Teke Tek - 26 Kasım 2019 (Ali Babacan AK Parti'den neden istifa etti?)

Paylaş
Ekle
 • katma 27 Kas 2019
 • Haberturk TV TRclips Kanalına Abone Ol ➤ hbr.tk/QNhqSs
  Sorulmayanların sorulduğu, sadece gerçeklerin konuşulduğu ekran klasiği Teke Tek’te Fatih Altaylı, Ali Babacan’ı konuk ediyor.
  Yeni parti çalışmaları ve Türkiye sıcak gündemine dair tüm merak edilenleri Fatih Altaylı soruyor; Ali Babacan Teke Tek'te yanıtlıyor.
  HaberturkTV
  ➤ www.haberturk.com/tv
  HaberturkTV
  HaberturkTV
  ➤ trclips.com/user/HaberturkTV

  #Habertürk
  #Haber
  #Gündem

YORUMLAR • 5 747

 • Bahattin Sakar
  Bahattin Sakar 30 dakika önce

  Aslında yerin chp

 • Firat Tepe
  Firat Tepe Saatler önce

  bunlari sadece bu sekilde konusurlar iki ay sonra istifa ederlet

 • serkan süzgün
  serkan süzgün 4 saatler önce

  Sonuna kadar seni destekleyeceğiz. Devletin başına senin gibi lider lazım

 • La Edri K
  La Edri K 6 saatler önce

  Imamoglu varken bunlara gerek yok.

 • vlknyntm Mavi lsık
  vlknyntm Mavi lsık 9 saatler önce

  Bak bak baaaakkk, 2011 de baslamis 2013 den sonra hizlanmis kopus sureci!...
  Yesinler seni. 10-11 yil bakanlik yapmis bu surecte, Ergenekon, Balyoz davalari garabetleri cikmis, insanlar olmus, KHK lilar ile birlikte 130.000 kisi tum haklari gasbedilip isten atilmis arkadas Aralik 2019 da farketmis...
  Te teeee..

 • SERKAN HARD TİME
  SERKAN HARD TİME 9 saatler önce

  *tayyibin tv lerdeki konuşmasını 2 bin kişi izlemiş 2 bin trol babacının teke tek teki röpertajı izlenme oranı 1 milyonu geçti demekki babacan gümbür gümbür geliyor tayyip tv ye çıkınca halk tv leri kapatıyor 17 yıldır aynı palavraları dinlemekten bıktı halk*

 • Aragorn
  Aragorn 9 saatler önce

  2- Biraz mantıklı ve vicdanlı düşünürsek... Ordudaki kurmay subayların yüzde doksanı terörist diye atılıyor ama onları atayan genel kurmay başkanı bakan oluyor. Darbe girişimi enişteden öğreniliyor, ama mit müsteşarı hala görevinde kalabiliyor. Hatta genel kurmay başkanı ve mit müsteşarı yargıya ve meclis araştırma komisyonuna ifade vermeye bile gelmiyor. Mahkemelerde kimseyle yüzleşmiyor. Bu da bir anlam ifade etmez mi? Askeri okul öğrencilerini köprüye gönderene bir şey olmuyor ama çocuklar müebbet hapse mahkum ediliyor.
  Daha yüzlerce buna benzer soru ve karanlık nokta var. Soru soracak gazeteci ve savcı yok artık. 15 Temmuz ile ilgili kim sorgulayıcı bir soru sorduysa cezaevine gönderildi. Milyonlarca insan korkuyla susturuluyor, sindiriliyor. Son olarakta bu mit müsteşarının açıklaması gereken hayati bir soru var. Reza Zarrabın şimdilerde iran ajanı, amerikan ajanı, hain... vs. olduğu, önceleri çok yardımsever ve hayırsever bir işadamı olduğu söyleniyordu. 2013 de Reza Zarrabın hırsızlık ve yolsuzluk yaptığı, bakanlara ve çocuklarına rüşvet verdiği kara para akladığı gibi kanunsuz işler yaptığını yetkililere ileten mit mensupları işlerinden atıldı. Tutuklanıp hapse kondu. Ama mit müsteşarı hala görevde. 15 Temmuz olayındaki görevi ve ne yaptığı veya ne yapması gerekirken yapmadığı sorgulanmıyor. Belli ki 15 Temmuz bir istihbarat operasyonu. Ne yazık ki 17/25 Aralık soruşturmaları “Hükümete yargı darbesi” olarak gösterildi. Görevlerini yapan polisler hakimler savcılar hapse atıldı Reza Zarrab ve ekibi cari açığı kapatan kahraman işadamı sıfatıyla ödüllendirildi. Cemaata da “Paralel Yapı” lakabı ve iftirası atıldı. Sonra Zarrap, Amerikan mahkemelerinde Amerikan savcılarıyla işbirliği yaptı. İtirafçı oldu. Bir hayırsever işadamı veya kahraman olmadığını, uluslararası sahtekarlık şebekesinin bir üyesi olduğunu, bunu yaparkende Türkiye Cumhuriyetini yönetenin ve yöneten siyasi idarenin desteği ve talimatıyla yaptığını, elde ettiği paraları kimlerle nasıl nerede ne zaman ve ne kadar parlaştığını, bilgi, belge, kayıt ve şahitler eşliğinde günlerce anlattı. 2013 teki ses kayıtlarının gerçek olduğu ispatlanmış oldu. Mahkemede Türkiyenin parasını ödediği müdafi avukatlar da anlatılan tüm yolsuzlukları doğruladı, kabul etti. Suç sübuta erdi.
  Demek ki 17/25 Aralık olaylarında adı geçen tüm gazeteci, polis, savcı ve hakimler işini en iyi ve en doğru şekilde yapmış. Hatta siyasi iradeye rağmen yaptığı için asıl kahraman olan onlarmış. Muhalefet liderleri bu olayları hükümet aleyhine kullanıyor ama yapılan haksızlıklara göz yumarak iki yüzlü olduklarını ve hukuka inanmadıklarını ortaya koymuş oluyorlar. 15 Temmuz ile 17/25 Aralık olayları arasındaki organik ilişki ile ilgili ciltler dolusu bilgi ve olgular yazılacaktır. Eğer Reza Zarrab ajan ve hainse 2013’te onu tutuklayan hakim savcı ve emniyet mensupları neden hala hapiste? Yetmezmiş gibi eş ve çocukları da hapse kondu. Kim bilir ne kadar işkence ve kötü muameleye uğruyorlar. Ülkede vicdan sükut etmiş maalesef.
  Bunlara benzer binlerce çelişki, soru ve sorun var. Yazarken kendi ismimi ailemin geleceği ve güvenliği için gizli tutmak zorunda kalıyorum. Doğruları ifade etmek bedel ödemek demek. En az hasarla atlatma gayretindeyim. Cezaevlerinin durumunu gören herkes tedbirli davranmak zorunda kalıyor. Gerçeklerin aydınlatılması için basın ve ifade özgürlüğü gerekir. Masum insanlara “FETÖ” dendiği sürece doğrulara ulaşılamayacak. Bu söylem bir yalan ve iftiradır. Kim kullanıyorsa bilin ki insan hakkı ihlali yapmaktadır. Bir milyon yanlışı ister toplayın ister çarpın bir tane doğru etmeyecek. Gerçek suçlu bu kelimeyi üretenlerdir. Görünen o ki Türkiye hukuka dönecek durumda değil. Ülke büyük yalanlar ve iftiralarla yönetiliyor. Hukukun ve basın özgürlüğünün yok edilmesinin asıl sebebi bu gerçeklerin ortaya çıkma endişesi. “Türkiye de hırsızlar ve darbeciler birbirlerinin yarasını yalıyor.” Olan millete ve gelecek nesillere oluyor. Belliki daha çekilecek çileler var. Türkiye yapılan haksızlıklarla yüzleşmeden hukuk devleti olamaz. Hukuk gelmeden huzur ve mutluluk gelmez. Ekonomi veya diğer tüm alanlardaki iyileşme hukuki iyileşmenin bir sonucu olabilecektir. Dünyadaki gelişmişlik ve mutluluk, ülkelerin demokrasi gelişimi ile doğru orantılıdır. Eleştirirken ahiretin varlığını unutamayız. Çünkü vicdanınız kadar insan olabilirsiniz. Saygılar.

 • murat gultekin
  murat gultekin 10 saatler önce

  Dallama

 • YAKUP DADAŞ
  YAKUP DADAŞ 11 saatler önce

  BİZE DİPLOMALI DEĞİL, DAVOSA İSRAİLE AMERİKAYA KÜKREYECEK ADAM LAZIM. YÜREKLİ ADAM LAZIM !!

 • VATAN SANA CANIM FEDA
  VATAN SANA CANIM FEDA 11 saatler önce

  BEN DOGMA BÜYÜME CHP LİYİM İLK DEFA BABACANA OY VERICEM ONU MECLİSTE GÖRMEK İSTIYORUZ . DÜRÜST BİR INSAN YANLIZ ABDULLAH GÜLÜ SEVMİYORUM O DÜRÜST BİRİ DEĞİL.

 • Keyser Söze
  Keyser Söze 11 saatler önce +1

  Ben demek yerine her zaman biz diyor tebrikler Ali Babacan

 • YAKUP DADAŞ
  YAKUP DADAŞ 11 saatler önce

  Tayyip Erdoğanın saf dışı bıraktıkları bile sizin partinize lider olur, bu da Erdoğanın kalitesidir NOKTA.

 • YAKUP DADAŞ
  YAKUP DADAŞ 11 saatler önce

  Erdoğandan yolunu ayıran herkes size göre eğitimli kültürlü zaten, bırakın boş lafları

 • İzlemek Bedava TV
  İzlemek Bedava TV 12 saatler önce

  Arkadaşlar eğitim sadece okulda değildir, Erdoğan çocukluğundan itibaren eğitimin içindedir.Önce Kur'an kursu eğitimi,sonra imam-hatip lisesi ve sonra üniversite.. Sonrasında da her alanda kendini yetiştirmiş biridir.İyi eğitim için iyi bir hocaya ihtiyaç vardır.Hiçkimse Erbakan Hoca'dan daha zeki ve eğitimli değildi.Recep Tayyip Erdoğan Böyle bir hocaya sahip olduğu için eğitimin merkezinde idi hayatı boyunca.Eğitim demek Amerika'da ünv bitirmek demek değildir..Bir insan kendini her türlü yetiştirebilir.Şuan siyasiler içinde kendini en iyi yetiştiren Erdoğan.. Profesörler bile kürsü de kem küm edip dururken Erdoğan hiç duraksamadan saatlerce konuşuyor,mertçe tüm düşüncelerini karşısındakinin yüzüne söylüyor.Eğitim demek bir tez hazırlayıp doktora almak demek değildir bunu isteyen her insan yapabilir.İsteyerek alınamayacak olan şey liderlik vasfıdır.Allah bunu herkese vermez.Yüzyılda bir kişiye verir.Ayrica bize lazım olan tek şey liderlik vasfına sahip olan Dik duruşlu bir lidere sahip olmak..Zaten Erdoğan'ın tüm danışmanları son derece eğitimli.Recep Tayyip Erdoğan olduğu sürece bu ülke emin ellerde.Sonra çok pişman olursunuz.

 • Karizması Yeter
  Karizması Yeter 15 saatler önce

  İşin kötü tarafı Tayyip de aynı lafları söyleyerek iktidara geldi.! Önemli olan laf değil icraat.

 • hasan yildirim
  hasan yildirim 16 saatler önce

  bokun laciverti parti farkli akil zihniyet ayni bunlar secimi kazansin hic bir bok degismez biri birlerinin halka yaptiklari pislikleri bildikleri hal de konusmuyorlar

 • TUNA
  TUNA 19 saatler önce

  2023 ya bu adam ya ekrem imamoğlu alır ahada buraya yazıyorum. akp bittti

 • Mustfa Sahin
  Mustfa Sahin 19 saatler önce

  Yürü be yolun açık olsun

 • Mehmet Vatankorur
  Mehmet Vatankorur 21 saatler önce

  Feto nün izinden gidiyor

 • dimensional X
  dimensional X 22 saatler önce +1

  Adam 2002 den beri hem bakanlik yapti hemde basbakan yardimciligi yapti, oyle bos bir adam degil, zeki ve egitimli bir adam.

 • Bariş Koroglu
  Bariş Koroglu 23 saatler önce

  Şu saatten' sonra akp'yi trump da kurtaramaz' tramp da yolcu:D

 • Erdal T
  Erdal T Gün önce

  Ali babacana bir soru o geminin içinde sizde vardınız gemi yanlış yola giderken siz neden başka bir gemiye geçtiniz rotasını deyiştirmek sizinde göreviniz diyilmiydi neden sorun vardı kaçtınız siz çok taktir ediyordum fakat Ekonomi başkanı olarak fakat sorunlardan kaçana bu ülkenin ihtiyacı yok sorunu çozmeye çalışana ihtiyaç var yazık ettiniz Ahmet Davutoğluda başbakanken heryerde osmanlı geri geliyor diye meydan okudu bumu devlet yönetimi Türkiye boş geçmiş 80 yılını geri istemiyor artık bunu anlayın vaatler dönemi bitmiştir icraat dönemi başlamıştır kaybeden siz oldunuz

 • tehirli tren
  tehirli tren Gün önce

  bu adamlardan umut bekliyorsanız 57:00'ye bakmaya davet ediyorum. 4 milyon suriyeli'yi başımıza bela eden doktrin part2.

 • TUNA
  TUNA Gün önce

  beğendim

 • can kaymak
  can kaymak Gün önce +1

  Bülbül deresini de anlatsaydin bop piyonu seni

 • Lazy Garfield
  Lazy Garfield Gün önce

  Bre, Tez elden gelesin.....

 • Lazy Garfield
  Lazy Garfield Gün önce

  Insahaallah burdada trol yoktur. Yorumlar iyide ondan diyom.... biktil bu aktollerden, sizde yapmayin akp gibi beee

 • Fatih Simsek
  Fatih Simsek Gün önce

  Taze kan yolda

 • Yasemin Deniz
  Yasemin Deniz Gün önce +1

  Bu da diğerleri gibi zamanla değişir ve diktatörleşir deniyor. Olabilir, şayet öyle olursa daha kibar ve sempatik bir diktatörümüz olur. Beraber yürüdünüz o yollarda..

 • Mc Fly
  Mc Fly Gün önce

  BEN FE-TÖCÜ ASKER ÇOCUĞUYUM. BABALARIMIZIN EKMEKLERİNİ YESEKDE ARKADAN GÖTLERİNİ SİKİYORUZ BABACAN BEYİM! MERAKETME AKPARTİYİDE BABALARIMIZ BATIRDI ! İP ADRESLERİNİ GOGIL TÜRKİYE EKİBİNİ TEHDİT EDEREK YORUMLARI TAKİP EDİYOLAR! POLİSLERE SAHTE RAPOR YAZDIRIYOLAR! EMEKLİ ASKER KÖPEKTİR ! SAYIN BABACAN BEN SENDEN YANAYIM! SENİ KORUYCAM YENİ AKPARTİYİ KORUYCAM! BABAMIDA TUTUKLATACAM ABİ! TCK32Yİ KULLANIYOLAR

 • Serdar Gok
  Serdar Gok Gün önce

  2023 hedeflerinden neden uzaklaştık sorusuna adam gibi dosdoğru cevap veremiyorsan sizden lider olamaz. İlk önce mert olmak gerekir bu işte. Çekinmeden korkmadan elif gibi dik durmasını bilmeli bir lider.

 • ibrahim y
  ibrahim y Gün önce

  Boş muhabbet yapan çok hersey ortada mhp yi aksenerle böldüler şimdi ak partiye Babacan ve davutoglunla bölmek istiyorlar amaç abd İsrail ve Avrupanın istemediği Erdoğan erdogansiz Türkiye istiyorlar çünki işlerine gelmiyor kendi silahını üretiyor Suriye ve Akdeniz'de bütün onların oyunlarını bozdu birde Babacan seçim kazanamaz sadece iyi partinin yaptığı gibi chp ve HDP ye taseronluk yapacak yani oy bölecek

 • Gencay Aygün
  Gencay Aygün Gün önce

  Aşıktır git serefsizler sionizmin köpekleri yani bumi Türkiye'yi kurtulacak BUNLAR SİONİZMİN KÖPEKLERİ

 • endoplazmik retikulum

  İmamoğlu & Babacan
  Başkanlık yarışı efsane olur. ikisininde üslübu çok güzel. yeminle seçim sürecinde çağ atlarız. tayyip gibi oraya buraya bağırıp çağırmazlar

  • Arda Kaya
   Arda Kaya Gün önce

   imamoğlundan bi halt olmaz . Babacan gibi biriyle onu kıyaslaman abes

 • serkan korkmaz
  serkan korkmaz Gün önce

  Akşam akşam yemin ederim umut doldu içim Allah ayağına taş değdirmesin babacan sonuna kadar destekciniz

 • serkan korkmaz
  serkan korkmaz Gün önce

  Sağlam adam valla cahilleri görmekten alışık değiliz

 • B. KAYA
  B. KAYA Gün önce

  AKP nin bu ülkeye çok şey kaybettirmiş olsa da bir şeyi kazandırdığını anladım. artık birileri seçilmek istiyorsa millete açık ve şeffaf olmaları gerektiğini biliyorlar. 17 yılın en azından son 7 senesi, bu ülke için felakettir.

 • ENSAR MACİT
  ENSAR MACİT Gün önce

  YAW HE HE

 • murat murat
  murat murat Gün önce +1

  BİR YANDAN PKK BİR YANDAN FETÖ, BİR YANDAN YPG, BİR YANDAN PYD, BİR YANDAN DIŞTAKİ GAVURLAR, BİR YANDAN BABACA, BİR YANDAN GÜL, BİR YANDAN DAVUTOĞLU...... TOPUNUZ GELİN... REİS HEPİNİZE YETER

 • murat murat
  murat murat Gün önce +1

  ALİ BABACAN VE EKREM İMAMOĞLU BİRER PROJEDİR...AMERİKA İNGİLTERE VE FETÖ AYAĞI OLAN SİYASİ PROJELERDİR

 • Çiçek Dünyası
  Çiçek Dünyası Gün önce

  Türkiye için faydalı şeyler yapacaksanız inşallah başarılı olursunuz, kendi çıkarınızı düşüneceksiniz inşallah başlamadan biter

 • ibrahin ısı
  ibrahin ısı Gün önce

  39:09 izle.

 • PRENSES NAZİK
  PRENSES NAZİK Gün önce

  turgut özal gibi konusuyor hakikaten dikkatli anlamlı düşünerek ve demokratik biri olarak tebrik ederim helal olsun

 • Yusuf Yılmaz
  Yusuf Yılmaz Gün önce

  Ulan amma demo atmışsınız be norveçte siyaset yapıyor sanki demokrasiyi böyle iman hakikati gibi uygulanmasnın hertürlü hayrın anahtarı şartı gibi görüp gösteren bi adamın eğer bu söylemlerle belli çevreleri ümmetin hayrı için ters köşeye yatırma niyeti yoksa ondan bi cacık olmaz

 • Mustafa Pank
  Mustafa Pank Gün önce

  15 sene akp de bir suru yerde gorev yaptin butun bakanliklarda hemen hemen gorev yaptin sonrada ciktin dedin ben istifa ediyorum butun kotulukleri erdogan yapti ben birsey yapmadim iyi olanlar benim kotu olanlar erdoganin dir hic bosuna kendinizi aklamaya calismayin bu devlet bu durumda ise bunun en buyuk sorumlularinda biri de sizsiniz bunlarda erdoganin sucu oldugu kadar seninde sucunuz var oyle yok kardesim 15 sene icinde olucaksin baktin isler kotu gidiyor ben ayriliyorum benim sucum yok demek senin gibi insanlari bu ulkeye zarardan baska bir etkisi olmaz bos atip tutma senden de hic birsey olmaz mevcut ikdidar ne ise sende o sun.

 • Hasan Ak
  Hasan Ak Gün önce

  Umutlandim cidden ilk kezzz liyakat şart MK devlet kurumları kalitesiz yoneticilerle dolmuş ipini koparan vekaleten mudur mudur yrd oluyo

 • Erkut Soyleyen
  Erkut Soyleyen Gün önce

  Öylesine beyefendi bir adam; eğitimli, kibar , kavgasız biri ; İnşallah birilerinin kötülükleri ile karşı karşıya kalmaz..

 • Bekir Yavuz
  Bekir Yavuz 2 gün önce

  Gül neden işin başında değilde seni ikeri itti kendine güveni yok akıllı ol ali bey abdullatif sener in sonuna hazırlanınız

 • Bekir Yavuz
  Bekir Yavuz 2 gün önce

  Gül ün taşaronu olacağına kendin ol

 • Lazy Garfield
  Lazy Garfield 2 gün önce

  RTE, Fetoye, ve Kurtlere karsi batirdi, ama ayakta kalabilmesi icin bunlarin oyunada ihtiyaci var cunku Ergenekon Kosede bekliyor elinde sopayla. Bunlar olmadan beceremeyecek. Bence bunlari sahneye surduki RTE o oylarida perde arkasinda toplayabilsin.

 • Lazy Garfield
  Lazy Garfield 2 gün önce

  "Sefiller" romanini veya 1879 Fransiz Ihtilalini okuyun. Ama bosverin sizde o yurek yok. Sadece secim zamanini bekleyip yeni adama oy verme heyecanini yasayin siz daha. ADAMLAR(Akp) bizim verdigimiz vergilerle bizi bilmem ne yapiyorlar. O Mehmet Cengiz kopegi bize soylemedigi hakareti birakmadi....Ama adam zengin olmaya devam ediyor hemde bizim vergilerimizle. V.e daha digerleri

 • Lazy Garfield
  Lazy Garfield 2 gün önce

  Makyevelist Tayyipten biktik artik....

 • Lazy Garfield
  Lazy Garfield 2 gün önce

  Insanlari kandirmak, kandirildiklarina inandirmaktan daha kolaydir. Ulkenin geldigi seviye ve durum ortada...

 • Lazy Garfield
  Lazy Garfield 2 gün önce

  Ben ne buna nede cakma prof hocaya inaniyorum.. Teyyo bakti akp zayiliyor bunlari cikardi, bunlar oylari toplayabilirse oraya gecebilir diye dusunuyorum... tayyibin plani olabilir diyorum. Inandirici gelmiyor bana...

 • trakyali 59
  trakyali 59 2 gün önce

  Kesinlikle sıradaki hükümet başkanı Babacan dir. Parti kursa akp yıkılışı baslar

 • Tamer Temel
  Tamer Temel 2 gün önce

  berat'ı da çağırın bir gün babacanla beraber bir ekonomi programı yapın lütfen. :)

 • Bozkurt Şahiner
  Bozkurt Şahiner 2 gün önce

  Ulan cumhuriyet tarihinin en büyük batık kredisine sen okey dedin seninde bu ak hırsızlardan farkın yok senin yüzünden bu godoman iş adamlarına daha şirket kurulmadan uçuk iki yıl ödemesiz faizsiz krediler verildi teis ve ekibi hırsız tayfası daha çalacak ne kaldıki

 • Halil Gonen
  Halil Gonen 2 gün önce

  Yönetim sisteminin değişikliğine inanmanız bile,sizin farklı olmadığınızı kanıtlar nitelikte.Mantalite aynı A partisi değil de B partisi.Hele Davutoğlu da varsa eyvaaaahhhh.Her partide var düzgün adamlar.Önemli olan hangi partiyi seçmişler.O önemli

 • atabey tozkoparan
  atabey tozkoparan 2 gün önce

  Rahmetli adnan menderes hatırlattı ... Onun kadar kibar ... Siyasette bu kadar kibar olmak heleki dış siyasette şu anki liderlere bakılırsa .....

 • Ozia Yilmi
  Ozia Yilmi 2 gün önce

  Sayın babacan duyacaktık, yapardık yok! duyorum demeniz yanlış yaptık hatalarımızı düzeltmek istiyoruz demeniz gerekir iş işten geçti pıçak kemiğe dayandı ve sizler bizim bu duruma gelmemize izin verdiniz göre göre bile bile!!!!