Afili aşk

Afili Aşk 29. Bölüm - Full Bölüm
görünümler 376 B5 gün önce
Afili Aşk tüm bölümleriyle kanald.com.tr'de! www.kanald.com.tr/afili-ask/bolumler Afili Aşk 29. Bölümde Ayşe ve Kerem arasında esen soğuk rüzgarlar, boşanma kararıyla mı son bulacak? Afili Aşk 15 Ocak Çarşamba yayınlanan s..
Afili Aşk 30. Bölüm Fragmanı - 2
görünümler 524 B3 gün önce
Afili Aşk 30. Bölüm Fragmanı - 2 yayında! Mahkemede Kerem'in aldığı karar şok etkisi yaratıyor! Afili Aşk yeni bölüm fragmanında Kerem ve Ayşe için karar zamanı gelmiştir. Çift boşanmak için başvurdukları mahkemede hakim kar..
Kerem ve Ayşe Barıştı - Afili Aşk 29. Bölüm
görünümler 741 B5 gün önce
Afili Aşk 29. Bölüm - Kerem ve Ayşe barışıyor. Belgelerin ortaya çıkması Yiğiter ve Özkayalı ailelerini karşı karşıya getirir. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Bundan sonra iki aile arasında düşmanlık başlar. Buna..
Afili Aşk 30. Bölüm Fragmanı
görünümler 831 B5 gün önce
Afili Aşk 30. Bölüm Fragmanı yayında! Aileler arasındaki kriz, Kerem ve Ayşe'nin yollarını sonsuza dek ayırıyor! Afili Aşk yeni bölüm fragmanında Kerem ve Ayşe aldıkları boşanma kararıyla herkesi şok ediyor! Aileler arasındaki ..
Ayşe Evi TERK ETTİ! - Afili Aşk 29. Bölüm (İLK SAHNE)
görünümler 224 B5 gün önce
Afili Aşk 29. Bölüm - Ayşe babasının ölümüne Muhsin'in neden olduğunu öğrenince evden gidiyor. Belgelerin ortaya çıkması Yiğiter ve Özkayalı ailelerini karşı karşıya getirir. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Bunda..
AFİLİ AŞK 30. BÖLÜM FRAGMANI | AYŞE VE KEREM BARIŞACAK MI?
görünümler 570 B5 gün önce
Afili Aşk 30. Bölüm Fragmanı yayında! Aileler arasındaki kriz, Kerem ve Ayşe'nin yollarını sonsuza dek ayırıyor! Afili Aşk yeni bölüm fragmanında Kerem ve Ayşe aldıkları boşanma kararıyla herkesi şok ediyor! Aileler arasındaki ..
Ayşe ve Kerem BOŞANIYOR! - Afili Aşk 29. Bölüm (FİNAL SAHNESİ)
görünümler 242 B5 gün önce
Afili Aşk 29. Bölüm - Ayşe ve Kerem boşanıyor. Belgelerin ortaya çıkması Yiğiter ve Özkayalı ailelerini karşı karşıya getirir. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Bundan sonra iki aile arasında düşmanlık başlar. Buna ..
Kerem'den Ayşe'ye SÜRPRİZ - Afili Aşk 22. Bölüm
görünümler 1,3 Mn2 aylar önce
Afili Aşk 22. Bölüm - Kerem Ayşe'ye romantik sürpriz yapıyor. Yelda'nın baskıları yüzünden Kerem'e kötü davranan Ayşe bu duruma bir son vererek, kendi duygularıyla ilk adımı atıyor! Kerem, artık Ayşe'ye olan aşkını itiraf etm..
Ayşe, Kerem'i ÖPTÜ! ♥ - Afili Aşk 23. Bölüm
görünümler 1,7 Mn2 aylar önce
Afili Aşk 23. Bölüm - Ayşe, Kerem'i öptü! Kerem ve Ayşe, Yelda'yı aşklarının gerçekliğine inandırmak için güçlerini birleştiriyor ve bunda başarılı oluyorlar! Kerem ve Ayşe'yi yeni bir sınav daha bekliyor. Yelda'nın talimatl..
Ayşe, yüzüğü takıyor! - Afili Aşk 28. Bölüm
görünümler 900 B25 gün önce
Afili Aşk 28. Bölümde Ayşe, Kerem'in ona evlilik teklifi ettiği yüzüğü sonunda takıyor! Afili Aşk 25 Aralık Çarşamba yayınlanan son bölümde Ayşe, her şeyin gerçek olması için Kerem'in aldığı yüzüğü hemen takmak istemez. ..
Boşanıyoruz! - Afili Aşk 29. Bölüm
görünümler 65 B4 gün önce
Afili Aşk 29. Bölümde Kerem ve Ayşe'nin boşanma davası için verilen süre dolar ve çift boşanma kararı alır! Afili Aşk 15 Ocak Çarşamba yayınlanan son bölümde Kerem Ayşe'nin yokluğu ile sınanır. Ayşe’nin ise içi kan ağlasa..
Kerem, Ayşe'ye İÇ ÇAMAŞIR Aldı! - Afili Aşk 19. Bölüm
görünümler 2 Mn2 aylar önce
Afili Aşk 19. Bölüm - Kerem'den Ayşe'ye iç çamaşır hediyesi. Ayşe ilk aşkının Kerem olduğunu öğrenmiştir ve bu itirafı artık ondan da beklemeye başlar. Kerem ise bu duruma artık son vermek için Volkan’la harekete geçer. Ayşe..
AFİLİ AŞK PARODİ
görünümler 2,7 Mn5 aylar önce
AFİLİ AŞK PARODİ Hazırladı: Nahid Abbaszade İnstagram: @nahid_abbaszade Ayşe (Burcu Özberk) ve Kerem’in (Çağlar Ertuğrul) yolları kesiştikten sonra başlarına gelenlerin konu alındığı “Afili Aşk”, Kerem, İstanbul’u..
Ceyda, #AyKer'in Eski Haline Döndüğünü Gördü - Afili Aşk 25. Bölüm
görünümler 899 BAylar önce
Afili Aşk 25. Bölüm - Ceyda, Ayşe ve Kerem'in Meloş'u kendi taraflarına çektiğini öğreniyor. Ceyda ve Yelda'nın planı ters tepiyor ve Ayşe & Kerem aşkı daha da alevleniyor! Yelda, Ayşe ve Kerem'i ayırmak için yeni bir taktik deniy..
Ayşe, Kerem'in Üstünde Sızdı Kaldı - Afili Aşk 16. Bölüm
görünümler 2,7 Mn3 aylar önce
Afili Aşk 16. Bölüm - Ayşe ve Kerem beraber uyudu. Kerem ve Ayşe arasında artan yakınlaşmalar, boşanma konusunda ikilinin kafasının karışmasına neden olur. Ayşe, Kerem'den etkilenmeye devam ederken Kerem de artık kendine bu durumu k..
Kerem'i durduran sürpriz öpücük! - Afili Aşk 18. Bölüm
görünümler 656 B3 aylar önce
Afili Aşk 18. Bölümde Rıfat'ın Yelda'ya aşık olduğunu sanan Kerem tam hamlesini yapacakken Ayşe sürpriz bir öpücükle geceye damga vuruyor! Afili Aşk 16 Ekim Çarşamba yayınlanan yeni bölümde Kerem, Rıfat ve annesi Yelda arasında ..
Rıza ve Nazmiye'nin Halvet Gecesi - Afili Aşk 24. Bölüm
görünümler 960 BAylar önce
Afili Aşk 24. Bölüm - Rıza ve Nazmiye'nin halvet gecesi. Kerem ve Ayşe aşkı bu defa da Melahat anne engeline takılır ve ikili zor bir sınavdan daha geçer! Afili Aşk 27 Kasım Çarşamba yayınlanan yeni bölümde Yelda, Kerem ve Ayşe'n..
Ayşe ve Kerem'in Anneleri Barıştı - Afili Aşk 29. Bölüm
görünümler 241 B5 gün önce
Afili Aşk 29. Bölüm - Ayşe, Kerem'in anneleri buzları eritiyor. Belgelerin ortaya çıkması Yiğiter ve Özkayalı ailelerini karşı karşıya getirir. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Bundan sonra iki aile arasında düşmanlı..
Kerem, Sabri'yi Dövdü! - Afili Aşk 29. Bölüm
görünümler 205 B5 gün önce
Afili Aşk 29. Bölüm - Kerem, Sabri'yi dövüp karakolluk oldu. Belgelerin ortaya çıkması Yiğiter ve Özkayalı ailelerini karşı karşıya getirir. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Bundan sonra iki aile arasında düşmanlık b..
Ayşe Benim Karım Ulan! - Afili Aşk 27. Bölüm
görünümler 1,1 MnAylar önce
Afili Aşk 27. Bölüm - Kerem, Volkan ve Mete, Ayşe'lerin partisini bastı! Kerem, artık Ayşe'yle olan evliliklerini gerçeğe taşımak istiyor. Bunun için de ona bir yüzük alıp, evlenme teklif etmeye karar veriyor. Her şeyi planlayan Kere..
Çiftlikte Afili ÖPÜCÜK - Afili Aşk 16. Bölüm
görünümler 1,7 Mn3 aylar önce
Afili Aşk 16. Bölüm - Kerem ve Ayşe çiftlikte yakalandı! Kerem ve Ayşe arasında artan yakınlaşmalar, boşanma konusunda ikilinin kafasının karışmasına neden olur. Ayşe, Kerem'den etkilenmeye devam ederken Kerem de artık kendine bu ..
Bohçacı geldi haaanıııımm! - Afili Aşk 29. Bölüm
görünümler 37 B4 gün önce
Afili Aşk 29. Bölümde Kerem, Ayşe'yi görebilmek için Volkan'la birlikte bohçacı kadın kılığına giriyor! Afili Aşk 15 Ocak Çarşamba yayınlanan son bölümde Kerem, Rıza yüzünden Ayşe'yi bir türlü göremez. Ne kadar plan yapsa d..
Ayşe, Kerem'i Herkesin İçinde ÖPTÜ! - Afili Aşk 18. Bölüm #AyKer
görünümler 3,2 Mn3 aylar önce
Afili Aşk 18. Bölüm - Ayşe, durumu kurtarmak için Kerem'i ÖPTÜ! Afili Aşk 16 Ekim Çarşamba yayınlanan yeni bölümde boşanma kararı alan Kerem ve Ayşe, mahkemeden çıkan kararla şok olurlar! Boşanmaları ileri bir tarihe ertelenen i..
Kerem'in, Ayşe'ye Gıcıklıkları - Afili Aşk 12. Bölüm
görünümler 1,6 Mn4 aylar önce
Afili Aşk 12. Bölüm - Kerem, Ayşe'ye gıcıklık yapıyor. Ayşe'nin başına gelen olay beklenmedik sonuçlara yol açar ve Kerem polisler tarafından götürülür! Peki şimdi ne olacak? Afili Aşk 4 Eylül Çarşamba yayınlanan yeni bölüm..
Muammer, Ayşe'ye ASILDI! - Afili Aşk 12. Bölüm
görünümler 1,2 Mn4 aylar önce
Afili Aşk 12. Bölüm - Muammer Hoca, Ayşe'ye asılıyor. Ayşe'nin başına gelen olay beklenmedik sonuçlara yol açar ve Kerem polisler tarafından götürülür! Peki şimdi ne olacak? Afili Aşk 4 Eylül Çarşamba yayınlanan yeni bölümde ..
Ayşe ve Kerem SEVGİLİ Oldu! - Afili Aşk 22. Bölüm (FİNAL SAHNESİ)
görünümler 2,2 Mn2 aylar önce
Afili Aşk 22. Bölüm - Ayşe ve Kerem sonunda gerçek sevgili oldu. Yelda'nın baskıları yüzünden Kerem'e kötü davranan Ayşe bu duruma bir son vererek, kendi duygularıyla ilk adımı atıyor! Kerem, artık Ayşe'ye olan aşkını itiraf e..
Afili Aşk 29. Bölüm Ön İzleme
görünümler 174 B5 gün önce
Afili Aşk 29. Bölüm Ön İzlemesi yayında! Kerem ve Volkan bohçacı kılığında Ayşe'nin evine giriyor! Afili Aşk yeni bölümüyle bu akşam 20.00'de Kanal D'de!
Kerem ve Volkan Bohçacı Oldu - Afili Aşk 29. Bölüm
görünümler 111 B5 gün önce
Afili Aşk 29. Bölüm - Kerem ve Volkan bohçacı teyze oluyor. Belgelerin ortaya çıkması Yiğiter ve Özkayalı ailelerini karşı karşıya getirir. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Bundan sonra iki aile arasında düşmanlık ba..
Direk Dansı da Yapıyor Musun Rıza! Afili Aşk 29. Bölüm -Ekranda
görünümler 37 B4 gün önce
Ayşe'nin padesüsü satışta bit.ly/3agGwRa Volkan'ın gömleği satışta bit.ly/2QXIxdn Kanal D yıldızlarının stili Ekranda uygulamasında! Uygulamayı IOS ve Android marketten ücretsiz yükleyebilir! Stilinde hayranı olduğu..
Kerem, Ayşe'ye NAZ Yaparsa - Afili Aşk 11. Bölüm
görünümler 1,7 Mn4 aylar önce
Afili Aşk 11. Bölüm - Kerem'in canı tatlı çıktı, herkes seferber oldu. Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan aile..
Ayşe Zil Zurna SARHOŞ Oldu! - Afili Aşk 27. Bölüm
görünümler 782 BAylar önce
Afili Aşk 27. Bölüm - Ayşe yine sarhoş oluyor. Kerem, artık Ayşe'yle olan evliliklerini gerçeğe taşımak istiyor. Bunun için de ona bir yüzük alıp, evlenme teklif etmeye karar veriyor. Her şeyi planlayan Kerem'i ise büyük bir aksili..
Ayşe ve Kerem'in Romantik Valsi - Afili Aşk 25. Bölüm (FİNAL SAHNESİ)
görünümler 2,1 MnAylar önce
Afili Aşk 25. Bölüm - Ayşe ve Kerem'in romantik dansı. Ceyda ve Yelda'nın planı ters tepiyor ve Ayşe & Kerem aşkı daha da alevleniyor! Yelda, Ayşe ve Kerem'i ayırmak için yeni bir taktik deniyor. Kendini Yelda'ya sevdirmeye çalışan ..
Ayşe'nin Babasını Kim Öldürdü? - Afili Aşk 28. Bölüm (FİNAL SAHNESİ)
görünümler 921 B26 gün önce
Afili Aşk 28. Bölüm - Ceyda'nın yılbaşı hediyesi çok ağır oldu. Ayşe'nin babasını kim öldürdü? Yeni yıl heyecanı herkesi sarmıştır ve bu özel güne beklenmedik bir hediye damga vurur! Çalışanlar bir parti beklentisi içinde..
Sen benim kadınımsın! - Afili Aşk 26. Bölüm
görünümler 340 BAylar önce
Afili Aşk 26. Bölümde artık çapkınlığa veda eden Kerem, Ayşe'nin güvenini sarsacak bir şey yapmak istemiyor ve artık onun ailesinin Ayşe olduğunu söylüyor! Afili Aşk 11 Aralık Çarşamba yayınlanan son bölümde Kerem ve Ayşe ara..
Ayşe ve Kerem Ofiste BASILDI! - Afili Aşk 20. Bölüm
görünümler 790 B2 aylar önce
Afili Aşk 20. Bölüm - Ayşe ve Kerem ofiste fena yakalanıyor! Ayşe ve Kerem arasındaki itiraf krizi tatlıya bağlanır ve ikili bir anda yakınlaşmaya başlar. Ceyda’nın iş için hazırladığı kuğu konsepti, Kerem ve Ayşe arasında ..
Ayşe, Kerem'in Çapkınlıklarından Korkuyor - Afili Aşk 29. Bölüm
görünümler 175 B5 gün önce
Afili Aşk 29. Bölüm - Ayşe, Kerem'in çapkınlık yapmasından korkuyor. Belgelerin ortaya çıkması Yiğiter ve Özkayalı ailelerini karşı karşıya getirir. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Bundan sonra iki aile arasında dü..
Kerem, Ayşe'yi ÖPTÜ! ♥ - Afili Aşk 20. Bölüm #SeviyorsanGitKonuş
görünümler 1,5 Mn2 aylar önce
Afili Aşk 20. Bölüm - Kerem, Ayşe'yi reklam filminde öpüyor! Ayşe ve Kerem arasındaki itiraf krizi tatlıya bağlanır ve ikili bir anda yakınlaşmaya başlar. Ceyda’nın iş için hazırladığı kuğu konsepti, Kerem ve Ayşe arasında..
Gitmiyorum L...! Afili Aşk 29.Bölüm -Ekranda
görünümler 50 B5 gün önce
Ayşe'nin gömleğini satın al bit.ly/3a8myIl Kanal D yıldızlarının stili Ekranda uygulamasında! Uygulamayı IOS ve Android marketten ücretsiz yükleyebilir! Stilinde hayranı olduğun yıldızlardan ilham alabilirsin! Android: k..
Hoşçakal Kerem! - Afili Aşk 29. Bölüm
görünümler 120 B4 gün önce
Afili Aşk 29. Bölümde belgelerin ortaya çıkması Yiğiter ve Özkayalı ailelerini karşı karşıya getirir. Ayşe, evi terk eder! Afili Aşk 15 Ocak Çarşamba yayınlanan son bölümde geçmişte yaşananlar ortaya çıkınca ortalık kıyam..
Kerem, Muammer Hoca'yı DÖVDÜ! - Afili Aşk 12. Bölüm
görünümler 2 Mn4 aylar önce
Afili Aşk 12. Bölüm - Kerem, Muammer Hoca'yı dövüyor. Ayşe'nin başına gelen olay beklenmedik sonuçlara yol açar ve Kerem polisler tarafından götürülür! Peki şimdi ne olacak? Afili Aşk 4 Eylül Çarşamba yayınlanan yeni bölümde ..
Afili Aşk 29. Bölüm Fragmanı - 2
görünümler 314 B12 gün önce
Afili Aşk 29. Bölüm Fragmanı - 2 yayında! Rıza ve Kerem karşı karşıya! Rıza ve Kerem arasında ipler geriliyor. Kerem, ona karşı farklı bir taktik uyguluyor ancak Rıza bunun altında kalmıyor. Rıza ve Kerem arasında kalan Ayşe ise..
Bu Sefer Ayşe 3'e Kadar Sayıyor - Afili Aşk 10. Bölüm
görünümler 1,9 Mn5 aylar önce
Afili Aşk 10. Bölüm - Bu sefer Ayşe erkeklere bakıp 3'e kadar sayıyor. Kerem ve Ayşe yaşadıkları öpüşme anının etkisinden bir türlü çıkamazlar. Kerem Ayşe’ye kendini affettirmeye çalışırken Ayşe ise kendine bu evliliği ne..
Kerem, Ayşe'nin Odasında Rıza'ya Yakalandı! - Afili Aşk 29. Bölüm
görünümler 182 B5 gün önce
Afili Aşk 29. Bölüm - Kerem, Ayşe'nin odasında Rıza'ya yakalanıyor. Belgelerin ortaya çıkması Yiğiter ve Özkayalı ailelerini karşı karşıya getirir. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Bundan sonra iki aile arasında düş..
Ceyda Kampa Geldi! - Afili Aşk 15. Bölüm
görünümler 1,4 Mn3 aylar önce
Afili Aşk 15. Bölüm - Ceyda, Ayşe ve Kerem'i kıskandığından kampa gidiyor. Kerem ve Ayşe boşanma konusunda kesin karar alıp, avukata gidiyorlar. İkili bu işin bir an önce bitmesi için gerekli olan tüm protokolleri yerine getiriyor. T..
Kerem Barda Ayşe'yi Kıskanıyor - Afili Aşk 18. Bölüm
görünümler 1,7 Mn3 aylar önce
Afili Aşk 18. Bölüm - Kerem barda Ayşe'yi kıskanıyor. Afili Aşk 16 Ekim Çarşamba yayınlanan yeni bölümde boşanma kararı alan Kerem ve Ayşe, mahkemeden çıkan kararla şok olurlar! Boşanmaları ileri bir tarihe ertelenen ikili bu sü..
Ayşe, Kerem'i Eski Sevgilisiyle Bastı! - Afili Aşk 28. Bölüm
görünümler 528 B26 gün önce
Afili Aşk 28. Bölüm - Ayşe, Kerem'i eski sevgilisiyle yakalıyor. Yeni yıl heyecanı herkesi sarmıştır ve bu özel güne beklenmedik bir hediye damga vurur! Çalışanlar bir parti beklentisi içindedir. Kerem bir bahane bulup kutlamaları ..