Aylin ve Hakan mutlu günlerine mi dönüyor! - Arka Sokaklar 468. Bölüm

Paylaş
Ekle
 • katma 14 Şub 2018
 • Arka Sokaklar 468. Bölümde Aylin ve Hakan yaşadıkları olumsuzluklardan sonra beraberliklerinin tadını çıkarıyor!
  Sinem olayından sonra evlilikleri biten ve hayatları tehlikeye giren Aylin ve Hakan sonunda huzurlu ortama kavuşuyorlar. Hakan'ın annesinin de etkisiyle güzel anlar yaşıyorlar. Birbirlerine olan sevgilerinin eksilmediğini hissediyorlar. Bu sırada gelişen bir olay mutluluklarını ikiye katlıyor. Mesut elinde Selin'in yeğeni olan bebek ile kapıdan içeri giriyor. Selin'in kız kardeşi Melda çocuğa bakmayı reddince Mesut çocuğu ondan alıyor. Gizli görevle Suriye'de olan Selin yüzünden çocuğu emanet edebileceği kişiler olarak Aylin ve Hakan'a getiriyor. Bebeğin varlığı Aylin ve Hakan'ı çok mutlu ediyor. Bu mutluluk onları tekrar evliliğe götürecek başlangıç olabilir.
  Arka Sokaklar 468. Bölüm Özeti
  Suriye'de gizli görevde olan Selin beklenmedik bir sürpriz ile karşı karşıya kalıyor!
  Selin yanında Haldun ile birlikte, Can’ı kurtarmak için Suriye sınırına gelmiştir. Mesut, Selin’in tehlikeli bölgeye gittiğini duyunca, çileden çıkar. Selin’in peşinden gitmek için harekete geçer. Selin’i, Vecdi’nin yanına götürmek için Hamza isimli aracı gelir. Yolda Selin’i beklenmedik bir sürpriz beklemektedir.
  Ali ve Bahar devriyedeyken, Tolga isimli bir adam yardım çığlığı atmaktadır. Akif de peşinden koşar. Dur ihtarına uymayınca, Ali adamı vurur. Vurduğu kişinin polis olduğunu öğrenince nasıl bir hata yaptığının farkına varır. Ali müfettiş incelemesine girer.
  Mesut, Selin’i bulmak için yıkık eve gelir; ancak, Selin hiçbir yerde yoktur. Militanlar Mesut’u fark eder ve evin etrafına mevzilenirler. Mesut kendisine doğrultulmuş roketle burun buruna gelir.
  Arka Sokaklar heyecan dolu yeni bölümüyle cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!
  KÜNYE
  Yapımcı : Erler Film / Türker İnanoğlu
  Yönetmen : Orhan Oğuz
  Genel Koordinatör : Yılmaz Ekmekçi
  Senaryo Danışmanı : Ahmet Yurdakul
  Senaryo : Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul
  Müzik : Murat Evgin
  Oyuncular : Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), Oya Okar (Selin), Alp Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Özlem Çınar (Aylin), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), İpek Yaylacıoğlu Usta (Pınar), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Merve Oflaz (Bahar), Can Başak (Arif Müdür), Boğaç Aksoy (Volkan), Başak Atıcı (Hande), Kerimhan Duman (Tunç), Manolya Aşık (Şule), Yüsra Geyik (Zeliha), Onur Bay (Tekin), Furkan Göksel (Metin), Tunç Oğuz (Arda), Beste Seyhan Şamcı (Eda), Melisa Şalgam (Asiye), Efe Günay (Haydarberk), Kaan Uslu (Efe), Ada Baykan (Zeyno Bebek)

YORUMLAR • 2