Afili aşk

Afili Aşk 12. Bölüm - Full Bölüm
görünümler 1,4 Mn11 gün önce
Afili Aşk tüm bölümleriyle kanald.com.tr'de! www.kanald.com.tr/afili-ask/bolumler Afili Aşk 12. Bölümde Ayşe'nin başına gelen olay beklenmedik sonuçlara yol açar ve Kerem polisler tarafından götürülür! Peki şimdi ne olacak?..
Afili Aşk 10. Bölüm - Full Bölüm
görünümler 1,6 Mn25 gün önce
Afili Aşk tüm bölümleriyle kanald.com.tr'de www.kanald.com.tr/afili-ask/bolumler Afili Aşk 10. Bölümde, Kerem ve Ayşe trafik kazası geçirir! Kazada bayılan Kerem'in sağlık durumu ne olacak? Afili Aşk 21 Ağustos Çarşamba ya..
Afili Aşk 11.Bölüm - Full Bölüm
görünümler 1,5 Mn18 gün önce
Afili Aşk tüm bölümleriyle kanald.com.tr'de! www.kanald.com.tr/afili-ask/bolumler Afili Aşk 11. Bölümde bir reklam firmasının teklifini kabul eden Ayşe, çekimler için Kerem'le birlikte gittiği sette beklenmedik bir misafirle ka..
Afili Aşk 9. Bölüm - Full Bölüm
görünümler 1,6 MnAylar önce
Afili Aşk tüm bölümleriyle kanald.com.tr'de! www.kanald.com.tr/afili-ask/bolumler 7 Ağustos 2019 Çarşamba günü yayınlanan Afili Aşk'ın 9. Bölümünde Ayşe ve Kerem, reklam amaçlı yapılan çekimler esnasında yakınlaşıyorl..
AFİLİ AŞK 14. BÖLÜM 2. FRAGMANI | MUHSİN BABA...
görünümler 576 B3 gün önce
Afili Aşk 14. Bölüm Fragmanı - 2 yayında! Şirkete gelen denetmen Kerem'in aklını başından alıyor! Afili Aşk yeni bölüm fragmanında bu defa Ayşe Kerem'i kıskanıyor! Şirkete gelen denetmen kadın güzelliğiyle dikkat çekiyor. Kere..
Afili Aşk 13. Bölüm - Full Bölüm
görünümler 1,2 Mn4 gün önce
Afili Aşk tüm bölümleriyle kanald.com.tr'de! www.kanald.com.tr/afili-ask/bolumler Afili Aşk 13. Bölümde Ceyda'nın dolduruşuyla Ayşe ve Kerem'in yanına gelen Muammer, onların evliliği hakkında söyledikleriyle ortalığın karı..
Afili Aşk 8. Bölüm - Full Bölüm
görünümler 1,5 MnAylar önce
Afili Aşk tüm bölümleriyle kanald.com.tr'de! www.kanald.com.tr/afili-ask/bolumler Afili Aşk 8. Bölümde, Kerem ve Ayşe arasında giderek artan duygusal yakınlık beklenmedik bir sona yol açıyor! Afili Aşk 31 Temmuz Çarşamba yay..
AyKer Sosyetik Olursa - Afili Aşk Özel Klip
görünümler 281 B3 gün önce
AyKer Sosyetik Olursa - Afili Aşk Özel Klip Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan aile şirketini bir start - up çalı..
AyKer, Kerem'in Eski Sevgilisiyle PİŞTİ Oldu! - Afili Aşk 11. Bölüm (FİNAL SAHNESİ)
görünümler 1,2 Mn18 gün önce
Afili Aşk 11. Bölüm - Ayker, Kerem'in eski sevgilisiyle reklam çekimlerinde pişti oluyor. Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek ..
Muhsin kalp krizi geçiriyor! - Afili Aşk 13.Bölüm
görünümler 167 B4 gün önce
Afili Aşk 13. Bölümde Muammer'in eve gelerek Kerem ve Ayşe evliliğinin sahte olduğunu söylüyor! Bunu duyan Muhsin Bey fenalaşıyor! Afili Aşk 11 Eylül Çarşamba yayınlanan yeni bölümde Muammer, Kerem ve Ayşe'nin hayatından çıkmıy..
Ayşe ve Kerem'den İLK ÖPÜCÜK ♥ - Afili Aşk 9. Bölüm (FİNAL SAHNESİ)
görünümler 2,2 MnAylar önce
Afili Aşk 9. Bölüm - Ayşe ve Kerem ilk kez öpüştü. Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan aile şirketini bir star..
Afili Aşk 13. Bölüm Fragmanı - 2
görünümler 3 Mn10 gün önce
Afili Aşk 13. Bölüm Fragmanı - 2 yayında! Muammer, Kerem ve Ayşe evliliğinin sahte olduğunu öğreniyor ve bunu koz olarak kullanmaya kalkıyor. Afili Aşk yeni bölüm fragmanında Muammer ve Ceyda birlik oluyor! Ceyda'dan öğrendikleriyle..
Kerem, Ayşe'yi Görünce Dibi Düştü! - Afili Aşk 7. Bölüm
görünümler 1,8 MnAylar önce
Afili Aşk 7. Bölüm - Kerem ava giderken avlanıyor. Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan aile şirketini bir start - ..
Ayşe ve Kerem'in Bebeği Oldu! - Afili Aşk 11. Bölüm
görünümler 515 B18 gün önce
Afili Aşk 11. Bölüm - Ayşe ve Kerem'in bebeği oluyor. Yoksa rüya mı? Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan aile ş..
Kerem, Ayşe'yi KISKANIRSA! - Afili Aşk 7. Bölüm
görünümler 4 MnAylar önce
Afili Aşk 7. Bölüm - Kerem, Ayşe'yi arkadaşı Uğur'dan kıskanıyor. Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan aile şi..
Afili Aşk 13. Bölüm Fragmanı
görünümler 3,4 Mn11 gün önce
Afili Aşk 13. Bölüm Fragmanı yayında! Kerem'in Muammer'i dövdüğü haberi kısa sürede yayılır ve Kerem çareyi evi terk etmekte bulur. Kerem'in Muammer'i dövmesi çevresi tarafında tepkilere sebep olur. Olayın asıl sebebini bilmeyen M..
Kerem ve Ayşe, Volkan'a Yerleşti - Afili Aşk 13. Bölüm
görünümler 961 B4 gün önce
Afili Aşk 13. Bölüm - Evi terk eden Kerem ve Ayşe, Volkan'ın evine yerleşiyor. Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üzere ola..
İç Güveysi KEREM İşi Kopardı! - Afili Aşk 13. Bölüm
görünümler 344 B3 gün önce
Afili Aşk 13. Bölüm - Kerem, Özkayalılar ailesiyle beraber iş görüşmesini çözdü. Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek ü..
Kerem ve Ayşe Beraber UYUDU! - Afili Aşk 12. Bölüm
görünümler 2,6 Mn11 gün önce
Afili Aşk 12. Bölüm - Kerem ve Ayşe mecburen beraber uyuyor. Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan aile şirketini bi..
Ayşe ve Kerem KAZA Yaptı! - Afili Aşk 10. Bölüm (FİNAL SAHNESİ)
görünümler 1,5 Mn25 gün önce
Afili Aşk 10. Bölüm - Kerem, Ayşe'ye araba kullanmayı öğretirken beraber kaza yaptılar. Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek..
AFİLİ AŞK PARODİ
görünümler 1,8 MnAylar önce
AFİLİ AŞK PARODİ Hazırladı: Nahid Abbaszade İnstagram: @nahid_abbaszade Ayşe (Burcu Özberk) ve Kerem’in (Çağlar Ertuğrul) yolları kesiştikten sonra başlarına gelenlerin konu alındığı “Afili Aşk”, Kerem, İstanbul’u..
Ayşe ve Kerem Evi Terk Etti! - Afili Aşk 13. Bölüm
görünümler 601 B4 gün önce
Afili Aşk 13. Bölüm - Ayşe ve Kerem evden ayrılıyor. Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan aile şirketini bir star..
Rıza ve Nazmiye'nin Kavgası Ayşe'yle Kerem Ayırdı - Afili Aşk 12. Bölüm
görünümler 1,5 Mn11 gün önce
Afili Aşk 12. Bölüm - Rıza ve Nazmiye kavga ediyor. Ayşe ve Kerem ayırıyor. Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan ..
Kerem'in, Ayşe'ye Gıcıklıkları - Afili Aşk 12. Bölüm
görünümler 1,1 Mn11 gün önce
Afili Aşk 12. Bölüm - Kerem, Ayşe'ye gıcıklık yapıyor. Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan aile şirketini bir ..
Muammer, Ayşe'ye ASILDI! - Afili Aşk 12. Bölüm
görünümler 1 Mn11 gün önce
Afili Aşk 12. Bölüm - Muammer Hoca, Ayşe'ye asılıyor. Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan aile şirketini bir sta..
Volkan ve Gonca Öpüştü! ♥ - Afili Aşk 11. Bölüm
görünümler 436 B18 gün önce
Afili Aşk 11. Bölüm - Volkan, Gonca'ya tutuldu, Volkan ve Gonca öpüştü! Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan aile..
Kerem, Muammer Hoca'yı DÖVDÜ! - Afili Aşk 12. Bölüm
görünümler 1,7 Mn11 gün önce
Afili Aşk 12. Bölüm - Kerem, Muammer Hoca'yı dövüyor. Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan aile şirketini bir sta..
Kerem, Ayşe'ye NAZ Yaparsa - Afili Aşk 11. Bölüm
görünümler 1,4 Mn18 gün önce
Afili Aşk 11. Bölüm - Kerem'in canı tatlı çıktı, herkes seferber oldu. Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan aile..
Sosyeteye girdiler! - Afili Aşk 13. Bölüm
görünümler 103 B4 gün önce
Afili Aşk 13. Bölümde yıllar sonra Özkayalı'ların sosteyik halleri herkesi şaşırtırken bütün bunlar Hülya'nın kabusuyla son buluyor! Afili Aşk 11 Eylül Çarşamba yayınlanan yeni bölümde Ayşe'nin ailesi sosyeteye giriyor! Zaman ..
Afili Aşk 11. Bölüm Fragmanı
görünümler 3,7 Mn25 gün önce
Afili Aşk 11. Bölüm Fragmanı yayında! Yaptıkları kaza sebebiyle Ayşe'nin sırrını öğrenen Kerem yine boş durmuyor! Afili Aşk yeni bölüm fragmanında Kerem yine yapıyor yapacağını. Kazada Ayşe'yi korkutan Kerem, onun notlarında ..
Ayşe ve Kerem aynı yatakta! - Afili Aşk 12. Bölüm
görünümler 359 B11 gün önce
Afili Aşk 12. Bölümde Kerem'in odasından alınan kanepe, ikilinin aynı yatakta yatmasına sebep olur ve bu durum onları birbirine daha da yakınlaştırır. Afili Aşk 4 Eylül Çarşamba yayınlanan son bölümde Kerem ve Ayşe aynı yatakta ..
AFİLİ AŞK 13. BÖLÜM FRAGMANI | ÇOCUK GİBİSİN KEREM!
görünümler 984 B11 gün önce
Afili Aşk 13. Bölüm Fragmanı yayında! Kerem'in Muammer'i dövdüğü haberi kısa sürede yayılır ve Kerem çareyi evi terk etmekte bulur. Kerem'in Muammer'i dövmesi çevresi tarafında tepkilere sebep olur. Olayın asıl sebebini bilmeyen M..
AFİLİ AŞK 13. BÖLÜM 2. FRAGMANI | AYŞE SENİ SEVMİYOR KEREM!
görünümler 971 B10 gün önce
Afili Aşk 13. Bölüm Fragmanı - 2 yayında! Muammer, Kerem ve Ayşe evliliğinin sahte olduğunu öğreniyor ve bunu koz olarak kullanmaya kalkıyor. Afili Aşk yeni bölüm fragmanında Muammer ve Ceyda birlik oluyor! Ceyda'dan öğrendikleriyle..
Kutudan ne çıktı? - Afili Aşk 12. Bölüm
görünümler 416 B11 gün önce
Afili Aşk 12. Bölümde, Ayşe'ye karşı giderek daha da duygularının farkına varan Kerem, önlem almak için Volkan'la birlikte geçmişe doğru bir yolculuk yapıyor! Afili Aşk 4 Eylül Çarşamba yayınlanan son bölümde Volkan ve Kerem, y..
Bu Sefer Ayşe, Kerem'i Kıskandı! - Afili Aşk 12. Bölüm
görünümler 751 B11 gün önce
Afili Aşk 12. Bölüm - Ayşe, Kerem'i Ceyda'dan kıskanıyor. Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan aile şirketini bir..
Ayşe ve Kerem Parasız Yaşamaya Çalışıyor - Afili Aşk 13. Bölüm
görünümler 811 B4 gün önce
Afili Aşk 13. Bölüm - Ayşe ve Kerem parasız yaşamaya çalışıyor. Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan aile şir..
Volkan ve Gonca Sevgili Oldu - Afili Aşk 12. Bölüm
görünümler 770 B11 gün önce
Afili Aşk 12. Bölüm - Volkan ve Gonca birlikte oluyor. Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan aile şirketini bir start..
Ayşe ve Kerem'in Olaylı Öpüşmesi - Afili Aşk 10. Bölüm (İLK SAHNE)
görünümler 1,2 Mn25 gün önce
Afili Aşk 10. Bölüm - Ayşe ve Kerem'in öpüşmesi iki tarafıda gerginliğe sürükledi. Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek ..
Kerem ve Ayşe'nin Beraber İlk Bayramı - Afili Aşk 9. Bölüm
görünümler 1,2 MnAylar önce
Afili Aşk 9. Bölüm - Kerem ve Ayşe'nin beraber ilk bayramı. Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan aile şirketini bi..
Ayşe ve Kerem'in Ailesi Piknikte - Afili Aşk 11. Bölüm
görünümler 951 B18 gün önce
Afili Aşk 11. Bölüm - Ayşe ve Kerem'in aileleri beraber pikniğe gidiyor. Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan aile ..
Ayşe, Havuzda Kerem'in Kollarına Sığındı - Afili Aşk 9. Bölüm
görünümler 1,8 MnAylar önce
Afili Aşk 9. Bölüm - Ayşe havuzda Kerem'in kollarına sığınıyor. Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan aile şir..
Ayşe ve Yelda Arasında Buzlar Eridi - Afili Aşk 13. Bölüm
görünümler 580 B4 gün önce
Afili Aşk 13. Bölüm - Ayşe ve Yelda arasında buzlar eriyor. Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan aile şirketini b..
Afili Aşk 12. Bölüm Fragmanı - 2
görünümler 3 Mn17 gün önce
Afili Aşk 12. Bölüm Fragmanı - 2 yayında! Muammer Hoca'dan gelen beklenmedik hamle Ayşe'yi alt üst eder. Kerem soluğu Muammer'in kapısında alır! Afili Aşk yeni bölüm fragmanında Muammer Hoca ortalığı karıştıracak bir hamle yapar..
Ayşe Reklam Teklifini Kabul Etti - Afili Aşk 11. Bölüm
görünümler 459 B18 gün önce
Afili Aşk 11. Bölüm - Ayşe reklam teklifini kabul ediyor. Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan aile şirketini bir s..
Ayşe Yüzüğü Çıkardı, Kerem Çıldırdı - Afili Aşk 12. Bölüm (İLK SAHNE)
görünümler 577 B11 gün önce
Afili Aşk 12. Bölüm - Ayşe yüzüğü takmayınca Kerem kıskançlık krizine giriyor. Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üze..
AFİLİ AŞK 10. BÖLÜM 2. FRAGMANI | KEREM'İN KISKANÇLIKLARI
görünümler 1,1 MnAylar önce
Afili Aşk 10. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Kerem, kıskançlık krizlerine giriyor! Kerem, Ayşe'nin matematik hocasına kafayı fena takıyor. Ayşe ise Kerem'in sürekli kendisini düşündüğünü anlıyor ve bu durum Ayşe'nin oldukça hoşu..
Afili Aşk 10. Bölüm Fragmanı - 2
görünümler 2,4 MnAylar önce
Afili Aşk 10. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Kerem, kıskançlık krizlerine giriyor! Kerem, Ayşe'nin matematik hocasına kafayı fena takıyor. Ayşe ise Kerem'in sürekli kendisini düşündüğünü anlıyor ve bu durum Ayşe'nin oldukça hoşu..
Afili Aşk 9. Bölüm Fragmanı
görünümler 4 MnAylar önce
Afili Aşk 9. Bölüm Fragmanı yayında! Ayşe ve Kerem oyuncu oluyor! Afili Aşk yeni bölüm fragmanında gittikçe yakınlaşan Ayşe ve Kerem, beklemedikleri bir teklifle karşılaşıyor! Şirketin çekeceği reklam filminde önce Kerem'in oyn..