Gürkan, Hüsnü'nün ocağına çöreklendi! - Arka Sokaklar 473. Bölüm

Paylaş
Ekle
 • katma 16 Mar 2018
 • Arka Sokaklar 473. Bölümde Zeliş ile haber peşinde koşarken yaralanan kameraman Gürkan, Çoban Ailesinin vicdanını sömürdü!
  Zeliş ve kameraman arkadaşı Gürkan kapkaç olayı haberi sırasında tehlike ile karşı karşıya kalmışlardı. Adamı takip ederlerken fark edilmişler ve adamın silahından çıkan kurşunla Gürkan yaralanmıştı. Olaylar bu noktadan sonra başlar. Bekar hayatı yaşayan Gürkan, Nazike'nin iyileşene kadar kendi evlerinde kalma teklifini kabul eder. Gürkan, başta Zeliş olmak üzere evdekileri köle gibi kullanmaya başlar. Hüsnü bile vicdan yapar ve onun hiç bir şeyinin eksik edilmemesi için eve baskı bile yapar. Ev halkı illallah etmiştir. Gürkan'ın istekleri bitmek bilmez duruma gelir; fakat, öyle bir hata yapar ki Hüsnü'nün gazabına uğrar!
  Arka Sokaklar 473. Bölüm Özeti
  Ekip, Lojistik firma sahibi Numan'a yapılan saldırıyı araştırıyor!
  Lojistik firma sahibi Numan, yanında adamı Cemil ve korumasıyla silahlı saldırıya uğrar. Ekibimizin yaptığı inceleme sonucunda, saldırıyı Yıldırım isimli eski çalışanlarının yaptığı ortaya çıkar. Numan, polisin olayın peşine düşmesini istemeden konuyu kendi aralarında çözmeye çalışır; ancak, ekibimiz saldırı sebebini çözünceye kadar uğraşacaktır. Olayın arkasından herkesi hayrete düşürecek bir isim bulunmaktadır. Rıza Baba ve ekibi o ismi yakalamadan işin peşini bırakmamaya kararlıdır.
  Tunç’un arkadaşı Erhan, otobanda kazaya uğrar. Mesut da hastaneye gider. Erhan’ın kanında uyuşturucu maddeye rastlanır. Olayın aslı araştırılınca, Erhan’ın uyuşturucu kullanmasına sebep olan kişiler tehlikelidirler ve bu durumdan Tunç’un başına bir şey gelmesinden korkulur.
  Cemil, Kadir Altun’un gözüne girip has adamı olabilmek için Yusuf’un lojistik firmasıyla anlaşmaya çalışır. Yusuf çalışmak istemeyince, inşaatında yangın çıkarırlar.
  Arka Sokaklar heyecan dolu yeni bölümüyle cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!
  KÜNYE
  Yapımcı : Erler Film / Türker İnanoğlu
  Yönetmen : Orhan Oğuz
  Genel Koordinatör : Yılmaz Ekmekçi
  Senaryo Danışmanı : Ahmet Yurdakul
  Senaryo : Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul
  Müzik : Murat Evgin
  Oyuncular : Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), Oya Okar (Selin), Alp Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Özlem Çınar (Aylin), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), İpek Yaylacıoğlu Usta (Pınar), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Merve Oflaz (Bahar), Can Başak (Arif Müdür), Boğaç Aksoy (Volkan), Başak Atıcı (Hande), Kerimhan Duman (Tunç), Manolya Aşık (Şule), Yüsra Geyik (Zeliha), Onur Bay (Tekin), Furkan Göksel (Metin), Tunç Oğuz (Arda), Beste Seyhan Şamcı (Eda), Melisa Şalgam (Asiye), Efe Günay (Haydarberk), Kaan Uslu (Efe), Ada Baykan (Zeyno Bebek)

YORUMLAR • 1