Hüsnü'nün yeni belası Nursel! - Arka Sokaklar 470. Bölüm

Paylaş
Ekle
 • katma 23 Şub 2018
 • Arka Sokaklar 470. Bölümde cazibesi yüksek Hüsnü, yeni komşusu Nursel'in hedefine giriyor!
  Nazike evde komşularını çağırıp bir gün düzenler. Bu güne yeni komşuları Nursel de gelmiştir. Hüsnü görevden sonra eve gelir. Komşuları çıkarken onları yolcu ederken tuhaf bir durum yaşanır. Nursel, Hüsnü'yü gördükten sonra evde kalıp kendisine iltifatlarda bulunmaya başlar. Nursel, Hüsnü'den etkilenmiştir. Diğerleri de bu ilgiden biraz rahatsız olurlar. Nazike ve Zeliş, yapışkan koşmuyu zar zor evden çıkarmayı başarırlar. Hüsnü ise, bu ilgiden hoşlanır ve ailesine karşı erkeksi bir böbürlenme yapmaya başlar. Fakat, başına geleceklerden habersizidir.
  Hüsnü, Nursel'in her fırsatta karşısına çıkmaya başlayınca derdin büyük olduğunu görür. Kızı Zeliş ve Nazike, Nursel'le karakolluk olunca Hüsnü işe el atar.
  Arka Sokaklar 470. Bölüm Özeti
  Selin’in hayati tehlikesi devam ediyor!
  Selin, ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılır. Tüm ekip Selin’den gelecek olan haberi beklemektedir.
  Vecdi, Can’ı, Mahmut’un yanından kaçırır. İstanbul’da terör eylemi yapmaya hazırlanır. Can’ın üzerine bomba düzeneği yerleştirir. Rıza Babalar durumdan haberdar olur ve patlamanın gerçekleşeceği meydana gelirler. Mesut bomba patlamak üzereyken müdahale etmeye çalışır.
  Arka Sokaklar heyecan dolu yeni bölümüyle cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!
  KÜNYE
  Yapımcı : Erler Film / Türker İnanoğlu
  Yönetmen : Orhan Oğuz
  Genel Koordinatör : Yılmaz Ekmekçi
  Senaryo Danışmanı : Ahmet Yurdakul
  Senaryo : Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul
  Müzik : Murat Evgin
  Oyuncular : Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), Oya Okar (Selin), Alp Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Özlem Çınar (Aylin), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), İpek Yaylacıoğlu Usta (Pınar), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Merve Oflaz (Bahar), Can Başak (Arif Müdür), Boğaç Aksoy (Volkan), Başak Atıcı (Hande), Kerimhan Duman (Tunç), Manolya Aşık (Şule), Yüsra Geyik (Zeliha), Onur Bay (Tekin), Furkan Göksel (Metin), Tunç Oğuz (Arda), Beste Seyhan Şamcı (Eda), Melisa Şalgam (Asiye), Efe Günay (Haydarberk), Kaan Uslu (Efe), Ada Baykan (Zeyno Bebek)

YORUMLAR • 0