Bu video kullanılamıyor.
Bu sorundan dolayı özür dileriz.

İngiltere'den Futbol | Büyük Altılı Değerlendirmesi

Paylaş
Ekle
 • katma 21 May 2019
 • beIN SPORTS'un en güncel programlarını, spor dolu içeriklerini takip etmek için kanala abone olmayı unutmayın: dgtrk.lu/1ebhi
  Premier League'de sezon sona erdi!
  Önder Özen ve Doruk Keskin'in yorumlarıyla İngiltere'den Futbol, beIN SPORTS HABER ve TRclips kanalımızda sizlerle buluşuyor!
 • SporSpor

YORUMLAR • 1

 • bruh
  bruh 17 gün önce

  Mourinho'nun oyuncuları cidden basın toplantılarında muhabirlere ve gazetecilere adeta yem ettiği bir gerçek Önder hocanın da dediği gibi, ama United oyuncuları gerçekten şu birkaç sezondur öyle dejenere karakterlere sahipler ki. Değişen çağın yeni neslinin tüm kötü ve istenmeyen özelliklerini bünyelerinde barındıran oyunculardan kurulu bir kadro, sıfır takım aidiyeti, sıfır çalışma ahlakı, sıfır profesyonellik... Mesela Lingard gol sevinçleri için harcadığı emeğin yarısını oyunu için harcasa belki de İngiltere'nin son yıllarda yetiştirdiği en büyük süperstar olacaktı. Alexis Sanchez geldiğinden beri sıfır katkı sundu takımına, sezon boyu kulübe mali yük olmak dışında hiçbir varlık göstermedi. Solskjaer ilk geldiğinden beri oyuncularına tekrar özgüven aşılayıp, onları sonuna kadar destekleyip kendilerine yöneltilen eleştirileri de sünger gibi bizzat emdi ve üstlendi, buna karşın caretaker'lık süreci sona erdiği andan itibaren takım kontrol edilemez bir serbest düşüşe geçti ve Solskjaer gibi bir adamı bile daha agresif tutumlar izlemeye yöneltti oyunculara karşı. Mourinho kendisini yenileyememiştir, doğru kesinlikle; hem taktiksel açıdan hem de soyunma odasındaki varlığı konusunda diyorum bunu da, fakat kesinlikle tüm fatura Mourinho'ya kesilmemeli United'ın felaket sezonlarındaki. United gibi bir takımın oyuncuları gerektiğinde insiyatif alıp takımı toparlayabilecek kabiliyete ve karaktere sahip olabilmeli.