Esra Erol'da 9 Aralık 2019 - Tek Parça

Paylaş
Ekle
 • katma 9 Ara 2019
 • Esra Erol’da bugün…
  Ali Bey eşinin kendisine ihanet ettiğini çocuklarının kendi yanında olduğunu boşanma davasına eşi Esra Arar’ın gelmediği için boşanamadıklarını iddia etti. Ali Bey bir an önce anlaşmalı şekilde ayrılıp yeni bir hayat kurmak istediğini dile getirdi.
  Kadriye’nin ikinci çocuğunun babasının başka biri olmasının sebebinin kayınpederi olduğunu söylediği hatırlatıldı. Yahya Güler’in evinde üç kadın kalmış olmalarıyla ilgili konuşmak istemediğini söyledi. Kadriye Hanım şu an sadece bu olayın bitmesini ve DNA testinin sonucunun açıklanması istediğini dile getirdi.
  Hanife Teyze; kızının 11 ay önce evden kaçtığını kızının iki çocuğunu geride bırakıp gittiğini, gittikten sonra boşanma davası açıp boşandığını çocukların velayetini damadının aldığını ama aile ile de görüşmediğini açıkladı. Gül Halıcıoğlu yayına bağlandı. Gül Hanım dini nikâhlı olarak Murat ile evlendiklerini ama annesinin bunu kabul etmediğini ve sürekli beddua ettiğini eski eşine dönmesini istediğini birkaç yıl önceden de boşanmak istediğini ailesine söylediğini ama ailesinin kendisi ile hiç ilgilenmediğini söyledi. Gül Hanım; ailesiyle barışmak istemediğini ve görüşmek istemediğini açıkladı. Esra Erol Gül Hanım’a neden kundaktaki çocuğunu bıraktığını annesinin de buna çok kırgın olduğunu söyledi.
  Esra Erol Yunus Şahin’in hala ortalarda olmadığına dikkat çekti. Burcu Şahin kendi çocuğunu eltisinin bakması için dünyaya getirmediğini yayına ilk çıktığı günden sonra kendisini kızı gibi gördüğü iddia edilen kayınvalidesi Havva Nur Hanım’ın aramadığını sadece sosyal medyada boş boş yorumlar yaptığını dile getirdi.
  "Esra Erol'da" hafta içi her gün atv'de!
  Esra Erol'da youtube kanalı
  Abone olun, hiçbir şeyi kaçırmayın!
 • EğlenceEğlence

YORUMLAR • 0