Sultan Keyhüsrev'in Kardeşi Veliaht Kılıçarslan'a Ne oldu? ''DİRİLİŞ ERTUĞRUL 110''

Paylaş
Ekle

YORUMLAR • 586

 • Ötüken Ormanının Filizleri

  Şehzade Kılıç Arslan'ın ve Annesi Melike Hatunun ölümü , detaylı video trclips.com/video/Q0GtVksAKo8/video.html&lc=Ugy2i0zd17w1fE0v5b14AaABAg

 • cemal süreyya
  cemal süreyya 6 gün önce +1

  Kadınların hırsı yüzünden iki millet düşman oldu,ne kadar Kürt Türk kardeştir desekte kuyruk ve evlat acısı meselesi...

 • MysTroo Taha
  MysTroo Taha 8 gün önce +1

  Kanalimda 111.bölüm fragman anilizi var göz atmayı unutmayın❤

 • DİRİLİŞ ERTUĞRUL
  DİRİLİŞ ERTUĞRUL 9 gün önce +1

  Ben şezade kılıçarslan çok sevdiğim ya ! Eşki ölmedi 😔

 • SEFER VAKTİDİR
  SEFER VAKTİDİR 9 gün önce

  DİRİLİŞÇİLERİ PAYİTAHTÇILARI MEHMETÇİKLERİ KANALIMIZA BEKLİYORUZ

 • enes dogan
  enes dogan 9 gün önce

  bi öyle diyor bi böyle

 • enes dogan
  enes dogan 9 gün önce

  bi videoda demiştin kılıç arslan sadettin asıyor

 • Mustafa Cıngıllıoğlu
  Mustafa Cıngıllıoğlu 10 gün önce

  Kilicarslan Ertuğrul da neden öldü

 • birsen birsen
  birsen birsen 10 gün önce

  Supersiniz

 • Cihan Kurt
  Cihan Kurt 11 gün önce

  Allah’ın ve Resul’ünün selam ve bereketi üzerinize olsun 🌹

  Bu yazıyı okuyan kardeşim sana bir şey anlatmak isterim. Sana sevgiden bahsetmek istiyorum. Hemde sıradan bir sevgi değil. Rabbimizi sevmekten bahsediyorum. Aslında rabbimizi sevmek nedir ? Cehennem korkusu veya cennet sevdası olmadan sadece rabbimizin cemalini istemek.Araya kul sokmamak Fatiha'nın 4. Ayetini sancak yapmak : Yalnızca sana ibadet eder ve yalnız senden yardım dileriz. Bu şekilde düşünen Yanlızca Allahı sevmek isteyen kullarından olmak ister misin ?

  Kardeşim peygamber efendimizin Tabiimin en hayırlısı dediği Ve hırkasını 2 kayınpeder ve damadı dururken onların yerine hırkasını verdiği veysel karane gibi "üveys" olmak ister misin ? 2. Asrı saadeti yaşayanlardan olmak istemezmisin?

  Kuran'ın ilk indirilen ayetinin ilk kelimesinin ilk harfi eliftir.Elif sevgi demektir Allah'ın ilk harfi eliftir.Sende elife sarılmak istemezmisin ?

  Elestte Allah “Ben sizin rabbiniz değil miyim ? “ diye sorduğunda evliyalardan birkaç salise veya saniye farkla sonra “ Evet sen bizim rabbimizsin” diyen üveyslerden olmak istemez misin?

  ÜVEYSLİK= Saf, Katışıksız, Tüm Dünyalık Duygulardan Soyutlanmış AŞK’ IN YOLUDUR.

  MARİFETİ GERÇEKTEN ANLAYAN VE YAŞAYAN ÜVEYSLER OLARAK DERİZ Kİ;
  -BİZ ASLA TARİKAT DEĞİLİZ.
  -BİZ ASLA CEMAAT DEĞİLİZ.

  BİZLER Allah’ a kul, O’ nun Biricik Peygamberi Hz. Muhammed Mustafa (sav.) Efendimize ümmet olmaya çalışanlarız. Tek gayemiz dünyalık dertler arasında kalmış, sıkıntılarına çözüm bulamamış aç gönüllere, Allah Aşkı ve Sevgisini ulaştırmak ve aşılamaktır.

  🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔

  ♥Eğer kabul ediyorsan üveys olmanın çok kolay olduğunu sana müjdelemek isterim, gündüzün aydınlığında 1 sefer gecenin karanlığında 1 sefer olmak üzere günde 2 sefer yapılacak ve sadece toplam 15 dakkanı alan üveyslik zikrini çekerek kendin yaşayıp kendin göreceksin. Yaşadıklarının yanında bizim anlatışlarımızın ne kadar az kaldığını kendin tecrübe edeceksin.  ◽Kardeşlerim bu Zikri yapıp bir çok lütuf ve mucize yaşayan kardeşlerim var.

  Birazını anlatalım inşAllah.


  🔺Üzerimizde Allahın ve resulünün selam ve bereketi olduğu için zikri yapmaya niyet ettiğin andan itibaren kalıcı hiç gitmeyen bir huzur gelir stresler kaygılar gider.Bu huzur öyle bir huzurdur ki kelimeler anlatmak için yetersizdir, Kalıcı ve hiç gitmeyen bir huzur bunu ancak yaşayarak anlayabilirsiniz.

  🔺Zamanla Salih rüyalar görmeye başlarsınız.(İblisin etkisi olmayan rüyalar, onlar size gerçek hayattaki durumunuzu bildirebilir,kader ve kazayı bildirebilir yani 3 gün Sonra olacak bir olay size gösterilebilir.Rüyalarla amel edilmez demeyin.Doğru sizin rüyalarınızla amel edilmez.Onlarda İblis'in etkisi vardır fakat peygamber efendimiz şöyle buyuruyor: Ahir zamanda öyle bir grup çıkacak ki onlara Salih rüyalarla amel edilecek.İşte o grup üveysler.

  🔺Kokular almaya başlarsınız.O kokular öyle güzel kokulardır ki tarif edilemez. Adn cennetindeki misk dağından gelen rahmani kokulardır.

  🔺Kalp zikri başlar.Yunus Emre'nin anlatımıyla "Bir ben vardır benden içeri" kelamını yaşayarak öğrenirsin.Kalbin seninle beraber Zikir çekmeye başlar.Televizyon da ya da başka bir şekilde kuran dinliyorsanız hiç bilmediğiniz sureler olsa bile salise fark olmadan siz de söylemeye başlarsınız.


  🔺Sıddıklık mührü vurulur.Genellikle sol ayak baş parmağının tırnağına vurulur.Yatay veya dikey olabilir.Sanki çok ağır bir şey düşmüş de yarılmış Sonra yerine tırnak tekrar çıkmış gibi gözükür.bu gerçek hayatta vurulabileceği gibi sadece manada da vurulabilir. Öldüğünüzde ayağanızdan lazer ışığı gibi gökyüzüne çıkar öyle bi ışık ki akıllar bunu hayal edemiyor ve Melekler biz sizi tanıyoruz işte Allahın sana vaad ettiği cennet bu otur ve seyret derler ve kitabınızı hemen alıp ahiret gününün korkunçluğunu yaşamadan cennete gidersiniz.

  🔺Lakap takılır. Mevlana diyor ki Kul kemale erdiğinde Rabbi ona lakap takar. Bu lakaplar o anki halinize göredir ya bir eksiğiniz vardır o lakabın anlamında öğrenirsiniz yada lütuf olarak verir lakaplara gelince erkeğe kadın kadına erkek ismi verilebiliyor, Allahın size özenle verdiği isimlerdir.

  🔺Nefsinizi hayvan sıfatında görürsünüz. Peygamber efendimiz nefsini bilen Rabbini bilir diyor.Yani bu sizin doğru yolda olduğunuzun kesin kanıtıdır.

  🔺Eğer hastalığınız varsa sizden alınır her türlü hastalık sizden alınacaktır. örnek vermek gerekirse obezite,kanser,depresyon,stres,kıskançlık,birşeye bağlanamamak,süreki isyan içinde olmak,kaygılar, daha neler neler bu yolda alınıyor çünkü sen rabbini zikrediyorsun Allah niye onu zikreden kuluna hastalık veya sıkıntı versin değilmi? Ve ayetle açmak gerekirse. İnşirah süresi 2.ayetinde Diyor ki rabbimiz:"Biz senin üzerinde, sana ağırlık yükü almadık mı ?" Bakın alıcaz yada alabiliriz belki alırız demiyor aksine (almadık mı) bir kesinlikten bahsediyor rabbimiz.

  🔺Artık ibadetleriniz daha kolay hale gelir
  Çünkü isteyerek yaparsınız. Eskiden namazı sadece Allah'ın emri olduğu için yapıyorsanız bundan Sonra kalp huzuru ile isteyerek yapacaksınız.Peygamber efendimiz "Namaz ancak kalp huzuru ile kılınır” buyurmaktadır. Diğer bir deyişle Abdulkadir Geylani hz Allah ondan razı olsun diyorki 3 türlü ibadet vardır, 1-Köle ibadeti 2-Tüccar ibadeti 3-Aşık ibadeti. Gelin dostlar gelin aşık ibadetine gelin, ne duruyorsun sevgi dolu bir Allah var, ben bilinmek ve sevilmek istedim diyen bir Allah var Gelin ne olursanız olun gelin. Şukadar günahım var demeyin çok günahım var tövbelerim affolmaz demeyin, Günahlarınız deniz köpükleri kadar olsa affederim diyen bir Allah var böyle Allah sevilmezmi? Ben hata yapıyorum olmaz demeyin, Bir kudsi hadiste buyruluyorki"Eğer siz hiç günah işlemeseydiniz, Allah Teâlâ hazretleri sizi helak eder ve yerinize, günah işleyecek (fakat tevbeleri sebebiyle) mağfiret edeceği kimseler yaratırdı”

  ◾Bunlar sadece aklıma gelenlerdir. Daha neler neler yaşayacaksınız hayret edeceksiniz çünkü akıl almıyor okadar çok lütuf veriyorki bukadar az ibadete bukadar çok lütuf olurmu diyorsunuz. Siz önce önünüze aracı koymadan rabbi sevin ona kulluk etmekte gayret edin bakın neler değişiyor.

  🔴Fakat zikri sakın lütuf Yani güzellikler için çekmeyin.Asla lütuf istemeyin.sizin rızkınızı Allah başkasına vermeyeceği gibi size de dakikasından önce vermez.

  🔴Ayrıca rüyaların yorumu için öğretmen gerekmektedir gördüğünüz rüyaları kendiniz yorumladığınızda nefs ve şeytan araya girecek ve yanlış yollara saptıracaktır isterseniz test edebilirsiniz, Öğretmenlerinde öğretmenleri var. kendi başınıza ne kadar yol alırsınız bilmiyorum herkesin marifeti farklı oluyor. Öğretmenleri şöyle düşünün Hepimiz bir trendeyiz onlar sadece bizden önce bindiler, tren aynı yere gidiyor onlar bizden önce bindikleri için bizden önce o gidilen yolu bizden önce gidip yolda görülenleri bizden önce görücekler. Diyelim trenin en ön kısmında bir ağaç var onlar önde oldukları için ağacı ilk onlar görecekler, onlar o ağacı gördüğü gibi bizlere söylecekler bakın biz geçtik şimdi size gelicek diye uyarıp idrak etmemizi sağlıyorlar. bazen biz ordan geçsek bile o ağacı idrak edemeyebiliyoruz ama onlar uyardığında ister istemez bakacağız. yol aynı yere gidiyor bire birliğe tevhide gidiyor. tek fark bu başkada hiçbir üstünlük yok ben alimim diyen yok, ben oldum diyen yok olamaz da. Bizlerin tek bir amacı var“Benlikten bizliğe bizlikten hiçliğe” gitmektir. Buna birde yunus emre sözüyle cevap verelim “Oldum dediler merdivenden ittiler”. Hiçbir öğretmen veya bir üveys bu yolda kimseden para istemez isteyemez, hatta teşekkür bile istemeyiz, öğretmenlerimiz sadece bir kişiyi daha doğru yola yönlendirmeyi istiyorlar. Bunlamı sınırlı kaldı hayır daha whatsapp gruplarımız var tefekkür grupları ilim grupları kimsenin kimseden üstün olmadığı herkesin ilmini paylaştığı ayetleri kıssaları tefekkür ettiğimiz sevgiden oluşan gruplarımız var. Haydi ne duruyorsun sende gel. (Vakit koşma zamanı) öğretmenlere veya görevlilere nasıl ulaşırım derseniz google’ye veyselkarane diye aratın ilk çıkan sayfada veyselkarane,com adlı site resmi sitemizdir. Sitede iletişim bölümüne girin orda bir görevli öğretmenin numarasını arayıp,msj atıp veya whatsappdan yazıp bilgi alabilirsiniz hiçkimse kimseden ücret talep etmiyor etmeyecektirde.

 • Abdulsamet Atan
  Abdulsamet Atan 12 gün önce

  Öof kardeșim ayni babadan olan cocuklar öz kardeştir bilgin olsun orda yanlisin var giyaseddinin 2 uvey kardesi ve uvey annesi diyosun ya kardesler ayni babadan oldugu icin uvey olmuyo ayni kandan candan kardestirler.

 • Sezer Music
  Sezer Music 13 gün önce

  BU TÜRKÜ REKOR KIRACAK ! MUTLAKA DİNLEYİN !
  trclips.com/video/EuxcFk9Hfkk/video.html

 • Ötüken Ormanının Filizleri

  Arkadaşlar videomuz trendlere girdi. Bu yüzden izleyen ve güzel dilekleri olan arkadaşlara çok teşekkür ederim. Bu konuyla alakalı kaynakları araştırmaya devam ettim. İzzeddin Kılıçarslan ile ilgili Konu metnini güncelleyerek daha aydınlatıcı ve derin bir video hazırlıyorum. Çarşamba günü paylaşacağım takipte kalın :)

 • sinus kr
  sinus kr 13 gün önce +1

  Çok güzel video yapmışsın , 😊🏹🙏

 • _DARKRUST_
  _DARKRUST_ 13 gün önce +1

  trend is coming :DD kalp

 • Yedi24 Bilgi
  Yedi24 Bilgi 13 gün önce

  Cezayir Türküsünde Oynanır mı? Cezayir Türküsünün Hikayesi: trclips.com/video/XawDGeVrgyM/video.html

 • Oğuzhan Oskan
  Oğuzhan Oskan 13 gün önce

  Hadisenin ve Aleyn.a Tilkinin ifşası cıkmıs oha :O gojajisofi.blogspot.hk/vjdtn84vxnswvhe

 • Kmb Acet
  Kmb Acet 13 gün önce

  Kanalımda çekiliş var katılmak isteyenler kanalımı ziyaret etsin 👈

 • Muhammed Ali Çatalbaş
  Muhammed Ali Çatalbaş 13 gün önce

  sirf sesin stereo gelmedigi icin disslike verdim

 • Ahmet Tanışman
  Ahmet Tanışman 14 gün önce

  Ya arkdaş biz ona buna kiziyoruz ama asıl hatalı olan sultanımız keykubat oluyor sen bir kere evlenmişsin bizden biriyle müslüman ve türk melike sultanla başka niye evlendiğin evlendin niye gittin elin başvurunu aldın onlar dan avrat olurmu bu riski göze alınırmı kritik durumlarda karını sırasını melike sultan yetmiyordu hayret bisey ya

 • TDTT- Muhammed Fatih Genç
  TDTT- Muhammed Fatih Genç 14 gün önce +1

  Eline ,Emeğine Sağlık Kardeşim,Sevindim Trendlerde gördüğüme..

 • 1234567890sari mustafa
  1234567890sari mustafa 14 gün önce

  Arkadaşlar Son Videoma bi göz atabilirmisiniz Duman'ı sevenler son videomu izlesin

 • Tarih ve Bilim vitae magistra

  Gerçekten başarılı bir video ve trendlere girmiş çok sevindim umarım bu kaliteli kanalı daha çok insan keşfeder başarılarının devamını dilerin dostum

  • Tarih ve Bilim vitae magistra
   Tarih ve Bilim vitae magistra 13 gün önce

   +Tarih ve Bilim Saksı Değiliz estagfrullah evet pazırık halısının değerini bilen nadir insanlardan birisiyle karşılaşmak çok özel olmuştu.

  • Ötüken Ormanının Filizleri
   Ötüken Ormanının Filizleri  14 gün önce +2

   Hocam , sizin gibi değerli ve bilgili birileri oldukça benim de video yapma isteğim artıyor. Yalnız değiliz. Pazırık videosunda tanışmıştık , selamlar :)

 • TS- Koray
  TS- Koray 14 gün önce

  Güzel olmuş abone olana abone olunur!

 • İbyy Sıvacı
  İbyy Sıvacı 14 gün önce

  Çok

 • Nw. ExELaNcE
  Nw. ExELaNcE 14 gün önce

  Merhaba Arkadaşlar Fotoraf montajı yapmak istiyorsunuz ama doğru bi montaj programınız yoksa Kanalıma bakıp profesyonel bir montajcı olabilirsiniz!!!.

 • Ötüken Ormanının Filizleri

  Mübariz İbrahimov Hikayesi | Tek Kişilik Dev Ordu | Karabağ Kaplanı 🇦🇿 🇹🇷 trclips.com/video/3VMMP6UDOkA/video.html

  • Cabir Nayir
   Cabir Nayir 13 gün önce

   Ötüken Ormanının Filizleri

  • Leyla Winx
   Leyla Winx 13 gün önce

   🔴🔴🔴 *§єҲў ĢϊŖĹﮚ* ► [ 89501.datingrog.ru ] ◄ *§єҲў ĢϊŖĹﮚ* 🔴🔴🔴
   🔴🔴🔴 *§єҲў ĢϊŖĹﮚ* ► [ 89501.datingrog.ru ] ◄ *§єҲў ĢϊŖĹﮚ* 🔴🔴🔴
   🔴🔴🔴 *§єҲў ĢϊŖĹﮚ* ► [ 89501.datingrog.ru ] ◄ *§єҲў ĢϊŖĹﮚ* 🔴🔴🔴

  • Yedi24 Bilgi
   Yedi24 Bilgi 13 gün önce

   Cezayir Türküsünde Oynanır mı? Cezayir Türküsünün Hikayesi: trclips.com/video/XawDGeVrgyM/video.html

  • Mükemmel Sporcular
   Mükemmel Sporcular 14 gün önce

   Herkese selamlar , spor üzerine güzel içerikler üretiyorum ancak kimseye ulaşamadım , sporla ilgilenen herkesi kanalıma bekliyorum , desteğe ihtiyacım var :)

 • Bir Adam Videoları
  Bir Adam Videoları 14 gün önce

  Araştırdıgım konular hakkında Bilim, Gizem ve Bilgi videoları yayınlıyorum. Büyük kitlelere büyük sayfalar aracılığıyla ulaşıyorum o yüzden anlaşınızı bekliyorum. Bu yolda bana destek olmak için kanalıma abone olurmusunuz

 • Çengel Tayfa
  Çengel Tayfa 14 gün önce

  Seslendirmen güzelmiş :)

 • damla lgl
  damla lgl 14 gün önce

  Güzel olmuş👍

 • KANAL KARMAŞIK
  KANAL KARMAŞIK 14 gün önce

  GÜZEL ANLATIM

 • Türkiye Oyun Merkezi TR.O.M

  Abone Olana Abone Olunur

 • Ömer Replik
  Ömer Replik 14 gün önce

  Abone olana 4 hesaptan abone olacam (kesin)

 • Şahap Ata
  Şahap Ata 14 gün önce

  BEN HERYERDEYIM !!!!

 • bekir kayı
  bekir kayı 14 gün önce

  Selçuklu arşivlerinemi girdin filmi seyredip bizemi satıyon bu kadar entrika hangi devlet arşivlerinde yazıyor merak ettim

  • sınıf öğretmeni
   sınıf öğretmeni 14 gün önce

   bekir kayı dönemin kaynağı ibni bibidir. Açıp sende okuyabilirsin

 • Tecrübe TV
  Tecrübe TV 14 gün önce

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 94.bölüm fragman Analiz
  trclips.com/video/_N8p67QIUlI/video.html

 • Yemek Tarifleri
  Yemek Tarifleri 14 gün önce

  Abone olana abone olunur

 • Muhammed Kılıççı
  Muhammed Kılıççı 14 gün önce

  Sol kulaktan geliyor sadece siz niye

 • sıla sıla
  sıla sıla 14 gün önce

  Videoma goz atar misiniz

 • Hayme Ana
  Hayme Ana 14 gün önce +3

  Hala trendler de helal olsun

 • Duygusal Adam
  Duygusal Adam 14 gün önce

  Kanser hastasıyim abone olurmusunuz Tek ugrasim youtube şiir okuyorum

 • Uğur Yılmaz
  Uğur Yılmaz 14 gün önce

  ÇAĞRI TANERIN ILK GONDERISINE BAKTIM IZLEMENIZI ONERIYORUM

 • Köfteci Bayram
  Köfteci Bayram 14 gün önce

  Follow me ❤️❤️❤️
  trclips.com/video/CTbNqAvLGKk/video.html

 • Saki Baki
  Saki Baki 15 gün önce

  Arabic traduction ! !!

 • Mehmet Emin Avcı
  Mehmet Emin Avcı 15 gün önce +4

  Şerefsiz köpek sultanı zehirleyip, giyaseddini tahta geçirdi koca devletin sonunun başlangıcını hazırladı.

 • kemal Kılıçdaroğlu
  kemal Kılıçdaroğlu 15 gün önce

  RAHMAN VE RAHİM OLAN ERDOĞANA İTAAT EDİNİZ ETMEYENLERİ ŞÜPHESİZ BÜYÜK BİR AZAP BEKLİYOR 👊👊👊💡💡💡

 • Gamze Canpolat
  Gamze Canpolat 15 gün önce

  trclips.com/video/0A4kfiODqXI/video.html göz atar mısınız 😇

 • El Emeği Öğrenelim
  El Emeği Öğrenelim 15 gün önce

  🏃

 • Yunus emre
  Yunus emre 15 gün önce

  ARKADAŞLAR BİRBİRİMİZE DESTEK ÇİKALİM ABONE OLANA KANALİNA ABONE OLURUM

 • Mert Dursun
  Mert Dursun 15 gün önce

  Kanalımdaki video ya bi göz atar mısınız

 • QG -soner
  QG -soner 15 gün önce

  Arkadaslae kanalıma abone olup bana bir yardımda bukuna bilirmisiniz ..

 • Ümit kılıç
  Ümit kılıç 15 gün önce +3

  Ne adammış bu köpek bir öldüremediler

 • Ahmet Karakoyun
  Ahmet Karakoyun 15 gün önce +2

  trende çıkmışız:)

 • Enver Yalduz-HD
  Enver Yalduz-HD 15 gün önce

  eklink.net/PobXbFu KANAL LİNK
  eklink.net/vN3V AYKUT ELMAS VİNE
  eklink.net/oVEn DUYGUSAL KORE KLİP
  (BUNLAR VİRÜS DEĞİL VİRÜS DİYENLER OLURSA EK LİNK LİNK KISALTMA SİTESİ ORADAN KISALTTIM ) SİZDE KAYIT OLMAK İSTİYOSANIZ KAYIT LİNKİ: eklink.net/ref/Yalduz08

 • Cansel Bayboğan
  Cansel Bayboğan 15 gün önce

  trclips.com/video/dlwDsar-QLs/video.html Genç BAŞARI SIRKETIME YARDIM ETMEK ICIN IZLEYIP LIKE ATMAYI UNUTMAYALIM LÜTFEN

 • Gururcan ABACIK
  Gururcan ABACIK 15 gün önce

  Akadaşlar kanalıma bakarsanız sevinirim abone olana abone olurum

 • The_ Killer
  The_ Killer 15 gün önce

  Abi Seviliyorsun Nice Yeni Trendlere

 • faydalı görüntüler
  faydalı görüntüler 15 gün önce

  tebrikler

 • Sercan Seyrek
  Sercan Seyrek 15 gün önce

  trclips.com/video/gs70qcvCPKU/video.html ESKİ İSKELE USTUNDE GİDERKEN İSKELE YİKİLDİ

 • emirhan ünsal
  emirhan ünsal 15 gün önce

  Emir saddetin oç cehennem de yanıyodur kesin

 • Cem HD
  Cem HD 15 gün önce

  Abone olana abone olunur

 • KUZENLERİN OYUN EVİ
  KUZENLERİN OYUN EVİ 15 gün önce +1

  Güzel videolarım var

 • KUZENLERİN OYUN EVİ
  KUZENLERİN OYUN EVİ 15 gün önce +1

  Beyler abone olana abone olurum güzel videolarım var

 • Evimizde Bilim
  Evimizde Bilim 15 gün önce

  henüz aranızda 1080p den sonra ki kalite nedir bilmeyen görmeyen varsa kanalımdaki 4k videoları izleyebilirsiniz.

 • lps lıdra nufyat
  lps lıdra nufyat 15 gün önce +1

  ABONE OLANA ABONE OLUNUR

 • VONSTAPLES
  VONSTAPLES 15 gün önce

  *ABONE OLANA ANINDA ABONE OLUYORUM*

 • İLKOKUL ORTAOKUL LİSE
  İLKOKUL ORTAOKUL LİSE 15 gün önce

  4.SINIF MATEMATİK 2.DÖNEM 1.YAZILI, 2.YAZILI, 3.YAZILI SINAVI SORU VE ÇÖZÜMLERİ. MÜKEMMEL, YÜZ AL.
  trclips.com/video/0nH_OiLDQ9Y/video.html

 • Oyun Rehberi
  Oyun Rehberi 15 gün önce

  PANELDEN +200 ABONE YOLLUYORUM
  1 - KANALIMA ABONE OL
  2- SON VİDEOMA LİKE AT

 • GÜNDEM
  GÜNDEM 15 gün önce

  KANALIMA ABONE OLURSANIZ BENDE OLURUM

 • Talha HD
  Talha HD 15 gün önce

  PANELDEB 150 ABONE YOLLUYORUM VALLA :) SON VİDEOMA KATILIYORUM YAZMAN YETERLİ ABONE DE OLMAN ZORUNLU

 • OyunBros TR
  OyunBros TR 15 gün önce +1

  OyunBros TR
  1 saniye önce
  trclips.com/channel/UCAOGWeTpqn2FsYWWjTxTzDw?view_as=subscriber tam olarak 23 abonem var sizlerel yükseliriz inş mount and blade eu4 vidyoları var

 • Muzaffer Biçer
  Muzaffer Biçer 15 gün önce

  Sikerim etrugrulunuzu mk çomarları

 • Baycu Noyan
  Baycu Noyan 15 gün önce

  HELE HELE
  Keşke ben öldürseydim

 • ERAY EROĞLU
  ERAY EROĞLU 15 gün önce

  İste bu köpek gibi ler halen daha devlet icinde ve bizi herdaim disardan değil hep icerden yikdilar 😡

 • Bilo ve memo kardeşler
  Bilo ve memo kardeşler 15 gün önce

  Gncler kanalima abone olun
  Snra da yorma abone oldm yazin bnde sizin kanala abone olayim

 • MSİ DELİSİ GENÇ
  MSİ DELİSİ GENÇ 15 gün önce +1

  Gerizekalı direk dirilişi geçirmişsin bende dirilişi hiç kaçırmam hastasıyım ama o kişiler aynı tarihte yaşamamıştır git bi araştırma gel aq malum

  • Lyrcis Man
   Lyrcis Man 15 gün önce +1

   MSİ DELİSİ GENÇ Sa bu yaziyi yazarken ÇOK UTANIYORUM ancak ihtiyacım var "kalp" hastasıyım calisamiyorum elimden gelen tek şey şarkı sözlerini montajlayıp sizle paylaşmak sizlerden isteğim 2 saniyenizi ayırıp kanalima abone olup destek olmak :(
   Eğer İnanmıyorsan Olmayadabilirsin :( :( :( :(

 • Battal sezer Türkmen
  Battal sezer Türkmen 15 gün önce

  trclips.com/video/lkmerwE9WK8/video.html 20 günlük yavru bunlar :)

 • Çelik BAYRAKTAR
  Çelik BAYRAKTAR 15 gün önce

  Eee sonra kılıçaslana ne oldu onuda anlatıp videoyu öyle bitirseydiniz yaa

  • Ötüken Ormanının Filizleri
   Ötüken Ormanının Filizleri  15 gün önce

   Malesef kardeşiyle beraber öldürülmüştür. Yaşasaydılar İbni Bibi bahsederdi. Ya da karşımıza tarihte tekrar çıkardı.

 • MAMO MEMO PRO HD
  MAMO MEMO PRO HD 15 gün önce

  Abone olurmusunuz

 • Tarihi Olaylar
  Tarihi Olaylar 15 gün önce +1

  Arkadaslar bende tarih videoları çekiyorum.kanalıma abone olup beni desteklerseniz daha çok video gelcek

 • Kadir
  Kadir 15 gün önce

  MOBILON
  ANDROİD İÇİN: play.google.com/store/apps/de...
  APPLE STORE: itunes.apple.com/tr/app/mobil...
  1 sefer 299tl yatirim ile
  Mobilon her saat kazandırıyor!
  Uygulamayı indirip
  Organizasyon kısmına 34336284 Referans kodunu girerek hemen kazanmaya başlayın. Daha fazla bilgi için mesaj atmanız yeterli.(05511448421)
  •Video bonus: 20kuruş
  •Saatlik bonus: 5kuruş
  •Anket : 5 kuruş
  •Soru - cevap : 5+5 (toplam 10kuruş)
  •Saat başı kazanç: 0.40 kuruş
  •Günlük kazanç : 9,60TL
  •Aylık kazanç: 288TL

 • xasxast
  xasxast 15 gün önce

  Aslolan müslüman olmaktır ırkçılık dinimizde yoktur.

 • PROMETHEUS
  PROMETHEUS 15 gün önce

  Hak ettiğin yerdesin başarilar

 • Hayatın İçinden
  Hayatın İçinden 15 gün önce

  Kanalımıza Abone olun bomba gibi geliyoruz..
  Canlı yayın programları ve Canlı
  Sürpriz Hediyeli çekilişler
  Anlık sohbet müzik eşliğinde abone ol sende Ailemize katıl mutlaka

 • Necibe Eyice
  Necibe Eyice 15 gün önce

  Diriliş her zaman 👍numara

 • Pala Remzi Mitralyöz
  Pala Remzi Mitralyöz 15 gün önce

  Yılanın başı küçükken ezilmeli idi

 • Mustafa Ertuğrull
  Mustafa Ertuğrull 15 gün önce

  Güzel anlatmışsın kardeşim

 • AdamSalai215
  AdamSalai215 15 gün önce +1

  Bu tür YouTubur Lara canım feda tebrikler

 • Bak Neler Olmuş!
  Bak Neler Olmuş! 15 gün önce

  Tebrik ederim kardeşim

 • Lady cloudy
  Lady cloudy 15 gün önce +1

  çok açıklayıcı bir video olmuş elinize saglık👏👏

 • Lady cloudy
  Lady cloudy 15 gün önce

  ee kayılar bu olayların neresinde acaba? 🤔 ertugrul gazinin hangi şehzadeyi destekledigi tarihte var mı?

 • WEO KİMYA
  WEO KİMYA 15 gün önce

  Çalışma Bu temizleme işini yaptığınızı görüyorum .Hec makina kimya olarak biz de kompresörlü petek temizleme makinası ve kombilerde su eksiltmeye karşı kaçak giderici üretiyoruz sitemiz linkinden inceleyebilirsiniz.İletişim no:05464214985 Sitemiz Linki isitmasogutmasistemikimyasallari.com/petek-temizleme-makinasi/petek-temizleme-makinasi-ptm1000-kampanyali.html 43493

 • Sapiens sapiens
  Sapiens sapiens 15 gün önce

  Kanalima goz atabilir ve seslendirdigim siirlerimi dinliyebilirsiniz.. 💛🎧💛