Hıçkırık 38. Bölüm Fragmanı

Paylaş
Ekle
 • katma 20 Şub 2018
 • Hıçkırık 38. Bölüm Fragmanı yayında! Nalan ve Kenan'ı dönüş yolunda bir tehlike bekliyor! Hıçkırık dizisinin yeni bölümleri hafta içi her gün saat 14.45'te Kanal D'de!
  Kenan, Nalan'ı geçmişte güzel anılarının olduğu yere götürerek beklediği etkiyi alır. Nalan, Kenan'a olan aşkı ile günün tadını çıkarır. Romantik geçen bu gün konaktan gelen haber ile yarım kalır. Nalan'ın konakta olmadığını öğrenen Azmi, bu duruma çok sinirlenir ve tekrar kriz geçirir. Vesime, Nalan'a bu bilgiyi mesaj atar. Nalanve Kenan, Azmi'nin durumunu öğrendikten sonra hemen yola koyulurlar. Dönüş yolunda bir arabayla karşı karşıya kalırlar.
  Hayat ve Engin aşka yelken açarlar. Bu durum Gonca'nın da dikkatini çeker.
  TÜM HIÇKIRIK VİDEOLARI BURADA: www.kanald.com.tr/hickirik/bolumler
  TRclips Sayfası: bit.ly/2EZ0Mr1
  Facebook Sayfası: facebook.com/HickirikDiziKanalD/
  GENEL HİKAYE:
  Kenan ve Nalan’ın acılı ve imkansız aşkının anlatıldığı dizinin genel hikayesi şöyle; Kenan, çocuk yaşta ailesini kaybetmiş ve yetimhanede geçirdiği acı dolu yıllardan sonra İstanbul’un en zengin işadamlarından Azmi Karaoğlu onu bulmuştur. Azmi Bey, Kenan’a sahip çıkmış ve onu yetimhaneden kurtararak kendi konağına almıştır. Kenan’ın hayatını asıl değiştiren ise, Azmi Bey’in evinde henüz çocuk yaştayken tanıştığı Azmi Bey’in kızı Nalan olmuştur. Kenan ve Nalan birlikte büyümüş; birbirlerinin en yakın dostu, sırdaşı haline gelmişlerdir. Bu yakınlık, aradan geçen 15 yılda büyük bir aşka dönüşür. Günümüzde iki genç de 20’li yaşların ortalarına gelmiştir. Birbirlerine delicesine aşıklardır ancak bu aşkı itiraf edecek cesareti bulamamaktadırlar. Kenan ve Nalan’ın hayatını altüst eden kişi ise, son derece tehlikeli ve ürkütücü bir adam olan İlhami olur.
  KÜNYE
  Yapım : Birsel Film
  Yapımcı : Sevgi Birsel, Sinan Akad
  Yönetmen : Fırat Gürsoy
  Senaryo : Redife Zerener, Gökhan Korkusuz
  Müzik : Osman İşmen
  Styling : Uğurkan Erez
  Oyuncular : Sezgi Sena Akay (Nalan), Barış Arda Hacıoğlu (Kenan), Selçuk Özer (Azmi), Nurseli İdiz (Perihan), Meltem Pamirtan (Vesime), Kemal Okan Özkan (İlhami), Emre İğdemir (Engin), Erdoğan Aydemir (Kutsi), Tuğçe Baltalı (Hayat), Ceylan Yılmaz (Aslı) , Sibel Aytan (Selin), Özge Akdeniz (Gonca), Emin Gümüşkaya (Remzi), Rukiye Sarıdemir (Cemile), Kübra Akın (Gülüm), Anıl Kerimoğlu (Sinan), Tevfik Aygün Hiçyılmaz (Burhan)
 • EğlenceEğlence

YORUMLAR • 17