Kenan yaralanıyor! Hıçkırık 34. Bölüm

Paylaş
Ekle
 • katma 15 Şub 2018
 • Hıçkırık 34. Bölümde Kenan, kız kardeşi Melek'in eşi Harun tarafından bıçaklanıyor!
  Melek'in psikopat eşi Harun, Hatice'yi takip ederek konağa gelir. Melek'i kaçırmaya çalışır. Kenan duruma şahit olur ve olaya müdahale eder. Kıskanç koca Harun ve Kenan arasında kavga başlar. Harun bıçağını çıkarır ve Kenan'a sallamaya başlar! Melek korkudan ne yapacağını şaşırır ve yardım için bağırır. Konaktakiler dışarı çıktıklarında gördükleri manzara karşısında şok olurlar. Eli bıçaklı bir adam Kenan ile kavga ediyordur. Kavga sırasında Harun, Kenan'ı kolundan bıçaklar. Azmi silahı ile konağın meydanına gelir ve kavgaya son verir. Nalan, Kenan'a pansuman yapmak için odasındadır; fakat, Kenan bu teklifi reddeder. Nalan üzüntü ve şaşkınlığı bir arada yaşar.
  TÜM HIÇKIRIK VİDEOLARI BURADA: www.kanald.com.tr/hickirik/bolumler
  TRclips Sayfası: bit.ly/2EZ0Mr1
  Facebook Sayfası: facebook.com/HickirikDiziKanalD/
  GENEL HİKAYE:
  Kenan ve Nalan’ın acılı ve imkansız aşkının anlatıldığı dizinin genel hikayesi şöyle; Kenan, çocuk yaşta ailesini kaybetmiş ve yetimhanede geçirdiği acı dolu yıllardan sonra İstanbul’un en zengin işadamlarından Azmi Karaoğlu onu bulmuştur. Azmi Bey, Kenan’a sahip çıkmış ve onu yetimhaneden kurtararak kendi konağına almıştır. Kenan’ın hayatını asıl değiştiren ise, Azmi Bey’in evinde henüz çocuk yaştayken tanıştığı Azmi Bey’in kızı Nalan olmuştur. Kenan ve Nalan birlikte büyümüş; birbirlerinin en yakın dostu, sırdaşı haline gelmişlerdir. Bu yakınlık, aradan geçen 15 yılda büyük bir aşka dönüşür. Günümüzde iki genç de 20’li yaşların ortalarına gelmiştir. Birbirlerine delicesine aşıklardır ancak bu aşkı itiraf edecek cesareti bulamamaktadırlar. Kenan ve Nalan’ın hayatını altüst eden kişi ise, son derece tehlikeli ve ürkütücü bir adam olan İlhami olur.
  KÜNYE
  Yapım : Birsel Film
  Yapımcı : Sevgi Birsel, Sinan Akad
  Yönetmen : Fırat Gürsoy
  Senaryo : Redife Zerener, Gökhan Korkusuz
  Müzik : Osman İşmen
  Styling : Uğurkan Erez
  Oyuncular : Sezgi Sena Akay (Nalan), Barış Arda Hacıoğlu (Kenan), Selçuk Özer (Azmi), Nurseli İdiz (Perihan), Meltem Pamirtan (Vesime), Kemal Okan Özkan (İlhami), Emre İğdemir (Engin), Erdoğan Aydemir (Kutsi), Tuğçe Baltalı (Hayat), Ceylan Yılmaz (Aslı) , Sibel Aytan (Selin), Özge Akdeniz (Gonca), Emin Gümüşkaya (Remzi), Rukiye Sarıdemir (Cemile), Kübra Akın (Gülüm), Anıl Kerimoğlu (Sinan), Tevfik Aygün Hiçyılmaz (Burhan)
 • EğlenceEğlence

YORUMLAR • 13