Chaby han

Aşk Her Şeyi Affeder Mi? (Aşk Hayatlarımız, Acılarımız, Hatalarımız, Platonik) : 3Y1T
görünümler 181 B3 gün önce
#MaltKafası #3Y1T MaltKafası ile ikinci bölümde tüm dünyanın ortak tutkusu AŞK'ı konuşuyoruz. 3Y1T ekibine aranızdan seçtiğimiz iki tatlı izleyicimiz Furkan ve İdil de bu sohbete dahil oldu. Geçmiş aşklarımızdan, platoniklerimizden, acılarımızdan ba..
Türkiye'de yaşayan Japon (Japoncada Marka Okuma, Türkiye'deki Japon Şakalar) : 3Y1T/Yabancı Mısınız?
görünümler 642 BAylar önce
Konuk (Japon) : Yoshi Enomoto instagram.com/yoshi.enomoto trclips.com/channel/UCp4GkZm9Qo39XLYBbz7gGsg 🔔 Videolardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun: bit.ly/2H52tbi 3Y1T Sezon 2 listesi: bit.ly/2GnH..
SORAMAZSIN | Koreli Seksomanyak Chaby Han(Parody)
görünümler 4,5 Mn3 aylar önce
Evet arkadaşlar yepyeni bir video ile karşınızdayım. Bu bölümde canım arkadaşım Koreli Chaby Han'a neler soramazmışız onları sordum. Abone olmayı unutmayın kankslarrr!!!! Kanalıma abone olun; goo.gl/5LPDQR Şarkı parodilerim; www.you..
Paranormal Olaylar - 3Y1T x Berkcan Güven
görünümler 1,6 Mn3 aylar önce
Bu sefer korkutalım dedik ama olmadı. Berkçan : trclips.com/user/berkcanguvenn 🔔 Videolardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun: bit.ly/2H52tbi Tüm 3Y1T videolarını izlemek için; bit.ly/2VE8IpT Önyargılar: h..
CHABY HAN vs ALİ ERTUGRUL (GÜNEY KORE vs TÜRKİYE)
görünümler 1,3 Mn3 aylar önce
Chaby Han ile Ali Ertugrul Güney Kore vs. Türkiye challenge yapıyor! Kore ile ilgili akla gelebilecek her soruya Chaby Han ve Ali Ertuğrul tarafından cevap verildi. İki ülkenin yaşam tarzı, yemek kültürü, batıl inançları, eğlence anlayışı, eğitim sis..
Türkiye'de doğması gereken Koreli | Chaby Han | TEDxYouth@IELEV125Çekmeköy
görünümler 368 B2 aylar önce
Güney Kore'de doğup 15 yaşındayken Türkiye'ye yerleşen Chaby Han, konuşmasında Güney Kore ve Türk kültürü arasında yaşadığı ikilemden başlayarak okul ve meslek hayatına sirayet eden tüm kararsızlıklarını ve kararlarını bizlerle paylaşıyor. 92 yılın..
4 FARKLI YETİŞTİRME TARZI (Kızımız olsa sevgilisiyle eve çıkabilir mi? :Tartışmalı) : 3Y1T #51
görünümler 956 B3 aylar önce
Cambly 10dk. ücretsiz denemek için: bit.ly/2HQGRPq Kod: 3y1tnisan Fikirlerimiz ve konuştuklarımız, bir milleti temsil eden düşünceymiş gibi algılanmasın! Bunu asla istemeyiz. Konuşmaktan keyif alan bizlere neden böyle diyorsun, bunu neden böy..
CHABY HAN İLE SOKAK LEZZETLERİ #1 w/ Michele - Çorbacılar
görünümler 97 B26 gün önce
Chaby Han'la Sokak Lezzetleri video serisi başladı! Chaby bu bölümde Michele'le birlikte Kadıköy'deki çorbacıları geziyor. En lezzetli çorbaları görmek, muhabbetlerini dinlemek ve bol bol gülmek için video seni bekliyor. TRENDYOL MAN ürünleri için t..
SORU - CEVAP (Kendi Dilimizde Tekerlemeler, Türkçe şiveler) : 3Y1T
görünümler 383 BAylar önce
100 TL ve üzeri alışverişte geçerli 20 TL indirim kodu: 3Y1T Trendyol Man: ty.gl/chabyhan_yt_trendyolman1606 TrendyolMilla: ty.gl/chabyhan_yt_trendyolmilla_1606 Bu hafta 3Y1T ekibi olarak sizden gelen soruları cevapladık. Tüm babal..
Antonio Stokes ve Chaby Han Dosta Doğru'da - Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru 138. Bölüm - atv
görünümler 393 B3 yıl önce
Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, Peygamber Efendimizin ve Ehli Beytinin hayatından çok özel ve çarpıcı hikâyeleri izleyicileriyle paylaşıyor. Peygamberler tarihi, o döneme ait olaylar, mucizeler ve dualarla ilgili bilgiler veriyor. Prof. Dr. Nihat Hatipoğl..
KORELİ SEVGİLİNİZİN OLMASI NASIL BİR ŞEY?
görünümler 1,5 MnYıl önce
Kız arkadaşım Gülce'ye Koreli sevgilisinin olmasının nasıl bir şey olduğunu sorduk. Maalesef yorumları çok gerçekçi oldu. Yorumlarınıza Gülce'ye merak ettiğiniz ya da bir sonraki videoda istediğiniz şeyleri bizimle paylaşabilirsiniz. 2018 LOADING - ..
4 FARKLI DİLDEN MARKA İSİMLERİNİ OKUDUK | 3 Yabancı 1 Türk #1
görünümler 7 MnYıl önce
3Y1T | 3 Yabancı 1 Türk Eğer bu ekibin devam etmesini istiyorsanız, beğene basmayı, beklediğiniz içerikle beraber yorum yazmayı ve abone olmayı unutmayın! abone olmak için : trclips.com/user/chabyhan Kenyalı JJ Moriasi h..
GÜLERSEN, KAYBEDERSİN! | Soğuk Savaş S2E4 w/ 3Y1T
görünümler 6 Mn7 aylar önce
Onlar Birleşmiş Milletlerin gurur kaynakları??? Onlar 3 Yabancı 1 Türk... Chaby, Louie ve JJ müthiş soğukluktaki şakalarını hazırladı ve karşımıza çıktı... Soğuk Savaş, ULUSLARARASI İLK BÖLÜMÜYLE SİZLERLE!!!! Sevgili gönül dostlarımızın kanalı da bu..
BEN KORELİ CHABY, DEMET AKALIN'IN TWEETLERİNİ DÜZELTTİM
görünümler 718 BYıl önce
Bir Koreli olarak Türkiye'nin ünlü şarkıcılarından biri olan Demet Akalın'ın TWEETLERİNİ DÜZELTTİM! Ne haddime tabii. Bu arada insanların imla hatalarını görünce çıldıran sadece ben miyim? twitter.com/chabyhan instagram.com/chabyhan ..
CHABY HAN KİMDİR?
görünümler 28 B5 aylar önce
Sokağa sorduk! Chaby Han kimdir? 3 yabancı 1 türk programından tanıyan da var Chaby'i elin oğlu programından tanıyan da. Türk hükümdarı sanan dahi oldu. Bu eğlenceli röportajı izledikten sonra Chaby'nin kanalına bakmayı da unutmayın. www.yout..
BİR TRAKYALI BİR KORELİ | GÜLCE İLE MUKBANG
görünümler 690 B4 aylar önce
Gülce ile bir sene sonra tekrar video çekelim dedik. Bir trakyalının ve bir korelinin ilişkisi nasıl oluyor, sizin yorumlarınız doğrultusunda cevaplıyoruz! Cevaplarken de boş durmuyoruz, Usta Dönerci®'den sipariş ettiğimiz döneri yiyoruz. Türkiye’ni..
CHABY HAN İLE SOKAK LEZZETLERİ #2 w/ MICHELE - Balık Ekmekçiler
görünümler 100 B12 gün önce
Chaby Han'la Sokak Lezzetleri video serisinin 2. bölümü yayında! Chaby bu bölümde Michele'le birlikte Eminönü ve Galata taraflarında balık ekmekçileri geziyor. Birbirinden farklı balık ekmek çeşitlerini, arka sokak lezzetlerini ve eğlenceli dakikalar..
ANLAMINI BİLMEDİĞİMİZ TÜRKÇE KELİMELER (Siz de bilmiyorsunuz!) : 3 Yabancı 1 Türk
görünümler 1,6 Mn8 aylar önce
Dino ft. JJ Moriasi - Patlayasım var trclips.com/video/z3fZ-bBQkzA/video.html Ne kadar biliyorsunuz? #3Y1T Eğer bu ekibin devam etmesini istiyorsanız, beğene basmayı, beklediğiniz içerikle beraber yorum yazmayı ve abone olmayı unutmayın! Abon..
IRKÇILIK (DÜNYADA YENİ NESİL IRKÇILIK) : 3Y1T
görünümler 392 BAylar önce
Cambly’i aşağıdaki linkten 3Y1Tindirim hediye koduyla ücretsiz deneyip abone olabilirsiniz: bit.ly/2YGsXDP Bizce en iyi bölümlerimizden biri. Konuk : Ayberk Ağır / TÜRK instagram.com/ayberkagir/ 🔔 Videolardan ilk siz haberdar ol..
EN İYİ AŞÇI KİM? w/Danilo Zanna :Kaybedene Sürpriz Ceza Yemeği (Michele'ye Başkanlık Devri)
görünümler 327 B10 gün önce
Danilo Zanna'nın kanalı: trclips.com/channel/UCCey7117QkdNyf78YZzis2Q 🔔 Videolardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun: bit.ly/2H52tbi 3Y1T Sezon 2 listesi: bit.ly/2GnHONn 3Y1T En iyi bölümleri: bit.l..
Ne yaptığımızda tam Türk olduk? - 3Y1T w/Antonio Stokes & Manuel Reina #43
görünümler 877 B5 aylar önce
Sokak Röportajları: bit.ly/2oYpYca #3Y1T ep.43 instagram.com/3y1tresmi 🔔 Videolardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun: bit.ly/2H52tbi Tüm 3Y1T videolarını izlemek için; bit.ly/2VE8IpT Önyargılar: https:..
O SES TÜRKİYE KORELİ YARIŞMACI
görünümler 1,8 Mn2 yıl önce
Sokak Röportajları: bit.ly/2oYpYca #3Y1T ep.43 instagram.com/3y1tresmi 🔔 Videolardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun: bit.ly/2H52tbi Tüm 3Y1T videolarını izlemek için; bit.ly/2VE8IpT Önyargılar: https:..
EFE SHOW #7 | CHABY HAN, KORELİ OLMAK, AYLA, ELİN OĞLU
görünümler 440 B7 aylar önce
Cambly ile İngilizce: goo.gl/RKQkAj 10 dakikalık hediye kodu: efeuygac Efe Show tüm hızıyla devam ediyor. Bugünkü konuğum Koreli Chaby. Çok keyifli bir sohbet oldu kaçırmayın derim. :) Yeni videolarımdan anında haberdar olmak isterseniz ..
ÜLKELERİN EZELİ RAKİPLERİ : 3Y1T #55
görünümler 431 BAylar önce
100 TL ve üzeri Trendyol Man alışverişlerinde geçerli 20 TL indirim kodu: 3Y1T ty.gl/chabyhan_1705youtube 🔔 Videolardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun: bit.ly/2H52tbi 3Y1T Sezon 2 listesi: bit.ly/2GnHONn 3Y1T..
4 FARKLI GİYİM TARZI - 3Y1T w/Danilo Zanna & Emrach Uskovski
görünümler 775 B5 aylar önce
5-7 Şubat Büyük Kış İndirimi! ty.gl/chabyhanyoutube #3Y1T ep.42 instagram.com/3y1tresmi 🔔 Videolardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun: bit.ly/2H52tbi Tüm 3Y1T videolarını izlemek için; bit.ly/2VE8IpT Ö..
Chaby Han ve Manuel Reina Beyaz Show'a renk kattı!
görünümler 3,5 Mn4 yıl önce
“Elin Oğlu” programının iki yabancısı Chaby Han ve Manuel Reina, düzgün kullandıkları Türkçe’leriyle Beyaz’ı oldukça şaşırttı. Özellikle Chaby’nin oldukça düzgün konuşması herkesin dikkatini çekerken, Manuel’in esprileri Beyaz Show'a renk kattı.
Berkcan ve Chaby - Siktir Git Berkcan Boş Yapma / Korece Küfür / Koreli Kankası İnstagram Story
görünümler 565 B4 aylar önce
Berkcan ve chaby instagram storysinden Kanka korece küfür edermisin siktir git berkcan boş yapma amk hahahah kore pornografi sektöründe niye sansür kullanıyor hahaahshah
4 DİLDEN FARKLI EŞYA İSİMLERİ | 3 Yabancı 1 Türk #6
görünümler 1,6 MnYıl önce
3Y1T | 3 Yabancı 1 Türk Sponsor: www.cambly.com/en?lang=tr Bugün Cambly'e 'chaby' koduyla üye olun, 10 kişiyi seçip 120'er dakika hediye ediyoruz! Türkçe altyazı mevcut! Her pazar, fıkra gibi bir ekip karşınızda... Kore'den Amerika'dan Ken..
5 FARKLI DİLDEN ÜNLÜ İSİMLERİNİ OKUDUK | 4 Yabancı 1 Türk (Ekincan'a veda)
görünümler 1,5 Mn10 aylar önce
www.cambly.com/en?lang=tr 10 dakika hediye kodu : Chaby 25.bölüm #3Y1T #4Y1T Kore'den Amerika'dan Kenya'dan İtalya'dan ve Türkiye'den bir araya geldik, 5 farklı dilden ünlü isimlerini okuduk! 3Y1T'e en sık destek atan Cambly markaya da bur..
Ülkelerimizin Kuruluşu ve Bayrağın Anlamları - 3Y1T #50!
görünümler 566 B3 aylar önce
Bu hafta bizden biraz ülkelerimiz hakkında bilgi verelim dedik. 🔔 Videolardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun: bit.ly/2H52tbi Tüm 3Y1T videolarını izlemek için; bit.ly/2VE8IpT Önyargılar: bit.ly/2FkROaO Deyim ..
Dünyada Gezdiğimiz En Güzel Şehirler (Ft. Ali Ertuğrul) - 3Y1T (Ekincan'lı)
görünümler 735 B3 aylar önce
Konuk : Ali Ertuğrul instagram.com/aliertugrultv trclips.com/user/aliertugrultv 🔔 Videolardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun: bit.ly/2H52tbi Tüm 3Y1T videolarını izlemek için; bit.ly/2VE8IpT Önyargılar: http..
#6 CHABY & LOUIS , % KAÇ TÜRKSÜN TESTİ, TÜRK YEMEKLERİNİ DENEME #MERVELERDEYİM
görünümler 319 B5 aylar önce
efLÂtunTV Kanalına Abone Ol bit.ly/EflatunTv İletişim: merve@tnyapim.com.tr Mervelerdeyim’in Oğuzhan Uğur, Pınar Deniz, Mesut Süre, Bülent Emrah Parlak ve Gökhan Türkmen bölümlerini izlediniz mi? ➡️ www.youtube.com/watch?v=kBe07pNN..
4 MİLLETİN ÇOCUKLUĞU (Bebeklik fotolarımız, Oyunlar, Çizgi filmler) - 3Y1T #40
görünümler 802 B5 aylar önce
#3Y1T ep.40 instagram.com/3y1tresmi 🔔 Videolardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun: bit.ly/2H52tbi Tüm 3Y1T videolarını izlemek için; bit.ly/2VE8IpT Önyargılar: bit.ly/2FkROaO Deyim ve Atasözleri: https:..
İNSANLARLA TANIŞMAK (Sosyal Medyadan Aşk Bulunur Mu?) : 3Y1T #54
görünümler 395 B2 aylar önce
Pub Story oyununu indirmek için: heypubstory.com/chabyhan Bu bölümde Pub Story ile baya eğlenceli bir oyun oynadık ve sosyalleşmeyi konuştuk! 🔔 Videolardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun: bit.ly/2H52tbi 3Y1T Sezon 2..
Sadece Dilimizde Olan Kelimeler (w/ Korece bilen Nijeryalı Bianca) - 3Y1T #46
görünümler 610 B4 aylar önce
Cambly indirmek için: bit.ly/2IDhBgS 10 dk ücretsiz deneme kodu: 3Y1T 🔔 Videolardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun: bit.ly/2H52tbi Tüm 3Y1T videolarını izlemek için; bit.ly/2VE8IpT Önyargılar: bit.ly/2..
Türkiye'de Yabancı Olmak | EYS Gece Modu 7. Bölüm
görünümler 534 B4 aylar önce
Türkiye'de Yabancı Olmak konusunu, artık bizden biri olmuş Danilo Zanna, Chaby Han ve Ebun Gold'dan dinledik. Eser Yenenler, Danilo Zanna, Chaby Han ve Ebun Gold ile çok keyifli bir sohbet sizleri bekliyor...
KAMERA ŞAKASI : "3Y1T Bitiyor" DEDİK #47
görünümler 734 B4 aylar önce
Çocuklara kamera şakası yaptım. 🔔 Videolardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun: bit.ly/2H52tbi Tüm 3Y1T videolarını izlemek için; bit.ly/2VE8IpT Önyargılar: bit.ly/2FkROaO Deyim ve Atasözleri: bit.ly/2V..
GTalk | #4 Chaby Han, K-POP, Askerlik, Kelime Polisi Oynadık!
görünümler 292 B6 aylar önce
Yeni videolardan haberdar olmak için abone olmayı, videoyu beğenmeyi ve abone ol butonunun yanındaki çan simgesinden bildirimleri açmayı unutmayın. GTalk her Perşembe saat 17:00'da yayında olacak.  Konumuz ne? Instagram; instagram.com/..
TÜRKÇE ŞARKI SÖZLERİ (Demet Akalın, Ezhel, Aleyna Tilki) + 3Y1T Filmi? : İki Yabancı (Özel 3Y1T)
görünümler 483 B7 aylar önce
Bu hafta Louis'in yurtdışı gezisi ve Michele'nin askerlik yüzünden sadece JJ ve ben varım. Haftaya Louis gelecek, Michele'nin de az kaldı :) #3Y1T #İkiYabancı Eğer bu ekibin devam etmesini istiyorsanız, beğene basmayı, beklediğiniz içerikle beraber..
2019 3Y1T SEÇİM ÖZEL (3Y1T'nin Başkanını Seçin!)
görünümler 296 B17 gün önce
Formatımızın başkanını seçmek için ilk bizi dinleyin, en mantıklı adaya oy verin. Videonun sonuna kadar izlemenizi tavsiye ederiz, bizimle ilgili yorumlarınızı da yazmanızı, videonun sağ tarafında bulunan ankette değerli oylarınızı mutlaka kullanın! ..
Popüler Kültürle Savaşımız (Çok takip edilen işler başarılı mıdır? Linç kültürü) : 3Y1T
görünümler 375 B2 aylar önce
#MaltKafası #3Y1T SATURDAY NIGHT 3Y1T İlk defa cumartesi akşamı yayınlanan 3Y1T Malt kafası serisine hoş geldiniz! Bu sefer de bir şeyler tartışalım istedik. Enes Batur, Ben Fero ve diğer popüler dediğimiz her şeyi konuşup ölçtük. Bizlere konuk olup..
ESTETİK | BU İŞLERİN YABANCISIYIM #1
görünümler 259 B4 aylar önce
Yepyeni bir formata başlıyorum. Tek başıma nasıl yapacağım çok emin değilim ama sevgili koltuğumuzdan kalkıp yabanıcısı olduğum işleri öğrenmek için bir maceraya atılıyorum. Umarım beğenirsiniz. Destekleriniz benim için çok önemli. İlk bölümün konu..
Koreli Chaby, Ne Kadar Türkleşti? | Vol.2
görünümler 702 BYıl önce
Yaklaşık iki sene önce ilk TRclips maceralarımdan biri olan 'Chaby, ne kadar Türkleşti'nin ikincisi geldi. Yine yanımda Fırat Gürsoy var. Uzun zaman sonra benim Türkleşmemi hep beraber kontrol ediyoruz. Yorum atmayı, abone olmayı ve beğene basmayı un..
Chaby & Doyeb Han - Fake Love | FreeZone Stüdyo’da Simge ile Raad Online Konser | #SaçmaGüzel
görünümler 182 B2 aylar önce
Pop Simge mi, reggae Simge mi derken raad bi' online konser geçirdik. Üstüne bi' de Sattas, biraz da Chaby'den K-Pop derken ohooooo! Daha n'olsun? Hazır #BTS de ödülleri havada yakalamışken... E hadi gelsin Chaby ve Doyeb Han'dan Fake Love! Dönd..
ÜLKELERDEKİ İLGİNÇ MESLEKLER - 3Y1T #41 (Feat. Aslı İnandık)
görünümler 666 B5 aylar önce
Cambly ile İngilizce: goo.gl/RKQkAj 30 dakikalık hediye kodu: chaby #3Y1T ep.41 instagram.com/3y1tresmi 🔔 Videolardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız abone olun: bit.ly/2H52tbi Tüm 3Y1T videolarını izlemek için; https:/..
Üniversite Söyleşi : 3Y1T (Neden Türkiye?, Louis Sürpriz doğum günü, Ekibi şok eden öğrenci) #45
görünümler 370 B4 aylar önce
Vodafone'nun anketini tamamlayın, internet karakterinizi öğrenin. Ve kesin 3GB İnternet 5 yıllık internet kazanma hakkını kazanın! Link: bit.ly/2BNQIkg Teşekkürler İÜ Kimya Muhendisliği Külübü! 🔔 Videolardan ilk siz haberdar olmak istiyor..
Teknosa | Chaby Han'la Ebeveyn Karneleri
görünümler 1,2 MnYıl önce
Teknosa’dan karne hediyesi kazanmak için yapmanız gereken şey çok basit. Anne babana karne hediyesi aldırmak için en yaratıcı taktiği, anne babanın karnesi ve #SenDeÖğrenciydin etiketiyle paylaş, Teknosa'dan sürpriz hediyeler kazan. 😎 Yarışma katılı..
ÜLKELERDEKİ İLGİNÇ YASAKLAR : 3 Yabancı 1 Türk
görünümler 1,4 Mn8 aylar önce
TRclips Türkiye'nin en renkli sohbet programı 3Y1T'nin 2. Sezonu geri döndü! #3Y1T Twitch! twitch.tv/chabyhan Eğer bu ekibin devam etmesini istiyorsanız, beğene basmayı, beklediğiniz içerikle beraber yorum yazmayı ve abone olmayı unutmayın..
3Y1T : 1.Yıla Özel Sohbet (Hikayelerimiz, Kamera Arkası Ekibi, Kendimizi ne kadar tanıyoruz?)
görünümler 506 B5 aylar önce
Bu sefer ne bilgi veriyoruz, ne de içerik çekiyoruz. Öylece ekibimizle sohbet ettik. Hepinize çok teşekkür ederiz! #3Y1T ep.44 Buraya sizin sayenizde geldik, umarım sizler bizimle daha çok eğlenirsiniz, ilerde daha farklı boyuttaki içeriklerle karş..