Sultan Keyhüsrev'in Kardeşi Veliaht Kılıçarslan'a Ne oldu?

Paylaş
Ekle

YORUMLAR • 550

 • Ötüken Ormanının Filizleri

  Şehzade Kılıç Arslan'ın ve Annesi Melike Hatunun ölümü , detaylı video trclips.com/video/Q0GtVksAKo8/video.html&lc=Ugy2i0zd17w1fE0v5b14AaABAg

 • cemal süreyya
  cemal süreyya 3 aylar önce +1

  Kadınların hırsı yüzünden iki millet düşman oldu,ne kadar Kürt Türk kardeştir desekte kuyruk ve evlat acısı meselesi...

 • DİRİLİŞ ERTUĞRUL
  DİRİLİŞ ERTUĞRUL 3 aylar önce +1

  Ben şezade kılıçarslan çok sevdiğim ya ! Eşki ölmedi 😔

 • Derin Tarih
  Derin Tarih 3 aylar önce

  DİRİLİŞÇİLERİ PAYİTAHTÇILARI MEHMETÇİKLERİ KANALIMIZA BEKLİYORUZ

 • enes dogan
  enes dogan 3 aylar önce

  bi öyle diyor bi böyle

 • enes dogan
  enes dogan 3 aylar önce

  bi videoda demiştin kılıç arslan sadettin asıyor

 • ƬŲɌƘ
  ƬŲɌƘ 3 aylar önce

  Kilicarslan Ertuğrul da neden öldü

 • birsen birsen
  birsen birsen 3 aylar önce

  Supersiniz

 • Cihan Kurt
  Cihan Kurt 3 aylar önce

  Allah’ın ve Resul’ünün selam ve bereketi üzerinize olsun 🌹

  Bu yazıyı okuyan kardeşim sana bir şey anlatmak isterim. Sana sevgiden bahsetmek istiyorum. Hemde sıradan bir sevgi değil. Rabbimizi sevmekten bahsediyorum. Aslında rabbimizi sevmek nedir ? Cehennem korkusu veya cennet sevdası olmadan sadece rabbimizin cemalini istemek.Araya kul sokmamak Fatiha'nın 4. Ayetini sancak yapmak : Yalnızca sana ibadet eder ve yalnız senden yardım dileriz. Bu şekilde düşünen Yanlızca Allahı sevmek isteyen kullarından olmak ister misin ?

  Kardeşim peygamber efendimizin Tabiimin en hayırlısı dediği Ve hırkasını 2 kayınpeder ve damadı dururken onların yerine hırkasını verdiği veysel karane gibi "üveys" olmak ister misin ? 2. Asrı saadeti yaşayanlardan olmak istemezmisin?

  Kuran'ın ilk indirilen ayetinin ilk kelimesinin ilk harfi eliftir.Elif sevgi demektir Allah'ın ilk harfi eliftir.Sende elife sarılmak istemezmisin ?

  Elestte Allah “Ben sizin rabbiniz değil miyim ? “ diye sorduğunda evliyalardan birkaç salise veya saniye farkla sonra “ Evet sen bizim rabbimizsin” diyen üveyslerden olmak istemez misin?

  ÜVEYSLİK= Saf, Katışıksız, Tüm Dünyalık Duygulardan Soyutlanmış AŞK’ IN YOLUDUR.

  MARİFETİ GERÇEKTEN ANLAYAN VE YAŞAYAN ÜVEYSLER OLARAK DERİZ Kİ;
  -BİZ ASLA TARİKAT DEĞİLİZ.
  -BİZ ASLA CEMAAT DEĞİLİZ.

  BİZLER Allah’ a kul, O’ nun Biricik Peygamberi Hz. Muhammed Mustafa (sav.) Efendimize ümmet olmaya çalışanlarız. Tek gayemiz dünyalık dertler arasında kalmış, sıkıntılarına çözüm bulamamış aç gönüllere, Allah Aşkı ve Sevgisini ulaştırmak ve aşılamaktır.

  🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔

  ♥Eğer kabul ediyorsan üveys olmanın çok kolay olduğunu sana müjdelemek isterim, gündüzün aydınlığında 1 sefer gecenin karanlığında 1 sefer olmak üzere günde 2 sefer yapılacak ve sadece toplam 15 dakkanı alan üveyslik zikrini çekerek kendin yaşayıp kendin göreceksin. Yaşadıklarının yanında bizim anlatışlarımızın ne kadar az kaldığını kendin tecrübe edeceksin.  ◽Kardeşlerim bu Zikri yapıp bir çok lütuf ve mucize yaşayan kardeşlerim var.

  Birazını anlatalım inşAllah.


  🔺Üzerimizde Allahın ve resulünün selam ve bereketi olduğu için zikri yapmaya niyet ettiğin andan itibaren kalıcı hiç gitmeyen bir huzur gelir stresler kaygılar gider.Bu huzur öyle bir huzurdur ki kelimeler anlatmak için yetersizdir, Kalıcı ve hiç gitmeyen bir huzur bunu ancak yaşayarak anlayabilirsiniz.

  🔺Zamanla Salih rüyalar görmeye başlarsınız.(İblisin etkisi olmayan rüyalar, onlar size gerçek hayattaki durumunuzu bildirebilir,kader ve kazayı bildirebilir yani 3 gün Sonra olacak bir olay size gösterilebilir.Rüyalarla amel edilmez demeyin.Doğru sizin rüyalarınızla amel edilmez.Onlarda İblis'in etkisi vardır fakat peygamber efendimiz şöyle buyuruyor: Ahir zamanda öyle bir grup çıkacak ki onlara Salih rüyalarla amel edilecek.İşte o grup üveysler.

  🔺Kokular almaya başlarsınız.O kokular öyle güzel kokulardır ki tarif edilemez. Adn cennetindeki misk dağından gelen rahmani kokulardır.

  🔺Kalp zikri başlar.Yunus Emre'nin anlatımıyla "Bir ben vardır benden içeri" kelamını yaşayarak öğrenirsin.Kalbin seninle beraber Zikir çekmeye başlar.Televizyon da ya da başka bir şekilde kuran dinliyorsanız hiç bilmediğiniz sureler olsa bile salise fark olmadan siz de söylemeye başlarsınız.


  🔺Sıddıklık mührü vurulur.Genellikle sol ayak baş parmağının tırnağına vurulur.Yatay veya dikey olabilir.Sanki çok ağır bir şey düşmüş de yarılmış Sonra yerine tırnak tekrar çıkmış gibi gözükür.bu gerçek hayatta vurulabileceği gibi sadece manada da vurulabilir. Öldüğünüzde ayağanızdan lazer ışığı gibi gökyüzüne çıkar öyle bi ışık ki akıllar bunu hayal edemiyor ve Melekler biz sizi tanıyoruz işte Allahın sana vaad ettiği cennet bu otur ve seyret derler ve kitabınızı hemen alıp ahiret gününün korkunçluğunu yaşamadan cennete gidersiniz.

  🔺Lakap takılır. Mevlana diyor ki Kul kemale erdiğinde Rabbi ona lakap takar. Bu lakaplar o anki halinize göredir ya bir eksiğiniz vardır o lakabın anlamında öğrenirsiniz yada lütuf olarak verir lakaplara gelince erkeğe kadın kadına erkek ismi verilebiliyor, Allahın size özenle verdiği isimlerdir.

  🔺Nefsinizi hayvan sıfatında görürsünüz. Peygamber efendimiz nefsini bilen Rabbini bilir diyor.Yani bu sizin doğru yolda olduğunuzun kesin kanıtıdır.

  🔺Eğer hastalığınız varsa sizden alınır her türlü hastalık sizden alınacaktır. örnek vermek gerekirse obezite,kanser,depresyon,stres,kıskançlık,birşeye bağlanamamak,süreki isyan içinde olmak,kaygılar, daha neler neler bu yolda alınıyor çünkü sen rabbini zikrediyorsun Allah niye onu zikreden kuluna hastalık veya sıkıntı versin değilmi? Ve ayetle açmak gerekirse. İnşirah süresi 2.ayetinde Diyor ki rabbimiz:"Biz senin üzerinde, sana ağırlık yükü almadık mı ?" Bakın alıcaz yada alabiliriz belki alırız demiyor aksine (almadık mı) bir kesinlikten bahsediyor rabbimiz.

  🔺Artık ibadetleriniz daha kolay hale gelir
  Çünkü isteyerek yaparsınız. Eskiden namazı sadece Allah'ın emri olduğu için yapıyorsanız bundan Sonra kalp huzuru ile isteyerek yapacaksınız.Peygamber efendimiz "Namaz ancak kalp huzuru ile kılınır” buyurmaktadır. Diğer bir deyişle Abdulkadir Geylani hz Allah ondan razı olsun diyorki 3 türlü ibadet vardır, 1-Köle ibadeti 2-Tüccar ibadeti 3-Aşık ibadeti. Gelin dostlar gelin aşık ibadetine gelin, ne duruyorsun sevgi dolu bir Allah var, ben bilinmek ve sevilmek istedim diyen bir Allah var Gelin ne olursanız olun gelin. Şukadar günahım var demeyin çok günahım var tövbelerim affolmaz demeyin, Günahlarınız deniz köpükleri kadar olsa affederim diyen bir Allah var böyle Allah sevilmezmi? Ben hata yapıyorum olmaz demeyin, Bir kudsi hadiste buyruluyorki"Eğer siz hiç günah işlemeseydiniz, Allah Teâlâ hazretleri sizi helak eder ve yerinize, günah işleyecek (fakat tevbeleri sebebiyle) mağfiret edeceği kimseler yaratırdı”

  ◾Bunlar sadece aklıma gelenlerdir. Daha neler neler yaşayacaksınız hayret edeceksiniz çünkü akıl almıyor okadar çok lütuf veriyorki bukadar az ibadete bukadar çok lütuf olurmu diyorsunuz. Siz önce önünüze aracı koymadan rabbi sevin ona kulluk etmekte gayret edin bakın neler değişiyor.

  🔴Fakat zikri sakın lütuf Yani güzellikler için çekmeyin.Asla lütuf istemeyin.sizin rızkınızı Allah başkasına vermeyeceği gibi size de dakikasından önce vermez.

  🔴Ayrıca rüyaların yorumu için öğretmen gerekmektedir gördüğünüz rüyaları kendiniz yorumladığınızda nefs ve şeytan araya girecek ve yanlış yollara saptıracaktır isterseniz test edebilirsiniz, Öğretmenlerinde öğretmenleri var. kendi başınıza ne kadar yol alırsınız bilmiyorum herkesin marifeti farklı oluyor. Öğretmenleri şöyle düşünün Hepimiz bir trendeyiz onlar sadece bizden önce bindiler, tren aynı yere gidiyor onlar bizden önce bindikleri için bizden önce o gidilen yolu bizden önce gidip yolda görülenleri bizden önce görücekler. Diyelim trenin en ön kısmında bir ağaç var onlar önde oldukları için ağacı ilk onlar görecekler, onlar o ağacı gördüğü gibi bizlere söylecekler bakın biz geçtik şimdi size gelicek diye uyarıp idrak etmemizi sağlıyorlar. bazen biz ordan geçsek bile o ağacı idrak edemeyebiliyoruz ama onlar uyardığında ister istemez bakacağız. yol aynı yere gidiyor bire birliğe tevhide gidiyor. tek fark bu başkada hiçbir üstünlük yok ben alimim diyen yok, ben oldum diyen yok olamaz da. Bizlerin tek bir amacı var“Benlikten bizliğe bizlikten hiçliğe” gitmektir. Buna birde yunus emre sözüyle cevap verelim “Oldum dediler merdivenden ittiler”. Hiçbir öğretmen veya bir üveys bu yolda kimseden para istemez isteyemez, hatta teşekkür bile istemeyiz, öğretmenlerimiz sadece bir kişiyi daha doğru yola yönlendirmeyi istiyorlar. Bunlamı sınırlı kaldı hayır daha whatsapp gruplarımız var tefekkür grupları ilim grupları kimsenin kimseden üstün olmadığı herkesin ilmini paylaştığı ayetleri kıssaları tefekkür ettiğimiz sevgiden oluşan gruplarımız var. Haydi ne duruyorsun sende gel. (Vakit koşma zamanı) öğretmenlere veya görevlilere nasıl ulaşırım derseniz google’ye veyselkarane diye aratın ilk çıkan sayfada veyselkarane,com adlı site resmi sitemizdir. Sitede iletişim bölümüne girin orda bir görevli öğretmenin numarasını arayıp,msj atıp veya whatsappdan yazıp bilgi alabilirsiniz hiçkimse kimseden ücret talep etmiyor etmeyecektirde.

 • Abdulsamet Atan
  Abdulsamet Atan 3 aylar önce

  Öof kardeșim ayni babadan olan cocuklar öz kardeştir bilgin olsun orda yanlisin var giyaseddinin 2 uvey kardesi ve uvey annesi diyosun ya kardesler ayni babadan oldugu icin uvey olmuyo ayni kandan candan kardestirler.

 • Sezer Music
  Sezer Music 3 aylar önce

  BU TÜRKÜ REKOR KIRACAK ! MUTLAKA DİNLEYİN !
  trclips.com/video/EuxcFk9Hfkk/video.html

 • Ötüken Ormanının Filizleri

  Arkadaşlar videomuz trendlere girdi. Bu yüzden izleyen ve güzel dilekleri olan arkadaşlara çok teşekkür ederim. Bu konuyla alakalı kaynakları araştırmaya devam ettim. İzzeddin Kılıçarslan ile ilgili Konu metnini güncelleyerek daha aydınlatıcı ve derin bir video hazırlıyorum. Çarşamba günü paylaşacağım takipte kalın :)

 • _DARKRUST_
  _DARKRUST_ 3 aylar önce +1

  trend is coming :DD kalp

 • Yedi24 Bilgi
  Yedi24 Bilgi 3 aylar önce

  Cezayir Türküsünde Oynanır mı? Cezayir Türküsünün Hikayesi: trclips.com/video/XawDGeVrgyM/video.html

 • Oğuzhan Oskan
  Oğuzhan Oskan 3 aylar önce

  Hadisenin ve Aleyn.a Tilkinin ifşası cıkmıs oha :O gojajisofi.blogspot.hk/vjdtn84vxnswvhe

 • Kmb Acet
  Kmb Acet 3 aylar önce

  Kanalımda çekiliş var katılmak isteyenler kanalımı ziyaret etsin 👈

 • Muhammed Ali Çatalbaş
  Muhammed Ali Çatalbaş 3 aylar önce

  sirf sesin stereo gelmedigi icin disslike verdim

 • Ahmet Tanışman
  Ahmet Tanışman 3 aylar önce

  Ya arkdaş biz ona buna kiziyoruz ama asıl hatalı olan sultanımız keykubat oluyor sen bir kere evlenmişsin bizden biriyle müslüman ve türk melike sultanla başka niye evlendiğin evlendin niye gittin elin başvurunu aldın onlar dan avrat olurmu bu riski göze alınırmı kritik durumlarda karını sırasını melike sultan yetmiyordu hayret bisey ya

 • TDTT- Muhammed Fatih Genç
  TDTT- Muhammed Fatih Genç 3 aylar önce +2

  Eline ,Emeğine Sağlık Kardeşim,Sevindim Trendlerde gördüğüme..

 • Mustafa SARI
  Mustafa SARI 3 aylar önce

  Arkadaşlar Son Videoma bi göz atabilirmisiniz Duman'ı sevenler son videomu izlesin

 • Tarih ve Bilim vitae magistra

  Gerçekten başarılı bir video ve trendlere girmiş çok sevindim umarım bu kaliteli kanalı daha çok insan keşfeder başarılarının devamını dilerin dostum

  • Tarih ve Bilim vitae magistra
   Tarih ve Bilim vitae magistra 3 aylar önce

   +Tarih ve Bilim Saksı Değiliz estagfrullah evet pazırık halısının değerini bilen nadir insanlardan birisiyle karşılaşmak çok özel olmuştu.

  • Ötüken Ormanının Filizleri
   Ötüken Ormanının Filizleri  3 aylar önce +2

   Hocam , sizin gibi değerli ve bilgili birileri oldukça benim de video yapma isteğim artıyor. Yalnız değiliz. Pazırık videosunda tanışmıştık , selamlar :)

 • TS- Koray
  TS- Koray 3 aylar önce

  Güzel olmuş abone olana abone olunur!

 • İbyy Sıvacı
  İbyy Sıvacı 3 aylar önce

  Çok

 • Nw. ExELaNcE
  Nw. ExELaNcE 3 aylar önce

  Merhaba Arkadaşlar Fotoraf montajı yapmak istiyorsunuz ama doğru bi montaj programınız yoksa Kanalıma bakıp profesyonel bir montajcı olabilirsiniz!!!.

 • Ötüken Ormanının Filizleri

  Mübariz İbrahimov Hikayesi | Tek Kişilik Dev Ordu | Karabağ Kaplanı 🇦🇿 🇹🇷 trclips.com/video/3VMMP6UDOkA/video.html

 • Bir Adam Videoları
  Bir Adam Videoları 3 aylar önce

  Araştırdıgım konular hakkında Bilim, Gizem ve Bilgi videoları yayınlıyorum. Büyük kitlelere büyük sayfalar aracılığıyla ulaşıyorum o yüzden anlaşınızı bekliyorum. Bu yolda bana destek olmak için kanalıma abone olurmusunuz

 • Çengel Tayfa
  Çengel Tayfa 3 aylar önce

  Seslendirmen güzelmiş :)

 • damla lgl
  damla lgl 3 aylar önce

  Güzel olmuş👍

 • KANAL KARMAŞIK
  KANAL KARMAŞIK 3 aylar önce

  GÜZEL ANLATIM

 • Bay Oğuz
  Bay Oğuz 3 aylar önce

  Abone Olana Abone Olunur

 • Ömer Replik
  Ömer Replik 3 aylar önce

  Abone olana 4 hesaptan abone olacam (kesin)

 • ŞAHAP ATA
  ŞAHAP ATA 3 aylar önce

  BEN HERYERDEYIM !!!!

 • bekir kayı
  bekir kayı 3 aylar önce

  Selçuklu arşivlerinemi girdin filmi seyredip bizemi satıyon bu kadar entrika hangi devlet arşivlerinde yazıyor merak ettim

  • sınıf öğretmeni
   sınıf öğretmeni 3 aylar önce

   bekir kayı dönemin kaynağı ibni bibidir. Açıp sende okuyabilirsin

 • Tecrübe TV
  Tecrübe TV 3 aylar önce

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 94.bölüm fragman Analiz
  trclips.com/video/_N8p67QIUlI/video.html

 • Yemek Tarifleri
  Yemek Tarifleri 3 aylar önce

  Abone olana abone olunur

 • Muhammed Kılıççı
  Muhammed Kılıççı 3 aylar önce

  Sol kulaktan geliyor sadece siz niye

 • sıla sıla
  sıla sıla 3 aylar önce

  Videoma goz atar misiniz

 • Hayme Ana
  Hayme Ana 3 aylar önce +3

  Hala trendler de helal olsun

 • Uğur Yılmaz
  Uğur Yılmaz 3 aylar önce

  ÇAĞRI TANERIN ILK GONDERISINE BAKTIM IZLEMENIZI ONERIYORUM

 • Köfteci Bayram
  Köfteci Bayram 3 aylar önce

  Follow me ❤️❤️❤️
  trclips.com/video/CTbNqAvLGKk/video.html

 • Saki Baki
  Saki Baki 3 aylar önce

  Arabic traduction ! !!

 • Mehmet Emin Avcı
  Mehmet Emin Avcı 3 aylar önce +4

  Şerefsiz köpek sultanı zehirleyip, giyaseddini tahta geçirdi koca devletin sonunun başlangıcını hazırladı.

 • Meral Akşener
  Meral Akşener 3 aylar önce

  RAHMAN VE RAHİM OLAN ERDOĞANA İTAAT EDİNİZ ETMEYENLERİ ŞÜPHESİZ BÜYÜK BİR AZAP BEKLİYOR 👊👊👊💡💡💡

 • Gamze Canpolat
  Gamze Canpolat 3 aylar önce

  trclips.com/video/0A4kfiODqXI/video.html göz atar mısınız 😇

 • El Emeği Öğrenelim
  El Emeği Öğrenelim 3 aylar önce

  🏃

 • Yunus emre
  Yunus emre 3 aylar önce

  ARKADAŞLAR BİRBİRİMİZE DESTEK ÇİKALİM ABONE OLANA KANALİNA ABONE OLURUM

 • Mert Dursun
  Mert Dursun 3 aylar önce

  Kanalımdaki video ya bi göz atar mısınız

 • QG -soner
  QG -soner 3 aylar önce

  Arkadaslae kanalıma abone olup bana bir yardımda bukuna bilirmisiniz ..

 • Ümit kılıç
  Ümit kılıç 3 aylar önce +3

  Ne adammış bu köpek bir öldüremediler

 • Ahmet Karakoyun
  Ahmet Karakoyun 3 aylar önce +2

  trende çıkmışız:)

 • Enver Yalduz-HD
  Enver Yalduz-HD 3 aylar önce

  eklink.net/PobXbFu KANAL LİNK
  eklink.net/vN3V AYKUT ELMAS VİNE
  eklink.net/oVEn DUYGUSAL KORE KLİP
  (BUNLAR VİRÜS DEĞİL VİRÜS DİYENLER OLURSA EK LİNK LİNK KISALTMA SİTESİ ORADAN KISALTTIM ) SİZDE KAYIT OLMAK İSTİYOSANIZ KAYIT LİNKİ: eklink.net/ref/Yalduz08

 • Cansel Bayboğan
  Cansel Bayboğan 3 aylar önce

  trclips.com/video/dlwDsar-QLs/video.html Genç BAŞARI SIRKETIME YARDIM ETMEK ICIN IZLEYIP LIKE ATMAYI UNUTMAYALIM LÜTFEN

 • Gururcan ABACIK
  Gururcan ABACIK 3 aylar önce

  Akadaşlar kanalıma bakarsanız sevinirim abone olana abone olurum

 • faydalı görüntüler
  faydalı görüntüler 3 aylar önce

  tebrikler

 • Sercan Seyrek
  Sercan Seyrek 3 aylar önce

  trclips.com/video/gs70qcvCPKU/video.html ESKİ İSKELE USTUNDE GİDERKEN İSKELE YİKİLDİ

 • emirhan ünsal
  emirhan ünsal 3 aylar önce

  Emir saddetin oç cehennem de yanıyodur kesin

 • CEM HD
  CEM HD 3 aylar önce

  Abone olana abone olunur

 • İmam Mami
  İmam Mami 3 aylar önce +1

  Güzel videolarım var

 • İmam Mami
  İmam Mami 3 aylar önce +1

  Beyler abone olana abone olurum güzel videolarım var

 • Evimizde Bilim
  Evimizde Bilim 3 aylar önce

  henüz aranızda 1080p den sonra ki kalite nedir bilmeyen görmeyen varsa kanalımdaki 4k videoları izleyebilirsiniz.

 • lps lıdra nufyat
  lps lıdra nufyat 3 aylar önce +1

  ABONE OLANA ABONE OLUNUR

 • VONSTAPLES
  VONSTAPLES 3 aylar önce

  *ABONE OLANA ANINDA ABONE OLUYORUM*

 • DERSLERE HAZIRLIK
  DERSLERE HAZIRLIK 3 aylar önce

  4.SINIF MATEMATİK 2.DÖNEM 1.YAZILI, 2.YAZILI, 3.YAZILI SINAVI SORU VE ÇÖZÜMLERİ. MÜKEMMEL, YÜZ AL.
  trclips.com/video/0nH_OiLDQ9Y/video.html

 • Oyun Çıkmazı
  Oyun Çıkmazı 3 aylar önce

  PANELDEN +200 ABONE YOLLUYORUM
  1 - KANALIMA ABONE OL
  2- SON VİDEOMA LİKE AT

 • GÜNDEM
  GÜNDEM 3 aylar önce

  KANALIMA ABONE OLURSANIZ BENDE OLURUM

 • Muzaffer Biçer
  Muzaffer Biçer 3 aylar önce

  Sikerim etrugrulunuzu mk çomarları

 • Baycu Noyan
  Baycu Noyan 3 aylar önce

  HELE HELE
  Keşke ben öldürseydim

 • Merabaa Dünyalı Biz Dostuz

  Gncler kanalima abone olun
  Snra da yorma abone oldm yazin bnde sizin kanala abone olayim

 • MSİ DELİSİ GENÇ
  MSİ DELİSİ GENÇ 3 aylar önce +1

  Gerizekalı direk dirilişi geçirmişsin bende dirilişi hiç kaçırmam hastasıyım ama o kişiler aynı tarihte yaşamamıştır git bi araştırma gel aq malum

  • Quantum Music
   Quantum Music 3 aylar önce +1

   MSİ DELİSİ GENÇ Sa bu yaziyi yazarken ÇOK UTANIYORUM ancak ihtiyacım var "kalp" hastasıyım calisamiyorum elimden gelen tek şey şarkı sözlerini montajlayıp sizle paylaşmak sizlerden isteğim 2 saniyenizi ayırıp kanalima abone olup destek olmak :(
   Eğer İnanmıyorsan Olmayadabilirsin :( :( :( :(

 • Battal sezer Türkmen
  Battal sezer Türkmen 3 aylar önce

  trclips.com/video/lkmerwE9WK8/video.html 20 günlük yavru bunlar :)

 • Çelik BAYRAKTAR
  Çelik BAYRAKTAR 3 aylar önce

  Eee sonra kılıçaslana ne oldu onuda anlatıp videoyu öyle bitirseydiniz yaa

  • Ötüken Ormanının Filizleri
   Ötüken Ormanının Filizleri  3 aylar önce

   Malesef kardeşiyle beraber öldürülmüştür. Yaşasaydılar İbni Bibi bahsederdi. Ya da karşımıza tarihte tekrar çıkardı.

 • Tarihi Olaylar
  Tarihi Olaylar 3 aylar önce +1

  Arkadaslar bende tarih videoları çekiyorum.kanalıma abone olup beni desteklerseniz daha çok video gelcek

 • Kadir
  Kadir 3 aylar önce

  MOBILON
  ANDROİD İÇİN: play.google.com/store/apps/de...
  APPLE STORE: itunes.apple.com/tr/app/mobil...
  1 sefer 299tl yatirim ile
  Mobilon her saat kazandırıyor!
  Uygulamayı indirip
  Organizasyon kısmına 34336284 Referans kodunu girerek hemen kazanmaya başlayın. Daha fazla bilgi için mesaj atmanız yeterli.(05511448421)
  •Video bonus: 20kuruş
  •Saatlik bonus: 5kuruş
  •Anket : 5 kuruş
  •Soru - cevap : 5+5 (toplam 10kuruş)
  •Saat başı kazanç: 0.40 kuruş
  •Günlük kazanç : 9,60TL
  •Aylık kazanç: 288TL

 • xasxast
  xasxast 3 aylar önce

  Aslolan müslüman olmaktır ırkçılık dinimizde yoktur.

 • PROMETHEUS
  PROMETHEUS 3 aylar önce

  Hak ettiğin yerdesin başarilar

 • Necibe Eyice
  Necibe Eyice 3 aylar önce

  Diriliş her zaman 👍numara

 • Pala Remzi Mitralyöz
  Pala Remzi Mitralyöz 3 aylar önce

  Yılanın başı küçükken ezilmeli idi

 • Mustafa Ertuğrull
  Mustafa Ertuğrull 3 aylar önce

  Güzel anlatmışsın kardeşim

 • AdamSalai215
  AdamSalai215 3 aylar önce +1

  Bu tür YouTubur Lara canım feda tebrikler

 • Bak Neler Olmuş!
  Bak Neler Olmuş! 3 aylar önce

  Tebrik ederim kardeşim

 • Bulutlu Hanım
  Bulutlu Hanım 3 aylar önce +1

  çok açıklayıcı bir video olmuş elinize saglık👏👏

 • Bulutlu Hanım
  Bulutlu Hanım 3 aylar önce

  ee kayılar bu olayların neresinde acaba? 🤔 ertugrul gazinin hangi şehzadeyi destekledigi tarihte var mı?

 • WEO KİMYA
  WEO KİMYA 3 aylar önce

  Çalışma Bu temizleme işini yaptığınızı görüyorum .Hec makina kimya olarak biz de kompresörlü petek temizleme makinası ve kombilerde su eksiltmeye karşı kaçak giderici üretiyoruz sitemiz linkinden inceleyebilirsiniz.İletişim no:05464214985 Sitemiz Linki isitmasogutmasistemikimyasallari.com/petek-temizleme-makinasi/petek-temizleme-makinasi-ptm1000-kampanyali.html 43493

 • Sapiens sapiens
  Sapiens sapiens 3 aylar önce

  Kanalima goz atabilir ve seslendirdigim siirlerimi dinliyebilirsiniz.. 💛🎧💛

 • Ömer Bilgin
  Ömer Bilgin 3 aylar önce +1

  SAKIN BU VİDEO'YU İZLEME.😢 😢
  trclips.com/video/Yji0TX0KM_Q/video.html

 • Muhammed ali Kaan
  Muhammed ali Kaan 3 aylar önce +1

  Kanalımda 1 Dakikada Yapılan Cs go Skin+Aim+wall Hack Hilesi Var (KLASÖR AÇMADAN VE UYGULAMASIZ)

 • Aybatur Kozan
  Aybatur Kozan 3 aylar önce

  sonunda trendlendin,bilimsel ve tarihi kanalların iyi yerlere gelmesi beni çok mutlu ediyo :)

 • inanılmaz Gerçekler
  inanılmaz Gerçekler 3 aylar önce +1

  Tebrik ederim kardeşim Hakettiğin yerdesin ;)👏

 • Gamze Kefinsiz
  Gamze Kefinsiz 3 aylar önce

  Kanalımda twerk yapan fare var iddiaya girdim izlermisiniz💋

 • İrfan Ergin01
  İrfan Ergin01 3 aylar önce

  ötüken ormanlanının çok ğüzel bir video hazırlamıssın ellerine sağlık devam etmeni istiyorum basarılar babasını zehirleyen aladdin keyküsrev sadettin köpekle ikisidir bunu ekle trendsin1

 • Ayaz gaming
  Ayaz gaming 3 aylar önce

  Son viedoma *KATILIYORUM* yazan herkese 10 HESAPTAN ABONE oluyorum

 • Burak Erdevir
  Burak Erdevir 3 aylar önce

  Kılıç aslana ne oldu öldü mü yoksa kaçtımı