildirim
  Umut Yildirim 18 saatler önce

  26:02-26:07 süreleri arasında kişisin kendi sesi değiştirilmeden belli olmakta .

 • deli_petro06
  deli_petro06 18 saatler önce

  Yanlış bilmiyorsam masonlarda kardeşlik herşeyin üstünde, yani gün gelip islami inançlar yada diğer inançlar kardeşliğin önüne geçerse inançlarından vazgeçmesi gerekiyor. Bu doğru ise üyeler Müslüman, Hristiyan v.s olamıyor. Dinde yaratıcının önünde hiçbir öncelik olamaz. Bunun dışında ses kaydındaki kişi güzel, hoş şeyler anlatıyor ancak biliyoruz ki mason localarının çok sayıda cinayette parmağı var. Terör örgütlerine verilen çok büyük destekler var. Bence birazda bu konulardan bahsetsinler...

 • Tülay
  Tülay 18 saatler önce

  Fetöden sonra umarım bu yapılanma da başımıza is açmaz

 • seyda seyda
  seyda seyda 19 saatler önce

  Videodaki amaç izletmek ve haliyle izlenme sayısından para kazanmaksa evet para kazandırır. Ama işin asıl meselesi masonlar hakkında gerçek bilgiler içeriyormu Hayır. onlar seni bulmuş söylemek istediklerini söylemişler bukadar.

 • Simge G
  Simge G 19 saatler önce

  Sonraki video:
  Nasıl Mason oldum

 • karanlık Al
  karanlık Al 20 saatler önce

  Konuşan karahancaster deilmi

 • Lina Polat
  Lina Polat 20 saatler önce

  Herkezin inancı kendine adam bazı şeyleri açıklamayabilir.Bazı örnekleri bana mantıklı geldi.Tepki görebilirim fakat bu benim düşüncem

 • TheWhiteBuffalo TOWN
  TheWhiteBuffalo TOWN 20 saatler önce

  ismet inönü tek adam olmak gayreti içerisinde iken pek çok yanlış karara imza atmış olabilir ama kesinlikle vatanperver ve milletine sadık bir askerdir.
  siyasi yönü zayıf kalmakla beraber mesnetsiz iddialarla karalanamayacak kadar önemli bir kahraman.
  masondu, oydu buydu diye cettinize söveceğinize önce aynaya bakın ve ben kimim, kime hizmet ediyorum ya da bir amacım var mı diye sorun.

 • TheWhiteBuffalo TOWN
  TheWhiteBuffalo TOWN 20 saatler önce

  Neden ısrarla İsmet İnönüyü Mason yapmaya çalışıyorsun 2 videoda da bastıra bastıra söylemişsin sorularının içinde ? Davet ettiğin masonlar bile mason değil dediği halde neye güdüyor bu amacın senden ala mason ve algıcı yok Çenet..

 • Mehmet Kurt
  Mehmet Kurt 20 saatler önce

  Adamlar kendini gizlemiyor ki ;) bir dernek ve gidip üye oluyorsun ;) en iyi hizmeti yapan daha farklı yerlere getiriliyor.
  Almanya'da kaç kişi tanıyorum böyle ben masonum diyor.
  En büyük sorun medyanın beynimize hükmetmesi ve flaş flaş diye yayınlanan haberlerin müptelası olduğumuzdan kendimiz birşeyler düşünemiyoruz

 • gökhan taşdelen
  gökhan taşdelen 21 saatler önce

  Tamamıyla reklam yapma amacıyla gönderilmiş 14 yıllık çıkan adamın konuştuğuna bak buna bak sadece bu fark bile bunların ayaklarını anlamaya yeterli

 • Gündüz Müəllim
  Gündüz Müəllim 21 saatler önce

  Benim aklıma giren bir soru var ki,bir insan niye mason olmak istesin?!)

 • Abdulkadir Aksu
  Abdulkadir Aksu 21 saatler önce

  26:02 ses değiştirilmemiş. adamın gerçek sesini duyabilirsiniz

 • Berna Ozen
  Berna Ozen 22 saatler önce

  Reklam olmuş.. tasavvufla mı karışmış anlamadım.

 • Nikita Denizkaya
  Nikita Denizkaya 22 saatler önce

  Ve bu kızları diskolarda çalıştırıyorlar otellerde çalışıyorlar evde bile çalışıyorlar mecbur fuhuş işini yaptırıyorlar o kız cihazların kaçacak yerleri yok Bir korkudan hiçbir şey yapamıyorlar

 • Nikita Denizkaya
  Nikita Denizkaya 22 saatler önce

  Ve bu kızlara Kürtlere daha da yaşayan Kaçak Kürtlere teröristlere bile satılıyor bu kızlar bir Türkiye'deki polisler özellikle Antalya'da polisten bunları gözlerini katıyorlar kapı yollar

 • Nikita Denizkaya
  Nikita Denizkaya 22 saatler önce

  Antalya'da genç kızları kandırarak sevgili olarak onları evlenme teklif teklif ederek bu yollarla o kızları fuhuş işlere meşhur bırakarak pasaportlarını ellerine alıyorlar ve her gün 30 20 kişi erkekle yatıp kalkması mecbur bırakıyorlar bunlar göz göre göre polislerin antalya'da haberleri var ve bunlara göz göre göre yollar çünkü rüşvet alıyorlar

 • Nikita Denizkaya
  Nikita Denizkaya 22 saatler önce

  Türkiye'deki antalya'daki rusya ukrayna Moldova ve genç kızları satan insanlar hakkında da anlatır mısınız lütfen

 • Emirhan Camadan
  Emirhan Camadan 22 saatler önce

  vay be yorekok masonmuş :D

 • Mehmet Burak Özböke
  Mehmet Burak Özböke 23 saatler önce

  Eski mason video izlediğimiz gibi gayet sosyalist ve farkındalık yaratma istekli biri. Ancak bu adam masonluktan fikir ayrılıkları nedeniyle ayrıldığını söylüyor. Ayrıca böyle bir adamla fikir ayrılığına düşen bir kurum nasıl daha iyi veya insancıl fikirlere sahip olabilir. Orası muamma. Ancak bu adam uzun süre masonluk yapmasına karşın masonları övmüyor ve bu sebepten bir uzun süre bulunduğu kurumu övmüyorsa ya gerçektir ya da o adam yalancıdır. Ama şuna mason olan arkadaş ise daha farklı şeyler söylüyor. Bu terslikte bir iş var ama hadi hayırlısı.

 • Rafet Unlu
  Rafet Unlu Gün önce

  diğerinin anlattığı şeyleri çürütmeye yönelik bi atılım gerçekleştirmişler :D

 • umit344
  umit344 Gün önce

  koskoca loca içeride sadece din, felsefe mi konuşuyor? Külahıma anlat

 • recep sazak
  recep sazak Gün önce

  Ne kadar Allah dostu bir tarikat misiniz

 • John Wick 86
  John Wick 86 Gün önce

  Hepinizi ortadan kaldıracağım gözlerinizi bağlayarak kafanıza sıkacağım mason piçleri

 • S.O EFENDİM
  S.O EFENDİM Gün önce

  13:13
  On dakika olmadı
  Tekrisde kalbine bıcak veya kılıç dayanarak
  Sırların açıklanması durumunda neyle karşılaşacağı
  Daha girerken seremonial bir şekilde öğretildiğini konuştun
  Sen her ne kadar bu detaylara girmediysende
  Bir çok toplantıdan derlenen görüntülerden
  Boğaz kesme işareti görülebilmekte ve ne demek olduğununda zaten bilinmesi istenmekte
  Masonluğun farklı dereceleri ve her seviyenin
  Ayrı ayrı sorumlulukları var
  Bilmediğin yerde
  Beni aşan sorular de
  Komik olma

 • Mehmet Ali KIRIMLI
  Mehmet Ali KIRIMLI Gün önce

  Bu konuşan adamı fena yemişler kendi seviyesindeki masum yapı insanları kandırma konuşması kendisine böyle inandırıldı ki gelecekte olacak yeni çırakları bu konuşmayla zihniyetle hakim alıp çalıştırma sistemi seviyesi.... seviyesi yüksek rütbelerde tabi ki de bu işin büyük karanlık yüzü vardır yüksek seviyedekilerin ırkı araştırılmalıdır ki neticeye varabilelim bi fikir

 • Okan Başkan
  Okan Başkan Gün önce

  Atatürk mason localarimi kapatmış güldürmeyin Allah aşkına

 • Arif Can
  Arif Can Gün önce

  He amk oldu bide şey de Masonluk Locası her yıl kurayla bizi hacca da gönderiyor de hepimiz mason olalım. Ruhi bravo adamlar yıllardır yapamadıkları primi senle yaptılar ulan neredeyse gidip mason olacama amk

 • Nagihan HAZIR
  Nagihan HAZIR Gün önce

  Çoğu gerçeği gizlediği bir gerçek yalan konuşuyor çünkü binlerce insanın bu videoyu izleyeceğini biliyor sevdirmeye aaa hic bizim bildiğimiz gibi değilmiş mason'luk sevici davet edici bir tavrı var sahtekar sizde müslümanmış kuranın neresinde var müslüman mason olabilir diye bunlar algı operasyonu sakin aldanmayın aman ha kardeşler biz hak alan Allah yolunda elimizden gelen herşeyi yapalim allaha emanet olun☝🏻💖

 • Yusuf İlker Bayram
  Yusuf İlker Bayram Gün önce

  26:03 de adamın gerçek sesi duyuluyor

 • ferdi vatansever
  ferdi vatansever Gün önce

  Yav arkadaş bizim ülkede Mason mu olunur a.q

 • Dead End
  Dead End Gün önce

  Abi madem bu kadar masum emellere sahipsiniz gidin hayır kurumu falan kurun ne diye gizem kasıyonuz aq

 • Turan Beyoğlu
  Turan Beyoğlu Gün önce

  Nefs terbiyesi insanı kamillik islamda tarikatlarda olur. Din konuşulmayan mason locasında nefs terbiyesi şaka gibi. İnanmayın algı oluşturmaya çalışıyor.

 • uğurcan Uysal
  uğurcan Uysal Gün önce

  Abi ilimunati hakkındada böyle video serisi yapabilirmisin

 • T Ttt
  T Ttt Gün önce

  LAN CIDDEN KUVVETLI VE TEHLIKELI BIR ORGUT OLSA KONUSMACI BULUNABILIR MI? KENDI HALINDE FELSEFE YAPAN BIR GRUP VASIFSIZ GEREKSIZ INSANDAN IBARET BENCE BU MASONLAR GERILMEYIN AQ

 • Osman Öztürk
  Osman Öztürk Gün önce

  Hiç bir şekilde din ve politika konuşulmuyor diyo 25.dakikada da üstadla inançlar hakkında aynı sofrada konuşabiliyosun diyo bu ne amk

 • tuba özden
  tuba özden Gün önce

  Adamı kaset gibi doldurmuşlar ruhi de play e basmış....

 • Asi Turk
  Asi Turk Gün önce

  Sen kim masonlara ulaşmak kim

 • Kibirli ADAM
  Kibirli ADAM Gün önce

  Ekin kollama bu

 • Burak Çevik
  Burak Çevik Gün önce

  Söylediklerinin çoğu yalan ruhi sanki biri demiş git ruhiyle röportaj yap bizi karalama bunları bunları demiş kesin yani

 • Slayer of the Dysgenics

  Sonraki video; masonlar evi bastı (gone sexual)

 • Aliser72 Batman72
  Aliser72 Batman72 Gün önce +1

  Bu Adamin kibile o eski Masonun dedikleri uyusmuyor bence eskisi daha dohru söylüyor
  Adam taninmakbistemiyor ama nasil alindihini anlata biliyor bence bunu masonlar ekstra yapiyor olabilir bu Adam roll oynuyor bence
  Ruhi ohlim sictin 🤪

 • FEL4NKOR
  FEL4NKOR Gün önce

  Videodan sonra adam Ruhi Çenete akşam ailenle vedalaş dese Ruhinin suratının ifadesini merak ederdim 😊😊

 • Erdem Şentürk
  Erdem Şentürk Gün önce

  Adam öldü amına koyıyım

 • Dost Kardeşler
  Dost Kardeşler Gün önce

  17:16 "Masonluğun Yahudiliğin bir parçası olmamasını savunan masonlar var" demek ki yahudiliğin parçası olduğu gerçeği doğru ki bunu istemeyen bir kitlesi var.

 • Dost Kardeşler
  Dost Kardeşler Gün önce

  V.Murad masondu lafı yalan.O dönemler masonluğun yapısı şimdiki gibi bilinmediği için V.Murad toplantılara kısa süre katılmış ve daha sonra terk etmiştir.

 • Sündüz Öztel
  Sündüz Öztel Gün önce +1

  Çok ugraşma bu örgüt hakkında ancak görmek istedıgını görürsün nasıl bakarsan öyle görürsün iyi bi yapılandırma olsaydı Atatürk tarafından kapatılmazdı demekkı tarıkatçılardan çok bi farkları yok paralar toplanıyo ayınler yapılıyo kamera sokulmuyo gizli tutuluyo paralar nereye gidiyo💃

 • Burak YilmaZ
  Burak YilmaZ Gün önce

  O kadar cok atiyorum dedi ki loca bulur bu adami

 • Hatice UysaL
  Hatice UysaL Gün önce

  Oturduğu yerden doksan yalan sallıyor maabadından. Devlet herşeyi kapatabiliyor bi bunlara dokunamıyor hayret verici. Demek ki devlet içinde güçlü yapıları

 • koca ağa
  koca ağa Gün önce

  Kesin içerde politika konuşulmuyodur aq

 • Mustafa Erhan Aydıner

  Adamın sesini 26. Dakikada değiştirmeyi unutmuşsun. Adamın hayatını kaydiricaksin abi dikkat et :D

 • Hamdi Palaz
  Hamdi Palaz Gün önce +2

  Masonlar aleyhine konuşanlara bişey olmuyor diyor. Masonluğu beğenmedim hiç cici değiller diyene tabiki birşey yapmazlar.=) ama rockefellerla ahbap olup ' ırakı işgal edeceğiz kendi yıktığımız ikiz kuleye terorist saldırısı oldu diye dünyayı bir yalana inandırarak' bu sırra vakıf olan ve açıklayan aoron russoyu anında öldürdüler. Bundan hiç bahseder mi bu müptezeller.. Üstelik o adam mason bile değildi. Tekris töreninde kılıçlar yeni masona yöneltilir bunun anlamı sırrımızı korumazsan seni öldürürüzdür.

 • cihat altin
  cihat altin Gün önce

  kendine dikkat et dostum GÖZÜ TAMAMEN KAPALI

 • jottABey Channel
  jottABey Channel Gün önce

  Herhalde 3.5 Mılyonu MASONLUĞA DAVET EDIYOR :)

 • Muhammet İleri
  Muhammet İleri Gün önce +1

  Bir sonraki video ruhi Çenet nasıl mason oldu ?

 • Efe Yeşilbaş
  Efe Yeşilbaş Gün önce

  İlüminati ile detaylı bir video gelsin.
  İlüminati üyesi ile bi röpörtaj yap.
  Lütfen💚🔱

 • TUFAN KELEŞ
  TUFAN KELEŞ Gün önce

  bence artık dünyada neler oluyor türkiye bundan payını nasıl alacak veya alıyormu bunun la alakalı bir video yapmalısın.

 • Fenasi Kerim
  Fenasi Kerim Gün önce

  Abi ERMENİ'lerle ilgili video yap

 • adnan bey
  adnan bey Gün önce

  tatmin olan %¹⁴ masonlar 😂🤣

 • serkan kaçar
  serkan kaçar Gün önce

  20.33 de adamın sesi çok net 'tabi yani...'' derken ki ses ile ''eski masonun şok itirafları'' videosundaki adamın sesi aynı mı bana mı öyle geliyor !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Ihsan ASLANBOĞA
  Ihsan ASLANBOĞA Gün önce

  NİYE MASONLARI SAVUNUYORSUNUZ....

 • adnan bey
  adnan bey Gün önce

  doğruları söylesinde kaysınlar dimi adama 😂🤣

 • adnan bey
  adnan bey Gün önce

  önce'ki şahısla çelişkili ifadeler var

 • Zxtty-
  Zxtty- Gün önce

  Mason ne demek? (cahilim galiba)

 • batuhan tural
  batuhan tural Gün önce

  Aga Silivri soğuk yapma

 • Yusuf Ozdemir
  Yusuf Ozdemir Gün önce

  Abi konusman insanı geriyo

 • Mehmet Burak Özböke
  Mehmet Burak Özböke Gün önce +3

  Namık Kemal’in bir sözü vardır:
  “At yalanını s*keyim inananı.”

 • Salih TURAN
  Salih TURAN Gün önce +10

  26:02 adamın gerçek sesini duyabilirsiniz

  • Eda Ay
   Eda Ay 4 saatler önce +1

   +Salih TURAN haklısın olabilir :)

  • Salih TURAN
   Salih TURAN 4 saatler önce +1

   +Eda Ay bence montajda sorun yaşadı. Çünkü sadece adamın sesini değiştirmek istiyordu ve aynı anda konuşunca çakıştı.

  • Eda Ay
   Eda Ay 5 saatler önce

   Bence orasını ruhi bilerek yaptı

  • Muhammet Mert
   Muhammet Mert 15 saatler önce

   Bi garip oldum lan

 • Çağrı Gürel
  Çağrı Gürel Gün önce

  manüple etmek kolay değil her insanın kendi fikri var , her şeyden etkilenmez, bakıyorum herkes 3 kuruş beyni ile yorum yazmış

 • 세나z.
  세나z. Gün önce

  Iğ meil lsksldkdld

 • ㄥㄖᐯ乇千ㄩ匚Ҝ

  neo toprakla birleşin parti kurun ülke kalkınır alahtan senin gibi bir bilgi kanalı vr youtubta

 • Azat Yuldashov
  Azat Yuldashov Gün önce

  ölümü hatırlatıyormuş plastik kafatası. Gitsin birara morgdan 1 hafta denizde yatmış ceset görsün o zaman anlar ....

 • Arşah Ceylan
  Arşah Ceylan Gün önce +1

  abi bak götünden kan alıcaklar sendeki cesaret bende olsa nler yapardım neler

 • TÜRK mafyasi
  TÜRK mafyasi Gün önce

  Adam yalandan baska bişiy konısmadı nerde mason baska siyonızm baska hadı ordan

 • TÜRK mafyasi
  TÜRK mafyasi Gün önce

  Oturmus oraya masonlar sıyonızmden ayrı dıyor yalanın amk o.ç bizimi yiyonuz lan eskı masonmus hala masonsun piç salakmıyız biz yicez bu yalanları nerdeyse masonlar cennet den dustu dıcek

 • çelebi Celebi
  çelebi Celebi Gün önce

  Hiç kimse kendi üye olduğu grubu veya cemiyeti kötülemezki bence söyledikleri hayalperest hiç tatmin edici değil neden masonlar insanlar tarafından hep kötülükle tanımlanıyor diye sormak gerekir...

 • Bir Sûfî Bilge
  Bir Sûfî Bilge Gün önce

  Her kim mason yoluna girmişse, büyük bir sapıtmanın içine düşmüştür! Artık o kişi iblisin talabesidir!