Güney kore

Güney Kore Hakkında BİLMEDİĞİNİZ 10 Şaşırtıcı Gerçek
görünümler 237 B14 gün önce
Kore hakkında bilmediğiniz inanılmaz şaşırtıcı şeyler var. K pop grupları ile adını dünyaya duyuran Güney Kore nin, korede yaşam , kore kültürü gibi bizden farklı ve benzer yönleri var. BTS army , exo , blackpink gibi kpop gruplarını dinleyenler belk..
GÜNEY KORE vs KUZEY KORE - Aralarındaki En Büyük 8 Fark
görünümler 1,2 MnYıl önce
Güney Kore ve Kuzey Kore arasında yaşanan Kore Savaşının üzerinden 60 yıl geçti ve savaştan sonra Kore, Kuzey ve Güney Kore şeklinde iki ayrı devlet olarak varlığını sürdürmeye başladı. Ancak bu aynı tarihe, kültüre, kökenlere sahip iki devlet yıllar..
Dünyanın En Zor Otostopu !! GÜNEY KORE ~138
görünümler 11 B7 saatler önce
Dünyanın En Zor Otostopu !! GÜNEY KORE'ye 2. gelişim de ne olursa olsun otostop çekeceğim diye koreye söz vermiştim. Koreye olan sözümü tuttum 2 gün denemenin ardından defalarca polisler tarafından uyarılmama rağmen otostopumu başarıyla tamamladım. B..
Güney Kore'de Başınızı Belaya Sokabilecek 10 Şaşırtıcı Yasak
görünümler 1,4 MnYıl önce
Güney Kore'de Turistlerin Başını Belaya Sokabilecek 10 Şaşırtıcı Yasak... ► İzlediğiniz için teşekkürler , abone olmayı unutmayınız... ► Herşey Dahil olarak size TRclips'da en bilgilendirici büyüleyici ve çekici videoları getirmeyi hedefliyoruz. De..
Dünyayı Geziyorum - Güney Kore | 8 Temmuz Pazar
görünümler 211 BYıl önce
Özlem Tunca’nın sunumuyla ekrana gelen Dünyayı Geziyorum dünyanın dört bir yanından ilginç görüntüleri izleyicisiyle buluşturuyor. Dünyayı Geziyorum bu hafta tarihi binlerce yıl öncesine dayanan Güney Kore’den rengarenk karelerle evlere konuk olacak...
Güney Kore’deki Okullarda Uygulanan 10 Tuhaf Kural
görünümler 450 BYıl önce
Güney Kore’deki Okullarda Uygulanan 10 Tuhaf Kural ► İzlediğiniz için teşekkürler , abone olmayı unutmayınız... ► duymadım DEME! olarak size TRclips'da en bilgilendirici büyüleyici ve çekici videoları getirmeyi hedefliyoruz. Destekleriniz için teşe..
Güney Kore'nin İlginç Sokak Yemekleri, Etler (BTS Çekiliş, Bok Cafe)
görünümler 1,5 Mn9 aylar önce
Merhaba arkadaşlar, bugün size Güney kore'nin ilginç sokak yemeklerini, et lerini, yiyeceklerini göstermek istedim.Ayrıca aşırı ilgiden dolayı K-pop hayranları içinde küçük bir çekiliş yapmak istedim. Video'da sokak yemekleri ile beraber bok cafe (tu..
CHABY HAN vs ALİ ERTUGRUL (GÜNEY KORE vs TÜRKİYE)
görünümler 1,3 Mn3 aylar önce
Chaby Han ile Ali Ertugrul Güney Kore vs. Türkiye challenge yapıyor! Kore ile ilgili akla gelebilecek her soruya Chaby Han ve Ali Ertuğrul tarafından cevap verildi. İki ülkenin yaşam tarzı, yemek kültürü, batıl inançları, eğlence anlayışı, eğitim sis..
Güney Kore Hakkında İlginç Bilgiler 1. Bölüm
görünümler 61 BYıl önce
Ekonomik kalkınmada adeta imkansızı başarmış, bizi dosttan öte kardeş kabul eden K-Pop ve PSY ile de adından oldukça bahsettiren Asya Kaplanı GÜNEY KORE'yi anlatacağız. Videoda Güney Kore bayrağı ve anlamı, Güney Kore nüfusu, Güney Kore'nin başkenti..
Koreli Bir Şarkıcı Olmak Çok Zor.! K-Pop Bilmenizi İstemediği Karanlık Tarafı
görünümler 1,4 Mn6 aylar önce
Koreli Bir Şarkıcı Olmak Çok Zor.! K-Pop Bilmenizi İstemediği Karanlık Tarafı... ► Herşey Dahil olarak size TRclips'da en bilgilendirici büyüleyici ve çekici videoları getirmeyi hedefliyoruz. Destekleriniz için teşekkürler :) Sponsorluk, reklam, te..
Güney Kore Hakkında Bilmediğiniz Sıra Dışı Gerçekler
görünümler 4,2 Mn2 yıl önce
Güney Kore Hakkında 17 İlginç Bilgi ►ABONE OLMAYI UNUTMAYIN-bit.ly/2jFoyNF ►SOSYAL MEDYA HESAPLARI ►FACEBOOK:facebook.com/enilginclerkanali/?ref=aymt_homepage_panel ►TWİTTER:twitter.com/Naturel Adam ►GOOGLEPLUS:p..
1 Dolar 1115 WON! - Güney Kore'de ilk günüm ve İlginç Kore Ürünleri
görünümler 1,3 Mn9 aylar önce
Merhaba arkadaşlar, ben Emre durmuş. Güney Kore'nin başkenti seoul'de 1 dolar karşılığı 1150 won aldım. Dolar ne kadar şu an bilmiyorum. Kaldığım hostel den çıkıp Kore sokaklarında birbirinden ilginç ürünlerin satıldığı yerlere gidip onları inceliyor..
Güney Kore'de Köpek Eti Yiyorlar (ÖZEL VİDEO) - Eating Dog Meat
görünümler 424 B5 aylar önce
Güney Kore'de Köpek Eti Yiyorlar (ÖZEL VİDEO) Eating Dog Meat Merhaba arkadaşlar, Güney Kore seyahatimde insanların köpek eti yediğine şahit oldum. Video Güney Kore'yi kötülemek amacı ile yapılmamıştır. Hayvanlara işkencenin son bulması amacından yo..
Amerika mı? Türkiye mi? (KARDEŞ ÜLKE KORE!)
görünümler 845 B11 aylar önce
Samsung'un memleketi Güney Kore'de, Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan'ın iPhone-Samsung açıklaması sürecinde Korelilere düşüncelerini sorduk: Amerika mı? Türkiye mi? Dolar Türk lirası karşısında yükselirken Kore'de okul hayatı yaşayan bir Türk olarak K..
Güney Kore Hakkında 16 İNANILMAZ BİLGİ
görünümler 135 B2 yıl önce
►Hergün birbirinden ilginç ve öğretici videoların yer aldığı youtube kanalımıza hala dahil olmadınız mı? Haydi Abone Olun:trclips.com/channel/UCVxLeEsPzbNNjbToNmdLWtg ► Müzikler: incompetech.com ► Genelde Kulandığım Kaynak siteleri: -..
Güney Kore'de İlk Günüm
görünümler 292 BYıl önce
Merhaba arkadaşlar; Japonya'dan kısa bir uçuş sonrası ulaştığım Güney Kore'deki ilk günümü sizlerle paylaşmak istedim. Güney Kore beni ilginç kültürüyle karışlamaktan yanı sıra; denk geldiğim festivalde değişik yemek kültürünü de görme şansım oldu. ..
20 TL ile KOREDE Bir Gün Geçirmek! (4269 WON!)
görünümler 1,7 Mn11 aylar önce
Samsung'un memleketi Güney Kore'de 20 Türk lirası yani 20 TL ile bir gün geçirdik. Dolar Türk lirası karşısında yükseliyor, Kore'de okul hayatı yaşayan bir Türk'ün Türk lirasını Güney Kore parası Won'a çevirerek neler yapabildiğini gösterdim. Güney ..
GÜNEY KORE'DE SINIRI AŞAN 7 OKUL KURALI
görünümler 6 B7 aylar önce
GÜNEY KORE'DE SINIRI AŞAN 7 OKUL KURALI...Video yu Beğen diyseniz Lütfen Like Atmayı Unutmayınız. İYİ SEYİRLER... ► İzle diğiniz için teşekkürler , abone olmayı unutmayınhız... ► TIKLA AB..
Güney Kore Dışında Yaşayacak Olsanız Hangi Ülke'de Yaşamak İsterdiniz? Peki Türkiye?
görünümler 40 B6 aylar önce
Seul başta olmak üzere Kore'nin bir çok şehri dünyanın en güzel şehirleri arasında da olsa insanlar farklı kültürler ve farklı yerler için başka ülkelerde yaşamak isterler. Bugün Korelilere; Güney Kore dışında yaşayacak olsanız bu hangi ülke olurdu d..
TÜRKİYE'DE DEĞİL! BU GARİP ŞEYLER SADECE GÜNEY KORE'DE YAŞANIYOR
görünümler 91 B11 aylar önce
Modern teknolojiyle eski doğu geleneklerinin uyumlu ve kendine özgü bir şekilde bir araya geldiği ülke Güney Kore aynı zamanda sayısız gizemi ve garipliği de barındırmaktadır. Biz de bugün sizlere çılgın ve inanılmaz geleneklere sahip Güney Kore hakk..
Koreliler Güney Kore'de yaşamaktan mutlular mı? / Türkçe altyazılı
görünümler 5 BYıl önce
Uzakdoğu ülkelerinden beğendiğim videoları Türkçeye çevirerek youtube kanalımda paylaşıyorum. TRclips kanalımda sadece; Güney Kore, Kuzey Kore, Japonya, Çin, Hong Kong, Tayvan, Tayland videoları yer almaktadır. Hangi videoların beğenildiğini anlay..
KORE'DEKİ EVİM! (Aylık Kira, Yaşam Şartları!)
görünümler 1,3 Mn2 aylar önce
Koredeki evim! Ali Ertugrulun Kore'de yaşadığı ev vlogunda Koredeki evin aylık kirasını, Korede yaşam şartlarını ve yurtdışı yaşam masraflarını, yurtdışı okul eğitimini, yurtdışı Kore alışverişini, yurtdışı yeme içmesini izleyeceksiniz. Sticker.ly i..
Cumhurbaşkanı Güney Kore'de istiklal marşı okunurken asker selamı verdi
görünümler 129 BYıl önce
Cumhurbaşkanı Güney Kore'de istilal marşı milli marş okunurken asker selamı verdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Güney Kore Cumhurbaşkanı Moon Jae-in tarafından resmi törenle karşılandı. Güney Kore Cumhurbaşkanı Moon..
Dünyayı Geziyorum - Güney Kore | 16 Haziran 2019
görünümler 21 BAylar önce
Güney Kore'de seyahat ve tatil yapmak isteyenler. Güney Kore'de nereler gezilir, Güney Kore'ye nasıl gidilir,Güney Kore'de yaşam, vize hakkında bilinmesi gerekenler Özlem Tunca'nın sunumu ile Dünyayı Geziyorum'da. Yurt dışı tatili, seyahat, gezi ve d..
Güney Kore'de Türk Sevgisi♥
görünümler 13 B10 aylar önce
#southkorea #turkey #kardeslik #kpop #army #blink #exo #korecanlar #seoul
KORE'DE BİR OKUL GÜNÜM!
görünümler 345 B3 aylar önce
03.11.2018 Herkese Selam ! Kanalıma abone olmayı ve videoyu beğenmeyi unutmayın.. bir sonraki videoda görüşmek üzere ^^ INSTAGRAM : instagram.com/busrakoseofficial - LOVE, BÜŞRA ♡ işbirlikleri : busrakose38@gamil.com ♡ instagram : b..
GÜNEY KORE vs TÜRKİYE (Tekerleme Yarışı!) / AirConsole
görünümler 134 B26 gün önce
AirConsole Websitesi: www.airconsole.com/v/yt/AliTV Güney Kore ve Türkiye tekerleme yarışında iki ülke karşı karşıya geldi. Ali Ertugrul TV'de Güney Kore ve Türkiye tekerleme challenge Azerbaycan tarafından yönetildi. Korece ve Türkçe'deki t..
Dünyayı Geziyorum - Güney Kore-3 | 30 Haziran 2019
görünümler 6 B17 gün önce
Güney Kore'de seyahat ve tatil yapmak isteyenler. Güney Kore'de nereler gezilir, Güney Kore'ye nasıl gidilir,Güney Kore'de yaşam, vize hakkında bilinmesi gerekenler Özlem Tunca'nın sunumu ile Dünyayı Geziyorum'da. Yurt dışı tatili, seyahat, gezi ve d..
Kuzey Kore ve Güney Kore liderlerinin el sıkışma anı
görünümler 273 BYıl önce
Kore Yarımadası tarihindeki en önemli günlerden birini yaşıyor. 1953 Kore Savaşı'ndan bu yana ilk kez bir Kuzey Kore lideri yarımadayı ikiye bölen sınır hattını geçip Güney Kore'ye ayak bastı. Liderler sonra Kuzey'e de geçerek kameralara poz verdi. ..
KUZEY KORE ve GÜNEY KORE Arasındaki 5 Fark
görünümler 814 B2 yıl önce
Kuzey Kore yıllardır bizlere kapalı kutu olarak görünmüştür. Ülkeden çıkan bazı bilgilere sahibiz ve genelde bunları yorumluyoruz. Güney Kore ise bizim daha yakından tanıdığımız bir ülke olarak akıllarımızda. Bugün birbirine iki komşu ülke arasındaki..
GÜNEY KORE'DE EN İLGİNÇ 10 ŞEY !
görünümler 26 B3 aylar önce
Herkese Merhabaa !!! Bugünkü videomda Güney Kore'ye geldiğim günden itibaren beni en çok şaşırtan 10 şeyi sizler için toparladım. Ayrıca objektif olsun diye diğer yabancılara da sorup derledim . Umarım keyif alırsınız !! Şimdiden teşekkürler !! Lütf..
Güney Kore'ye Nasıl Gidilir? | VLOG#1
görünümler 298 B3 yıl önce
Istanbul'dan Seul'e olan seyahatimin, sizler için çekimini yaptım. Abu Dhabi aktarmalı bu seyahatimi umarım beğenirsiniz.. Thanks for music incompetech.com Güney Kore ve diğer Asya ülkelerinden yaptığım videolar ve yayınlarla sizlerleyim... Video..
KOREDE GECE HAYATI - KORELİLER ÇILDIRMIŞ!!
görünümler 557 B2 yıl önce
Kore'deki çılgın gece hayatını inceledik. Uzakdoğu'daki gece hayatının önemli bir yansıması olarak Kore'de gece hayatının ve eğlencenin nasıl olduğunu sizlerle paylaşıyoruz. Bakalım Hongdae ve Sinchon'da neler yaşadım? İyi Seyirler... Thanks for mus..
Gelin Türk, Damat Güney Koreli
görünümler 225 B11 aylar önce
Abone Olmak için Tıklayınız → showtv.tv/ANcO8B Facebook Hesabı: facebook.com/showanahaber Twitter Hesabı: twitter.com/showanahaber G Hesabı: plus.google.com/ showanahaber #ShowAnaHaber #ShowHaber #ShowTV
Kuzey Kore ve Güney Kore BİRLEŞİRSE Neler Olacak?
görünümler 107 BYıl önce
Arkadaşlar bu çok özel videomuzda son derece önemli bir konuyu ele alıyoruz! Kuzey Kore ve Güney Kore birleşirse dünyada neler olacak? Tüm insanlığı yakından ilgilendiren bu gelişme karşısında yaşanacak olan askeri, sosyal, ekonomik ve kültürel her g..
Sadece Güney Kore’de Normal Görünen 15 Garip Şey
görünümler 1,1 MnYıl önce
Güney Kore, modern teknolojinin ve eski doğu geleneklerinin uyumlu ama tamamen kendine özgü bir şekilde bir araya geldiği, harika bir kültüre sahip, tezatlarla dolu, rüya gibi bir seyahat noktasıdır. Bu muhteşem ülkeye yapılan her yolculuk sayısız ye..
GÜNEY KORE'DE PART TİME ÇALIŞMAK / KASİYERLİK
görünümler 16 BAylar önce
Herkese merhaba ! yeni bir video ve yeni bir seri ile karşınızdayım . Güney kore'de elimden geldiğince size yapabileceğiniz işleri göstermeye çalışacağım . Umarım bu seriyi seversiniz . Şimdiden iyi seyirler sevgiler... SAÇ BANDI ÇEKİLİŞİNİN KAZANAN..
"Bugün bütün seyircimiz Güney Koreli" | O Ses Türkiye 2018
görünümler 593 B9 aylar önce
Güney Koreli yarışmacı Kerem Gung, O Ses Türkiye sahnesinde Türkiye'ye geliş hikayesini anlattı. Bugüne kadar Türkiye’de birçok güzel sesin keşfedilmesini sağlayan, gizli kalmış sesleri Türk halkıyla tanıştıran O Ses Türkiye bu sezon da sürprizlerle..
Kore' de Türbanlı bir kız olmak / Türkçe altyazılı
görünümler 105 BYıl önce
Uzakdoğu ülkelerinden beğendiğim videoları Türkçeye çevirerek youtube kanalımda paylaşıyorum. TRclips kanalımda sadece; Güney Kore, Kuzey Kore, Japonya, Çin, Hong Kong, Tayvan, Tayland videoları yer almaktadır. Hangi videoların beğenildiğini anlay..
Sadece Güney Kore'de Normal Görülen 10 Garip Şey
görünümler 227 BYıl önce
Sadece Güney Kore'de Normal Görülen 10 Garip Şey ► İzlediğiniz için teşekkürler , abone olmayı unutmayınız... ► Herşey Dahil olarak size TRclips'da en bilgilendirici büyüleyici ve çekici videoları getirmeyi hedefliyoruz. Destekleriniz için teşekkür..
"아리랑 겨레" Güney Kore Ordu Marşı (TÜRKÇE ALTYAZILI) - South Korean Military Song
görünümler 1,5 B6 aylar önce
●▬▬▬▬▬▬▬▬▬☪ROMANIZATION☪▬▬▬▬▬▬▬▬▬● balb-ado ppuli ppeodneun jandipulcheoleom sideul-eodo dasi pineun mugunghwacheoleom kkeunjilgige jikyeoon achim-ui nala yesnal yesjeog josangdeul-eun keun nala sewossji ulido kkum-eul kiwo hanalo mungchyeo himsego ..
GÜNEY KORE'DEKİ YENİ YURT ODAM! | 2018 ODA TURU!
görünümler 327 B9 aylar önce
Kanalıma abone olmayı ve videoyu beğenmeyi unutmayın.. bir sonraki videoda görüşmek üzere ^^ Instagram: busrakoseofficial instagram.com/busrakoseofficial Snapchat: busrakose11 #YeniEvim #GüneyKore
GÜNEY KORE vs TÜRKİYE (Midye Yeme Challenge!)
görünümler 268 B3 aylar önce
GÜNEY KORE vs TÜRKİYE Midye Yeme Challenge yaptık! Koreli kız ve Türk erkeği midye yeme yarışmasında Midyeci Ahmet hakemlik yaptı ortaya eğlenceli görüntüler çıktı. Hem eğlenceli hem de bilgilendirici videoyu kaçırmayın! Bu arada takipçilerimizi Kore..
Güney Kore Hakkında İlginç Bilgiler 3. Bölüm
görünümler 149 BYıl önce
Ekonomik kalkınmada adeta imkansızı başarmış, bizi dosttan öte kardeş kabul eden K-Pop ve PSY ile de adından oldukça bahsettiren Asya Kaplanı GÜNEY KORE'yi anlatacağız. Videoda Seul Metrosu, En Hızlı İnternet Kullanan Ülke, Güney Kore din kültürü, G..
Koreli Kızı Dönerci Yaptık !! GÜNEY KORE (Eyüp Reis) ~137
görünümler 32 B3 gün önce
Koreli Kızı Dönerci Yaptık !! GÜNEY KORE (Eyüp Reis) başlıklı vlogumuzda Eyüp Reisin yeni açtığı kebap restoranına hayırlı olsun demeye gittik. Güzel güzel sohbet edip hasret giderdik. Yeni açtığı dükkan hakkında maliyet kira gelir kore de kebap rest..
DÜGÜN ÇEKİMİMİZ OUR WEDDING PICTURES
görünümler 4,9 BGün önce
merhaba sevgili arkadaslar dugun resimlerimizi merak edenler cok vardi instagram kullnmayanlar. Bende bu mutlu animizi da sizinle paylasmak istedim umarim keyifle izlersiniz. hazir duvak almistim ama istedigim gibi guzel durmadi ve sadece bir kisimda..
Dünyayı Geziyorum - Güney Kore-5 | 14 Temmuz 2019
görünümler 6 B3 gün önce
Özlem Tunca’nın sunumuyla ekrana gelen Dünyayı Geziyorum dünyanın dört bir yanından ilginç görüntüleri izleyicisiyle buluşturuyor. Dünyayı Geziyorum bu bölüm görenleri kendisine hayran bırakan Güney Kore’deki keşfini sürdürdü. Dünyayı karış karış ge..
Güney Kore'de Mehter Coşkusu
görünümler 509 BYıl önce
Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü, “2017 Türkiye Kore Karşılıklı Kültür Yılı” etkinlikleri kapsamında “Anadolu Renkleri” adlı özel kolaj programla Koreli sanatseverler ile buluştu. Asya’dan Avrupa’ya uzanan, medeniyetler beş..
GÜNEY KORE SOKAK YEMEKLERİ // TÜRKLER KORE YEMEKLERİ YERSE // GÜNEY KORE // KOREDE YAŞAMAK
görünümler 12 B8 gün önce
Güney Kore Sokak Yemekleri / Kore Yemekleri / Güney Kore / Korede Yaşamak English sub / 한국어 자막 포함 Bugün ilk Türkçe videomuzla karşınızdayız. ^^ Türkiye’den gelen misafir..