Kenan acı gerçeği kabul etti! Hıçkırık 39. Bölüm

Paylaş
Ekle
 • katma 22 Şub 2018
 • Hıçkırık 39. Bölümde; Kenan, yetim çocuk olarak geldiği konakta dışlandığını hissedip Nalan'a mesafe koymaya başlıyor!
  Kenan, Azmi'nin kendisine davranışından dolayı mutsuzdur. Küçük bir çocukken girdiği konağa artık kendini ait hissetmiyordur. Ne olursa olsun bu gerçeğin değişmeyeceğini görmektedir. Azmi daima Nalan için İlhami'yi düşünecektir. Kenan'a göre bu durum, İlhami'nin zengin bir soy isme sahip olmasından kaynaklanmaktadır. Bu içini acıtan gerçekleri Kutsi ile de konuşur. Kutsi ne söylese fayda etmez. Kenan ile Nalan aşkının önünde her daim bir engel olacak durumdur bu. Kenan, delilercesine aşık olduğu Nalan'ı bile dinlemez. Sanki müdahale edemeyeceği bir kaderi yaşamaktadır. Bu durum ona büyük acı vermektedir.
  TÜM HIÇKIRIK VİDEOLARI BURADA: www.kanald.com.tr/hickirik/bolumler
  TRclips Sayfası: bit.ly/2EZ0Mr1
  Facebook Sayfası: facebook.com/HickirikDiziKanalD/
  GENEL HİKAYE:
  Kenan ve Nalan’ın acılı ve imkansız aşkının anlatıldığı dizinin genel hikayesi şöyle; Kenan, çocuk yaşta ailesini kaybetmiş ve yetimhanede geçirdiği acı dolu yıllardan sonra İstanbul’un en zengin işadamlarından Azmi Karaoğlu onu bulmuştur. Azmi Bey, Kenan’a sahip çıkmış ve onu yetimhaneden kurtararak kendi konağına almıştır. Kenan’ın hayatını asıl değiştiren ise, Azmi Bey’in evinde henüz çocuk yaştayken tanıştığı Azmi Bey’in kızı Nalan olmuştur. Kenan ve Nalan birlikte büyümüş; birbirlerinin en yakın dostu, sırdaşı haline gelmişlerdir. Bu yakınlık, aradan geçen 15 yılda büyük bir aşka dönüşür. Günümüzde iki genç de 20’li yaşların ortalarına gelmiştir. Birbirlerine delicesine aşıklardır ancak bu aşkı itiraf edecek cesareti bulamamaktadırlar. Kenan ve Nalan’ın hayatını altüst eden kişi ise, son derece tehlikeli ve ürkütücü bir adam olan İlhami olur.
  KÜNYE
  Yapım : Birsel Film
  Yapımcı : Sevgi Birsel, Sinan Akad
  Yönetmen : Fırat Gürsoy
  Senaryo : Redife Zerener, Gökhan Korkusuz
  Müzik : Osman İşmen
  Styling : Uğurkan Erez
  Oyuncular : Sezgi Sena Akay (Nalan), Barış Arda Hacıoğlu (Kenan), Selçuk Özer (Azmi), Nurseli İdiz (Perihan), Meltem Pamirtan (Vesime), Kemal Okan Özkan (İlhami), Emre İğdemir (Engin), Erdoğan Aydemir (Kutsi), Tuğçe Baltalı (Hayat), Ceylan Yılmaz (Aslı) , Sibel Aytan (Selin), Özge Akdeniz (Gonca), Emin Gümüşkaya (Remzi), Rukiye Sarıdemir (Cemile), Kübra Akın (Gülüm), Anıl Kerimoğlu (Sinan), Tevfik Aygün Hiçyılmaz (Burhan
 • EğlenceEğlence

YORUMLAR • 3