İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER KASIM (2018 Aylık Astroloji Yorumları)

Paylaş
Ekle
 • katma 20 Eki 2018
 • R BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER KASIM (2018 Aylık Astroloji Yorumları)
  Aylık burç yorumlarımızın yeni serisi ile karşınızdayız!.Kasım ayı yorumları haricinde astroloğumuzun sosyal medya hesabından kendisine ulaşmak isterseniz işte linkimiz :
  instagram.com/astrolizfulya
  Editör: Astrolog Fulya Dalkıran
  Burçlar ve Tarihleri, Burç Tarihleri, Burçların Tarihleri:
  Koç Burcu : 21 Mart - 20 Nisan
  Boğa Burcu : 21 Nisan - 21 Mayıs
  İkizler Burcu : 22 Mayıs - 22 Haziran
  Yengeç Burcu : 23 Haziran - 22 Temmuz
  Aslan Burcu : 23 Temmuz - 22 Ağustos
  Başak Burcu : 23 Ağustos - 22 Eylül
  Terazi Burcu : 23 Eylül - 22 Ekim
  Akrep Burcu : 23 Ekim - 21 Kasım
  Yay Burcu : 22 Kasım - 21 Aralık
  Oğlak Burcu : 22 Aralık - 21 Ocak
  Kova Burcu : 22 Ocak - 19 Şubat
  Balık Burcu : 20 Şubat - 20 Mart
  Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir.
  Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir. Sonuçta nasıl hareket edeceğiniz, neler yapacağınız hepsi sizin iradeniz içindedir. Gezegenlerin iyi açılar yaptığı şanslı dönemlerde, hiçbir şey yapmadan oturursanız bu fırsatları kaçırabilirsiniz. Aynı şekilde gezegenlerin zorlayıcı etkiler yaptığı dönemlerde gerekli gayret ve azmi gösterirseniz tüm zorlukları aşabilir, farkında bile olmadığınız içinizdeki gücü ortaya çıkarabilirsiniz.
  Tarihçe:
  Astroloji insanlık tarihi kadar eskidir.Tarihçilerin araştırmalarına göre farklı uygarlıklar birbirlerinden bağımsız olarak astroloji ile ilgilenmişlerdir. Aşağı yukarı bütün büyük uygarlıklar astroloji ile ilgilendiklerini açıklayan kanıtlar bırakmışlardır. Babil, Mısır, Hint, Çin, Maya, Yunan, Roma ve Arap uygarlıkları bunlar arasındadır. İlk astrologların kimler olduklarını bilmiyoruz, fakat bulduklarını ilk kaydeden Kaldeliler'dir. M.Ö. 3000 yılında Kaldeliler (şimdiki Irak) astrolojinin bilinen en özgün şekillerinden birini ortaya çıkarmışlardır.
  Bazı uzmanlar astrolojiye ait ilk kayıtların M.Ö. 5800 yılına kadar gittiğini belirtiyorlar. Maya uygarlığı, Hindistan ve Çin M.Ö. 2000 yılında astroloji bilimini kullanıyorlardı. Pitagoras ve Plato'nun yazılarında M.Ö. 500 yıllarında eski Yunanlılarda astrolojinin varlığından bahsedilmektedir. Kuzey Afrika'daki ve Doğu Akdeniz'deki Araplar da M.S. 8. yüzyılda astrolojiyi kullanıyorlardı. M.S. (805-85) yılları arasında yaşamış olan Albumasur ya da diğer adıyla Abu Maaschar'ın yazmış olduğu "Introductorium in Astronomiam" adlı eserle astroloji orta çağda yeniden önem kazanmıştır.
  Zodyak yani burçlar kuşağı ilk astrolojik kayıtlarda şimdikinden biraz daha farklı idi. M.S. 180 yılında büyük Yunan matematikçi ve astronom Ptolemy tarafından bugünkü şekline getirilmiştir. Bu yüzyılda ise Carl Jung astroloji hakkında yazılar yazmış, insan kişiliği ve motivasyonu hakkındaki çalışmalarında astrolojiden faydalanmıştır.

  Abone olmanız için kliklemeniz gereken linkimiz:
  trclips.com/channel/UC8KutjT6BouAM5RUIT5Pf8w

  Kanalımızın tüm videolarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:
  ➤En Popüler SAĞLIK Videolarımız: bit.ly/2LJMhur
  ➤En Popüler ASMR Videolarımız: bit.ly/2H51Jxt
  ➤En Popüler GURME Videolarımız: bit.ly/2xqz6eF
  ➤En Popüler OTOMOBİL Videolarımız: bit.ly/2kzmp81
  ➤En Popüler SPOR Videolarımız: bit.ly/2IWqemo
  ➤En Popüler KÜLTÜR Videolarımız: bit.ly/2JgP9Aj
  ➤En Popüler FİRMA Videolarımız: bit.ly/2J1UfgC
  ➤En Popüler OYUN Videolarımız: bit.ly/2LIrEys
  ➤En Popüler CANLI YAYIN Videolarımız: bit.ly/2J3q0Wu
  ➤En Popüler YAŞAM Videolarımız: bit.ly/2Jfo54K

  Tunçbilek TV (Reklampedia) yaşamınızı kolaylaştıran pratik lezzetler yaratır. Bu pratik lezzetler sadece gurmelik anlamında değil; yaşam, sağlık, oyun, sektör profesyonelleri, otomobil, spor, asmr, kültür, astroloji, tarot, müzik ve psikoloji ana başlıklarında popüler TRclips stüdyo kayıtlarını + Uydu Tv yayınlarını ve her iki mecrada canlı yayınları kapsamaktadır.
  Şirketimiz reklam & tanıtım firması olarak tam hizmet ajansı formunda hizmet vermektedir. Sizin için çözüm üretebileceğimiz konu başlıklarımız genel olarak şu şekildedir:
  Google Seo, TRclips Seo, İnternet Sitesi Tasarımı, Grafik Tasarım, Yazılım - Programlama, Kurumsal Video Çekimi, Uydu Tv & İp TV yayıncılığı, Fotoğraf Çekimi, Drone Çekim Hizmetleri, Müzik Albümü Kayıt - Mix Mastering, Klip Çekimi, Müzik Lisanslama, Müzik Gelir Takibi, Vevo TRclips Kanalı Resmi Lisansörlüğü, Fashion Tv Reklam & Organizasyonu ve 32 Yıldır da Bütün Gazetelere Seri İlan - Ticari İlan -Vefat İlanları Yayınlanması.

  İnternet sitelerimize göz atmayı unutmayınız:
  www.reklampedia.com
  www.tuncbilekreklam.com
  www.tuncbilekreklam.com.tr


  KEYİFLİ SEYİRLER DİLERİZ :)

YORUMLAR • 5

 • Ezgi Sahin
  Ezgi Sahin 4 aylar önce

  İkizleri eşsekler götürsün

 • Supthobia
  Supthobia 5 aylar önce

  SİZİN ALLAHINIZI SİKİYİM İKİZLER EN ADİ ORUSPU COCUĞU DESENİZ DAHA İYİYDİ AMINI SİKDİKLERİM

 • Handan Durutürk
  Handan Durutürk 5 aylar önce +3

  Hikaye anlatıyorsunuz.😃😃 Akrep aynı ikizler aynı ilginç değil mi? Uydur uydur söyle! Kaldı ki ikizler zekâ burcudur, en zeki kadınlar ikizler burcundan çıkar üstelik. Zekâsını ziyadesiyle kanıtlamıştır. Bence siz kendinizi sorgulayın! Yaptığınız işi de sorgulayın.

 • özer ulaş
  özer ulaş 5 aylar önce +1

  İkizler Burcu'nu bu kadar kötülemeseniz...

  • Nergiz Fulya DALKIRAN
   Nergiz Fulya DALKIRAN 5 aylar önce

   Kötüleme yok. Kötüleyecekler kendinizden şüpheye düşmeyin diyorum..