‘'DOLAR 7,38 TL ENFLASYON YÜZDE 41"

Paylaş
Ekle
 • katma 6 Ağu 2018
 • 6.08.2018 GÜNDEM ÖZEL...
  2 yıl önce Dolar'ın reel degerini 4,93 TL olarak açıklayan FİNANS PROFESÖRÜ ELVAN AKTAŞ, yeni değeri 7,38 TL olarak ilk kez MoonStar TV'de açıkladı. İşte Prof. Dr. Elvan Aktaş'ın açıklamalarından çarpıcı bölümler:
  PROF. ELVAN AKTAŞ: İki yıl önce Dolar’ın reel değerini 4.93 olarak açıklamıştık. O günden bu yana reel değer açıklamamıştık. İlk defa paylaşıyorum. Bu bir tahmin değil reel değerdir. Şu anda Türkiye’de Dolar’ın reel değeri 7.38 TL’dir.
  PROF. ELVAN AKTAŞ: Kimse şaşırmasın. Son 1 yıl içinde dolar 3.38’den 5.28’e çıktı, yüzde 56 değerlendi. Benim söylediğim reel 7.38 rakamı, hesabı yaptığımız 5.16’dan sadece yüzde 43’lük artış.
  PROF. ELVAN AKTAŞ: Bugün Merkez Bankası, dolara müdahale etmedi. O, müdahale değil. Bugün Merkez Bankası, doları bir kaç dakikalığına 1 kuruş düşürebilmek için vatandaşın 2.2 milyar dolarını heba etti.
  PROF. ELVAN AKTAŞ: Başkan Trump çıkıp “Türk ekonomisi aslında daha güçlü” dese, doların gideceği yeri değiştiremez. İhraç ettiğiniz malların hammaddesi ve enerji dolara bağlı olduğu sürece, yaptığınız hiçbir şey döviz baskısını ortadan kaldırmaz.
  PROF. ELVAN AKTAŞ: Hazine garantileri ile ilgili olarak.. Devletin, bankaların “faiz makası”, “kur makası” ile ilgili bilançolarına el koymak zorunda kalacağını öngörüyorum. Bunun için zaman veremem.
  PROF. ELVAN AKTAŞ: Her gün trilyonlarca dolar işlem hacmi olan FOREKS piyasasına Türkiye’deki yastık altı değil bütün sistemdeki parayı bile soksanız, belki iki günlük küçük oynamaya yol açabilir. Rakamları merak eden girip bakabilir.
  PROF. ELVAN AKTAŞ: Global piyasalarda ciddi bir sıkışmaya doğru gidiyoruz. Bu sıkışma, paranın güven vermeyen piyasalarda daha da pahalanacağı anlamına geliyor. Türkiye gibi ülkelerde döviz, pahalanacak. Enerji fiyatları artacak.
  PROF. ELVAN AKTAŞ: Türkiye ekonomisi gibi yapıdaki bir ülkede kur, faiz, enflasyon birer semptomdur, problem değildir. Para politikalarında likidite sıkıntısı öngörülemedi. Tekraren diyorum; Dövizle borçlanmayın, paranızı sistemden çıkarın.
  PROF. ELVAN AKTAŞ: Bankalar ortalıkta görünüyor olabilirler. Banka şubelerinin açık olması bir şey ifade etmez. Hepsinin bilançosu Hazine tarafından yutulup yükü vatandaşın sırtına bindirilmek üzere. Likidite sıkıntısı hiçbir şeye benzemez.
  PROF. ELVAN AKTAŞ: Altın.. Dolar yükselirse altın da yükselir, evet. Fakat, elinizdeki altınla ekmek alamazsınız ama dolarla her işlemi yapabilirsiniz. Altın, uzun vadeli saklama aracı olabilir, likidite krizinde harcayamazsınız.
  PROF. ELVAN AKTAŞ: İnanılmaz enflasyon rakamları bekliyor Türkiye’yi.. İç faktörlerdeki hiçbir dengeyi göz önüne almaksızın 2 yıl içinde enflasyonun yüzde 41’i bulmasını engelleyemezsiniz.
  TURAN GÖRÜRYILMAZ İLE GÜNDEM ÖZEL...
  6 AĞUSTOS 2018

YORUMLAR • 3 103

 • Fatih Uyan
  Fatih Uyan 9 saatler önce

  16:37 eşofmanlı şevket hoca : "Biz bunları anlattık"

 • Okan Tanoğlu
  Okan Tanoğlu 18 saatler önce

  ah hoca ah...ne kadar iyi biyetli..diyorki hükümet dinimizde haram olduğu için faizlerin düşmesini istiyor..yav ne haramı hoca?hükümet merkez, bankaları düşük faizden fonlasın,bunuda bankalar tüketicilere düşük faizle versin,konut taşıt kredisi vs.. diye tayyip faizlerin düşürülmesini istiyor...o ne kafirdir o....

 • Guna Putra
  Guna Putra 21 saatler önce

  why does Turkey not cooperate with the big countries in Asia to create a new economy with the countries of China, India, Indonesia and Russia making money that can be used throughout Asia such as currencies in Europe that trade in one currency even though every European country has its own currency

 • Alayınarest Bura
  Alayınarest Bura Gün önce

  Abi einstein gibisin. Ne söylediğini kimse anlamıyor. Fakat herkes sana hayran.

 • murat bilici
  murat bilici 2 gün önce

  dangalak herif paranızı sistemden çekin ne demek işte burdan bile hain olduğun rahatlıkla anlaşılabilir.

 • Ceren Türk
  Ceren Türk 2 gün önce

  Zamaninda sizi dinleyebilmiş olnayı dilerdim.Bu video da dahil çok uçuk geldi ve inanmadım malesef😅😰😥😢😪😭

 • Vendeta janero
  Vendeta janero 3 gün önce

  Ortaligi karistirmayin fessatlar.

 • Çağa TAY
  Çağa TAY 3 gün önce

  Fetöcüüüüü. İngiliz derin devleti bunlar . Bir lira on türk dolara bedel.

 • NET TİCARET
  NET TİCARET 3 gün önce

  O FETÖŞ BURAYA GELECEK.. ÖLÜ YADA DİRİ

 • Kürşad Yıldız
  Kürşad Yıldız 3 gün önce

  Ya bi ssasaniye gidin ya

 • yılmaz yılmaz
  yılmaz yılmaz 3 gün önce

  Yaraĝımı yedinizmi dolar düșüyorr

 • M H
  M H 3 gün önce

  Ekonomi öncedende kötüydü, bu sebeple seçim erkene alınmadı mı..!! Bir bahane gerekliydi, o da Rahip oldu..

 • lensim yok
  lensim yok 4 gün önce

  hani 7:38 olacaktı? düştü dolar. patladınız.

 • Serhot Kara
  Serhot Kara 4 gün önce

  Bunlarda bir boktan anlarmis gbi konusuyor aldinmi enflasyonu yarragim

 • Yusuf Kalkan
  Yusuf Kalkan 4 gün önce

  Ne oldu fetocu dolar bozdurarak doları düşüremezsiniz diyodun ne oldu paylaşımı dolar

 • CKA MaLuHa
  CKA MaLuHa 4 gün önce +1

  Elvan Aktas Fethullah Gülene sempati duyan birisi. Bu onun dogru tespitlerini değiştirmez. Konuya hakim.

 • Ugur Cay
  Ugur Cay 4 gün önce +1

  Ortalığı boş buldun salla yavrum salla.

 • alisakir kaya
  alisakir kaya 4 gün önce

  orçu

 • EMİNE KAVUKCU
  EMİNE KAVUKCU 4 gün önce

  Dolar dolar dolar insaallah yakında trampin götüne yarrak dolar

 • Ez Oğlum
  Ez Oğlum 4 gün önce

  SIZIN GIBI PROFLARIMIZ VARKEN DUSMANA GEREK YOK SIZLERI KIMLER YETISTIRIYOR TURKIYE BATSA ZIL TAKIP OYNAYACAKSINIZ ALLAH BASINIZA TURKIYE KADAR BUYUK BELALAR VERSINDE ULKEMIZLE UGRASAMAZSINIZ

 • sedat sedat
  sedat sedat 4 gün önce

  ..1..Cİ PARTİ.5..ÇOCUK .ÖTEKİ..40 TA EVLENİP..2..YAPIYOR..YUTUPLA KURTARAMAZSIN

 • ece ışık
  ece ışık 4 gün önce

  Doların artmasının en büyük nedeni iktidarın zamanında eline geçen bol parayı iyi değerlendirememesidir.
  2002-2008 arası Türkiye'ye yağmur gibi Dolar yağdı. AKP de dışarıdan gelen bu parayla milleti ''Bakın ekonomiyi nasıl da düzelttim'' diye kandırdı.
  O günlerde kimse 2001 de krize girmiş bir ülkeye sihirli değnek mi dokundurdunuz;? Ne yaptınız da büyüme hızı birden % 7 ye çıktı diye sormadı. Çünkü ortada ne kurulan bir fabrika ne de üretim vardı ama ekonomi hızlı bir şekilde büyüyordu.
  İşte bugün o yalancı büyümenin sonuçlarını yaşıyoruz. AKP eline geçen parayı nasıl kullandı?
  İnşaat yaptı, yol yaptı, köprü yaptı, metro yaptı. Gelecekte üretime yatırım olacak hiçbir şey yapmadı.
  Önce rant değil de milleti düşünselerdi, parayı eğitime, bilime, teknolojiye harcasalardı, yeni fabrikalar, teknoloji enstitüleri kursalardı, işsizlere istihdam yaratsalardı bugün yurt dışından Doların musluğu kesilince Dolar 4-5 TL olmazdı. Üreten, kendine yeten bir Türkiye olurdu.
  ''AKP yol yaptı, köprü yaptı yhaaaaa'' diyenler hadi şimdi yollar metrolar sizi kurtarsın.
  Ülke Toprakları bu kadar verimliyken Şeker Fabrikalarını satıp, İthal Şeker getirirsen, Akdenizde Narenciye Bahçelerini İmara açıp Portakalı İthal getirirsen, Zeytin Bahçelerini İmara açıp Sudan dan İthal Zeytin yağı getirirsen, Besiciyi desteklemek varken İthal Et getirirsen, Çiftçinin Mercimek Buğday Nohut ekerken sen bunlarıda İthal getirirsen ne olmasını bekliyorsun.. Ve Üretim bukadar düşükken 5 milyon Suriyeliyi buraya getirttirsen ne olmasını bekliyorsun..

 • Kerim Uyanık
  Kerim Uyanık 4 gün önce +1

  Merhaba Elvan Aktaş bey sizi Instagram'da face'de nasıl takip edebiliriz?nickiniz nedir?güncel en yeni açıklamalarıniza nasıl ulaşabiliriz?

 • Cebrail Koca
  Cebrail Koca 4 gün önce

  Pic oglu picler hani noldu cikiyodu dolar hepiniz hainsiniz olum sizi sikip oldurmek gerekir alin iniyor simdi kol gibi girdimi gotunuze buraya proffesor cikarip bos bos konusmayin

 • Ergün SARAÇOĞLU
  Ergün SARAÇOĞLU 4 gün önce +1

  O ekonomi profösörü dediğiniz adam emperyalistlerin maşa olarak kullandığı zaattır.

 • Hasan Oğuz
  Hasan Oğuz 4 gün önce

  Evet sayın prof hesapladığınız reel değer gerçekten çok harika tuttu. Sahip olduğunuz ve bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Gerçekten de harika bir bilim insansınız :)) Bu kadar bilgi ve reel değer hesaplama ile Oxford University' de adınıza kürsü kurulur :)) Neyse dalgayı bırakalım biraz bu vatanın evladı olup Amerikan uşaklığı yapmayı bırakın.

 • K.S. Turhan
  K.S. Turhan 5 gün önce +1

  ne oldu.dolar 7,38 olacakmış. yok enflasyon şöyle böyle. senin ekonomi hocanı ya da seni.

 • ozan KARADAĞ
  ozan KARADAĞ 5 gün önce +1

  Dolar çıktı diye sevinip. Nerdesin sarı saçlım mavi gözlüm :) diye trump için sevgi besleyen yeni trend kaypak vatansızlar var.

 • Bilal Okyanus
  Bilal Okyanus 5 gün önce

  Göt korkusuna iddada oynayamıyorum aq

 • Harun P
  Harun P 5 gün önce +1

  Alçaksınız siz şerefsizsiniz namussuzsunuz sizSiz devletimizi milletimizi düşünüyor olsaydınız yurdumuzda olur yurdumuza hizmet ederdiniz alçaksınız alçak

 • Duncann
  Duncann 5 gün önce

  Ya o değilde profesör'de yalan oldu ya 7.38 diyordu dolar 5'lerde dolaşıyor :D

 • Muammer Kayaduman
  Muammer Kayaduman 5 gün önce

  Bu tezgahta sende varsın anlaşıldı

 • Baha Can
  Baha Can 5 gün önce +1

  AQ FETONUN PICLERI SIKTIRIN GIDIN LAN BU ÜLKEDEN HAIN ADILER

 • Happy
  Happy 5 gün önce

  Haberi anlamakla kalmadım yorumlarda da merkelin imam hatipli olduğunu öğrenerek genel kültür kastım 😎
  Bu dünyada 3 tip insan vardır; koyunlar, koyulanlar, koyanlar.

 • ali kılca
  ali kılca 5 gün önce +1

  komple yalan ve algı yapıyor söylediklerinin alakası yok geçmişi bilemesi kurulan tezgahı bilmesinden. bzde biliyorduk ekonomi ile saldırıyorlar bunu da başaramayacaklar sonra özgürlükçü yankiler silahla saldıracak ırak ve diğer ülkeleri özgürleştirdikleri gibi özgürleştirecekler. ama gelirlerse toprağın altı onları bekliyor.

 • ozan KARADAĞ
  ozan KARADAĞ 5 gün önce

  Ederi 1 dolar eden fetöcü elvan aktaş yala oğlum son dolarınızı vatansız piç.kaçın abd ye abdnin köpekliğini yap sonra sosyal medyadan saldırın.

 • Hakan Demir
  Hakan Demir 5 gün önce

  Noldu la zükükler, dolar 5.89TL, hala da düşüyor. Sizin ekonomistliğinize sokiim. Dolar 7.38 miş. Alayınız Profunuz bile cahil. Elvan noldu la koduğum Profu

  • Bilal S
   Bilal S 3 gün önce

   Evet dolar düşüyor fakat ne alaka ise borsa istanbulda düşüyor yükselmesi gerekirken dolar düşüyor ama faizler yükselmeye devam ediyor adamın dediği çok doğru türkler kısa vadeyi çok seviyorlar 2 gün dolar biraz düşünce tamamdır koyduk amerikaya kral biziz havasına giriyorsunuz bak bakalım 2013 den sonrasına hiç düşmüşmü hep yükselmişmi dün benzine dizele lpg ye 50 kuruş zam geldi dolar düşüyor sence iptal mi olacak bu zamlar çok cahilsiniz be çok ama sizin de suçunuz çok bu ülke bu hale getirdi sizleri bu eğitim sistemi bu medya bu televizyon çok yazık... büyüklerin yanlış adımları yüzünden acısını biz çekeceğiz fakat onlar diyecekki şunun bunun yüzünden oldu sizde inanıp cefasını çekeceksiniz. onlar sefa sürmeye her zaman devam edecek

 • John Doe
  John Doe 5 gün önce

  hey turkler,hossunuz ama cok bossunuz

 • ozan KARADAĞ
  ozan KARADAĞ 5 gün önce +1

  Elvan Aktaş fetönün yurt dışına kaçan piçidir.doĺar oýuñu açık bir abd saldırısı

 • Oguz Baskirkan
  Oguz Baskirkan 5 gün önce

  Fetocu pezevnk

 • Vedat Akis
  Vedat Akis 5 gün önce

  Bir adamın analizi sürekli tutar mı ya!

 • ahmet derya
  ahmet derya 5 gün önce

  türkiyede kimin iktidar olduğu çok önemli....bankacılık sektörü ..ymüş ....ulan adamlar daha dün açıklama yaptı...hiç de söylediğiniz gibi değil...yalan....uian 3 doğru söylüyor... diğerileri yalan otobüs şöförü sarhoşmuş...vayy...

 • ahmet derya
  ahmet derya 5 gün önce

  cari açık büyüyormuş...hadi ordan....

 • Bayramcan
  Bayramcan 5 gün önce

  2022 de hayattaysanız doların ne kadar yandığını görücek kadar şanslısınız demektir çünkü suriye den asla çıkmayız ve doğru olan bu olsa bile yaptırımları devam edicek dolar 20 tl bile olur

 • Yavuz Taspinar
  Yavuz Taspinar 5 gün önce

  BURASI TÜRKİYE HOCA ABD DEĞİL KİMSENİN SİKİN DE DEĞİL SEN KAFANI YORMA

 • Yavuz Taspinar
  Yavuz Taspinar 5 gün önce

  HOCA ÖNÜNÜ ÖN GÖRÜYON MU BAK BAKIYM KEŞKE BİRAZ DOLAR ALSAYDIN KÖŞEYİ DÖNERDİN HE ÖNÜNDE EKRAN ALOGORİTMA HAZIR VER ROBOTU ZIPLAT YAP AÇIĞA SATIŞ ÇOK TATLISINIZ YA

 • Yavuz Taspinar
  Yavuz Taspinar 5 gün önce

  HOCA BIYIKLARI NİYE KESTİN ÖYLE DAHA İYİYDİ YA

 • Semiha Ergüneş
  Semiha Ergüneş 5 gün önce

  Adam sallıyor da sallıyor milletde ekonomist zannediyor, "kötü durumdayız" desin yeter fetöcülere chpcilere göre...önünü arkasını milletin anlamayacağı kavramlarla doldur, bilimsel konuşuyormuş havası ver, iktidara çak, al sana beyaz türk'ün nirvanası...

 • Emre Duman
  Emre Duman 5 gün önce

  mk abd köpekleri, bağırın bakalım siyonist şerefsizler... Allahında bir hesabı vardır....

 • Yasin Ege
  Yasin Ege 5 gün önce

  Reis inşaat sektörtörünü herzaman destekleyecektir. Çünkü bütün yandaşları orda iş yapıyor

 • Kadir Bozhyk
  Kadir Bozhyk 5 gün önce

  ABD'de şu anda bunların çevresinde olup pişman olanınız yok mu Allah aşkına?? Şunlardan büyükbaşlara ulaşamıyor musunuz? Böyle mi geleceksiniz Allah'ın huzuruna?? Yazıklar olsun. Dininizi imanınızı milletinizi Allah ve Peygamberle konuştuğunu iddia eden aşağılık bir maşaya kaptırdınız. Yazık ki ne yazık... Bari toparlamak için ne yapabilirim diye oturup düşünün.

 • Kaan Ayanoglu
  Kaan Ayanoglu 5 gün önce

  Dolar düşüyor daha ne kadar düşecek bidaha yükselecek mi yükselirse ne zaman ve ne kadar yükselecek tekrar 7 olacak mi

 • Kenan Ozen
  Kenan Ozen 5 gün önce

  bi bok olmaz amk ,

 • Ugur Yardimci
  Ugur Yardimci 5 gün önce +1

  fetocu kanal a.q. dolarin batmasindanda bahset? iranin rusyanin cinin dolarsiz petrol alisverisinden , fetocu hainler

 • Suat Sarici
  Suat Sarici 5 gün önce

  devlet krızde bankalardakı paramıza el koyup bizi sıfırlatabilir mi ??????????????????

 • Olcay Sali
  Olcay Sali 5 gün önce

  32 dk çok iyi dikkat edin açık verdi. İşte orada saydığı şeylerden ötürü dış güçlerin saldırısı var.

  • Olcay Sali
   Olcay Sali 5 gün önce

   Fetocu olduğunuzu bilmezdim ama sizi dinledikçe o kanaata vardım ve hakkaten de oyleymişsiniz. Rabbim ahirette sizi o çok sevdikleriniz ile beraber eylesin. Bize Allah yeter çok şükür millet içinde ferasetli Anadolu insanları var. Allahü teala mühlet verir ama ihmal etmez. Bu millet özüne döne bilmesi için size fırsat veriliyor okadar.

 • fatih mandalin
  fatih mandalin 5 gün önce

  reis ne derse o ....

 • fatih mandalin
  fatih mandalin 5 gün önce

  bütün hainlerin amk ...duydunuz muuuu o.ç ları

 • fatih mandalin
  fatih mandalin 5 gün önce

  doları götünde patlayanlar...acı var mı acııı

 • Yavuz Taspinar
  Yavuz Taspinar 5 gün önce

  ŞİMDİ DÜNYA DOLARLA TİCARETİ BIRAKTIĞINDA O DOLAR NE İŞE YARAYACAK KİM ONA O DEĞERİ YÜKLEYECEK

 • Yavuz Taspinar
  Yavuz Taspinar 5 gün önce

  BAŞKA ÜLKE BASSA DEVÜLE OLUYOR ABD BASINCA PRİM NE AYAK HOCA ANLAT ANLAT HEYACANLI OLUYOR

 • Yavuz Taspinar
  Yavuz Taspinar 5 gün önce

  HOCA SEN NE KADAR KARŞILIKSIZ DOLAR BASILDIĞINI ANLAT

 • Cem Akyuz
  Cem Akyuz 5 gün önce

  Kusura bakmayın ama 'Paranızı sistemden çıkarın bankalardan çekin' demeyi kötü niyetli bir davranış olarak görüyorum. 94'te İmar Bankası battığında bile devlet geri ödedi mudilerin paralarını. Diğer eleştirilere katılıyorum ancak bu tür yorumlar insanları panikletmekten başka bir işe yaramıyor.

 • erdmx
  erdmx 5 gün önce

  dolar isterse 100 lira olsun, sizi halledecek mecal kalır bu millette. vatansız hainler.

 • erdmx
  erdmx 6 gün önce

  önünüze atılan kemik kadar havluyorsunuz hainler.

 • Mehmet Ali İnan
  Mehmet Ali İnan 6 gün önce

  Noldu y'rram dolar şimdi 6 lirada dahada düşecek s'ktiğimin profesörü

 • Abraham Lincoln
  Abraham Lincoln 6 gün önce

  Devlete sorun neden ekonomi yere gidiyor haberiniz yok.

 • ARSLAN Dulkadiroglu
  ARSLAN Dulkadiroglu 6 gün önce +1

  Bu yavşak provokasyon yapıyor..!Biz sana gösteririz sen konuş:)

 • Robbie Barb
  Robbie Barb 6 gün önce

  Kes lan Trump'ın yarrağının profesörüsün sen, beynelmilel ibnenin tekisin. şerefsizler.

 • Kürşad Yıldız
  Kürşad Yıldız 6 gün önce

  çok iticisiniz ikinizde.

 • Murat Ozezer
  Murat Ozezer 6 gün önce

  Ulkenin amk bu AK İTLER

 • tugay hitler
  tugay hitler 6 gün önce +1

  Dolar Da Ne dolar bilinmez...

 • emin usta
  emin usta 6 gün önce

  en güzeli oldu yavşamalar başladı

 • emin usta
  emin usta 6 gün önce

  amma paranız varmış be

 • Aksak Timur
  Aksak Timur 6 gün önce

  fetöcü orospu çocuğu nasıl da mutlu
  not: muhalifim

 • Rıdvan Yıldız
  Rıdvan Yıldız 6 gün önce

  Nasil adi bir hayvansin sen. Vatansiz fetocu kopek seni.

 • turan can
  turan can 6 gün önce

  amerikan piçi

 • Michael Obentraut
  Michael Obentraut 6 gün önce

  Bir gurbetçi olarak Erdoğan dan çok memnunum.

  • Orhan Muratlı
   Orhan Muratlı 6 gün önce

   Burda ucuz tatil yapıyon demi çünkü :-))))

 • Mustafa Doğukan Yüzer

  Açıkçası anlatırken pis pis sırıtması bile rahatsız edici, ben bu adama gram güvenmiyorum. müneccim sayısı artıyor her geçen gün. Kardeşim ülke olarak birlik olsak devletin bu süreci en sağlıklı şekilde atlatması sürecinde tüm daralmalara sabretsek yine güzel yarınlar bizi bekliyor olacak. Bu sürecin en kötü tarafı halkın galeyana gelip gerek yaptıkları yorumlarla gerek eylemlerle karışıklıklara neden olmasıdır bu tarihte de böyledir. Ayrıca bu süreçte Venezuela ya benzetilmek de bu ülkeye hakarettir. Bu ülkenin en büyük avantajı çok ağır krizler geçirmiş olmasıdır, kirz tecrübesine de sahibiz evelallah...

 • Rahim Sarkhosh
  Rahim Sarkhosh 6 gün önce

  Ban iranli ab dolar almin daha yoksalir iranda da boyla oldi

 • Mr Gidici
  Mr Gidici 6 gün önce

  omg nigga dolar is very high

 • ahmet derya
  ahmet derya 6 gün önce

  "ulan bu fetocuyu ...ne konuşturuyorsunuz...

 • teknoloji oyun ve haber kanalı murat taştan

  Millet size bir soru gerçekten merak ediyorum ama cevaplarken laf olsun diye değil ciddi ve gerçek tarafsız cevaplayalım 16 yıldır bu hükümet olmasa idi kim olacaktı, ne yapacaktı, ülke bundan iyimi olurdu, yoksa dahamı kötü

 • hüseyin tayşi
  hüseyin tayşi 6 gün önce +3

  Noldu hani 7.38 de sabitlencekti. dolar 6.53 ve gitgide düşecek Allah’ın izniyle. Sevinciniz kursağınızda kalacak amerika sevicileri sevinerek anlatıyo bide

  • Eren Şahin
   Eren Şahin 4 gün önce

   Bu geçici bir durum

  • Tanyeli
   Tanyeli 5 gün önce

   vay be 6 liraya inmesine sevinir olduk :)

 • Aydemir Koçarslan
  Aydemir Koçarslan 6 gün önce +1

  Enflasyon %40 mış Türkiye de yaşamadığından haberin yok ekonomi durmuş durumda herşey %100 zamlandı bile ama şunu unutma biz durursak bölge durur bölge durursa dünya da durur. Altını bölüp yiyemezsin dedin dolarıda bölüp yiyemezsin taksiciyede dolar veremezsin.

 • hasan cem Uygun
  hasan cem Uygun 6 gün önce +1

  ooo bütün efendi götü yalayıcılar toplanmış buraya havlıyor. nasıl, lezzetli mi kemikler.... ne yapsanız boşşşş, yine havanızı alacaksınız.

 • İLK OKULUM
  İLK OKULUM 6 gün önce

  7.15 görüldü adam tutturmuş beyler.

 • hakn ip
  hakn ip 6 gün önce +1

  ula nerdeyse kına yakacak gıbı konuyorsun vatansız

 • Yavuz Taspinar
  Yavuz Taspinar 6 gün önce +1

  dönme zaten isteyen yok sana TÜRK diyenin

 • Yavuz Taspinar
  Yavuz Taspinar 6 gün önce

  btc ye dünya yakında geçince
  tek paraya o dolarlara kıçınızı bil silmiyceksiniz ordan konuşun bakalım

 • Baronjames Franciss
  Baronjames Franciss 6 gün önce

  Fetöcülere bak

 • Yavuz Taspinar
  Yavuz Taspinar 6 gün önce

  kafasına göre bas doları neymiş reel paraymış dünya yemiycek bu ayağı doların dünya değeri nedir ondan haber ver hoca masal anlatma tl ye le kıyaslama

 • Yavuz Taspinar
  Yavuz Taspinar 6 gün önce

  bekleyin usa batışıda yakın son çırpınışlar

 • Yavuz Taspinar
  Yavuz Taspinar 6 gün önce

  dolar 10 lira olsun 10 sentlik kağıdı 740000 tleye alan keriz olursa senin gibi onada ben gülerim

 • Yavuz Taspinar
  Yavuz Taspinar 6 gün önce

  çokmu hoşuna gitti dayı
  çok gülüyon bu mutluluğu yaşatmayız merak etmeyin

 • murat güven
  murat güven 6 gün önce

  Çalışmadan, yorulmadan, üretmeden rahat yaşamak isteyen toplumlar; önce haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar.MKEMAL

 • BazuEşheb El baz
  BazuEşheb El baz 6 gün önce

  EE burada bayağı vatan hayini var hayinleri dinleyen emniyet sağda solda adam aramaya ne gerek varki.hepsi burada işte

 • CKA MaLuHa
  CKA MaLuHa 6 gün önce

  Hele Bayan turistlere karsi tavrlar çok kötü. Misir seviyesi.

 • Emre Çetinsoy
  Emre Çetinsoy 6 gün önce

  Amina kodugum fetocu yavşakları

 • Mustafa Kırık
  Mustafa Kırık 6 gün önce

  Fetönün totoşları kendi çalıp kendileri yorum yapıyor . Yahudinin azatsız köleleri .