Aslan Ailem 23.Bölüm

Paylaş
Ekle
 • katma 25 Mar 2018
 • TRT Televizyon kanalına abone olun: goo.gl/no13Az
  Burcu ve Murat aşkı büyük bir sınavdan geçecek. Her ikisini de bir karar verme aşamasına getirecek olan beklenmedik bir sürpriz onların hayatlarını nereye sürükleyecek? Bu haftanın konusu olarak ekranlara gelecek…

  Yapımcılığını ES Film’in üstlendiği, senaryosunu Ayça Mutlugil’in yazdığı, yönetmenliğini Başak Soysal’ın yaptığı Aslan Ailem'de bu hafta neler olacak:

  Murat herkesten habersiz Burcu’ya evlilik teklifi için bir sürpriz hazırlamaktadır. Fakat bu arada çiftliğe gelen beklenmedik bir zarf, Burcu’yu hayatıyla ilgili önemli bir kararın eşiğine getirir. Aşklarının sınandığı bu süreçte Murat ve Burcu’nun hayatına giren bir misafir Aslan ailesinin başına dert olur.

  Pelin ve Umut cephesinde ise Umut’un her şeyi yanlış yorumlayıp Pelin’i hamile sanması ikiliyi zor durumlara sokar. Rıfkı ve Mutlu’nun müdahaleleriyle Gayret ve Sevgi arasındaki ilişki bambaşka bir boyut kazanır.

  Bundan sonraki yaşamı ve Murat’la ilgili büyük bir ikilem yaşayan Burcu, sonunda hayatının en zor kararını verir.

  Burcu Özberk, Akın Akınözü, Hakan Salınmış, Benian Dönmez, Ferdi Sancar, Bora Akkaş, Fırat Altunmeşe, Eda Şölenci, Ceren Taşçı, Furkan Kızılay, Levent Özdilek, Mehmet Şeker, Aydan Koptur, Defne Erşen.
 • Film ve AnimasyonFilm ve Animasyon

YORUMLAR • 0