Geçmişin günahı ortaya çıktı! Hıçkırık 35. Bölüm

Paylaş
Ekle
 • katma 16 Şub 2018
 • Hıçkırık 35. Bölümde Azmi ve Kutsi, Kenan'ın babası ile ilgili sırrı açık ettiler!
  Azmi ve Kutsi, Hatice'nin yeğenini araması üzerine tartışmaya başlarlar. Kutsi inatla Kenan'ın gerçekleri öğrenmesi gerektiğini savunur. Azmi ise, geçmişin sırrını ortaya çıkaracak olmasından dolayı katiyetle kabul etmez. Tartışmanın şiddeti yükseldiği sırada Azmi'nin geçmiş ile ilgili bir bilgi vermesi her şeyi netleştirmeye yetti. Azmi, Kutsi'nin sözlerini "Ne diyeceğiz Kenan'a? Babanı öldürdük; seni de, evlatlık aldık mı diyeceğiz!" cümleleri ile sert bir şekilde keser. Azmi, geçmişe ait sırrı söyleyerek Kenan ile olan bağını da itiraf etmiş oldu. Tartışma sırasında odaya Nalan girer.
  TÜM HIÇKIRIK VİDEOLARI BURADA: www.kanald.com.tr/hickirik/bolumler
  TRclips Sayfası: bit.ly/2EZ0Mr1
  Facebook Sayfası: facebook.com/HickirikDiziKanalD/
  GENEL HİKAYE:
  Kenan ve Nalan’ın acılı ve imkansız aşkının anlatıldığı dizinin genel hikayesi şöyle; Kenan, çocuk yaşta ailesini kaybetmiş ve yetimhanede geçirdiği acı dolu yıllardan sonra İstanbul’un en zengin işadamlarından Azmi Karaoğlu onu bulmuştur. Azmi Bey, Kenan’a sahip çıkmış ve onu yetimhaneden kurtararak kendi konağına almıştır. Kenan’ın hayatını asıl değiştiren ise, Azmi Bey’in evinde henüz çocuk yaştayken tanıştığı Azmi Bey’in kızı Nalan olmuştur. Kenan ve Nalan birlikte büyümüş; birbirlerinin en yakın dostu, sırdaşı haline gelmişlerdir. Bu yakınlık, aradan geçen 15 yılda büyük bir aşka dönüşür. Günümüzde iki genç de 20’li yaşların ortalarına gelmiştir. Birbirlerine delicesine aşıklardır ancak bu aşkı itiraf edecek cesareti bulamamaktadırlar. Kenan ve Nalan’ın hayatını altüst eden kişi ise, son derece tehlikeli ve ürkütücü bir adam olan İlhami olur.
  KÜNYE
  Yapım : Birsel Film
  Yapımcı : Sevgi Birsel, Sinan Akad
  Yönetmen : Fırat Gürsoy
  Senaryo : Redife Zerener, Gökhan Korkusuz
  Müzik : Osman İşmen
  Styling : Uğurkan Erez
  Oyuncular : Sezgi Sena Akay (Nalan), Barış Arda Hacıoğlu (Kenan), Selçuk Özer (Azmi), Nurseli İdiz (Perihan), Meltem Pamirtan (Vesime), Kemal Okan Özkan (İlhami), Emre İğdemir (Engin), Erdoğan Aydemir (Kutsi), Tuğçe Baltalı (Hayat), Ceylan Yılmaz (Aslı) , Sibel Aytan (Selin), Özge Akdeniz (Gonca), Emin Gümüşkaya (Remzi), Rukiye Sarıdemir (Cemile), Kübra Akın (Gülüm), Anıl Kerimoğlu (Sinan), Tevfik Aygün Hiçyılmaz (Burhan)
 • EğlenceEğlence

YORUMLAR • 3

 • yasin ermiş
  yasin ermiş 10 aylar önce +1

  KANALIMA ABONE OLANA ABONE OLURUM

  • Esin Tv
   Esin Tv 10 aylar önce +1

   yasin ermiş ben oluyorum

 • a o s tv
  a o s tv 10 aylar önce +3

  Ilk yorum kanalıma beklerim