KÖR BİRİSİ $1,000,000 DÜŞÜRÜRSE NE YAPARDINIZ ? - SOSYAL DENEY

Paylaş
Ekle
 • katma 17 Şub 2018
 • Evet arkadaşlar kör birisi $1,000,000 düşürürse ne yapardınız ? Sosyal deney farkındalık projesi dürüstlük testi ile döndüm. Kör birisi para düşürse siz ne yapardınız ? Yine paramızı çaldırdık liseli parayı çaldı. Yere para düşürmek sokakta para düşürmek videosu oldu. Eğlenceli ve komik video olmadı. Riskli video oldu. Farkındalık deneyi olarak yaptığımız engelli sosyal deneyi videosu, 100 tl dürüstlük testi videosu ve parktan çocuk kaçırmak videosu yoğun ilgi gördü. Bu hafta kamera şakası trolleme videosu değil de sosyal deney ile karşınızda oldum ancak amerikan dublaj videoları, deneyler ve şakalar devam edecek. Özellikle parktan çocuk kaçırmak sosyal deney videom büyük yankı uyandırdı. Milyonlarca izlenip yüzbinlerce paylaşıldı ve televizyona çıktım.
  Çekilişe katılma linki : goo.gl/y3ZUEb
  Bahsettiğim para kazanma linki : goo.gl/wgmFdw
  Şartlar : Kanalı ve instagram hesabımı takip etmek, videoyu beğenmek ve katıldım yazmak.
  Videonun özeti :
  Efsane sosyal deney ile geri döndüm. Artık her hafta gelecek. Sokakta 1 milyon dolar düşürdüm ve tepki ölçtüm. Farkındalık deneyi yaptım. 1,000,000 $ düşürdüm insanların tepkilerini gözlemledim. Para dolu çantayı yere düşürdüm. Sonra parayı çantaya doldurduk. Türk parası olarak 4,000.000 Tl düşürdüm. Yere düşen parayı alacaklar mı yoksa beni uyaracaklar mı bunu test ettik. Kör birisi para düşürürse ne yapardınız ? Mendilci teyze çok iyi niyetli çıktı ve uyardı. Soyarlar seni dedi. Paramıza sahip çıktı. Çocuklar parayı alıp kaçtı. Yaşlı amca yardım etti. Kadın çocuğu ile beraber yardımcı oldu .Ancak paramızı çaldılar. 3 kişiye parayı çaldırdık. Liseli parayı çaldı ve kaçtı. Peşindem seslendik durmadı. $1,000,000 çaldırdık. 1 milyon dolar hepsi çalınmasa da bir kısmı çalındı. Emekçiler fakirler ve zenginler tepkisini izledik. Duygusal anlar duygu dolu anlar yaşadık. Genele bakınca insanlık var dedik. Kör para düşürme sosyal deney videosu ile insanların dürüstlük seviyesini gördük. Ayrıca bu videonun yabancı versiyonu yurt dışında bigdaws tv kanalı BLIND MAN DROPPING $1,000,000 PRANK!! Video olarak hazırlamış. Bende yenisini hazırladım. Daha öncede kör birisi para bozdurursa adlı videom vardı. Ama yinede güzel, gerilim dolu eğlenceli ve ders verici anlar yaşadık. Farkındalık projeleri ve sosyal deneylere devam edeceğiz. Yüzümüzü güldüren ve hüzünlendiren sahnelere alışacağız gibi. Fakat ülkemizde yabancılardan alınan türkçe altyazılı sosyal deney videolarından başka video yok neredeyse.
  Sorularınız için
  İNSTAGRAM :
  ➤instagram.com/alimuhsinatam
  İş teklifleri için ; atamalimuhsin@gmail.com
  Eğlenceli komik sevgili şakaları ve eşek şakaları devam etsin istiyorsanız belirtin.
  Bunlarında izlemeyi unutmayın :
  SİHİRBAZLIK NUMARASI YAPARAK TROLLEDİM ! #HadiMuhsin trclips.com/video/KeFtfWzsbRE/video.html
  BEBEK DÜŞÜRME ŞAKASI YAPARAK İNSANLARI TROLLEDİM ! : trclips.com/video/39IeocbNWq4/video.html
  LORD OF MURAT İLE VİDEO ! : trclips.com/video/O0YQlGYD0Zo/video.html
  AMERİKAN DUBLAJ YAPARAK SOKAKTAKİ İNSANLARI TROLLEDİM ! : trclips.com/video/mT1rvcsWMVU/video.html
  PARKTAN ÇOCUK KAÇIRMAK ! - SOSYAL DENEY : trclips.com/video/h3gct8N2DRI/video.html
  100 TL İLE DÜRÜSTLÜK TESTİ - SOSYAL DENEY (PARAYI ÇALDIRDIK) : trclips.com/video/eCaaMJv8Dqw/video.html
  ➤➤ ENGELLİ KIZ VİDEOSU ! (Sosyal Deney) : trclips.com/video/EYUROQ-NgRY/video.html
  ➤➤ TRclipsR'LARA HOLLYWOOD Amerikan DUBLAJI !! Orkun Işıtmak, FURKANYAMANHD : trclips.com/video/yVmilhZoJX8/video.html
  ➤➤ SEVGİLİME AYRILMA ŞAKASI (AYRILDIK!) : trclips.com/video/Qj8YkYLrxUw/video.html
  SİHİRBAZLIK İLE İNSANLARI BAYILTTIM ! (KIZ BAYILDI)
  trclips.com/video/JZloh6QIits/video.html
  Merhaba ben Ali Muhsin Atam. Kanalımda eğlenmek ve eğlendirmek için birbirinden komik şaka, amerikan dublajları, hollywood dublajları, komik montajlar, parodiler, sosyal deneyler, eşek şakaları ve sevgilim ile beraber eğlenceli videolar hazırlıyoruz. Umarız bu kanalda kendinizi bulur ve eğlenirsiniz
 • EğlenceEğlence

YORUMLAR • 7 613