Barbie dünyası sevcan spa salonu

Sevcan'ın SPA Salonu. Michael ve Chelsea masaja geldiler.
görünümler 14 MnYıl önce
Kız kanalımızda kukla oyunları oyna. Sevcan'ın SPA Salonuna hoş geldiniz! Bakalım bugün kimlerin randevusu var. Michael masaja ve taş terapisine geldi. Chelsea da gelmiş yanında! Hadi masaj yapmaya başlayalım. Chelsea yaramazlık yapmaya..
Barbie Sevcan'ın SPA Salonunda. Seçkin bölümler
görünümler 362 BYıl önce
Barbie oyunları. Kız oyuncakları videosu izle! Sevcan'ın SPA Salonu seçkin bölümler. Michael ve kızı Chelsea masaja ve taş terapisine geldiler. Barbie için ilk önce yosun terapisi yapalım, sonra çamur banyosu yapalım; çamuru vücuda..
Sevcan'ın SPA Salonu. Roxy aromaterapi yapıyor
görünümler 201 BYıl önce
Sevcan'ın SPA Salonuna hoş geldiniz! Bugün Roxy gelecek onun için aromaterapi hazırladık. Roxy geldi, üstünü değiştirene kadar Sevcan küveti hazırladı. Suya sakinleştirici lavanta esansı döktük, mumları yaktık, sakinleştirici mü..
Barbie ile oyun. Sevcan'nın SPA Salonu evde hizmet yapıyor!
görünümler 1,1 MnYıl önce
Barbie ve Sevcan ile kız oyunu izleyelim! Barbie evden çıkamıyor, Sevcan'nın SPA salonunu arıyor: saçları dolaşmış, onları düzeltmek gerekir ve manikür yapılmalı. Bakalım Sevcan evde hizmet yapabilir mi? Sevcan çantayı hazırlayıp..
Barbie ile oyunlar. Sevcan'ın SPA Salonu. Barbie solaryumda.
görünümler 495 BYıl önce
Sevcan'nın SPA salonuna Barbie geliyor. Haftaya tatile gitmek istiyor, o yüzden solaryumu kullanmak istiyor. Girmeden önce Barbie vücuduna krem sürüyor, ama yüzüne sürmeye unutuyor. Solaryumdan çıkınca yüzü kıpkırmızı olmuş! Üzül..
Sevcan Barbie'nin uyumasına yardımcı oluyor. Kukla oyunu
görünümler 1,2 Mn2 yıl önce
Barbie'nın uykusu hiç gelmiyor. Banyoya girmeye karar verdi. Suyu doldurdu ve banyoda uyuya kaldı. Suyu açık bırakmış ve her yer su olmuş. Barbie her yeri temizlemeye başladı. Sevcan Barbie'nin uyumasına yardım edecek. Papatya çayı haz..
Barbie ve Sevcan ile güzellik oyunları derlemesi
görünümler 244 B4 aylar önce
Barbie oyunları derlemesi. En güzel güzellik oyunları bir arada. Sevcan'ın SPA salonuna hoş geldiniz! Önce Michael ve Chelsea masaja geliyorlar. Sonra Sevcan güneşte yanan Barbie'yi yoğurt ile iyileştiriyor. Ve en sonunda Barbie solaryuma..
Barbie güzellik oyunları: SPA, saç boyatma yapalım!
görünümler 4,7 MnYıl önce
Barbie eğlenmeyi çok seviyor! Barbie ile spor ve çamur banyosu yapalım. Ken ile buluşacakmış, kıyafet seçmeye yardım edelim! Kuaför zamanı geldi. Sevcan Ken ile buluşan #Barbie'nin saçını örüyor ve sonra da boyuyor. Biraz dinlenmek ..
Sevcan'ın SPA Salonu. Barbie ve arkadaşı saunaya geldiler.
görünümler 585 BYıl önce
Sevcan'ın SPA Salonunda boş bir dakika bile yok. Bugün Barbie ve arkadaşı Teresa saunaya geliyorlar. Kızlar hazır ve saunaya girdiler. Taşların üstüne sıcak su dökelim. Kızlar ısındılar ve şok havuzuna girdiler, orada su çok soğuk..
Barbie oyunları. Barbie ve Teresa termal terapi yapıyor!
görünümler 269 B5 aylar önce
Barbie oyunları Sevcan SPA salonunda. En güzel SPA Barbie ve Teresa oyuncak bebekler ile oyunlar sizi bekliyor, sevgili arkadaşlar! Barbie ve Teresa Sevcan'ın SPA salonuna gelince termal terapi alıyorlar. Çok hoş bir SPA prosedürü! Hadi kız..
Barbie oyunları. Sevcan'ın güzellik salonunda kakao maskesi yapalım.
görünümler 172 B11 aylar önce
Barbie oyunları. Sevcan'ın güzellik salonuna Barbie geliyor, yüzüne maske yapmak istiyor. Salonda Hindistan cevizli, salatalık ve kakao maskesi var. Barbie kakao maskesini seçiyor. Çok iyi seçim! Maske çikolatayla kokuyor. Sevcan maskeyi Ba..
Barbie spor salona gidiyor. Spor oyunları
görünümler 4 Mn2 yıl önce
Barbie Sevcanla gezmeye gidiyorlar. Ama Barbie yaz gününde siyah elbise giymiş. Sevcanla dolabına baktılar ve yeni renkli yazlık elbise seçmeye başladılar. Ama denediği elbise çok dar geliyor, içine sığmıyor, demek ki kilo almış. Spo..
Barbie Sevcan'ın sivilcesini geçiriyor. Eğlenceli güzellik oyunu
görünümler 143 B10 aylar önce
Barbie ve Sevcan ile kız videoları. Sevcan'ın yüzünde kocaman bir sivilce çıkmış. Barbie onu görünce çok eğleniyor. Ama sivilceyi geçirmek için güzel bir tarifi var. Sevcan yosun tozu ile karışım yapıyor ve sivilcenin üstüne sü..
Barbie SPA salonuna geldi. Çamur banyosu yapalım!
görünümler 530 BYıl önce
Kız kanalımızda kukla oyunu izle! Barbie Sevcan'ın SPA salonuna geldi. Kıyafetlerini değiştirdi, havluyu aldı, ve masaya uzandı. İlk önce yosun terapisi, sonra çamur banyosu yapalım; çamuru vücudumuza sürelim. Arkadaşlar SPA salonuna..
Barbie SPA Salon oyunu. Çocuk videosu. Kukla oyunu
görünümler 463 B2 aylar önce
Sevcan'ın SPA Salonunda boş bir dakika bile yok. Bugün Barbie ve arkadaşı Teresa saunaya geliyorlar. Kızlar hazır ve saunaya girdiler. Taşların üstüne sıcak su dökelim. Kızlar ısındılar ve şok havuzuna girdiler, orada su çok soğuk..
Barbie ve Ken Sevcan 'ın yeni doğan bebeği ile tanışıyor
görünümler 741 B3 aylar önce
Barbie ve Ken Sevcan 'ın evine yeni doğan bebek ile tanışmak için ziyarete gidiyor. Siz de tanışmak istiyor musunuz? Barbie ve Ken hediye getirdiler: müzik kutusu. Hoş geldin, Derin! Arkadaşlar, bebeğin ismini hatırladınız mı? Neydi?..
Sevcan'ın SPA Salonu. Denizkızı ve arkadaşları için köpük banyosu
görünümler 197 BYıl önce
Kız oyuncakları ile eğlenceli video izle! Sevcan'ın SPA Salonuna hoş geldiniz! Bugün Denizkızı Ariel ve arkadaşları köpük banyosu yapacaklar. Sevcan banyoyu hazırlamaya başladı ve Arieli suya koydu. Sebastian ve Flounder için de küç..
Elsa SPA Salonunda. Kız oyunları ve oyuncakları.
görünümler 584 BYıl önce
Sevcan'ın Spa salonuna hoş geldiniz, sevgili kızlar! Bugün Elsa Karlar Ülkesi çizgi filmden spa salonumuza geliyor. Bakalım, Sevcan ona ne yapabilir? Biliyorsunuz, arkadaşlar Elsa sıcaklığı sevmiyor, ondan sıcak tedavi uygulamalıyız. A..
Barbie oyunları. Sevcan'ın güzellik salonunda Steffie saçını kestiriyor
görünümler 2,5 Mn10 aylar önce
Barbie oyunları bizim kanalımızda! Arkadaşlar, Steffie'nin saçlarına ne olmuş, hepsi bir birine niye karışmış? Tarak bile takılmış, çıkmıyor. Her gün taramadı ki saçlarını... Sevcan'ın güzellik salonuna gidelim ve saçlarını..
Barbie Sevcan'nın kuaföründe saçını boyatıyor. Kız oyunları
görünümler 1,9 MnYıl önce
Kukla oyunları kız kanalında Türkçe izle! Barbie Sevcan'nın kuaförüne saçını boyatmaya geldi! Seçim yaptılar, Sevcan eldiven giyidi ve Barbie'nin saçlarını boyamaya başladı. Kurumasını bekleyelim ve yeni saçlar hazır! Arkadaşla..
Barbie ve Sevcan oyun videoları. En sevilen bölümler
görünümler 7 MnYıl önce
Barbie ve Sevcan oyun videoları bir arada! Hadi en sevilen bölümleri izleyelim. - Sevcan Steffi'ye bakıyor. Bebeklere bakalım - Barbie ve Sevcan temizlik yapıyorlar! Oda toplayalım - Sevcan'ın SPA Salonu. Michael ve Chelsea ile masaj yapalı..
Barbie ve Chelsea için Sevcan havuz malzemeleri alıyor
görünümler 330 B4 aylar önce
Barbie oyunları Sevcan ile. Chelsea hala geçen gün havuzda eğlendiğini hatırlıyor. Çoj güzel olmuştu. Sevcan da geliyor. Havuz sezonunu açtıklarının farkında. Sevcan Barbie ve Chelsea için havuz malzemeleri getirmiş. Hadi açalım ve..
Barbie ve Sevcan dikiş makinesi ile yastık dikiyorlar
görünümler 268 B11 aylar önce
Sevcan ve Barbie oyunları. Barbie yeni eve taşındı.Sevcanın yardımı ile Barbienın mobilyası evinde gereken yeri aldı. Ama yastık yokmuş, getirmemişler. Barbie'nin yeni dikiş makinesi var! Sevcan yastık dikebilir. Sevcan yeni oyuncak ku..
Barbie güneşte yandı: Barbie'yi iyileştiriyoruz! Eğlenceli oyunlar
görünümler 8 Mn2 yıl önce
Hava çok güzel ve Barbie denize gidiyor. Çantayı hazırlıyor; şapka, güneş kremi, plaj havlusu ve bikini alıyor. Şezlongda uzandı ve uyuya kaldı. Barbie uyanınca kızardığını ve her tarafın ağırdığını fark etti. Hemen eve geld..
Sevcan Barbie'yi spor salonuna eğitmen olarak çağırıyor
görünümler 134 B11 aylar önce
Sevcan spor salonu açmış. Eğitmene ihtiyacı var. Barbie gelsin! Ama önce test yapalım! Barbie ısınma hareketlerini gösteriyor. Güzel! Şimdi mekik çekme zamanı ama Barbie yapamıyor. Sorun değil. Barbie halter kaldırabilir mi? Olmadı..
Barbie Sevcan'ın hediyesi yüzünden Ken'i kardeşine karşı kıskanıyor
görünümler 321 B11 aylar önce
Sevcan ile kız vidosu. Barbie ve Ken bugün Ken'in kız kardeşi Teresa'yı bekliyorlar. Ama Barbie şimdilik bunun farkında değil. Sabah Barbie uyurken Ken kahvaltı yapıyor ve Sevcan hediye alıyor. Kahvaltı yaptıktan sonra Ken köpeği gez..
Eğitici video. Barbie ve Chelsea GERÇEK sushi yapıyorlar.
görünümler 1,1 MnYıl önce
Bugün Sevcan, Barbie ve Chelsea sushi yapacaklar. Önce Chelsea saçları toplamalı ve elini yıkamalı. Pirinç pilavımız hazır, yosunu biraz islatalım, içine pirinç koyalım, üstüne avokado koyalım, kırmızı biber ve salatalık ekleyel..
Barbie Ken için çorba yapamadığı için Sevcan et yapıyor
görünümler 69 B3 gün önce
Barbie ve Sevcan ile kız videosu. Barbie Ken için çorba yapmaya başlıyor. Çorba içine değişik malzemeler koyuyor. Pasta bile! Bu çok iyi bir fikir olmuyor! İyi ki Sevcan yardıma geliyor! Arkadaşlar, Barbie çorbanın içine neler koymu..
Barbie oyunları. Sevcan Barbie ve Ken 'e şaka yapıyor
görünümler 5 Mn8 aylar önce
Barbie oyunları Sevcan ile. Barbie ve Ken sinemaya hazırlanıyorlar. Sevcan biraz Ken'le dalga geçmek için önce kahveye bol bol şeker koyuyor, sonra Ken elbisesini değiştirdiğinde Barbie tişörtünü veriyor. Çok komik oldu! Barbie ve Sevc..
Sevcan ve Barbie ev işi yapıyorlar. Çocuk videoları
görünümler 318 B5 aylar önce
Sevcan ile Barbie oyunları. Barbie bugün evinde temizlik yapıyor. Zeminı iyice süpürdü ve eşyalarını topladı. Sevcan da kenarda kalmaz! Barbie oyuncağına yardım ediyor ve yemekleri pişiriyor. Kızlar çok büyük bir iş çıkardılar ..
Crusher, Blaze ve Starla Sevcan'ın SPA Salonuna geldiler!
görünümler 114 BYıl önce
Crusher, Blaze ve Starla Sevcan'ın SPA Salonuna geldiler ve her yeri kirlettiler! Monster Machines temizlenmek istiyorlar ama burası oto yıkama değil. Sevcan çözüm buldu ve oto yıkamayı SPA Salonuna sipariş etti! İlk Starla'yı temizleyeli..
Barbie dünyası - Sevcan'ın kafesinde kahve falına bakıyoruz!
görünümler 315 BYıl önce
Barbie dünyasında eğlenceli oyunlar sizleri bekliyor. Hemen şimdi Türkçe izle! Sevcan'ın kafesine hoş geldiniz! #Barbie arkadaşının kafesinde türk kahvesi içiyor. Bu da kim? Falcı gelmiş Sevcan'ın kafesine. Kahve falına bakalım mi k..
Barbie ve Sevcan. Ken evi temizlemediğinden ev böcekleniyor
görünümler 77 B10 aylar önce
Sevcan ile kız videosu. Barbie tatilden evine dönüyor. Ken Barbie yokken evi hiç temizlememiş. Ama Barbie'yi daha bir büyük sürpriz bekliyor. Ken evi temizlemediği için ev böceklenmiş. Sevcan ve Barbie temizlik yapıyorlar ama bununla iş..
Sevcan Barbie'nin kliniğinde çalışmaya başlıyor. Kız videosu
görünümler 534 B2 yıl önce
Barbie konferansa gidiyor ama özel klinikte bir sürü randevusu var. Barbie konferansa hazırlanıyor ve yerini Sevcana devretmek istiyor. Sevcan kabul etmek istemiyor ama mecbur kalıyor. Monster High bebeği geldi, onun saçları dökülüyor ve ..
Oyuncak bebekleri. Sevcan ve Barbie havuz temizliği yapıyorlar.
görünümler 1,1 Mn2 yıl önce
Havuz sezonu açıldı! #Barbie ve arkadaşı havuza gelince orasını dağınık buldular, her yer pislenmiş! Havuzu temizleyelim! Çöpleri atalım, kurumuş otları ve taşları atalım. Küçük çöpleri tırmıkla toplayalım! Kum çok temiz o..
Temizlik oyunları. Sevcan ve Barbie bayrama hazırlanıyorlar
görünümler 2 Mn2 yıl önce
Sevcan ve Barbie bayrama hazırlanıyorlar. Temizlik yapmamız gerekiyor. Barbie odayı topladı, Sevcan süpürdü. Chelsea odasındaki oyuncaklarını topladı. Barbie tozları aldı. Her yer tertemiz oldu! Bayrama hazırız! Sevcan Barbie'ye ve Ch..
Barbie ve Sevcan bebek Derin için çanta hazırlıyor. Bebek bakma oyunu
görünümler 562 B2 aylar önce
Sevcan ve bebek Derin ile Barbie oyunu. Barbie bebeği ile dışarı geziyorlar ama bebeği çok rahatsız olduğu için Barbie eve dönüyor. Sevcan Derin ile Barbie'ye ziyarete geliyorlar. Sevcan Barbie'ye dışarı çıktığında bebek çantası ..
Sevcan Barbie için giysi dolabı sipariş ediyor
görünümler 1,7 Mn9 aylar önce
Barbie eşyalarını artık dolaba sığdıramıyor. Sevcan Barbie için yeni giysi dolabı süpariş ediyor. Getirdiler! Hemen açalım! Kocaman kıyafet dolu bir giysi dolabı gelmiş! Çantalar, elbiseler, kolyeler var. Barbie eski kıyafetlerini ..
Barbie için sürpriz Doğum Günü partisi. Sevcan özel pasta yapıyor
görünümler 4,2 MnYıl önce
Bugün Barbie'nin Doğum Günü! Ken ve Sevcan ona sürpriz parti hazırlıyorlar. Sevcan da özel pasta yapacakmış. Ama sıradan bir pasta değil, TRclips işaretli pasta yapacakmış. Hadi Barbie'yi beraber tebrik edelim. Barbie Dünyası kanalı..
Barbie ailesi. Sevcan bebek Derin için plaj çantası hazırlıyor
görünümler 482 B28 gün önce
Barbie ailesi oyunu Sevcan ve bebek Derin ile. Sevcan ve Barbie bebekleri ile bugün plaja gidiyorlar. Sevcan Derin için plaj çantası hazırlıyor. Barbie de bebeği için çanta topluyor. Kızlar ne alacak acaba? Arkadaşlar, Sevcan plaj çantas..
Barbie ve Sevcan ile oyun videoları. Chelsea pastayı bitiriyor
görünümler 347 BYıl önce
Barbie ve Sevcan ile oyun videoları! Chelsea ve Barbie Sevcan'ı ziyarete bekliyorlar. Bir sürü yemek yaptılar. Chelsea çok sabırsız, pastayı yemek istiyor. Kızlar masaya oturdular. Ve...elektrikler gitti. Birazdan elektrikler geldi. Ama ma..
Sevcan Barbie 'yi tiyatro seçmelerine hazırlıyor. Güzellik oyunu
görünümler 505 B7 aylar önce
Sevcan ve Barbie ile güzellik oyunu! Bugün Barbie tiyatro seçmelerine hazırlanıyor. Ne giyse, bilmiyor! Sevcan'ın birkaç tavsiyesi var! Yüzünü kapatması için saçlarını toplamalı. Elbise uzun olmamalı ve rahat olmalı. Ayakkabı da to..
Barbie ve Sevcan ev yapıyorlar. İnşaatçı oyuncağını açalım
görünümler 335 BYıl önce
İnşaatçı Barbie oyuncağını açalım mı? Sevcan'ın inşaat ofisine hoş geldiniz! İşler çok yoğun, yeni projeler var. Kendisi yetiştiremez! Bu yüzden inşaat mühendisi Barbie gerekli. Hadi yeni Barbie oyuncağını açalım ve inşaat..
Sakar Barbie SPA salonunda süt banyosu yapıyor! Kız oyunları
görünümler 1,9 Mn4 aylar önce
Kız oyunları kukla ile izle! Barbie Seda'nın SPA salonuna geldi, inceltici süt banyosu yapacaklar! Küveti süt ile doldurdu, biraz karışıklar renk için döktü ve banyo tuzu! Seda Barbie için özel smoothie yaptı. Barbie çok sakar ve bany..
Barbie ve cadı Sevcan şapka alıyor. Alışveriş oyunu
görünümler 107 B9 aylar önce
Cadı Sevcan ve Barbie ile alışveriş oyunu. Barbie alışverişe gitmek istiyor. Ama tek başına alışveriş yapmayı sevmez ve Sevcan ile beraber kızlar mağazaya gidiyorlar. Sevcan'ın zaaten yeni şapkaya ihtiyacı varmış. Barbie elbise de..
Barbie için Ken ve Sevcan yıldönümü hediyesi seçiyorlar
görünümler 84 B10 aylar önce
Barbie ve Ken bugün yıldönümü kutluyorlar. Sevcan Ken'e yardım ediyor ve Ken'le alışverişe çıkıyorlar. Ama Sevcan’ın seçtiği eşyaları Ken beğenmiyor. Çantalar, kolyeler hoşuna gitmiyor. Barbie bayılacak byi bir fikir var! Barbi..